به روز رسانی گوشی‌های اکسپریا سونی به اندروید 4.1 آغاز شد Reviewed by Momizat on . طبق برنامه سونی، این هفته به روزرسانی نرم‌افزاری برای نخستین سری تلفن‌های هوشمند Xperia ،Xperia T و Xperia V آغاز می‌شود و Xperia TX در ماه آینده به روزرسانی خو طبق برنامه سونی، این هفته به روزرسانی نرم‌افزاری برای نخستین سری تلفن‌های هوشمند Xperia ،Xperia T و Xperia V آغاز می‌شود و Xperia TX در ماه آینده به روزرسانی خو Rating:
مسیر: خانه » خبر » به روز رسانی گوشی‌های اکسپریا سونی به اندروید 4.1 آغاز شد

به روز رسانی گوشی‌های اکسپریا سونی به اندروید 4.1 آغاز شد

Sony-Xperia-V-Jelly-bean-update

طبق برنامه سونی، این هفته به روزرسانی نرم‌افزاری برای نخستین سری تلفن‌های هوشمند Xperia ،Xperia T و Xperia V آغاز می‌شود و Xperia TX در ماه آینده به روزرسانی خواهد شد.

نرم‌افزار جدید، اندروید 4.1 (لوبیای ژله‌ای) را به همراه چند تغییر و بهبود در ویژگی‌های سونی به همراه خواهد آورد. عرضه نرم‌افزار این ماه و ماه آینده تدوام خواهد یافت.
سونی می‌گوید: ما برای تلفیق نرم‌افزار سونی اکسپریا با نسحه لوبیای ژله‌ای گوگل و به منظور به وجود آوردن تجربه کاربری بهینه کار کرده‌ایم. برخی قابلیت‌هایی که می‌توانید انتظار داشته باشید به شرح زیر هستند:
• ویرایش‌های به روزرسانی شده و حسی‌تر برنامه‌های کاربردی رسانه سونی:
واکمن (WALKMAN)، آلبوم (Album) و Movies
منوی مرتب و ساده به شما اجازه می‌دهد تا تمامی عکس‌ها، ویدیوها و آهنگ‌های خود را در یک مکان ببینید و به آن‌ها دسترسی داشته باشید. لازم به یادآوری نیست که تکنولوژی‌های صوتی و تصویربردای صحه‌گذاری شده توسط سونی، محتوای شما را منحصربفرد می‌سازند.
• گزینه‌های افزایش یافته برای شخصی‌سازی
تجربه به‌سازی شده صفحه خانه برای اداره ویجت‌ها، برنامه‌های کاربردی و میان‌برها و… شما با حداکثر 7 پنل دسکتاپ، ویجت‌هایی که به‌طور خودکار تغییر اندازه می‌یابند و پیام‌های هشدار قابل اقدام، قابلیت انعطاف کامل را برای ایجاد رابط کاربری که می‌خواهید/به آن نیاز دارید، تنها با چند لمس ساده خواهید داشت.
• جستجو و سازماندهی بهینه شده برنامه‌های کاربردی
مرتب سازی سینی برنامه‌های کاربردی کمی ساده‌تر شده است. تنها کافی است برنامه کاربردی مورد نظر خود را لمس کرده و با فشردن و نگه داشتن آن، آن‌ها را جابجا کرده، به دسکتاپ خود اضافه کنید یا با انداختن آن بر بالای دیگری، پوشه‌ای در سینی ایجاد کنید.
سونی همچنین عملکرد جدید جستجو در برنامه‌های کاربردی که امکان یافتن برنامه‌ها را آسانتر می‌سازد، اضافه کرده است.
• بهبود عملکرد دوربین
با افزودن تنظیم صحنه خودکار و گزینه‌ای برای تعویض دوربین پشتی و جلویی تنها با یک لمس، هم برای عکاسان حرفه‌ای و هم برای کسانی که به تازگی شروع به عکس‌برداری کرده‌اند، رابط حسی‌تری افزوده شده است.
• Google Now
Google Now با تلفیق قدرت جستجوی گوگل و پروفایل کاربر، به شما کمک می‌کند وظایف روزانه خود را کارامدتر به انجام برسانید.
این برنامه اطلاعات درست را در زمان درست در اختیار شما قرار می‌دهد. در طول روز کارت‌های پیام یا یادآوری ظاهر شده و زمانی که به عنوان مهم نشانه‌گذاری شوند، به عنوان پیام هشدار ظاهر می‌شوند! اکنون دیگر بهانه‌ای برای فراموش کردن یک جلسه مهم ندارید…

به محض اینکه نرم‌افزار لوبیای ژله‌ای برای دستگاه شما آماده شود، پیام هشداری بر روی تلفن خود دریافت می‌کنید. در اغلب موارد امکان دانلود و بروزرسانی از طریق اتصال بی‌سیم را خواهید داشت ولی در برخی شرایط بسته نرم‌افزاری تنها از طریق اتصال به نرم‌افزار PC Companion بر روی کامپیوترهای شخصی یا Bridge برای کامپیوترهای Mac قابل دسترسی خواهد بود.
برای اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.sonymobile.com/update مراجعه نمایید.

دیدگاه ها (59)

دیدگاه شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به وب‌سایت آی تی رسان بوده و استفاده از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز است. hosted by morvahost.com

رفتن به بالای صفحه