معرفی اپلیکیشن KingRoot: روت کردن گوشی اندرویدی در یک مرحله!

برای دسترسی به فایل‌ها و داده‌های سیستمی در گوشی‌های اندرویدی، شما باید تلفن‌ همراه‌تان را روت کنید. این روت کردن اجازه دسترسی شما به این نوع فایل‌ها را می‌دهد.

روش‌ها و آموزش‌های مختلفی برای روت کردن گوشی‌های اندرویدی موجود است، که در عین سخت و دشوار بودن، گاهی عملکرد درست و مناسب هم ندارند. اما امروز می‌خواهیم به شما اپلیکیشینی را معرفی کنیم که تنها با یک مرحله، گوشی اندرویدی‌تان را روت می‌کند.

KingRoot اپلیکیشینی رایگان است که وظیفه دارد دسترسی روت را برای تلفن هوشمند شما، آزاد کند. بعد از نصب برنامه و اجرای آن، گوشی اندرویدی شما شناسایی می‌شود و بعد از این عملیات تنها با زدن دکمه Root مراحل دسترسی به روت دستگاه آغاز می‌گردد. این فرآیند چیزی حدود ۵ دقیقه طول می‌کشد و بعد از آن گوشی ریبوت می‌شود. البته دقت کنید که برای استفاده از این اپ باید به اینترنت متصل باشید.

kingroot-desktop

ویژگی‌های خاص این اپلیکیشن به شرح زیر است:

  • روت کردن گوشی اندرویدی تنها با یک کلیک و بسیار ساده
  • امکان بررسی وضعیت روت بودن گوشی
  • امکان غیرفعال کردن حالت روت یا به عبارت دیگر آنروت کردن گوشی
  • حجم کم اپلیکیشن و سبک بودن آن
  • پشتیبانی از دستگاه های مختلف اندرویدی
  • پشتیبانی از اندروید ۶ و به‌زودی از اندروید ۷

اپلیکیشن KingRoot در مارکت گوگل وجود ندارد و شما باید آن را مستقیما از وب‌‌سایت سازنده آن دانلود کنید. هنگام نصب هم امکان دارد با پیغام بلاک بودن اپ مواجه شوید، که با انتخاب گزینه Install Anyway این مشکل حل می‌شود. KingRoot نسخه ویندوزی هم دارد که با متصل کردن تلفن همراه به کامپیوتر، عملیات روت را انجام می‌دهد. همچنین بهتر است یدانید که نسخه ویندوزی برنامه، پرقدرت‌تر از نسخه اندرویدی عمل می‌کند.

برای دانلود این اپ قدرت‌مند در زمینه روت، از این لینک کمک بگیرید.

  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم