مبین نت از برقراری سرویس TDLTE در کشور خبر داد

نشست خبری شرکت ارتباطات مبین نت در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

در این نشست، ریاضی مدیرعامل مبین نت با بیان این که از زمان تاسیس، ما پیشگام در ارایه سرویس باند پهن بی‌سیم در کشور بوده‌ایم، گفت: ۷  سال از زمان تاسیس مبین نت می‌گذرد و ما در سرویس وایمکس پیشگام و ارایه دهنده بالاترین سرعت دسترسی به دیتا بوده‌ایم.

وی افزود: از ۳ سال گذشته و همگام با تغییرات فناوری در دنیا و شرکت‌هایی که شروع به ارائه سرویس دیتا کردند، ما نیز به تحقیق و مطالعه بر روی فناوری‌های روز دنیا و طراحی و اجرای تکنولوژی TDLTE پرداختیم.

ریاضی با اشاره به این که از نیمه دوم دی‌ماه سال جاری سرویس TDLTE را راه اندازی و ارائه خواهیم کرد اظهار داشت: شروع ارائه سرویس TDLTE از شهر تهران و کرج خواهد بود و به تدریج و پیوسته در تمامی استان‌های کشور این سرویس را دایر خواهیم کرد. ریاضی ادامه داد: همگام با نگرش جدید و ارائه تکنولوژی TDLTE نماد گرافیکی مبین نت را نیز تغییر دادیم. لوگوی جدید بر پایه تمرکز مبین نت بر ارائه سرویس های پهن باند بی سیم و مبتنی بر تکنولوژی TDLTE است.

mobinnet-seminar

این رو هم بخون:

وی ادامه داد: سرویس TDLTE مبین نت بر روی فرکانس ۳.۵ گیگاهرتزخواهد بود و سرویس دهی بر روی این فرکانس به  دلیل توانایی ارائه بالاترین سرعت با پهنای باند مناسب خواهد بود. ما بر روی این فرکانس سرعت ۹۰۰ مگابیت بر ثانیه  را آزمایش کردیم و توانستیم به این سرعت بالا دست پیدا کنیم.

مدیرعامل مبین نت با بیان این که از ۶ ماه گذشته بر روی نقاط کور روی این سیگنال در شهر تهران و کرج کارهای زیربنایی انجام داده ایم ابراز داشت: بیش از ۱۰۰ سایت جدید در این دو شهر راه اندازی شده است و همچنان در تهران و کرج و دیگر استان‌ها ارتقاء پوشش را ادامه خواهیم داد.

در ادامه این نشست که در خلال برگزاری بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ برگزار می‌شد، کمیلی زاده معاونت بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین نت با بیان این که در شهرهای تازه ساز و مسکن‌های مهر اقدامات زیادی را انجام داده‌ایم، گفت: ارائه سرویس دهی در این گونه شهرها و شهرک‌ها نیازمند همگام بودن با سیاست‌های زیرساخت و وزارت ارتباطات است.

mobin-net-seminar

وی ادامه داد: ما مشکلی در ارایه سرویس به این مناطق نداریم اما قبل از ارائه می‌بایست پهنای باند مورد نظر از جانب زیرساخت در این مناطق آماده باشد و تراکم و ازدحام جمعیت در این نقاط مورد بررسی قرار بگیرد. وی در خصوص قیمت‌های تعیین شده سرویس‌ TDLTE مبین نت اظهار داشت: از چند ماه گذشته مبین نت بر اساس سیاست‌های وزارت ارتباطات و زیرساخت، کاهش قیمت را در دستور کار خود داشته است و بنا را بر کاهش دوباره قیمت در سرویس‌های جدید نیز گذاشته‌ایم.

  

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم