با 9 قانون عجیب‌و‌غریب در آمریکا آشنا شوید!

شاید باورتان نشود اما در کشور آمریکا که دارای 50 ایالت مختلف است، یک‌سری قوانین بسیار عجیب‌و‌غریب وجود داشته که با شناخت آن‌ها حسابی متعجب خواهید شد. در این مطلب می‌خواهیم شما را با این 10 قانون عجیب موجود در آمریکا آشنا کنیم. دقت کنید که هر یک از این قوانین مربوط به یک ایالت خاص در این کشور است. در ادامه همراه ما باشید.

  1. در ایالت‌های گینزویل و جورجیا خوردن مرغ سوخاری توسط دست به‌صورتی که غذا را در دست بگیرید و سمت دهان‌تان ببرید ممنوع است! به هر طریقی که شده باید مرغ‌های سوخاری تکه‌ای را با استفاده از قاشق، چنگال و چاقو میل کنید.

  1. بازی بینگو یا همان دبرنا که معمولا در افراد سن‌ بالا محبوبیت زیادی دارد، در ایالت کارولینای شمالی نباید بیشتر از 5 ساعت به‌طول بیانجامد. این یک قانون در کارولینای شمالی محسوب می‌شود.

  1. در ایالت آریزونا اگر یک درخت کاتوس را قطع کنید، به 25 سال یا کم‌تر حبس محکوم خواهید شد.

  1. در کارولینای شمالی اگر یک موزیک را خارج از نت بخوانید، قانون را زیر پا گذاشته‌اید. بهتر است قبل از امتحان کردن به زمزمه‌ آهنگی، حسابی آن را تمرین کرده باشید.

  1. در ایالت یوتا ازدواج فامیلی ممنوع است. براساس قانون افرادی که سن‌شان از 65 سال کم‌تر است نمی‌توانند با خویشاوندان‌شان ازدواج کنند.

  1. در ایالت وایومینگ، بدون اجازه رسمی از دولت نمی‌توانید از ماه ژانویه تا آوریل از خرگوش‌ها عکس‌برداری کنید.

  1. در ایالت واشنگتون خرید گوشت در روز یک‌شنبه ممنوع است؛ بنابراین یک‌شنبه‌ها را در این ایالت باید بدون خرید گوشت سر کنید.

  1. در ایالت آیداهو هیچ مردی نباید برای نامزدش یک جعبه شکلات با وزنی بیشتر از 22.5 کیلوگرم بگیرد؛ در غیر این‌صورت به قانون پشت کرده است.
  2. در ایالت‌های ویرجینیا و وینزبورو، رانندگی زن در خیابان‌های اصلی شهر ممنوع است. این مورد در شرایطی قابل قبول بوده که همسر وی با یک پرچم قرمز جلوی ماشین راه برود.

نظر شما درباره این قوانین عجیب موجود در ایالت‌های مختلف آمریکا چیست؟ کدامیک برای‌تان بیشتر از همه جالب‌ بود؟

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم