آموزش تشخیص نام موزیک و خواننده توسط تلگرام

حتما برای شما هم پیش آمده که در مکان‌های تفریحی خاصی هستید و موزیکی در حال پخش است و شما از آن لذت می‌برید اما نمی‌دانید که این موسیقی متعلق به چه خواننده‌ای بوده و یا چه اسمی دارد. در این مواقع نیاز به اپلیکیشن‌های تشخیص آهنگ مانند:‌ Shazam یا پلیر MusiXmatch دارید تا بتوانید با استفاده از آن‌ها، موسیقی در حال پخش را شناسایی کنید، اما اگر تاکنون نام این نرم‌افزارها را نشنیده‌اید یا حوصله نصب و استفاده از آن‌ها را ندارید، خوب است بدانید که با نرم‌افزار تلگرام هم می‌توانید آهنگی که در حال پخش است را به طور کامل شناسایی کرده و نام خواننده و موزیک با استفاده از تلگرام متوجه شوید.

ربات‌های تلگرام هر روز قوی‌تر از گذشته به‌ کار خود ادامه می‌دهند. در این مقاله قصد داریم شما را با ربات تشخیص آهنگ Acknowbot آشنا کنیم. البته ربات دیگری به نام what music با کاربردی مشابه وجود دارد که به دلیل سرعت کمتر ترجیح می‌دهیم از Acknowbot استفاده کنیم. برای استفاده از این ربات در بخش جستجوی تلگرام خود عبارت acknobot@ را بنویسید یا این لینک را انتخاب کنید.

0000-450x800 آموزش تشخیص نام موزیک و خواننده توسط تلگرام

پس از لمس استارت، منوی زیر به شما نشان داده خواهد شد. خوشبختانه این ریات از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند و کافیست در منوی پیش‌رو آن را انتخاب کنید.

222-450x800 آموزش تشخیص نام موزیک و خواننده توسط تلگرام

اکنون این ربات آماده است و تنها کافیست بخشی از آهنگ مورد نظر را از طریق ضبط صدا برای این ربات ارسال کنید. پس از ارسال ویس دل‌خواه، خواهید دید که این ربات سریعا دست به‌ کار شده و ابتدا خواننده و نام آهنگ و سپس آلبوم و حتی تاریخ عرضه آلبوم را برای شما نشان می‌دهد.

444 آموزش تشخیص نام موزیک و خواننده توسط تلگرام

این ربات علاوه بر سرعت بالا، توانایی تشخیص دادن موزیک‌های ایرانی را هم دارد و حتی لینک این آهنگ را در نرم‌افزار Spotify و یوتیوب در اختیارتان قرار می‌دهد. از دیگر گزینه‌های آن هم می‌توان به TOP 10 acknowledgement اشاره کرد که لیستی از ۱۰ آهنگ برتری را که بیشتر توسط کاربران مختلف شناسایی شده‌اند، به نمایش می‌گذارد. همچنین گزینه hisotry تاریخچه‌ای از موزیک‌هایی که شناسایی کرده‌اید برای‌ شما ارسال می‌کند که باعث می‌شود سریع‌تر به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

نظر شما درباره این ربات چیست؟ پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما درمیان بگذارید.

1 دیدگاه
  1. حمید می گوید

    چه ترجمه به فارسی جالبی هم کرده ?
    معنیِ like shazam میشه “شبیه به برنامهٔ shazam” نه “لایک شده توسط shazam”
    ولی جدا از ترجمه کار ربات خوبه ??

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم