ویژگی جدید واتس‌اپ به کاربر امکان تماشای مستقیم تصاویر از پنل اعلان‌ها را خواهد داد!

واتس‌اپ طی چند ماه اخیر به شدت در تلاش است تا با افزودن امکانات جدید و تغییرات کاربردی، اپلیکیشن پیام‌رسانش را به‌روز نگه دارد تا از کورس رقابت با دیگر رقبا عقب نماند و تسلطش بر بازار را از دست ندهد. در همین راستا اخیرا اعلام شد در حال کار بر روی آپدیت جدیدی است تا کاربرانش بتوانند به طور مستقیم از طریق پنل اعلان‌ها، نگاه سریعی به تصاویر بیاندازند.

271915 ویژگی جدید واتس‌اپ به کاربر امکان تماشای مستقیم تصاویر از پنل اعلان‌ها را خواهد داد!  این قابلیت جدید Notifications Extension نام‌گذاری شده و بخشی از به‌روزرسانی نسخه ۲.۱۸.۸۰ است. این ویژگی جالب ابتدا برای iOS منتشر خواهد شد و سپس در دسترس دیگر سیستم عامل‌ها از جمله اندروید قرار خواهد گرفت. برای استفاده از این قابلیت، کاربران باید تنظیمات دانلود خودکار تصاویر را در واتس‌اپ روشن نمایند. اگر کاربر دکمه دانلود خودکار عکس را فعال نکرده باشد، اپلیکیشن اقدام به نمایش یک دکمه دانلود در زیر نوار اعلان‌ها می‌کند.

البته این را به یاد داشته باشید اگر کاربر چندین اعلان در واتس‌اپ داشته باشد باز هم این ویژگی کار نخواهد کرد و شما مجبورید برای مشاهده اعلان‌ها و دیدن تصاویر، نوار اعلان را پایین بکشید. این ویژگی هنوز در دست بررسی و توسعه بوده و ممکن است پیش از عرضه برای عموم کاربران مدتی دیگر زمان برای تکمیل آن نیاز باشد.

منبع mspoweruser

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم