معجزه 6 اینچی کمپانی هواوی با مشخصاتی تازه، در راه است!

 

 معجزه 6 اینچی کمپانی هواوی با مشخصاتی تازه، در راه است!

به‌نظر می‌رسد که سازنده خلاق چین، هواوی تصمیم دارد تا پس از موفقیت‌هایی که امسال با محصولات جدید خود تجربه کرده، مدل تازه‌ای از فبلت آسند میت خود را معرفی و روانه بازار نماید. به‌تازگی در یکی از وب‌سایت‌های چینی، مجموعه تصاویری از فبلت Ascend Mate 2 منتشر شده است.

انتظار داریم که آسند میت 2، اصالت مدل قبلی خود را حفظ کرده و 6.1 اینچی باقی بماند. خبرهای جدید نیز نشان می‌دهند که نسل دوم فبلت آسند میت هواوی، یک پردازنده چهارهسته‌ای 1.5 گیگاهرتزی را همراه با یک رم 2 گیگابایتی در خود جای داده و وضوح صفحه نمایش آن نیز، اچ‌دی خواهد بود. در حالی که ارتقای پردازنده و کیفیت صفحه نمایش فبلت دوم هواوی نادیده گرفته شده است، به‌نظر می‌رسد که آسند میت 2 در بخش “عکس برداری” بهبود پیدا خواهد کرد و دوربین آن، 13 مگاپیکسلی می‌شود.همچنین گزارش شده که در دوربین دوم از  یک لنز 5 مگاپیکسلی، استفاده شده است.

در حالی که کمپانی گوگل، نسخه کیت‌کت یا 4.4 سیستم عامل اندروید خود را معرفی کرده و بسیاری از پرچم‌داران به این نسخه به‌روزشده اند، شایعه شده که آسند میت 2 با نسخه 4.2.2 سیستم عامل اندروید گوگل عرضه خواهد شد. فعلا تا زمان عرضه این محصول، فاصله داریم اما تا زمان برگزاری کنفرانس CES 2014 در ماه ژانویه، امیدواریم تا خبرهای بیشتری از هواوی Ascend Mate 2 منتشر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

close
دانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپل