اینستاگرام به دسکتاپ رسید Reviewed by Momizat on . در حالیکه برنامه کاربردی اینستاگرام (Instagram) یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های اشتراک‌گذاری عکس و تصاویر روی اینترنت است، ولی فقط توسط دستگاه‌های اندرویدی و iOS در حالیکه برنامه کاربردی اینستاگرام (Instagram) یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های اشتراک‌گذاری عکس و تصاویر روی اینترنت است، ولی فقط توسط دستگاه‌های اندرویدی و iOS Rating:
مسیر: خانه » خبر » اینستاگرام به دسکتاپ رسید

اینستاگرام به دسکتاپ رسید

در حالیکه برنامه کاربردی اینستاگرام (Instagram) یکی از پرطرفدارترین سرویس‌های اشتراک‌گذاری عکس و تصاویر روی اینترنت است، ولی فقط توسط دستگاه‌های اندرویدی و iOS قابل استفاده است. همچنین اگر بخواهید که عکس‌هایتان را آپلود کنید یا گشتی در تصاویری که دوستانتان گرفته‌اند بزنید، باید این کار را توسط یک تبلت یا اسمارت‌فون انجام دهید. در فضای آنلاین تعدادی برنامه که چنین کاری را برایتان انجام دهند وجود دارند ولی قابل دانلود نیستند که بتوانید آنها را روی رایانه‌تان نصب کنید. اما اینستاگریل (Instagrille) داستان را تغییر داده است.

اینستاگریل تمامی امکانات مشاهده تصاویر همانند اینستاگرام به جز قابلیت به اشتراک گذاری را در اختیارتان قرار می‌دهد. این برنامه امکان آپلود تصاویرتان را ندارد (در حقیقت رابط برنامه نویسی نرم‌افزار [API] اینستاگرام این اجازه را نمی‌دهد) اما تمامی امکانات دیگر اینستاگرام را ارایه می‌دهد. حتی عکس‌های درون اینستاگرام، توسط این برنامه قابل دانلود روی رایانه هستند.

در حال حاضر این اپلیکیشن فقط برای سیستم‌عامل ویندوز ساخته شده است، اما وعده داده شده که نسخه مک آن نیز به زودی عرضه خواهد شد. اگر شوق آن را دارید که عکس‌های اینستاگرام را روی رایانه‌تان مشاهده نمایید، برای دریافت اینستاگریل درنگ نکنید و اینجا را کلیک کنید.

آیا مسابقه دوست دارید؟ پس در مسابقه جورچین شرکت کنید و شانس خودتان را برای برنده شدن یک گجت هوشمند و دوست داشتنی بیازمایید!

دیدگاه ها (25)

دیدگاه شما

تمامی حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به وب‌سایت آی تی رسان بوده و استفاده از مطالب آن تنها با ذکر منبع مجاز است. hosted by morvahost.com

رفتن به بالای صفحه