کنترل جادویی مجهز به تکنولوژی تشخیص صدا!

 

Magic-Remote-01
شركت ال‌جي از ريموت كنترل جادويي جديد خود در نمايشگاه سالانه CES لاس وگاس پرده برداري مي كند. نسخه جديد علاوه برتمام قابليت هاي مدل قبلي، مجهز به سيستم تشخيص صدا بوده كه دستورات شما را به راحتي دريافت و اجرا خواهد کرد.
این دستگاه دارای یک کلید میکروفون برای دریافت دستورات صوتی است. از طریق کلیدهای موجود بر روی این کنترل نیز می‌توان صفحات وب را در تلویزیون مشاهده کرد. این کنترل هوشمند قابلیت تشخیص حرکات دست را نیز دارد. به این صورت که با فشردن کلید OK با حرکت دست شماره کانال مورد نظر را در هوا می نویسیم و کنترل آن را شناسایی و شبکه مورد نظر را انتخاب می نماید. ورژن قبلی این کنترل دارای قابلیت های بسیار محدودتری نسبت به کنترل جدید است.
به گفته مدير ارشد اين بخش، ال جي هميشه سعي در توليد محصولات صوتي و تصويري با ويژگي‌هاي منحصر به فرد داشته و این كنترل جادويي از اركان كليدي تلويزيون‌هاي هوشمند CINEMA 3D ال‌جي است.
تكنولوژي پيشرفته كنترل از طريق فرامين صوتي در اين محصول،‌ شما را قادر مي‌سازد كه تلويزيون خود را به سادگی كنترل نماييد. ويژگي جديد تشخيص صدا، دريافت و اجراي فرامين صوتي را بسيار آسان مي كند. افراد، ديگر نيازي به مكث نداشته و به راحتي مي‌توانند آنچه را كه مايل هستند بيان نموده و سپس كنترل جادويي ال‌جي آن را تشخيص داده و اجرا می‌نماید.
به عنوان قلب ‌يك سيستم سينماي خانگي،‌ اين محصول جادويي يك كنترل براي تلويزيون و همچنین ديگر وسايل صوتي و تصويري شما در خانه به شمار می‌آید. تجهيزاتي مانند پخش كننده Blu-ray، ‌سيستم پخش صدا،‌ جعبه تنظيم و تلويزيون به راحتي با يك كنترل جادويي ال‌جي ،‌دستورات شما را اجرا مي‌كند. دکمه اسکرول چرخشي در اين دستگاه براي جابه‌جايي و حركت صفحات يا بزرگ‌نمايي آن‌ها در برنامه‌ها و بازي‌ها بسيار مناسب است. با تنظيم يك حركت خاص‌، كاربران مي‌توانند به منو و برنامه‌هاي مورد علاقه خود كه بيشتر از آن‌ها استفاده مي‌كنند، ‌دسترسي سريع داشته و در زمان صرفه جويي كنند.
كنترل جادويي ال‌جي در دو مدل جديد به بازر عرضه مي‌گردد. مدل اصلي كه مخصوص تلويزيون‌هاي هوشمند CINEMA 3D ال‌جي است،‌ مجهز به صفحه كليد با نور پس زمینه LED بوده كه برای استفاده در شب مناسب و دارای طراحي جديد و ابعاد كوچك تري می‌باشد. نسخه جدید ریموت کنترل جادویی ال جی از نظر ظاهری نیز دستخوش تغییراتی شده و مکان قرار گیری دکمه‌ها در آن برای راحتی بیشتر کاربر تغییر کرده است.

[divide style=”2″]

راستی، اگر فناوری اطلاعات در زندگی‌تون اهمیت زیادی داره، پیشنهاد می‌کنم تولبار آی‌تی را حتما نصب کنید: [نصب تولبار]

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

close
دانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپلدانشنامه گوشی‌های اپل