اوپو در سال ۲۰۱۵ پنجاه میلیون تلفن همراه فروخته است

oppo اوپو در سال 2015 پنجاه میلیون تلفن همراه فروخته است

کمپانی اوپو از آن دست سازندگان تلفن همراه است که در ایران کمتر شناخته شده. اما این شرکت نیز مانند دیگر هم‌وطنانش یعنی هوآوی و شیائومی، بازار جهانی را هدف قرار داده و با تولید تلفن‌های هوشمند با قیمت مناسب و کیفیت بالا، توانسته است سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.

این رو هم بخون:

چند سالی است که تولیدکنندگان چینی تلفن‌های همراه با برنامه‌ریزی برای تولید دستگاه‌های با کیفیت با قیمت مناسب، توانسته‌اند جای خود را در بازار فروش این گجت‌های محبوب محکم کنند. در ابتدای کار کمتر کسی تصور می‌کرد این برندها بتوانند جایی در کنار تولیدکنندگان بزرگ مانند سامسونگ، اپل، ال‌جی و غیره داشته باشند. به تازگی آماری منتشر شده که نشان می‌دهد یکی از این برندهای نوظهور به نام اوپو OPPO برنامه‌ی جامعی برای فروش گسترده تنظیم کرده است و توانسته در سال ۲۰۱۵ چیزی حدود ۵۰ میلیون دستگاه تلفن همراه را به فروش برساند. این میزان فروش، اوپو را در بین ۱۰ تولیدکننده بزرگ دنیا و در جایگاه هشتم قرار داده است.

فروش بالای اوپو در سال ۲۰۱۵ به معنی رشد ۶۷ درصدی فروش نسبت به سال گذشته بوده است. یکی از نقاط قوت تلفن‌های همراه اوپو، دوربین‌های با کیفیت آنهاست که به گفته کارشناسان همین نقطه قوت باعث رشد بسیار بیشتر این شرکت در سال ۲۰۱۶ خواهد شد. جدیدترین تلفن هماره این کمپانی به نام F1 نیز به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم