۳ دلیل برای آنکه اپل، آی‌فون ارزان تولید خواهد کرد!

cheap-iphone-makes-sense-analystبسیاری از تحلیل گران اعتقاد دارند که به زودی شاهد تولید آی‌فون ارزان قیمت از سوی اپل خواهیم بود. حتی برخی اشاره می‌کنند که این آی‌فون ارزان را در همین تابستان خواهیم دید! یکی از تحلیل‌گران به نام Katy Huberty پس از صحبت با یکی از مدیران ارشد اپل، سه دلیل برای آنکه این دستگاه تولید خواهد شد را بیان می‌کند. این دلایل عبارتند از:

۱- آی‌پد مینی سبب شد تا رنج جدیدی از کاربران به سوی محصولات اپل بیایند. این خریداران که بیشتر در چین و برزیل هستند، به واسطه قیمت کمتر این محصول به طیف مصرف کنندگان اپل پیوستند. آیا اپل دوست ندارد که این رنج گسترده، گوشی‌های آی‌فون به دست بگیرند؟!

۲- مشتریان چینی ثابت کرده‌اند که همیشه دوست دارند آخرین مدل آی‌فون را داشته باشند (به جای مدل‌های قدیمی‌تر)، پس اگر قیمت این آی‌فون جدید پایین باشد، بسیاری به سمت خریدش هجوم خواهند آورد!

۳- آی‌فون ۴ در کمال شگفتی، در ماه دسامبر با افزایش فروش رو به رو شد که این امر به خاطر پایین آمدن قیمت بود که سبب شد با وجود امکانات پایین‌تر، استقبال خوبی از آن صورت پذیرد. پس یک آی‌فون ارزان هم طرفدارن زیادی خواهد داشت.

البته باز نمی‌توان به طور قطع از وجود چنین گوشی‌ای که شاید آی‌فون مینی نام گذاری شود، اطمینان خاطر حاصل کرد، اما شواهد نشان می‌دهد که وجود چنین محصولی، منجر به سود بسیار بالایی برای اپل خواهد شد. شرکتی که در کسب چنین دلارهایی استاد است!

3 در مورد “۳ دلیل برای آنکه اپل، آی‌فون ارزان تولید خواهد کرد!”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا