وان‌‌پلاس ۳ از تمام ۶ گیگابایت حافظه رم خود استفاده نمی‌کند!

3

یکی از بهترین و تاثیر گذارترین نکات مثبت گوشی وان‌پلاس ۳، حافظه رم ۶ گیگابایتی این دستگاه است. ولی شما نباید گول این اعداد و ارقام را بخورید، چون این دستگاه به صورت پیشفرض برای استفاده از ۶ گیگابایت رم طراحی نشده است!

افرادی که با این گوشی کار کرده‌اند، مدعی شده‌اند که این دستگاه با وجود رم ۶ گیگابایتی، توان اجرای بیش از ۴ برنامه را به صورت همزمان ندارد. این کارکرد بیشتر شبیه رقیب‌های اندرویدی این گوشی است که با ۴ گیگابایت رم کار می‌کنند.

گفته‌های کارل پی (Carl Pei) یکی از بنیان گذاران وان‌پلاس حاکی از آن است که استفاده از رم ۶ گیگابایتی بیشتر جنبه‌ رقابتی و تبلیغاتی داشته و به دلیل طول عمر بیشتر باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپری خود، آن‌ها مجبور بودند که از همه‌ ۶ گیگابایت رم این دستگاه استفاده نکنند!

پس با این حساب، دلیل استفاده از ۶ گیگابایت رم در ساخت این دستگاه چیست؟! وان‌پلاس مدعی شده است که کرنل اصلی سیستم عامل این دستگاه را در دسترس قرار داده و آن دسته از برنامه نویسان که مایل به تغییر دادن آن هستند، می‌توانند به راحتی و با سرعت بالا با استفاده از نرم افزار از ۶ گیگابایت رم استفاده کنند.

به غیر از برنامه نویسانی که ROM دستگاه را تغییر می‌دهند، شما به هیچ‌عنوان در استفاده روزانه، از ۶ گیگابایت رم استفاده نخواهید کرد و کاربران در اجرا برنامه‌های سنگین به صورت همزمان، تفاوت آن‌چنانی با سایر دستگاه‌های مجهز به ۴ گیگابایت رم، احساس نخواهند کرد.

OnePlus3_Graphite_07-630x647-438x450 وان‌‌پلاس ۳ از تمام ۶ گیگابایت حافظه رم خود استفاده نمی‌کند!

3 دیدگاه
 1. alirezanjs می گوید

  سلام کی عرضه میشه در بازار ایران ؟

 2. garenaplus می گوید

  شاید تا ۴ گیگش ازاده
  شاید بشه با نصب کرنل رام تا ۶ گیگ رو استفاده کرد

 3. sajad esf می گوید

  الکی قیمتش بردن بالا!!!

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم