با این آموزش بدون گیرنده دیجیتال، کانال‌های دیجیتال را از تلویزیون خود تماشا کنید!

digital-tv

همه ما کم و بیش با شبکه‌های دیجیتالی که به تازگی سیگنال‌های آن وارد خانه‌هایمان شده‌اند آشنا هستیم و می‌دانیم که برای دریافت این شبکه‌ها به یک گیرنده دیجیتالی (Setup Boxfh) نیاز داریم. امروز قصد داریم با شرح روش‌هایی شبکه‌های دیجیتالی را بدون واسطه به تلویزیون خانه‌هایتان بیاوریم، یعنی شما را بی نیاز از خرید گیرنده دیجیتال کنیم! (اون‌هایی که خریدن، ادامه مطلب رو نخونن که ضد حاله!)


قبل از شروع آموزش باید خدمت شما عرض کنم که این تغییرات هیچ گونه آسیبی به دستگاه شما نمی‌رساند و در اصل خود نمایندگی می‌بایست این تغییرات را بر روی آن اعمال می‌نمود تا قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی شوید، حال که آن‌ها شما را از این نعمت محروم ساخته اند، می‌توانید آستین‌ها را بالا زده و خودتان با اعمال این تغییرات، شبکه‌های دیجیتال را به تلویزیون خود بیاورید (حتما می‌خواستند این وسط شرکت‌هایی که گیرنده دیجیتال می‌سازند یه نونی خورده باشند!)

این مقاله را هم بخوانید: چگونه محتوای صفحه نمایش موبایل را روی تلویزیون ببینیم؟!

در ابتدا باید بگویم که اکثر دستگاه‌های موجود در بازار دارای گیرنده دیجیتال داخلی هستند، با این حال می‌توانید با یک سرچ ساده در اینترنت و یا مراجعه به دفترچه راهنمای محصول از ساپورت دستگاه خود از این قابلیت اطمینان حاصل کنید.

نحوه فعال سازی دیجیتال داخلی در تلویزیون‌های سونی

sony-factory-setting-menu

با انجام این تغییرات ساده می‌توانید گیرنده دیجیتالی اکثر تلویزیون‌های سونی را فعال کنید. برای این کار با زدن دکمه HOME بر روی ریموت کنترل وارد منوی تلویزیون شده ودر قسمتSetting وارد System Setting و سپس General set-up را انتخاب نمایید. بعد از آن با زدن Factory Setting تلویزیون خود را به تنظیمات اولیه که توسط کارخانه اعمال شده است باز گردانید. پس از چند لحظه در منوی ظاهر شده زبان دستگاه را برروی English قرار داده (دیگه زبان دستگاه فارسی نیست، اما عوضش دیجیتالش فعال می‌شه!) و کشور را سنگاپور یا استرالیا قرار دهید. پس از تایید مراحل اجازه دهید که به صورت اتوماتیک به جستجوی کانال بپردازد. پس از مدتی خواهید دید که تلویزیون شما بدون هیچ واسطه‌ای قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی است. اگر قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی نشدید، دوباره مراحل را طی کرده و کشور را از سنگاپور به استرالیا ویا بالعکس تغییر دهید، اگر بازهم قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتالی نشدید با جستجوی دستی می‌توانید این شبکه‌ها را بیابید (اکثر شبکه‌های دیجیتالی در فرکانس‌های ۶۰۲ و ۶۵۰ یافت می‌شوند).

نحوه فعال سازی دیجیتال داخلی در تلویزیون‌های ال‌جی

LG

برای این کار روش‌های متفاوتی وجود دارد که من ساده ترین روش‌ها را توضیح خواهم داد.
روش اول: با در اختیار داشتن کنترل مادر تلویزیون‌های ال جی و زدن دکمه ی ADJ و رمز عبور ۰۴۱۳ وارد منوی مخفی تلویزیون شده و پس از ورود به بخش Country Grroup و قرار دادن عدد ۱۶ بجای ۱۲ و تایید آن پس از خاموش و روشن کردن تلویزیون وارد تنظیمات شده و به جستجوی کانال‌ها بپردازید. پس از اتمام خواهید دید که تمام شبکه‌های دیجیتالی بدون هیچ واسطه‌ای دریافت می‌شوند.
روش دوم : شما برای ورود به منوی مخفی تلویزیون به یک گوشی با سیستم عامل سیمبین و پورت اینفرارد مانند N73 ،N95 و… و یک سیم کارت با قابلیت اتصال به اینترنت نیازمندید. حال پس از تهیه مواد لازم برنامه ir remote را از این لینک دریافت کرده و بر روی گوشی نصب کنید (اگر برنامه نصب نشد باید گوشی خودتون رو هک کنید، برای این کار می‌تونید از این روش استفاده کنید). حال برنامه را اجرا کرده واز منوی Option گزینه Add Device را انتخاب نمایید. سپس Tv را برگزیده و از میان برندهای موجود LG را انتخاب کنید. سپس Refresh رازده و نوع سیم کارتی را که اینترنت آن فعال است انتخاب می‌کنیم. حال دوباره Refresh را زده و منتظر می‌مانیم تا یک لیست بلند بالا از سرورهای برنامه دانلود شود (۱۰ ثانیه طول می‌کشه). حال گزینه INSTART Service Menue+EZ Adjus را انتخاب و سپس Mon را تیک می‌زنیم و منتظر می‌مانیم تا فایل‌ها دانلود شود (۲۰ ثانیه). با زدن گزینه TV: LG مشاهده می‌کنید که برنامه به شکل یک کنترل درمی‌آید. حال گوشی را از طرفی که درگاه اینفرارد آن قرار دارد در فاصله ۳۰ سانتی‌متری تلویزیون گرفته و از روی گوشی دکمه ۲ را می‌زنیم، خواهید دید که تلویزیون برای ورود به منوی مخفی از شما رمز عبور می‌خواهد. این رمز در برخی مدل‌ها ۰۰۰۰ ودر برخی دیگر۰۴۱۳ است (این همه دردسر فقط واسه اینکه کنترل تلویزیونت یه دکمه رو نداره واقعا ضد حاله!). حالا مانند روش اول عمل کرده یعنی از بخش Country Grroup عدد ۱۶ را بجای ۱۲ وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را ۱ قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد ۱۶ باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR (در برخی مدل‌ها به AU) تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

این مقاله را هم بخوانید: راهنمای خرید تلویزیون ۳ تا ۶ میلیون تومان

نحوه فعال سازی دیجیتال داخلی در تلویزیون های سامسونگ

samsung-smart-tv ابتدا نرم افزار ruSamsungTVCommunicator را از این لینک دانلود کرده وسپس آن را از حالت زیپ در آورید (اجرا نکنید). حال کامپیوتر را با یک کابل شبکه (همینی که به مودم و کامپیوتر وصلش می‌کنید و وارد اینترنت می‌شید) به درگاه پشت تلویزیون متصل نمایید. وارد منوی پنل شده و از قسمت Network وارد Network Setting شوید. حال Start را زده و وارد wireless شوید، در این قسمت آی‌پی را برروی Auto بگذارید. حال پس از یک جستجوی کوتاه یک آی‌پی نشان داده می‌شود. آن را را یادداشت کنید. سپس در کامپیوتر نرم‌افزاری را که قبلا دانلود کرده بودید اجرا نمایید. در ابتدا از شما آی‌پی می‌خواهد که در کادر موجود همان آی‌پی که یادداشت کرده‌اید را وارد کنید .هنگامی که نرم‌افزار، آی‌پی را شناخت بالا خواهد آمد (اگه نشد پس یه مشکلی تو یادداشت آی پی داشتید و برید دوباره امتحان کنید). حال نرم افزار را ببندید و تلویزیون را نیز خاموش کنید . همان طور که تلویزیون خاموش است دکمه‌های info-menu-mute-power را به ترتیب (از چپ به راست) پشت سر هم بزنید. خواهید دید که تلویزیون روشن شده و وارد منوی مخفی شده است. هیچ کدام از پارامترها را تغییر ندهید (اصلا نگاهشم نکنید!). حال که تلویزیون داخل سیستم منو یا همان منوی مخفی است نرم افزار را از روی کامپیوتر اجرا کنید، بر روی گزینه factory و سپس ۳speed در روی نرم افزار کلیک کنید. حال می‌بینید که همه پارامترهای سیستم منو در تلویزیون فعال هستند. اکنون قسمت local sat تلویزیون را بر روی ed iran (زبان فارسی شده و دیجیتال فعال می‌شود) و با تغییر info contery از no به استرالیا تغییر دهید. کلیه اپلیکیشن‌های اسمارت تی‌وی‌ها مانند facebook-youtube-bigpondTV- Skype-SocialTV-googleTalk-googleMaps و… به صورت اتوماتیک فعال خواهند شد (در این قسمت هنوز نرم افزاری که دانلود کردین تو کامپیوتر باز مونده). پس از اتمام کار از درون نرم افزار دانلود شده در کامپیوتر بر روی دکمه power کلیک کنید تا تلویزیون خاموش شود. حالا کابل را دراورده و تلویزیون را روشن کنید تا با جستجوی کانال‌ها قادر به دریافت شبکه‌های دیجیتال شوید. در اسمارت تی‌وی‌های سامسونگ علاوه بر شبکه‌های دیجیتال، تمام اپلیکیشن‌ها نیز از این طریق فعال خواهند شد.

این مقاله را هم بخوانید: لیست قیمت تلویزیون در بازار ایران

توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

نکته مهم: برای اطلاع از دارا بودن دستگاه خود به گیرنده دیجیتالی، به سایت سازنده محصولتان رفته و در کادر جستجو، مدل تلویزیون را وارد نمایید. اگر در مشخصات دستگاه کلماتی مانند گیرنده دیجیتال،DVB-T و… مشاهده نمودید، بدین معناست که محصول شما دارای گیرنده دیجیتال داخلی است.
سایت‌های سازندگان:

تمام این روش‌ها تست شده هستند و اگر مطابق آموزش پیش بروید مشکلی نخواهید داشت، در صورت بروز مشکل تمامی عواقب احتمالی به عهده خودتان خواهد بود!

ممکن است شما دوست داشته باشید
797 دیدگاه
 1. علی الهی می گوید

  سلام من ال ای دی سامسونگ ۴۰اینچ مدل۵۳۰۰سریfدارم تو منوی مخفیش ایران فعال نمیشه ایا یه راهی هست که گیرنده دیجیتال وایران رافعال کنم

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام
   از اینکه گیرنده دیجیتال داخلی داره مطمئن هستید؟

 2. ساسان می گوید

  سلام تلویزیون من سامسونگ مدلUA40C5000QR هستش با این روشی که شما گفتید میشه دیجیتالش کرد من چند ساله دارم از گیرنده دیجیتال استفاده میکنم.

  1. ساسان می گوید

   لطفاً جواب بدید لطفاً لطفاً

  2. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام مشخصات تلویزیون رو چک کنید
   اگه دارای گیرنده دیجیتال داخلی باشه با این روش میتونید فعالش کنید در غیر این صورت نمیشه

 3. مهدی می گوید

  باسلام خدمت ناشران مطالب راجب دیجیتال تلویزیون سونی،خواستم تشکرویژه داشته باشم،خداونداجرتون بده،تلویزیونم دیجیتالش خراب شده بودپول تعمیرش نداشتم هزینه ش بالا بودباراهنمایی شماخودم راه اندازیش کردم و هزینه ای نکردم،ممنون وسپاسگزارم

  موافقم ۱
 4. امین می گوید

  سلام .تلوزیون مارشال۵۰اینچFHD دارم گیرنده داخلیDVB.T2 داره .تمام شبکه HD جدید پیدا کرده ولی فقط صدا داره تصویر نداره.باید چه کار کرد؟
  انتن هم برسی کردم. فقط سه تا شبکهHD قبلی نشون میده.شبکه۳.مستند.تماشا
  انگار فرمت MPEGپشتیبانی نداره

 5. پرهام می گوید

  سلام ببخشید تلویزیون سامسونگ l32edخریدم دیچیتال گفتن داره به منو مخفی رفتم دیچیتال فعال کردم ولی هرچی جستجو میکنم شبکه‌های آنالوگ رامیاره ممنون میشم کمی راهنمایی کنید

 6. حجت می گوید

  سلام من دیروز ایوولی ۳۲ گرفتم مغازه دار خودش تست کرد تصاویر بالا اومد باکیفیت اچ دی اما الان که تو خونه کابل آنتن رو وصل میکنم روی صفحه پیغام بدون سیگنال میاد. اما همین کابل و به تلویزیون دیگرم که سونی هست میزنم مشکلی نداره. لطفا کسی کمک کنه.

  موافقم ۵
 7. بهزاد می گوید

  سلام من تلویزیونم تکنوکام هستش،جستجو میزنم فقط ۱۱ شبکه پیدا میشه ورزش نسیم آی فیلم تماشا ندارم باید چیکارکنم

 8. سلمان فارسی می گوید

  سلام.آموزش برای تلویزیون پاناسونیک را هم بگذارید.

  موافقم ۳
  مخالفم ۱
 9. لقفاقفافق می گوید

  اقا الان من سامسونگ دارم انجام بدم درست میشه البته انتن من زیر پارکینگ هست تاثیر داره

  موافقم ۲
 10. ناشناس می گوید

  سلام و خسته نباشید
  تازگی ی تلویزیون هاینسس۵۵B7101uw خریدم
  ۱،چطور بدونم اصله؟؟
  ۲ ،نحوه فعال کردن دیجیتال رو بفرمائید لطفا
  ممنون

  موافقم ۲
 11. ebi12 می گوید

  در مورد سامسونگ، فرمودین کانتری رو از no ببریم روی استرالیا، این برای فعال کردن کانال دیجیتال حتما باید انجام بشه یا نه، فقط برای فیسبوک و … هستش

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   بله برای دیجیتال باید انجام بشه این کار در تلویزیون های سونی خیلی ساده‌اس اما برای سامسونگ کمی نیاز به تخصص داده که در متن توضیح دادیم

   موافقم ۴
   مخالفم ۱
   1. امین می گوید

    امکان تعوض گیرنده داخلی تلوزیون مارشال۵۰۰۴ هست که جدیدتر نصب بشه؟

   2. مجتبی مسکینی می گوید

    این کار توجیهی نداره
    نهایتا می‌تونید یه گیرنده جدا بخرید و به تلویزیون وصل کنید

 12. محسن می گوید

  سلام آیا امکان ارتقا یا تعویض تیونر تلویزیون به dvbt2 وجود دارد؟

  موافقم ۱
 13. ابوذر می گوید

  در مورد این ترفندی که فرمودین سوال بنده اینکه من سامسونگ مدل UA48JC6960AW دارم که تو مشخصات تیونرش تو سایت سامسونگ DVB-T درج شده حالا با توجه به این ماجرای جدید صدا و سیما که گفته برای دریافت کانال های HD باید تیونر شما از نوع DVB-t2 باشه
  با استفاده از این ترفند یعنی به روش نرم افزاری میشه تیونر رو از DVB-T به ِDVB-T2 تغییر داد ؟ یا اینکه این موضوع سخت افزاریه؟

  موافقم ۳
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام امکان پذیر نیست

   موافقم ۱
 14. رسول کریمی می گوید

  سلام تلویزیون ما مارشالme-5017قابلیت های که فرمایش کردین داره،هرچی هم سرچ میزنیم هنوز SDهستن و تغییر نمیکنن.تنظیمات خاصی هم داخل تلویزیون وجود نداره،لطفا راهنمایی کنید

  موافقم ۱
 15. جواد می گوید

  سلام تلویزون ۴۰انچ داریم اول ها با آنتن بشقابی شبکه ها رو میگیرفت بعد یک سال کلن قد شده الان هم آنتن دیگه قوی تری گرفتیم ولی شبکه ها بالا نمیاد مشکل از چیه

 16. حجت می گوید

  سلام
  من تلویزیونم اسنوا مدل sld 50s44bld هست و گیرنده دیجیتال داره و مجهز به dvbt2 هست و حتی کانال های ای چی قبلی را هم راحت میگرفت و کانال های اچ دی جدید را هم گرفته و سیگنال خوبی داره اما نه صوت و نه تصویر داره

  میخواستم بدونم مشکل از چیه؟ و اینکه آیا گیرنده داخلی تلویزیون قابل ارتقاء هست؟مثلا با نرم افزاری چیزی

  موافقم ۳
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام
   این موضوع فقط مشکل شما نیست و برای همه وجود داره که ظاهرا از طرف صدا و سیماست
   چند روزی صبر کنید احتمالا درست بشه

   موافقم ۲
   مخالفم ۱
   1. حجت می گوید

    آره فرمایشتون درسته
    ظاهرا از صدا و سیماست
    چون بالاخره هم صوت و هم تصویر اومد
    هرچند من یک جستجوی دوباره کردم تا شبکه ۴k آزمایشی را هم داشته باشم اما حالا هیچکدوم از شبکه های اچ دی را پیدد نمیکنه 🙂

    بهرحال این ایام گذر هست و باید منتظر بمونیم

    موافقم ۳
 17. علی می گوید

  سلام
  تا دیروز شبکه ۳ اچ دی بود و از وقتی جستجوی جدید ک کردم
  الان همونم پریده

  اگ تلویزیون قابلیت اچ دی رو نداشت نباید شبکه ۳رو هم میگرفت
  الان باید چکار کنم
  تلویزیون سامسونگ اسمارته

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام
   این مشکل فقط برای شما نیست و همه مشکل دارن
   چند روزی صبر کنید درست میشه

 18. محمود عاشوری می گوید

  با سلام از وقتی که کانالهای اچ دی تلویزیون فعال شده تلویزیون و کانال یابی کردم کانالهای اچ دی رو نشون میده و صدا هم داره اما تصویر نداره لطفا بفرمایید چکار باید بکنم مدل تلویزیونی ال ای دی TCL می باشد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام. این مشکلی هست که برای خیلی ها به وجود اومده. خود صدا و سیما گفته که رفع میشه
   فردا مجددا کانال یابی کنید ببینید مشکلش رفع شده یا نه

 19. سعید می گوید

  سلام نحوه کانال یابی تلوزیون دوو را میخواستم تنظیم میکنیم شبکه ها مرتب نیستند قاطیند . چطور جستجو کنیم که شبکه ها سرجای خودشون مرتب ذخیره بشن.ممنون

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام نیازی به جستجو نیست شما می‌تونید خودتون کانال‌ها رو از بخش تنظیمات متناسب با سلیقه خودتون تنظیم کنید

   موافقم ۱
 20. مهسا می گوید

  واقعادممنون من ال ای دی ۳۲ اینچ سونی دارم برای من جواب داد باکیفیت عالی کانالا روگرفت یک دنیامتشکرم

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
 21. مهدی می گوید

  سلام تلوزیون ۳۲ ایکس ویژن خریدم ۱۰ تا کانال بیشتر سرچ نمیکنه و نمیگیره چه باید کرد راهی داره یا بهمون انداختن ؟

  موافقم ۲۳
  مخالفم ۱
 22. خشایار می گوید

  سلام
  Evvoli شبکه ۳ کد شده..
  لطفا راهنمایی کنید

  موافقم ۶
  مخالفم ۲
  1. سمیرا می گوید

   سلام من تلوزیون ۴۳ اینچ ایوولی خریدم چجوری کانال هاشو بالا بیارم

   موافقم ۱
 23. مهرشاد می گوید

  مرسیییییییی😍😍😍😘😘😘😘واقعا ممنونم از راهنماییاتون من راحت تونستم شبکه های ایرانو بگیرم

  موافقم ۲
  مخالفم ۲
 24. علی می گوید

  سلام علی هستم من یک تلویزیون X VISION خریدم که جستجوی کانال میشه و همه کانال ها میاد وبعد مدتی بعضی از کانال ها میره وباید دوباره باید جستجو کنم لطفا کمکم کنید

  موافقم ۹
  مخالفم ۴
 25. علیرضا می گوید

  سلام من یک تلویزیون مدل ۴۹LB62300GLدارم می خواستم بدانم DVB T2 هست

  موافقم ۳
 26. مسعود می گوید

  سلام. آقا دمت گرم سونی رو فعال کردم. ولی کیفیت تصاویر پایین تر از گیرنده دیجیتال خودم بود. ترجیح دادم دوباره برگردم به حالت سابق. با این حال ترفند خوبی بود. ممنون.

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
 27. مهرداد می گوید

  با درود فراوان
  آقا درود بر شما من تلویزیون سونی بعد از ده سال گیرنده شو با این ترفند شما راه انداختم. سپاس بی کران از شما

  موافقم ۴
  مخالفم ۵
 28. نگار می گوید

  با سلام
  تلویزیون من پاناسونیک هست و رفته رو کانالهای آنالوگ و تصویر کانالها تار و برفکی هست . چطور باید از انالوگ خارج کنم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید .

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۳
 29. مینا بهادر می گوید

  سلام. هرچی آرزوی خوبه مال تو.
  مشکلم حل شد. عالی بیست👌👌👌

  موافقم ۵
  مخالفم ۱
 30. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید .. واقعا ممنونم با راهنمایی شما تمام شبکه های دیجیتال رو تونستم تنظیم کنم .. تلویزیون ما سونی هست.

  موافقم ۷
  مخالفم ۳
 31. مینا می گوید

  سلام..من ال دارم و آنتن شاخه ای اما هر چی سرچ میکنم شبکه های یک تا ۵ رو با کیفیت بد و برفکی دارم…لطفا راهنمایی کنید
  دگمه home روی کنترل کدام است….اگه همان دگمه ایست که عکس خانه زیرش داره من اونو میزنم منوی ستینگ رو به روش اول که گفتید نمیراه

  موافقم ۲
  مخالفم ۴
 32. قاسم می گوید

  سلام
  تلویزیون من ال جی هست لطفا راهنماییم کنید چ طوری از شبکه ی دیجیتال داخل خود تلویزیون استفاده کنم
  به آنتن و فیش نیازی هس؟

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۱۰
  1. نوید می گوید

   باسلام میخواستم بگم من تلویزیون ۵۵پاناسونیک دارم باید چیکار کنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنین تاکانالها بیان

   موافقم ۸
   مخالفم ۲
 33. احمد ابول پور می گوید

  س دجیتال دارم شبکه یک دوسه وشبکه خبررونمیگیره اول میگرفت چکترکنم لطفا کمک کنید

  موافقم ۵
  مخالفم ۱
 34. مصطفی می گوید

  سلام
  بنده تلویزیون پلاسمای ۵۱ اینچ سامسونگ مدل PS51F4900AR گرفتم.لطفا راهنمایی کنین که اصلا گیرنده دیجیتال داره یا نه و میتونم فعالش کنم.مدلش رو در سایت سامسونگ سرچ کردم که چیزی دستگیرم نشد.واسه پیگیریاتون مرسی.خخخخ

  موافقم ۳
  مخالفم ۱
  1. مصطفی می گوید

   از دوستان کسی کمکم نمیکنه؟؟

   موافقم ۲
   مخالفم ۱
 35. آیدین همتی می گوید

  سلام، سوال داشتم، من تلوزیون سامسونگ دارم ساکن ترکیه هستم میخواستم کانالهای ایرانرو از طریق آی پی تی وی و یا نرم افزارهای تلوزیون دریافت کنم، از وبسایتها کیفیت خیلی کم هست و برای تماشای فوتبال میخوام برا همین نمی خوام هزینه دیش بدم بی خودی، کسی میتونه تو این زمینه کمکم کنه؟ اگر ممکن هست از واتساپ یا تلگرام میتونین پیام بدین ۰۰۹۰۵۳۵۰۸۳۶۳۲۱ همتی هستم

  موافقم ۱
  مخالفم ۴
 36. مهدي می گوید

  خیلی عالی بود

  موافقم ۳
  مخالفم ۱
 37. asghar می گوید

  سلام اگر کنترل مادر تلویزیون نباشه باید چکار کنیم لطفا ایمیل کنید

  موافقم ۷
  مخالفم ۶
 38. محمود می گوید

  سلام وقت بخیر
  برای تلویزیونLED دوو۳۲اینچ چطوری باید شبکه های دیجیتال رو فعال کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  موافقم ۱۵
  مخالفم ۷
 39. مهدی می گوید

  سلام تلویزیون ال ای دی۴۲سامسونگ دارم دیجتال فعال نیست امکانش هست بیارم خدمتتون زحمت فعال سازی را انجام دهید تا ما خرابش نکنیم
  بنده ساکن قم هستم تهران هم میارم ولی اگه قم کسی دارید اونجا ببرم

  موافقم ۸
  مخالفم ۵
 40. A می گوید

  گیرنده دی

  موافقم ۱
  مخالفم ۲
 41. Mehran می گوید

  سلام ببخشید توی این مراحل ک گفتین
  Setting networkرا از کجا باید بیارم

  موافقم ۶
  مخالفم ۲
 42. محمود می گوید

  سلام
  یک تلویزیون سونی داریم که تنظیم کارخونه شده ولی حالا هر کاری می کنیم کانال های آنالوگ و دیجیتال پیدا نمیشه
  زمان تنظیمات میزنیم آسیا ولی بعضی از دستان میگن بزنید سنگابور و یا استرالیا ولی بازم قبول نمیکنه؟؟؟آیا این صحت داره بزنیم روی مناطق دیگه

  موافقم ۵
 43. مرتضی پاسندی می گوید

  سلام ببخشید خواستم بدونم تلویزیون ال سی دی سامسونگ مدل la40b570p7r ایا گیرنده داخلی داره؟خواهش میکنم جواب بدید خیلی خیلی ممنونم با تشکر فراوان

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۳
 44. احمد می گوید

  خیلی از راهنماییتون ممنونم. روی سونی ex710 انجام شد.

  موافقم ۲
  مخالفم ۲
 45. مصطفی می گوید

  با سلام آیا صنام مدلld4238گیرنده دیجیتال داره و اگه داره چطور فعالسازی کنیم

  موافقم ۶
  مخالفم ۳
 46. سعید می گوید

  سلام وقت بخیر. من یه ال ای دی مارک ال جی گرفتم. ریسیور و دستگاه دیجیتال روی خودش هست. چون شبکه ۳ با ریسیور نمیگیره هر بار بخام شبکه ۳ رو ببینم باید از اول سرچ بزنم. با سرچ فقط شبکه های دیجیتال رو میاره و بعد بخام ماهواره رو ببینم باز باید سرچ بزنم.یعنی بطور همزمان شبکه های ماهوراه و دیجیتال رو ندارم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  موافقم ۱۱
  مخالفم ۱
 47. سارا می گوید

  با سلام برای ما سامسونگ مدل ال سی دی قدیمی و با گیرنده ی دیجیتال جدا شبکه تماشا رو ما ندلریم چون میشه راهنمایی کنید

  موافقم ۹
  مخالفم ۴
 48. علیرضا می گوید

  من تلوزیون سونی دارم تنظیماتی که شما فرمودین انجام دادم اما متاسفانه نتیجه ای نداشت!
  اونجایی که میگه کشور رو انتخاب کنین استرالیا و سنگاپورو نداره فقط فیلیپین داره انجام دادم ولی نشد لطفا اقا مجتبی راهنمایی کنید میشه دیجیتال یا نه ممنون

  موافقم ۱۸
  مخالفم ۵
 49. علیرضا می گوید

  چرا ال سی دی سونی ما در انتخاب کشور فقط نوشته کشورهای گروه اول و فیلیپین پس استرالیا و سنگاپور چطور فعال کنیم لطفا اگه دیجیتال میشه توضیح دهید ممنون

  موافقم ۱۱
 50. سهیل می گوید

  من مشگل جستجوی شبکه ست لطفا بیاین ای دی تل soheilgharepoor

  موافقم ۴
  مخالفم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان