مات شدن صفحه نمایش گلکسی اس 4! (به همراه ویدیوی آن)

samsung-galaxy-s4-screenshot-settings-menu

بدون شک گلکسی اس 4 یکی از پر سر و صداترین اسمارت فون‌هایی است که امسال معرفی شده که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است، یکی از نقاط قوت این اسمارت فون، صفحه نمایش 5 اینچی Full Hd Amoled آن است که سامسونگ به آن می‌بالد اما این صفحه نمایش به تازگی با مشکلی جدی مواجه شده است!
به گفته وب سایت فون آرنا هنگامی که شما قصد اسکرول کردن را دارید، این صفحه نمایش مات می‌شود! حتی اگر با سرعت کمی اقدام به اسکرول کنید!
اما این پایان ماجرا نیست، در هنگام تنظیم میزان روشنایی صفحه نمایش در حالت خودکار در نوار اطلاع رسانی، وقتی که مقدار آن برروی 5 تنظیم شود، رنگ نوار تنظیم از بنفش به صورتی تبدیل شده و لبه‌های صفحه نمایش رنگ‌ها را وارونه و معکوس نمایش می‌دهد.
این مشکلات در فروم‌های دیگری همچون XDA مطرح شده که حالا مورد تایید وب‌سایت فون آرنا نیز است. با آشکار شدن این مشکلات هنوز بیانیه رسمی از طرف سامسونگ صادر نشده و همه منتظر واکنش مدیران سامسونگ نسبت به این موضوع هستند.
به نظر شما آیا گلکسی اس 4 هنوز نیامده، مبارزه را به دیگر ابر قدرت‌های این نبرد باخته است؟ آیا سامسونگ می‌تواند با ارایه یک آپدیت نرم افزاری این مشکل را حل کند یا اینکه مشکلی سخت افزاری و غیر قابل حل است؟

نمایش نظرات (47)