ماوسی با ۲۰ کلید مثل صفحه کلید!

Logitech-G600-MMO-Gaming-Mouse-with-20-buttons ماوسی با ۲۰ کلید مثل صفحه کلید!

شرکت معروف و سازنده محصولات جانبی Logitech خط تولید جدیدی در سری G-Series محصولات مخصوص بازی راه انداخته است. این مدل جدید که با نام  G600 MMO شناخته می شود، طوری طراحی شده که در بازی های آنلاین شبکه (مولتی پلیر) توانایی‌اش را به رخ دیگر ماوس‌های این رده می‌کشد. یکی از قابلیت‌های مهم این ماوس داشتن ۲۰ کلید است که با انگشت شست می‌توان به راحتی با ۱۲ کلید کار کرد. این ۱۲ کلید به دو دسته جدید ۶ تایی تقسیم شده است و بر روی ماوس دو کلید وجود دارد که برای تغییر Dpi از آن استفاده می‌شود. همچنین یک اسکرول با حساسیت بالا که کار کردن با آن خالی از لطف نیست.

Logitech-G600-MMO-Gaming-Mouse-with-20-buttons-top ماوسی با ۲۰ کلید مثل صفحه کلید!

این رو هم بخون:

تمام کلید های G600 قابلیت برنامه ریزی دارند البته قبل از برنامه ریزی به صورت دستی، شرکت سازنده به طور پیش فرض این کار را کرده است. برای تغییر دقت ماوس البته پیشنهاد می‌شود در حالت پیش‌فرض از dpi معمولی استفاده کنید و در بازی‌های رایانه‌ای حتما دکمه را فشار دهید که دقت ماوس به ۸۲۰۰ dpi افزایش یابد. شرکت لاجیتیک در گزارشی اعلام کرده است در هر ثانیه بیش از  ۱۰۰۰ گزارش این ماوس برای درگاه USB ارسال می کند!

طراحی ماوس به صورتی است که اگر زمان زیادی به بازی کردن با آن بپردازید احساس خستگی در ناحیه دست نخواهید کرد. در ساخت این محصول لاجیتک از روشی ابتکاری استفاده شده است که به واسطه آن برای جرکت روان‌تر، ماوس اصطکاک کمتری با پوشش زیرین خود خواهد داشت. این ماوس در دو رنگ سفید و مشکی در ماه جولای (تیر ماه) و با قیمت ۷۹.۹۹ دلار به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

Logitech-G600-MMO-Gaming-Mouse-with-20-buttons-front ماوسی با ۲۰ کلید مثل صفحه کلید!  Logitech-G600-MMO-Gaming-Mouse-with-20-buttons-side ماوسی با ۲۰ کلید مثل صفحه کلید!  Logitech-G600-MMO-Gaming-Mouse-with-20-buttons-angle ماوسی با ۲۰ کلید مثل صفحه کلید!

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم