afrak

مصاحبه با هواوی P9 برنده جام زیبایی آی‌تی‌رسان کاپ ۲۰۱۶

پس از یک ماه رقابت جذاب و نفس‌گیر، بالاخره آی‌تی‌رسان کاپ به پایان رسید و حال قصد داریم تا مصاحبه‌ای کوتاه با هواوی P9 به عنوان زیباترین اسمارت فون این دوره از رقابت‌ها داشته باشیم. پیش از این با سامسونگ گلکسی S7 Edge، قهرمان رقابت‌ها مصاحبه‌ای داشتیم و حال نوبت به برنده جام زیبایی رسیده است، پس در این ۱۰ سوالی با ما همراه باشید.

  • لطفا خودتان را برای خوانندگان بیشتر معرفی کنید:

با سلام خدمت شما دوستان؛ هواوی P9 هستم یک محصول خاص و متفاوت که زیبایی‌ام در چین زبان زد خاص و عام است.

  • کمی از مسابقات خودتان در این جام بگویید:

در مرحله گروهی با لومیا ۹۵۰XL، شیائومی Mi 5 و ال‌جی V10 هم‌گروه بودم. به نظر خودم گروه B سخت‌ترین گروه این دوره از رقابت‌ها بود که از بخت بد، من نیز در همین گروه بودم. در نخستین دیدار به مصاف با شیائومی Mi 5 رفتم و در یک بازی پایاپای توانستم رقیب هم‌وطنم را شکست دهم. پس از ۳ روز استراحت به رقابت با لومیا ۹۵۰XL رفتم و نتوانستم او را از پیش رو بردارم. در دیدار آخر نیز با تمام قوا در برابر ال‌جی V10‌ به میدان رفتم اما بازهم نتوانستم پیروز باشم و ۳ امتیاز حساس را از دست دادم. در نهایت نیز تنها به دلیل تفاضل کمتر نسبت به رقبا از راه‌یابی به مرحله حذفی بازماندم.

  • سخت‌ترین مسابقه‌ای که برگزار کردید، کدام بود؟

دیدار با شیائومی Mi 5 سخت‌ترین رقابت من در این دوره از مسابقات بود. هر دو چینی هستیم و نگاه‌های زیادی به ما بود از طرفی نخستین دیدار من در آی‌تی‌رسان کاپ هم محسوب می‌شد و استرس زیادی داشتم اما با تلاش‌های خودم و رای‌های کاربران توانستم نخستین گام را محکم بردارم؛ گرچه در ادامه خیلی خوب ظاهر نشدم!

http://itresan.com/128628/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%87%D9%88%D8%A7%D9%88%DB%8C-p9-%D8%A8%D8%A7-%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%A6%D9%88%D9%85%DB%8C-mi5-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C%E2%80%8C.html

  • نظر شما در رابطه با قهرمان چیست؟!

گلکسی S7 Edge محصول شایسته‌ای است و از همان ابتدا یکی از گزینه‌های اصلی قهرمانی بود و اگر بخواهم واقع‌بین باشم به نظرم به حقش هم رسید، اما راستش را بخواهید خیلی دوست داشتم که جام این دوره را برادر بزرگترم بالای سر ببرد که اینگونه نشد.

  • فکر می‌کنید پس از شما، چه کسی لیاقت در دست گرفتن جام زیبایی را داشت؟

بدون هیچ شکی می‌گویم که پسرعموی خودم میت ۸ واقعا لیاقتش را داشت که این جام را در دست بگیرد. او بدنه تمام فلزی دارد و واقعا زیباست.

  • اما به نظر من گلکسی S7 Edge هم می‌توانست برنده جام زیبایی شود؟!

بله، خب این مدل هم زیبایی‌های خودش را دارد؛ اما کمی شبیه به محصولات دیگر همین کمپانی‌ است و طراحی متفاوتی ندارد. البته این را هم بگویم که بالاخره قهرمان این رقابت‌ها شد و همان یک جام هم برایش کافی است.

  • زشت‌ترین گوشی را کدام مدل می‌دانید؟

این که دیگر پرسیدن ندارد! از هر کسی بپرسید ایسوس ‌ذن‌فون زوم را با اختلاف، نه به ‌عنوان زشت‌ترین اسمارت فون این رقابت‌ها بلکه به عنوان زشت‌ترین اسمارت فون تاریخ بشریت انتخاب می‌کنند. گرچه با این مدل بازی نداشتم اما هرچه فکر می‌کنم هدف از تولید این مدل را نمی‌فهمم! با اینکه لقب زوم را دارد اما حتی دوربینش هم از بقیه سرتر نیست!

  • فکر می‌کنید که بزرگ‌ترین بازنده این جام چه کسی بود؟!

هواوی P9 پلاس! تصورش را بکنید که برادر بزرگ‌ترم توانست بزرگانی همچون اچ‌تی‌سی ۱۰، گلکسی نوت ۵، آیفون ۶s پلاس و ال‌جی G5 را از پیش رو بردارد و در فینال تنها با ۴ رای اختلاف بازی را به گلکسی S7 Edge واگذار کند! مگر ناکام بودن شاخ و دم دارد؟!

  • با همه این‌ها به نظر شما برنده جام بعدی کدام مدل خواهد بود؟

به‌شدت علاقه‌مندم که یک محصول چینی جام را بالای سر ببرد. تفاوتی ندارد که این مدل ساخته هواوی باشد یا شیائومی! همین که اهل دلان بدانند که دنیا دست چه کسی هست، برای من کافی‌ست!

  • و در پایان؟!

صحبت خاصی ندارم! از شما و همکارانتان بابت برگزاری چنین مسابقاتی سپاسگزارم، همچنین از تمام هواداران خود که علی‌رغم چینی بودنم مثل بعضی‌ها مرا تنها نگذاشتند، صمیمانه تشکر می‌کنم. خدانگهدار…

hami2

نمایش نظرات (10)
تسکو