برنده خودروی بی‌ام‌و در قرعه کشی هواوی مشخص شد!

2

عصر روز پیش و در مراسمی که در پاساژ پایتخت تهران برگزار گردید، برنده خوش شانس خودروی بی‌ام‌و که گوشی هواوی میت ۸ را خریده بود، طی یک قرعه کشی مشخص شد.

این مراسم که با حضور تعداد زیادی از علاقه‌مندان و با اجرای محمود شهریاری و جواد عزتی، از بازیگران تلویزیون با نظارت نماینده دادستانی تهران برگزار شد، آقای مجتبی هادیان پور از شهر تهران، برنده خوش شانس این قرعه کشی لقب گرفت و طی تماس تلفنی، به او چنین موضوعی اعلام شد که همین امر، بر جذابیت‌های این مراسم افزوده بود.

Huawei-lottery7 برنده خودروی بی‌ام‌و در قرعه کشی هواوی مشخص شد!

از شرایط حضور در این قرعه کشی، خریداری گوشی هواوی میت ۸ و به نام بودن خط تلفن به اسم همان شخص خریدار بود، ضمن اینکه شخص برنده، نمی‌بایست از کارکنان شرکت هواوی و یا نمایندگان فروش آن شرکت باشد. پس از مشخص شدن صاحب خودروی بی‌ام‌و ۲۲۰i، چندین دستگاه گوشی هواوی نیز بین حاضرین در این مراسم قرعه کشی شد.

در ادامه، تصاویر بیشتری از این مراسم را مشاهده می‌کنید.

Huawei-lottery3 برنده خودروی بی‌ام‌و در قرعه کشی هواوی مشخص شد!  Huawei-lottery1 برنده خودروی بی‌ام‌و در قرعه کشی هواوی مشخص شد!  Huawei-lottery2 برنده خودروی بی‌ام‌و در قرعه کشی هواوی مشخص شد!  Huawei-lottery4 برنده خودروی بی‌ام‌و در قرعه کشی هواوی مشخص شد!  Huawei-lottery6 برنده خودروی بی‌ام‌و در قرعه کشی هواوی مشخص شد!

2 دیدگاه
  1. گیک می گوید

    به این میگن شانسا . من کلا یه بار در قرعه کشیها بردم و اونم یه خودکار ۴رنگ بود :))))

  2. رامین می گوید

    خرشانس ک میگن این بنده خدا

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم