فیلتر شدن کلش‌ آف کلنز در ایران: از عدم دسترسی به بازی تا حذف از کافه بازار!

یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در تمام دوران، محصول معروف شرکت سوپرسل یعنی کلش آف کلنز بوده که دوباره در ایران فیلتر شده است. البته جای تعجبی هم نیست چرا که پیش از این نیز چندباری شاهد فیلتر شدن این بازی بوده‌ایم. دیروز معاون قضایی دادستان کل کشور اعلام کرده بود که اکثریت قریب به اتفاق اعضای کارگروه تعیین مصادیق با اعمال محدودیت برای دسترسی به بازی کلش آف کلنز موافقت کرده‌اند.

بازی کلش آف کلنز یکی از محبوب‌ترین بازی‌ها در ایران محسوب می‌شود که در گذشته نه‌چندان دور نیز دسترسی کاربران به آن محدود و حتی ناممکن شده بود. درحال‌حاضر این بازی از کافه‌بازار نیز برداشته شده و کاربران قادر به دریافت و نصب آن از طریق کافه‌بازار نیستند. هنوز معلوم نیست که این محدودیت و فیلتر شدن تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. به نظر شما آیا کاربران پرشمار ایرانی این بازی، در آینده قادر به اجرای آن خواهند بود؟!

Clash-of-Clans-e1392659745720

ممکن است شما دوست داشته باشید
13 دیدگاه
 1. امیر محمد می گوید

  برای چی درحال لودینگ شدن اون آخرش پر نمیشه.چجوری درست میشه

 2. امیر محمد می گوید

  کال من درحال لودینگ شدنه همون آخرش گیر میکنه نمیره داخل.چجوری میشه حلش کرد

  موافقم ۱
 3. ابولفضل می گوید

  چرا آخه کلشوفیلتر کردین همین مونده بود😠😠من ۵تا اکانت داشتممم😠😠😠

  موافقم ۳
 4. رضا می گوید

  اگه بازی رو فیلتر کنین بادراگ والکتروهام باپشتوانه ویزارد،بالن هم از چپ وراست یه حمله میکنم سوپرسل رو باخاک یکسان میکنم (۳ستاره)

  موافقم ۸
 5. مانی می گوید

  ولی میگن اگه با فیلتر وارد کلش اف کلنز بشیم سوپر سل بن میکنه. واقعا برای چی اینکا رو دارن میکنن من خیلی این بازی رو دوست دارم. نه تنها من بلکه بیشتر پلیر ها این بازی رو دوست دارن . کلی پلیر هایی تو ایران هست که شبانه روز بازی میکنن این خودش کلی پول برای رئیس کمپانیه سوپر سل هست . نمیدونم چرا میخان این کارو کنن.

  موافقم ۲
 6. جواد می گوید

  من فقط سرو صدای حواشی کلش رو دوست دارم.البته خودم هم به توصیه دیگران بازی میکنم.اما هیچ دلیلی در بازی نکردن کلش نمیبینم.چون دهکده و دنیایی جالب پیش روی شماست.

  موافقم ۴
  مخالفم ۱
 7. { رامین } می گوید

  میان میگردن ببینن ملت دل شون به چی خوشه همونو از بین میبرن! ?

  ملت بازی که نکنن٬ اینو نبینن٬ اونو نبینن… چیکار کنن دیگه؟ برن سیگار بکشن معتاد شن بیوفتن گوشه خیابون یا برن تو قبر زندگی کنن؟

  خدا به خیر بگذرونه

  موافقم ۱۶
 8. Abbas می گوید

  اکثر افرادی که این بازیو دارن افراد کم سن هستن و حتما برای دسترسی به بازی رو میارن به استفاده از فیلتر شکن و اصلا درست نیس فیلترشکن انقد فراگیر بشه تو دسته افراد کم سنو سال! فیلترینگ نه تنها کمک نخواهد کرد بلکه وضعیت بدترم میشه

  موافقم ۱۳
  مخالفم ۱
  1. MReza می گوید

   موافقم

   موافقم ۳
   مخالفم ۲
  2. ss143 می گوید

   درود بر شرفت

   موافقم ۳
   مخالفم ۳
 9. Ali می گوید

  خدا را شکر

  موافقم ۱
  مخالفم ۲
 10. مهدی می گوید

  خدا برکت بده به فیلتر شکن

  موافقم ۴
  1. ss143 می گوید

   وایییییییییییییییی عالی بود کلی خندیدم

   موافقم ۳
   مخالفم ۱

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.