بازی گلف را دوست دارید؟ این برنامه مربی شما می‌شود!

0

LG-GOLF_APP بازی گلف را دوست دارید؟ این برنامه مربی شما می‌شود!

اگر به بازی گلف علاقه دارید اما نمی‌دانید که از کجا بایستی یادگیری را آغاز کنید، این خبر را تا انتها دنبال نمایید.

شرکت ال‌جی از معرفی برنامه “بزرگ‌ترین مربی جهان”، که جذاب ترین برنامه در زمینه آموزش ساختاری بازی گلف به همراه بهترین قابلیت ها در قواعد و روش های بازی در تاریخ ورزش است، به بازار خبر داد.
این برنامه مخصوص تلویزیون‌های هوشمند CINEMA 3D ال‌جی بوده و طوری طراحی شده است که تمامی بازیکنان گلف در هر سطحی بتوانند کیفیت بازی خود را ارتقا دهند.
به گفته مدیر بخش بازرگانی و تولید محتوای ال جی، این برنامه یکی از بهترین‌ها در گروه محتوای خانوادگی بوده و علاوه بر بازی، یک نمونه عالی جهت نشان دادن قابلیت تلویزیون های هوشمند ال‌جی در استفاده از آن‌ها به عنوان یک ابزار آموزشی است.
با بهره گیری از برنامه “بزرگ‌ترین مربی جهان”، بازیکنان گلف دیگر نگران شرایط آب و هوایی یا رزرو جا در زمین یا باشگاه نخواهند بود. این برنامه شامل ۳۵۰ درس از ۲۵ مربی سرشناس این ورزش در جهان است. دروس موجود بر حسب نوع باشگاه، توانایی و روش بازی، قابل جستجو بوده و کاربران قادر هستند با توجه به مهارت موردنظر خود به بازی بپردازند.
از طریق به روز رسانی این برنامه در پائیز امسال، شما می توانید توسط ویژگی Camera Mirroring یا دوربین های منعکس کننده، روش بازی خود را مجددا” مشاهده نمایید. با استفاده از دوربین‌های به کار رفته در سری جدید تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی، بازیکنان قادر خواهند بود طریقه بازی خود را با ساختار بازی بازیکنان حرفه‌ای مقایسه نمایند. این برنامه جذاب و آموزشی راهی مناسب برای فعالیت مستمر شماست.
برنامه “بزرگ‌ترین مربی جهان”، اکنون در استرالیا و سنگاپور با بسته بندی جدید عرضه شده و همچنین افراد می‌توانند به زودی از طریق LG Game World، در بازارهای اصلی دنیا مانند ایالات متحده، کانادا، آلمان و دیگر کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و آسیا به آن دسترسی داشته باشند.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم