معرفی G6 در MWC 2017 توسط ال‌جی تایید شد

در روزهای گذشته، تصاویر و اطلاعات بسیاری از G6 در فضای وب منتشر شد که طراحی احتمالی این گوشی را به نمایش می‌گذاشتند. اما هیچ‌یک از آنها رسمی نبود.

ال‌جی امروز دعوت‌نامه‌ای را ارسال کرده که در آن از ۲۶ فوریه (هشتم اسفند ماه) به‌عنوان تاریخ برگزاری کنفرانس خود یاد کرده و اطلاعات بیشتری از پرچم‌دار آینده خود را در اختیار ما قرار می‌دهد.

در این دعوت‌نامه عبارت «نمایشگر بزرگ» را مشاهده می‌کنیم که به صفحه‌نمایشی با حاشیه‌های بسیارکم اشاره می‌کند. البته ال‌جی همچنان از اعلام ابعاد دقیق نمایشگر خودداری نموده است.

gsmarena_001-4 معرفی G6 در MWC 2017 توسط ال‌جی تایید شد

ما هنوز مطمئن نیستیم که دایره‌های موجود در چهار گوشه این طرح و مراکز آنها به چه چیزی اشاره می‌کنند. به نظر می‌رسد که آنها نشان‌دهنده میزان خمیدگی نمایشگر در گوشه‌ها باشد. به‌علاوه خط‌های خمیده‌ای که در بیرون نمایشگر نشان داده‌ شده‌اند، می‌تواند حکایت از گرد گوشه بودن دستگاه داشته باشند.

همان‌طور که قبلا اشاره کردیم، G6 در تاریخ ۲۶ فوریه رونمایی خواهد شد. ال‌جی این بار تصمیم به استفاده از باتری غیرقابل تعویض برای پرچم‌دار خود گرفته اما در عوض، این محصول ضد آب خواهد بود. از دیگر مشخصات G6 هم می‌توان به نسبت تصویر نامعمول ۱۸:۹ و پردازنده اسنپدراگون ۸۲۱ اشاره کرد.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم