پیش فروش گلکسی S8 و +S8 از تاریخ ۱۰ آوریل آغاز خواهد شد

LAS VEGAS, NV - JANUARY 06: The Samsung logo is seen at CES 2016 at the Las Vegas Convention Center on January 6, 2016 in Las Vegas, Nevada. CES, the world's largest annual consumer technology trade show, runs through January 9 and is expected to feature 3,600 exhibitors showing off their latest products and services to more than 150,000 attendees. (Photo by Alex Wong/Getty Images)
1 0

کم‌تر از یک ماه به معرفی دو پرچم‌دار جدید سامسونگ زمان باقی مانده است، آنچه تاکنون در شایعات آمده است سامسونگ هر دو نسخه پرچم‌دارش را با نمایشگری اج و در اندازه‌هایی ۵.۸ و ۶.۲ اینچی روانه بازار خواهد کرد. به‌تازگی یک گزارش از کره منتشر شده است که تاریخ پیش فروش این دو اسمارت‌فون را مشخص می‌کند.

بنابر این گزارش پیش فروش گلکسی +S8/S8 از تاریخ ۱۰ آوریل آغاز خواهد شد. این تاریخ از آن‌جایی که رونمایی در ۲۹ مارس و آغاز فروش از ۲۱ آوریل اتفاق می‌افتد، زمان مناسبی به نظر می‌رسد. به این ترتیب کاربران می‌توانند با خیال راحت پیش خرید را انجام داده و چند روز بعد محصول خود را دریافت کنند. البته مشخص نیست که سامسونگ نسبت فروش گلکسی S8 به +S8 را چگونه در نظر گرفته است هرچند می‌توان حدس زد که گلکسی S8 محبوب‌تر باشد اما بازهم تا زمان فروش نمی‌توان به طور قطعی نظر داد.

هر دو اسمارت‌فون گلکسی S8 و گلکسی +S8 از نمایشگری بزرگ و با حاشیه اطراف بسیار کم بهره می‌گیرند و پردازنده به کار رفته در آن‌ها اسنپدارگون ۸۳۵ است که با ۴ گیگابایت رم همراهی می‌شود. تولید نیرو در گلکسی S8 توسط یک باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپری انجام می‌پذیرد و در نسخه بزرگ‌تر از یک باتری ۳۵۰۰ میلی‌آمپری استفاده خواهد شد.

 

اگر به گوشی‌های سامسونگ گلکسی سری S علاقه دارید، به گروه تلگرام زیر ملحق شوید

Telegram-Galaxy-S پیش فروش گلکسی S8 و +S8 از تاریخ 10 آوریل آغاز خواهد شد

1 دیدگاه
  1. MReza می گوید

    قدرتش که روی کاغذ خوبه اما شنیدن کی بود مانند دیدن
    دیدی این قدرت انفجارش بیشتر بود

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم