منتظر معرفی گلکسی نوت ۷R در ۱۶ تیر با قیمت ۷۰۰ دلار باشید

0

براساس گزارشات، سامسونگ در حال توسعه نسخه بازسازی شده گلکسی نوت ۷ برای بازار برخی از کشورها بوده که البته این شرکت تاریخ معرفی و قیمت آن را اعلام نکرده است. بااین‌حال یکی از رسانه‌های کره‌ای اعلام نموده که گلکسی نوت ۷R در تاریخ ۱۶ تیر با قیمت ۷۰۰ دلار معرفی خواهد شد.

اگر این اطلاعات صحت داشته باشد شاهد تاخیر در عرضه این دستگاه بوده و با قیمتی بالاتر از چیزی که تصور می‌کردیم مواجه خواهیم شد. در گذشته به‌معرفی این فبلت در اواخر ماه ژوئن با قیمت ۶۲۰ دلار در کشور کره جنوبی اشاره شده بود. در ماه مه این گوشی هوشمند برای فروش توسط یک تاجر در چین در دو نمونه با باتری ۳۲۰۰ میلی‌آمپری و ۳۵۰۰ میلی‌آمپری با قیمت‌های برابر با ۵۲۱ و ۵۸۰ دلار عرضه شد.

galaxy-note-7 منتظر معرفی گلکسی نوت 7R در 16 تیر با قیمت 700 دلار باشید

گفتن این نکته خالی از لطف نیست که اطلاعات ذکر شده مورد تایید سامسونگ نبوده، بنابراین احتمال بزرگ‌نمایی در آن‌ها وجود دارد. این رسانه کره‌ای به کشورهایی که گلکسی نوت ۷R در آن‌ها عرضه می‌شود، اشاره‌ای نکرده است. شایعات در گذشته به عرضه دو نسخه مختلف از این دستگاه در آمریکا، اروپا و آسیا-اقیانوسیه اشاره داشتند که البته به‌نظر ما تنها شاهد فروش آن در کره جنوبی و چین خواهیم بود.

گلکسی نوت ۸

باتوجه به نزدیک شدن به معرفی گلکسی نوت ۸، عرضه نسخه بازسازی شده نسل قبلی این فبلت در کشورهایی مانند آمریکا کار نامناسبی محسوب می‌شود. علاوه‌بر عرضه گلکسی نوت ۷R در برخی کشورها، قیمت ۷۰۰ دلاری درنظر گرفته شده برای آن می‌تواند باعث شکست فروش این فبلت هوشمند شود.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم