آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام یا همان برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است.

حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید.

در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 3. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود.

برای آنکه با بایدها و نبایدهای اینستاگرام به صورت خلاصه آشنا شوید، حتما این پست ما را در اینستاگرام ببینید و ذخیره کنید که همیشه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

روش‌های رفع مشکل ارور Couldn’t Refresh Feed در اینستاگرام

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ به دلیل قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در بسته شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث بسته شدن حساب اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام سه دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت disable اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

چگونه مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام را حل کنیم؟

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت disable اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت غیرفعال اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید گوشی پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1,253 دیدگاه
 1. سپیده می گوید

  سلام وقت بخیر من بعد از چندین بار تلاش بعد از دوهفته دوباره امروز از روش اول رفتم اولس ارور داد که همچین یوزرنیمیو پیدا نمی کنیم بعدی این ارور اومد You may want to slow down or stop to avoid a restriction on your account. We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time to help protect the community from spam.
  که من کانفیرم کردم و بعد دوباره ایمیل کد و این چیزا به نظرتون پیجم دیلیت شده؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، تعداد درخواست‌‌های شما زیاد بوده به همین دلیل یه چند وقت نمیتونید درخواست بدید و محدود شدید، حدود یک یا دو هفته با پیج کاری نداشته باشید، مجددا تلاش کنید

 2. هوادار می گوید

  سلام پیج من پیج هواداری بوده اما بدون هیچ اخطاری دیسیبل شده با اینستا مکاتبه داشتم ولی فایده نداشت
  چنین پیامی میده
  Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، احتمالا قانون کپی رایت رو رعایت نکردید که دیسیبل شدید، راه حلش همین مواردی هست که در مقاله گفته شده

   1. هوادار می گوید

    از کدوم راه حل استفاده کنم جوابگو هستش
    در مکاتبه های قبل پیامی واسم اومده بود که پیج شما غیر قابل بازگشته(پیام پایین) و بعد اون دیگه جواب پیامم رو نداد

    Hi,
    We disabled this account for not following the Instagram Terms of Use and are unable to restore it. This account can no longer be accessed or viewed.

    Learn more about our Terms of Use in the Help Center:

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، اکانت شما متاسفانه حذف شده و راه بازگشتی هم نیست

 3. سویل می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید اینیسای من کلا خود به خود میره جای دیگه و این رو مینویسه:متوجه فعالیت غیرعادی در حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم حسابتان خارج کردیم.
  ‎Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.‎
  هردفعه این طوری یه دفعه رفت با یه ایمیلی رفت به یه پیج دیگه و الان که یک پیج دیه زدم باز اینطوری شد
  میشه کمکم کنید🥺😐

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مطمئنید اطلاعات حساب شما دست فرد دیگری نیست؟ شاید یک نفر تونسته به حساب شما دسترسی داشته باشده این ها کار اون باشه
   اما به هر شکل الان حسابتون دیسیبل شده و شما ۳۰ روز فرصت دارید از روش دوم و سوم مقاله برای رفع دیسیبل شدن حسابتون اقدام کنید

 4. کیمیا می گوید

  سلام .ببخشید من نزدیک دو ماهه پیج قبلم دیسیبل شده الان پیج جدید زدم که اخطار میداد بخاطر همین ایمیل و شمارمو عوض کردم درست شد الان گاهی بازدیدکننده های استوریو نشون نمیده .همه کارارو هم کردم کچ رو پاک کردم اینستام آپدیته و دوباره هم نصبش کردم ولی فایده نداشت گاهی بازدید کننده هارو نشون میده بعد زود میره چند دیقه بعد برمیگرده

  1. سعید صانعی می گوید

   نسخه اندرویدتون چنده؟

 5. مهرنوش می گوید

  سلام روزتون بخیر. حدودا ۱۶ روزه که پیجم غیرفعال شده. چندین بار عکس از خودم با مشخصات روی برگه نوشتم فرستادم. ولی اصلا ایمیل دریافت نمیکنم که امیدوهر بشم پیجم برمیگرده اینستاگرام جوابمو نمیده. داره مهلت یک‌ماه تموم‌میشه. لطفا بهم کمک کنید. میشه برش گردونم؟؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، قبل از ارسال عکس، فرم رو پر میکنید؟

 6. لیلا می گوید

  Thanks for Providing Your Info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to request a review in the Help Center within approximately 24 hours.
  سلام برای من این پیام اومده چیکار کنم😢

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اطلاعاتتون رو دریافت کردن، اگر اطلاعات درست باشه طی ۲۴ ساعت اینده برمی‌گردد

 7. علی سینا حسینی می گوید

  سلام پیچ من قفل انیستاگرام میگه موقتاً قفل شده این حمله فیشینگ نام دارد مرحله بعدی را مزینم میگه باید گذرواژه خود را تغییر دهید بعد که تغییر میدم ارسالو میزنم مرحله بعد نمیره جلو نمیره چیکار کنم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیامی که براتون میاد رو دقیق ارسال میکنید

   موافقم ۱
 8. محمد می گوید

  سلام خسته نباشید ، اکانت من دوروزه بسته شده بعد دومرحله ای شده کد شش رقمی میاد بعد میزنم میگه رمز جدید بزن submit کن اما رمز جدید میزنم سابمیت هیچ کاری نمیکنه ، پیجم شده کاربر اینستاگرام موندم چه کنم خواهشا راهنمایی کنید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای وارد کردن کد، VPN رو روشن کنید و از نسخه وب اینستاگرام هم استفاده کنید نه اپلیکیشن

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
   1. محمد می گوید

    متاسفانه از همین طریقم الان زدم submit نمیکنه رمز جدیدمو

    موافقم ۱
    1. سعید صانعی می گوید

     احتملا کد رو اشتباه میزنید، کد باید به صورت کامل وارد بشه

 9. مسعود می گوید

  سلام من وقتی روش اول رو برای باز گردانی پیجم میزنم اسممو وارد میکنم بعد ایمیلمو بعد یوزرمو بعدم شمارمو انتها مشکلمو مینویسم اما وقتی رو دکمه تاییید میزنم خطا میده و میگه اول برید اینستانام کاربریتون تایییید کنید آخه من اصلا به حسابم دسترسی ندارم باید چیکار کنم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اون پیامی که براتون اومده رو دقیق برام میفرستید

 10. هلیا می گوید

  سلام وقتتون بخیر.من سه چهار روزه پیجم غیر فعال شده کلا دلت شده توسط اینستاگرام و هر بار ک رمز رو میزنم برم توش میگه ب دلیل نقض قوانین اینستا حساب شما غیر فعال شده یه همچین چیزی میگه.بعدش یه چند تا سوال پرسید جواب دادم و یه پیام اومد واس ایمیلم و یه عدد داد بهم وگفت رو یه برگه بنویس عدد رو همراه با قیاقت عکسشو بگیر بفرس برامون منم همین کارو کردم ولی هیچ خبری نشده. پیجمو خیلی لازم دارم هیچ کاریم نکردم نمیدونم چرا میگه ب دلیل نقض شرایط حسابتو غیر فعال کردیم.فقط می خوام بدونم امکانش هست پیجم برگرده؟؟؟اگه اره لطفا بگین چطوری

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، احتمال داره که عکسی که فرستادید مشکل داشته باشه اما به طور کلی گاهی اوقات اینستاگرام دیر پاسخ میده یا اصلا جواب نمیده، شما یک هفته منتظر باشید اگر جوابی دریافت نکردید مجددا تلاش کنید

   موافقم ۱
  2. شروین می گوید

   سلام واسه من هم متاسفانه الان بیشتر از دو ماهه که اینطوری شده و دقیقا همین مدلی عکس و عدد فرستادم (سه بار در فاصله زمانی دو هفته ای هربار) هنوز هیچ فیدبکی نگرفتم، فقط خواستم اینجا بنویسم اگر شما نتیجه ای گرفتین بهم اطلاع بدین تا من هم امیدوار بمونم. مرسی

   موافقم ۲
 11. علوی می گوید

  سلام و وقت بخیر
  پیج من حدود یک ماه و نیمه دیسیبل شده. ممکنه به خاطر وی پی ان بوده باشه نمیدونم دقیقا!
  یک ماه اول که اصلا دسترسی نمیداد که بخوام مراحلی رو که فرمودید رو انجام بدم بعد از یک ماه که مراحل رو انجام دادم و ایمیل اومد و وارد کردم هم پاسخی دریافت نکردم.
  پیج من کریتور هست و فروش انجام میدم. اون قسمت که پرسیده بیزینس دارید رو من no زدم چون هیچ مدرکی ندارم باید چیکار کنم توی این قسمت؟
  و اونجایی که گفته اسمتون رو وارد کنید باید اسم واقعی خودمون رو وارد کنیم یا name ی که توی پیج زده بودیم مثلا فروشگاه اینترنتی فلان (به فارسی)
  سپاس از پاسخگوییتون

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما باید اکانت بیزینس رو بزنید چون در هر صورت فروش داشتید و خود اینستاگرام هم متوجه میشه که شما دارید تصاویر محصول و اجناستون رو منتشر می‌کنید. برای مدرک هر مدرکی که اسم شما روش باشه و مربوط به کسب و کار باشه کافیه حتی فاکتور فروش
   در قسمت نام باید همون نامی باشه که روی اون مدرکه هست، یعنی اسم صاحب بیزینس
   این نکته رو در نظر داشته باشید که پیج دیسیبل شده ممکنه بر نگرده، اما مهم ترین نکته این هست که اینستا معمولا دیر جواب میده و شما بایدصبور باشید، به همین دلیل هربار که ایمیل میدید، یک هفته صبر کنید اگر جواب نگرفتید مجدد از اول مراحل رو برید

   موافقم ۲
   مخالفم ۱
 12. Mahsaahadi می گوید

  سلام ببخشید پیج من خود ب خود بدون دلیل خاصی دیسیبل شده من بی خیال اون پیج شدم هشت بار پیج جدید زدم با ایمیل های مختلف ولی یک ساعت بعد همشون میپرن،راهی هست ک من بتونم ی پیج اینستاگرام بزنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   چه تصاویر و مطالبی در پیج جدید میسیازید؟ ای‌دی پیج رو تغییر میدید یا یک ای‌دی مشابه با پیچ اصلی دیسیبل شده انتخاب می‌کنید؟

 13. داوود می گوید

  سلام والا من ۲ساعت پیش ی پست آپلود کردن خودم ادیت زدم از مطلب فوتبال گذاشتم ۵۰۰ویو گرفت بعد یهو پاک شدپسته اینستا منو پرت کرد بیرون اینستا رو حذف کردم اومدم کلا منو حذف کرده و وقتی اسممو سرچ میکنم کاربر اینستاگرام نشونم میده من میترسم نتونم برشگردونم چون رمزش یادم رفته💔

  1. سعید صانعی می گوید

   شما باید از راه برگرداندن پیچ دیسیبل برید، از روش دوم و سوم مقاله بالا برید

 14. المیرا می گوید

  سلام ببخشید من اول یه پیام اومد برام که نوشته بود تایید کنید که ربات نیستید و یه سری تصاویر رو رد کردم و تیک سبز شد…اخرش که تایید رو میزنم نوشته ایا مطمئمن هستید که میخواهید از حساب خود خارج شوید ؟؟اینجا باید اره و بزنم یا نه؟؟ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   مطمئنید این پیام رو میده، خیر رو بزنید ببینید چی میشه؟

   1. پیمان می گوید

    سلام آقا من تو اون قسمت ک گفتید رفتم اما وقتی ایدی اینستامو زدم قبول نمیکنه میگه چنین آیدی وجود نداره برا همین اصلا نمیتونم به تیم پشتیبانی پیام بدم که اکانتم دیسیبل سده چکار کنم

    1. سعید صانعی می گوید

     احتمالا آی‌دی‌تون رو اشتباه وارد می‌کنید، آی‌دی‌تون رو چطوری زدید؟

 15. بهزاد می گوید

  سلام من پیجمو دی اکتیو کرده بودم بعد ۴۵ روز آمدم لوگین بزنم نشد اینستاگرام میگ طبق قوانین عمل نکردین ی راه حلی ب من میگین

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما از اروری که اینستاگرام بهتون میده، اسکرین شات بگیرید برای اکانت اینستاگرام ما بفرستید و اونجا مشکلتون رو مطرح کنید

 16. مهدی می گوید

  سلام
  پیج من دیزیبل شده و هر روزی یکبار درخواست میفرستادم. ولی الان دیگه حتی قادر نیستم هیچ کدوم از فرم هارو سابمیت کنم (خطا در انتهای نظر). با این مورد برخورد داشتید؟

  You Can’t Use This Feature Right Now
  We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More
  If you think this doesn’t go against our Community Standards let us know.

 17. مهناز می گوید

  سلام من آنفالو یاب استفاده کردم پیجم بسته شد حالا میرم توش captcha رو میاره بعد میزنم که ردش کنم عکساشو نمیاره فقط همون تیکو که میزنم عکساشو از نصفم کمتر نشون میده

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از وی‌پی‌ان استفاده کنید، تصاویر باز میشه

  2. shabnam می گوید

   سلام عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه اگ نتونستی پیجتو اکی کنی به ایدی اینستاگرامی من *********** پیام بده تا کمکت کنم✌💖

   موافقم ۳
   مخالفم ۱
 18. بهزاد می گوید

  سلام ببخشید من اینستا مو دی اکتیو کردم بعد ۴۵ روز از سربازی برگشتم اینستامو باز کنم این مورد پیش آمد چطور میشه اینستا مو دوباره بیارم

  1. سعید صانعی می گوید

   این مورد یعنی دیسیبل شده؟ در مقاله به طور کامل توضیح دادیم که چطوری حساب رو برگردونید

   1. Mostafa1 می گوید

    سلام پیج من دسیبل شده سی روز از مهلتی ک داده بود هم گذشته ب دلیل نقض شرایط امکان طی مراحل ۱ و ۲ هست یا کاملا پیج مسدود شده خواهشمندم ب طور واضح راهنمایی بشم

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، پیج شما دیسیبل شده ولی امکان بازگشتش هست. حالا باید از روش‌ دوم و سوم مقاله که توضیح کاملش رو نوشتم اقدام کنید تا پیج‌تون برگرده

     موافقم ۱
 19. میلاد می گوید

  سلام، داداش من همین سه ساعت پیش تو پیجم بودم و اصلن نمیدونستم اینجوری میشه تو ۱۰ ثانیه فک کنم پنج تا استوری زدم آپلود بشه، بعد یهو دیه هیچی بالا نیومد هیچ پستی هیچی انگار نت قطع شده بود، هر کاری کردم نیاورد، اوت اکانت کردم که دوباره وارد شم ولی تو قسمتی که میگه کد فرستاده شده را وارد کنید کد رو که میزنم یه پیغام میده (خطای ناشناخته شبکه رخ داد) تورو خدا کمکم کنید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما ابتدا موارد این مقاله رو بخونید و عمل کنید. اگر درست نشد متن اروری که میده رو برامون بفرستید

 20. Sepideh می گوید

  سلام وقتتون بخیر ، حساب من رو به دلیل فالو کردن یهویی ربات تشخیص داده و بعد یه چند تا عکس اومد که ازربینشون انتخاب کنم که اثبات کنم ربات نیستم و اونم انجام دادم با این حال پیجم بسته شد ، و وقتی میخوام واردش شم میزنه اکانت شما دیسیبل شده و همون چیزایی که نوشتین ، و برام اون کد هم ایمیل شد و من فریتادم با عکس دوروز بعد دوباره تلاش کردم و دوباره به کد جدید اومدو من باز عکس فرستادم ولی الان یک هفته گذشته و خبری نیست، ایا امکان بازگشت هست؟ میدونین باید چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مشکلی هست که بسیاری از کاربرا دارند، نکته اول اینه که تلاش کنید عکسی که میفرستید تمام شرایط لازم رو داشته باشد، دوم اینه که اینستاگرام گاهی دیر پاسخ کاربران رو میده، بعد از یک هفته از زمان فرستادن عکس اگر پیامی دریافت نکردید، مجددا امتحان کنید،

 21. محمد می گوید

  سلام من اکانتم امروز به دلیل استفاده از انفالویاب بسته شد و یه متنی میاد به این صورت:X Help Us Confirm It’s You I A instagram.com/challenge/?next- * + X -> Instagram Log Into Another Account Confirm it’s You to Login We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled. Next چگونه میتوانم اکانت رو برگردونم ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   اکانت شما دیسیبل شده، مقاله رو به صورت کامل بخونید و روش‌های دوم و سوم رو انجام بدید

 22. امیرمحمد می گوید

  سلام وقت بخیر من اینارو انجام دادم فرستادم الان سه روزه هنوز هیچی دریافت نکردم جواب میدن یا خیر و اینکه اینارو فرستادم امکانش هس بعد چند وقت برگشت کنه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اینکه حساب برمیگرده یا نه رو نمیشه قطعی گفت اما شما یک هفته صبر کنید اگرجوابی دریافت نکردید مجددا مراحل رو از ابتدا برید

 23. زهرا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من پیجم ۲۳ مهر پرید و خب چند بار عکس دادم و هر کاری کردم
  مهلت ۳۰ روزه ی من هم تموم شد و گفت خب پیج رو برای همیشه غیر فعال کردیم
  ولی دوباره تونستم ازشون کد بگیرم برای عکس فرستادن
  بنظر شما بازم به تلاشم ادامه بدم؟
  امکنش هست با توجه به اون پیام دوباره پیج برگرده؟

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   بله امکانش هست، اون مهلت ۳۰ روزه خیای اعتبار ندارد، شما ادامه مراحل رو پیگیری کنید

   موافقم ۱
 24. محسن می گوید

  سلام،ببخشید یه سوال داشتم من جدید یه اکانت زدم
  بعدش هیج فعالیتی نداشتم ،نه عکس پروفایل ،نه پست ،نه استوری هیچی فقط دایرکت با یه نفر چت میکردم ،با ایمیل رفته بودم شماره هم نداده بودم،بعد ۲ روز ،یهو پیجم پاک شد،البته قبلش یه پیام من ربات نیسم چیه از اونا امد بعدش کلا پاک شد دلیلش میخاسم ببینم چیه ممنون میشم🙏🙏

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، احتمالا شما از vpn استفاده می‌کنید و به همین دلیل هر بار با یک ip جدید وارد اینستاگرام شدید به همین دلیل اینستا شما رو ربات تشخیص داد
   شاید هم تعداد پیام‌ها تون در دایرکت به مقداری زیاد و پشت سر هم بوده که باعث این اتفاق شده

 25. sara می گوید

  سلام اینستا اول ربات شناسایی کرد بعد این که ثابت کردم‌ربات نیستم بعد ۲۴ ساعت پیجم برنگشت الان هم می‌خواد وارد پیجم بشم میگه یوزرنیم پیدا نشد
  الان پیجم کلا پاک شده یا احتمال داره برگرده؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بعید میدونم پیجتون پاک شده باشد، شما باید از روش دوم و سوم مقاله برید

 26. Elahe می گوید

  سلام من مراحل که انجام میدم اینو برام می نویسه
  Sorry, something went wrong.

  We’re working on getting this fixed as soon as we can.
  Go Back
  اگه خودمون پیج رو بازگردانی نکنیم واسه همشیه غیر فعال میشه

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما مراحل گفته شده در مقاله رو از چند روش زیر برید ببینید مشکل درست میشه یا نه
   با مرورگر وارد سایت اینستاگرام بشید یا با vpn از اینستاگرام استفاده کنید یا از یک گوشی دیگه استفاده کنید و مراحل رو طی کنید

 27. Rezad می گوید

  سلام اقای صانعی
  پیج من دیسیبل شدع و مینویسه ۳۰ روز دیگه مهلت داری و…
  از روش اول نمیتونم استفاده کنم چون گزینه learn more برام نیومده…
  بعد ایمیل فرستادم به همون لینکی گفته بودین!
  بنظرتون راه برگشتی وجود داره؟!

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر اکانتتون به اشتباه بسته شده باشد یا قوانین اینستاگرام رو نقض نکرده باشید، امکان برگشت پیج وجود دارد

 28. علیرضا می گوید

  سلام آقای صالحی خوب هستین من این مراحلی ک گفتین نقطه به نقطه انجام دادم الان نزدیک دو ماهه اصلا نه ایمیلی اومده نه چیزی تو این ۲ ماه فک کنم ۱۰ ۱۵ بار زدم اسم یوزر نیم جیمیل عکس با کد فرستادم ولی اصلا یه نقطه هم از طرف فیسبوک یا اینستا گرام نیومده برام تو فیلمای آموزشی این مراحل انجام میدن تو دو روز نهایتن ۳ ۴ روز پیج باز میشه و برمیگرده ولی مال من اصلا جیمیل هم نیومده برام چیکار کنم یا کجارو اشتباهی انجام دادن

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام شما احتمالا یک جای کار رو اشتباها طی میکنید که خوب بنده نمیدونم و به همین دلیل نمیتونم راهنمایی کنم
   البته در نظر داشته باشید برخی پیج‌ها به دلیل نقض قوانین اینستاگرام کلا بر نمی گردند، یعنی این روش عموما برای پیج هایی است که به اشتباه یا به دلیل تشخیص ربات بسته شده

 29. Mobina می گوید

  سلام لطفا زود جواب بدید 🥲😭
  من پیجم اصلا هیچ چیزی نداره کلا نقض قوانین هم نکردم کلا چون کنکور دارم اصلا فعالیتی باش نداشتم و اپ رو پاک کرده یودم و فقط با وب وارد میشدم الان رفتم با وب زده شما پیجتون دیسیبل شده و ۳۰ روز فرصت دارید و گفته بزن من ربات نیستمو اینا … ولی عکسا لود نمیشه ، باید وی پی ان روشن کنم؟؟؟ وی پی ان روشن کنم بدتر نمیشه ؟؟ لطفا خیلی برام مهمه بگید چکار کنم اکانتم برگرده کسی بم گفت بسکه تحت وب رفتی فک کرده رباتی

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بله از وی‌پی‌ان استفاده کنید، عکس‌ها لود میشه

 30. ابوذر می گوید

  سلام منکل پروسه را انجام دادم ایمیل اومد عکس و متن طبق خواستشون فرستادم اما بعد یک هفته خبری نشد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اگر بعد از یک هفته جواب نگرفتید، مجددا پروسه رو از اول طی کنید

 31. هانیه می گوید

  سلام خسته نباشید ۳روز است که حسابم بالا نمیاد و پاک شده و وقتی با همون ایمیل و رمز قبلی رو وارد میکنم
  میگه: نمیتوانید از اینستا گرام استفاده کنید .چون حسابتان «دستورالعمل های انجمن » مارا دنبال نکرد.
  این تصمیم باله این دلیل که قبلاً آن را بررسی کرده ایم . یا به این دلیل که ۳۰ روز از زمان غیرفعال شدن حسابتان میگذرد. قابل برگشت نیست.

  حالا میخواستم ببینم هک شده ؟؟؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، دیسیبل شده، ازروش دوم و سوم این مقاله باید اقدام کنید تا غیرمسدود بشه

 32. زهرا می گوید

  سلام حساب اینستاگرام منم میگه بدلیل نقض شرایط ما غیر فعال شده من چند بار این مراحل و طی کردم و به اینستاگرام عکسمو اینارو ایمیل کردم اما اصلا هیچ جوابی برای من نمیده من چیکار کنم؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در نظر داشته باشید برخی پیج‌ها به دلیل نقض قوانین اینستاگرام کلا بر نمی گردند، یعنی این روش عموما برای پیج هایی است که به اشتباه یا به دلیل تشخیص ربات بسته شده
   اما فعلا ناامید نشید، مجددا اطلاعات رو ارسال کنید و یک هفته منتظر جواب باشید

 33. زهرا می گوید

  برای من این پیام اومد
  تأیید کنید که شما برای ورود به سیستم هستید
  ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شدیم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم.
  مراحل بعدی را ظرف ۳۰ روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حسابتان، شما را به آن بازگردانیم.
  و روش زیر انجام دادم خوب شد البته از جای دیگه کپی کردم شاید بدردتون بخوره
  دوستان من اوگی کردم اکانت دوستم همین ارور رو میداد ، دلیلش که یا تغییر ای پی دادید یا بد افزار اینستا نصب داشتید.
  اولا با کامپیوتر برید اگه گزینه next براتون کم رنگه و با مرورگر های مختلف تست کنید و وی پی ان های مختلف و روی نت های adsl مختلف،تا گزینه iam not a robot براتون بیاد و بعدش گزینه عکس ها میاد که باید انتخاب کنید ، برای خیلی ها عکس ها رو نصفه نشون میده که با یکی از راهایی که میگم حل میشه ، زوم کنید صفحه رو یا اینکه چند بار رفرش کنید تا کامل باز بشه و راه پایانی روی یکی از عکس های نصفه کلیک کنید و با دکمه فلش بالا پایین عکس های دیگه رو هم ببینید اگه نوشته عکس ها که میگه کدوم عکس ها رو انتخاب کنید براتون نیومد حدس بزنید ، آسونه معمولا خط عابر پیاده یا موتور یا ماشین یا تپه یا چراغ راهنمایی ها رو باید انتخاب کرد و تست کرد، این مرحله رد بشه به شماره موبایلت اس ام اس کد تایید میاد ، تایید کنید و ۲۴ ساعت کلا به اکانتتون کاری نداشته باشید تا اینستا برسی کنه ، بعد ۲۴ ساعت چک کنید یا وصل شدید یا یه مرحله دیگه احراز هویت میاد باز
  این تجربه شخصیم بود که نتیجه داده بود
  با تشکر

  موافقم ۴
 34. Negar می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید پیج من سه چهار روزه مدام میزنه couldn’t refresh feed
  و هیچ دسترسی ای به ادیت کردن پروفایل و بعضی از دسترسی هایی که از طریق تنظیمات میشه به پیج داشت ندارم:/
  کارایی از قبل ری استارت کردن گوشیو لاگ اوت کردن پیجو … رو انجام دادم
  ممنون میشم راهنمایی کنید رو پیجم خیلی کار کرده بودم🥲

  موافقم ۳
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مقاله رو بخونید و به راهکارهاش عمل کنید

   موافقم ۲
   مخالفم ۳
 35. iamky می گوید

  سلام خسته نباشید من اینستاگرامم به علت (فیشینگ) دیسیبل شده و الان هر کاری میکنم برنمی‌گرده ایمیلی که روی حساب گوگلم دارم رو وقتی وارد میکنم ارور میده و به جاش به آی دی پیجم که یه gmail.com @ بهش اضافه شده ایمیل میده از خودم ویدیو هم گرفتم ولی چهرم رو تشخیص نداد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما باید ایمیلی رو وارد کنید که در حساب اینستاگرامتون وارد کردید، نه صرفا ایمیلی که به گوگل متصل هست

   در خصوص ویدیو هم احتمالا مشکلی دارد، دقیقا باید به روشی که گفته شده فیلم بگیرید

 36. Tyas می گوید

  سلام امروز پیج من از دسترس خارج شده و این پیام روی صفحه است:
  your account has been disabled. follow the next steps within 30 days so you can request a review
  چیکار کنم تا پیجم برگرده؟😔
  اگه الان پیج جدیدی باز کنم بازهم راهی برای برگشت پیج قبلیم هست؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیج شما دیسیبل شده، باید روش‌ها اول و دوم مقاله رو انجام بدید

   موافقم ۲
 37. سودا می گوید

  سلام ببخشید من پیجم رو ربات تشخیص داده وقتی مراحل لازم رو انجام میدم ارور میده باید چیکار بکنم؟

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، چه ارورری میده؟

 38. اسرافیل می گوید

  سلام من دلیت اینستازدم بعدش خواستم دوباره ب حسابم دسترسی پیداکنم گفتن بعد۳۰ روز اماوقتی ب اتمام رسید۳۰ روز حسابم روغیرفعال شده نمیدونم چکارکنم چطورمیتونم حسابم روبیابم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اگر درست متوجه شده باشدم شما خودتون حساب رو پاک کردید؟ خوب در این صورت دیگه نمیتونید دسترسی داشته باشید چون حسابتون پاک شده

   موافقم ۱
 39. مجتبی پورحبیبی می گوید

  سلام و عرض ارادت
  چند روزی است که پیجم از دسترس خارج شده
  اول پیغام Confirm it’s You to Login اومد
  احراز هویت از طریق تصاویر انجام و کد برایم ارسال شد.
  پیغام تا ۲۴ ساعت آینده به حساب خود دسترسی پیدا می‌کنید داده شد.
  اما با گذشت چندین روز از پیغام بالا ، کامل از پیج لاگ اوت شدم.
  الان هم پیغام ممکن است مالک حساب پسورد صفحه را تغییر داده باشد ظاهر می شود.
  چکار کنم؟؟؟؟
  برای تغییر رمز هم اقدام کردم.
  اما چون از اکانت ناخواسته لاگ اوت کردم بعد از اقدام برای تغییر رمز، لینکی برایم پیامک شد که گزینه های ریست پسورد در آن نیست و آخرین اکانت اینستاگرامم را که در آن فعالیت داشتم را نمایش می دهد. جدیدا هم که لینک نامعتبر برای تغییر رمز برایم ارسال می شود
  لطف میکنید راهنمایی بفرمایید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مطمئنید لینکی برای تغییر رمز ارسال میکند نامعتبره؟ با vpn این لینک رو باز کنید احتمالا بهتون دسترسی میده

   1. مجتبی پورحبیبی می گوید

    لینکی برایم پیامک شد که گزینه های ریست پسورد در آن نیست
    دکمه آبی رنگ :get the instagram app
    و دو گزینه log in و sign up را نمایش می دهد.

    1. سعید صانعی می گوید

     گزینه get the instagram app رو میزنید چی میشه؟

     موافقم ۱
 40. Niloofar می گوید

  خسته نباشید پیج من رباط شناخته شده من ۱۷۰نفر یوهو انفالو کردم ایمیلم میاد عکس و همه چی میدونم الان ۲روژه جواب نداده چیکار میتونم بکنم؟؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یک هفته صبر کنید اگر جواب نیومد مجددا از روش یک و دو امتحان کنید

   موافقم ۲
 41. Nikaمن می گوید

  من راست ازمای هم انجام دادم نو ش بعد ۱ رو میتونی به حساب دسرسی پیدا کنی حالا بعد ی رو رفتم تو پیج از پیج اندا خ بیرون بعد خاستم لوگ اون کنم پیج نوشت حساب شمابه دلیل عدم پیروی از شرایط ما غیرفعال شده است. شما نمی‌توانید وارد این حساب شوید و هیچکس نمی‌تواند آن را مشاهده کند.
  برخی از مواردی که مجاز نمی‌دانیم چکا کنم بگید لطفا

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیج شما متاسفانه دیسیبل شده، از روش اول و دوم این مقاله باید برید و تلاش کنید تا پیج برگرده

 42. مهدی سلطانی می گوید

  سلام من پیج پیجم دیسیبل شده چند باری هم یه کدی فرستاده که تو برگه بنویسم از خودم عکس بگیرم و بفرستم این کارو هم کردم ولی جواب نیومد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یک هفته صبر کنید اگر پاسخی نیومد مجددا تلاش کنید

 43. فیضی می گوید

  سلام وقت بخیر
  من از آنفالویاب استفاده کردم و متن thanks for providing… برام اومد بعد از گذشت ۲۴ ساعت ایمیل دادم و عکس خودم و کد براشون فرستادم
  امکانش هست پیج برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یک هفته صبر کنید، اگر بعد از یک هفته ایمیل نیومد مجددا تلاش کنید

   1. فیضی می گوید

    برام ایمیل اومد که عکس خودم با کد رو میخواد که براشون فرستادم
    یک هفته صبرکنم که چه ایمیلی برام بیاد؟
    هر روز این عکس و کد فرستادن رو تکرار کنم یانه؟

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، عکس رو که میفرستید، یک ایمیل میاد که یا تصویر رو قبول کردند و پیج باز میشه یا تصویر مورد قبول نیست، باید منتظر این ایمیل باشید. یک هفته صبر کنید اگر این ایمیل نیومد مجددا از اول مراحل رو طی کنید

     موافقم ۱
 44. مهدی می گوید

  سلام وقت بخیر آقا پیج من بالا نمیاد و نوشته شده ۱ماه دیکه زمان میبره تا برگرده

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما یک ماه فرصت دارید تا پیج‌تون رو برگردونید، از روش اول و دوم مقاله برید

 45. الهه می گوید

  سلام وقت بخیرمبخام برم راخل پیجم نوشته پوشش خبری بازخوانی نمیشود تو وضعیت پیج رفتم نوشته تا چن وقت دیگ از دسترس خارج میشود چیکار کنم لطفا بگین

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مقاله رو بخونید

   موافقم ۲
 46. هومن می گوید

  Learn More About Your Account Your account has been deleted for not following our terms You won’t be able to log into this account and no one else will be able to see it. We’re unable to restore accounts that are deleted for these types of violations.
  این پیغام میاد برام یعنی پیج من پاک شده؟؟؟و قابلیت بازگشت نداره؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   بله متاسفانه حساب شما به دلیل نقض قوانین اینستاگرام پاک شده و راه برگشتی نیست

 47. علیرضا می گوید

  سلام آقای صانعی میتونم شمارتون‌ داشته باشم منم همین مشکل دارم اکانت اینستاگرام رفته وارد نمیشه رو پروفایل زده کاربر اینستاگرام

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   به اینستاگرام ای‌تی‌رسان پیام بدید

 48. هومن می گوید

  سلام پیج من دیسیبل شده و وقتی پیج باز میکنم این ارور میاد برام
  Thanks for Providing Your Info We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to request a review in the Help Center within approximately 24 hours.
  باید چیکار کنم؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اطلاعات شما دریافت شده و در حال بازبینی است، طی ۲۴ ساعت آینده اگر مشکلی وجود نداشته باشد پیچ باز می‌گردد

   موافقم ۱
 49. موسوی می گوید

  سلام. پیج من بیزنس هست و بیشتر از صد کا فالور دارم. اینستا گفت شما ربات تشخیص داده شدید و مراحل احراز هویت رو انجام بده
  عکس ها کامل نیومد و من به اشتباه لاگ اوت کردم و الان پیغام خاصی نمیده اما اجازه ورود هم نمیده، میگه security code رو اشتباه می زنید و دیگه الان کد هم تمی فرسته
  فالورها هم میگن دیگه پست ها و استوری ها بالا نمیاد براشون
  با گوشی شخص دیگه هم امتحان کردم وارد نشد، میگه اصلا همچین یوزری پیدا نمی شه

  ایمیل زدم، گفت عکس بفرست و اون رو فرستادم
  میشه کار دیگه ای کرد، زحمت چندین ساله مون بود

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه این مشکل برای خیلی‌ها پیش اومده، اگر در لحظه نمایش تصاویر VPN رو روشن می‌کردید، تصاویر بالا میومد و سریع مشکلتون حل می‌شد.
   الان تنها پیشنهادی که دارم این هست که یک یا دو روز اصلا با پیج کاری نداشته باشید و مدام تلاش نکنید وارد پیج بشید، بعدش برای ورود اقدام کنید، اگر دوباره به قسمت تشخیص ربات رفتید، با vpn وارد بشید تا تصاویر براتون باز بشه، اگر هم باز نشد احتمالا پیجتون دیسیبل شده و باید از روش اول و دوم مقاله اقدام کنید

   موافقم ۱
   1. آربونی می گوید

    سلام ، فقط دارم دعاتون میکنم خیلی کمکم کردین میخواستم مشکلمو بنویسیم تو یکی از سوالات جوابمو پیدا کردم پیجم برگت الهی تنتون همیشه سلامت باشه دعاگوتون هستم

    1. سعید صانعی می گوید

     سلامت باشید، خوشحال شدیم که پیجتون برگشت

     1. نیکیتا می گوید

      ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم: چند درصد احتمال میدید پیجم برگرده؟ قبلا هم یه ماه بسته بود ولی اون موقع هیچ پستی توی پیجم نبود و هیچ کار خلاف مقررات اینستا انجام نداده بودم… بعد یه ماه اینستا عذرخواهی کرد گفت اشتباه شده بود پیجم و برگردوند… ولی الان که خلاف قوانین عمل کردم چقدر احتمالش هست برگرده؟ میخوام همینطور که جواب بقیه فرمودین اگه اینستا جواب نداد هفته ای یه بار مراحلو طی کنم

     2. سعید صانعی می گوید

      در مورد بازگشت واقعا مشخص نیست
      ولی این که صفحه شما به خاطر آنفالو کردن بسته شده احتمال بازگشتش زیاده

 50. علیرضا می گوید

  سلام ،منظور از ” نام کامل ” در فرم های درخواست بازیابی حساب همان “نام کوچک” کاربر هست یا “نام و نام خانوادگی” کاربر ؟
  آخه من فقط نام کوچکم رو در حسابم ست کردم.
  یعنی باید من همون نام کوچکم که در حسابم لیست کردم رو توی این فرم ها بنویسم؟ یا نام کوچکم به همراه نام خانوادگی؟

  1. سعید صانعی می گوید

   نه خیر نام و نام خانوادگی واقعی خودتون

   موافقم ۳
   1. نیکیتا می گوید

    سلام.
    من اینستام بخاطر آنفالو کردن زیاد غیر فعال شد. اینستام درباره گربه هام بود عکس خودم توی هیچ پستی نبود بجز یکی که اونم روی صورتم با ایموجی پوشانده بودم ولی نه کامل… الان از خودم عکس گرفتم با کاغذی که توی دستم بود فرستادم… بنظرتون عکس منو قبول میکنه یا باید کاغذ رو جلوی گربم بگیرم عکس بگیرم بفرستم!!!!!!؟؟؟؟؟؟

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، باید عکس رو از خودتون بگیرید، مهم نیست که در پیج چه تصاویری منتشر می‌شود، شما به عنوان صاحب پیج باید عکس خودتون رو بفرستید که احراز هویت بشین

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان