آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام یا همان برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است.

حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید.

در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 3. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود.

برای آنکه با بایدها و نبایدهای اینستاگرام به صورت خلاصه آشنا شوید، حتما این پست ما را در اینستاگرام ببینید و ذخیره کنید که همیشه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

روش‌های رفع مشکل ارور Couldn’t Refresh Feed در اینستاگرام

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ به دلیل قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در بسته شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث بسته شدن حساب اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام سه دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت disable اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

چگونه مشکل خروج ناگهانی از اینستاگرام را حل کنیم؟

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت disable اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت غیرفعال اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید گوشی پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1,515 دیدگاه
 1. ندا آذری می گوید

  سلام وقت بخیر
  من سه روزه وارد اینستاگرام که میشم این ارور را میده لطفا منو راهنمایی کنید
  Message:status:fail

  موافقم ۱
 2. Mina می گوید

  سلام از دیشب وقتی میخوام وارد پیجم بشم این متن میاد رو صفحه همش و گزینه اعتراضم میزنه وارد گوگل میشه ولی دیگ چیزی نمیاره صفحه سفیده

  ممکن است برای استفاده از اینستاگرام به سن کافی نرسیده باشید، اگر نتوانید تأیید کنید که حداقل ۱۳ سال دارید، ظرف ۳۰ روز حساب شما را غیرفعال خواهیم کرد. پس از این مدت، حساب شما قابل بازیابی نخواهد بود. برای اعتراض به این تصمیم، روی زیر کلیک کنید.

  موافقم ۶
  مخالفم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   باید با vpn آی‌پی‌تون رو تغییر بدید تا صفحه باز بشه

   1. الی می گوید

    سلام من چطور میتونم VPN رو تغییر بدم منم همین مشکل رو دارم فقط واسه من مسیج میاد باید یه فرم رو پرکنم که شامل نام واقعی آیدی اینستا ایمیل کپی کارت شناسایی و عکس واقعیم اصلا منطقی نمیاد برام که کارت شناسایی و عکس بفرستم واسه کسانی که اصلا نمیشناسمشون .سی روز زمان دارم نمیدونم چکار کنم عکسها و پست هام هم ارزش معنوی دارن برام.

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، شما نباید VPN رو تغییر بدید، باید با vpn، آی‌پیتون رو تغییر بدید، درواقع از فیلترشکن استفاده کنید.
     نکته دوم در مورد ارسال اطلاعات واقعیت اینه که چاره دیگری ندارید، یا میتونید به اینستاگرام اعتماد کنید و اطلاعاتتون رو بفرستید یا این که این کار رو نکنید، ولی پیچ فقط در صورت ارسال اطلاعات برمیگرده، تازه تضمینی هم در این خصوص نیست

     موافقم ۱
 3. مهدی می گوید

  سلام.پیج من دیسبل شده.موقع پرکردن فرم و تایید ،تایید نمیشه.مبنویسه بدلیل همه گیری گرونا داوران کمی در دسترس است…و ارسال نمیشه.مشکل ازکجاست؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، تعداد درخواست‌ها زیاد شده، چند روز صبر کنید و مجددا تلاش کنید

 4. پریا می گوید

  من سری پیش هم که یک پیج دیگم پرید این رو تو ۳۰ روز سعی کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد نه ایمیلی نه چیزی نمیدونم چی میشه هی

  1. سعید صانعی می گوید

   به طور کلی چند ماهی هست که وضعیت اینستاگرام در دیسیبل و رفع ریسیبل اصلا مناسب نیست، خیلی از پیج‌ها بی دلیل دیسیبل شدند و از طرفی به دلیل افزایش چشمگیر درخواست رفع دیسیبل، نمیتونن به تمامی درخواست‌ها پاسخ بدن و اصلا به بخشی از درخواست‌ها رسیدگی نمیکنن

 5. پریا می گوید

  سلام من متاسفانه پریروز پیج اینیستاگرامم بالا نمیومد و این رو برام م آورد Confirm it’s you to log in
  We noticed unusual activity from your account, so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled. ترجمش کردم شد تأیید کنید که این شما هستید که باید وارد شوید ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شدیم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم. مراحل بعدی را ظرف ۳۰ روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حسابتان، شما را به آن بازگردانیم. امید وارم بتونید بهم کمک کنید.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیجتون دیسیبل شده، به کمک روش‌هایی که معرفی کردم، باید تلاش کنید تا رفع دیسیبل بشه

 6. شیما می گوید

  زمانی که آیدی به instagram user تغییر کنه یعنی دیگه کلانیج بسته شده؟یا میشه برش گردوند؟

  1. سعید صانعی می گوید

   شخصا تا حالا ندیدم بعد از تبدیل اکانت به اینستاگرام یوزر دیگه برگرده

 7. مطهره می گوید

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من امروز یه اکانت جدید با شماره اکانتی که داشتم ساختم بعد اکانت جدیدم خودبه خود پرید میخوام بدونم اکانت قبلی هم ممکنه موردی براش پیش بیاد باید چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر اکنت قبلیتون دیسیبل نشده، خیر

 8. کسرا می گوید

  سلام وقت بخیر دو روزه که اینستا گرام بلاک دائم کرده پیجمو. قبلش هم هیچ پیغامی نیومد و پیجم کاری و پوشاکه. تازه ۳ ماهه راه اندازی شده خیلی تلاش کردم براش . هیچ کاری انجام ندادم که قوانین نقض شه. همه این کارهایی که شما گفتین انجام دادم و فرم پر میکنم ولی در اخر میگه نمیتونید از این ویژگی استفاده کنید و فقط گزینه بستن داره. چیکار کنم. ایمیل هم به اینستا گرام فرستادم

  1. سعید صانعی می گوید

   الان چه ارورری به شما میده؟

   1. کسرا می گوید

    فرم تایید نمیکنه میگه براساس حمایت از انجمن
    بالای کادر هم میگه شما فعلا نمی توانید از این ویژگی استفاده کتید و پایین کادر هم گزینه بستن هست فقط

    موافقم ۱
   2. کسرا می گوید

    الان میگه نمیتوانم شناسه رو پیدا کنم شناسه معتبر بدید. بعد اینکه فرم پر میکنم تایید میزنم اینو میگه
    تروخدا بگید چیکار کنم

   3. کسرا می گوید

    میگه شناسه معتبر وارد کنید. و همون شما قادر به استفاده از این ویژگی نیستید همین میگه

    1. سعید صانعی می گوید

     ببینید پیج شما بیزینس بوده، گزینه مربوط به پیج بیزینس رو میزنید؟

 9. محمدرضا می گوید

  سلام وقت شما بخیر
  یه اکانت ۶۳K داشتم از صبح تاحالا غیر فعال شده
  نه پیام نه ایمیل نه ارور، هیچی برام نیومد
  یعنی الان پیج از دسترس خارج شده
  نه برای من و نه برای دیگران هم نمایش داده نمیشه.
  instagram user شده
  میدونید علتش چی هست؟

  موافقم ۱
  1. محمدرضا می گوید

   میخوام لاگین هم بشم
   میگه همچین یوزری وجود نداره.
   میخوام به پشتیبانی هم پیام بدم میگه اول وارد شو
   که نمیتونم وارد بشم

   موافقم ۲
   1. سعید صانعی می گوید

    باید طبق مقاله از صفحه رفع دیسیبل اینستاگرام اقدام کنید.

    موافقم ۲
  2. سعید صانعی می گوید

   آخرین فعالیتی که انجام دادید چی بود؟

   1. محمدرضا می گوید

    لایک قابل خرید برای پستم استفاده کردم.

    1. سعید صانعی می گوید

     این کار برخلاف قوانین اینستاگرام هست و خیلی از پیج‌هایی که این حرکت رو انجام میدن برای همیشه بسته می‌شوند

     موافقم ۲
   2. سلامی می گوید

    سلام ببخشید من هم حساب اینستاگرامم دیسیبل شد برام اون پیام های تو دایرکت مهمه که اطلاعاتی مثل شماره و نشانی مو به دوستام داده بودم سوالم اینه که بعد دیسیبل کسی نمیتونه اون پیام هارو ببینه؟مثل خود اینستا یا هکری یا کسی؟چون میخوام اگه کسی اونارو نتونه ببینه برنگردونم!و اینکه بعد دیسیبل حساب حذف کامل هم میشه؟بعد چه مدت حذف میشه؟(برام اون دایرکتها مهمه که کسی نبینه!ایا کسی نمیتونه ببینه) ممنون و خسته نباشید

    1. سعید صانعی می گوید

     ببینید دو حالت داره، زمانی که حساب شما بسته بشه و به حالت instagram user در بیاد، پیام‌های دایرکتتون از بین نمیره، طرف مقابل میتونه پیام‌ها رو بخونه ولی اسم شما رو اینستاگرام یوزر زده
     اما خیلی مواقع حساب حذف میشه و کلا قابل دسترسی نیست، در این حالت پس از چند ماه حساب و اطلاعاتش هم حذف میشه و دیگه پیام‌های دایرکتتون قابل مشاهده نیست

     1. مهدی می گوید

      سلام خوبید
      من پیج کاریم بخاطر دایرکت دادن مسدود شده دیروز.
      کارای پیجو انجام دادم گفت ۲۴ ساعت زمان میبره تا برگرده پیج اگه برنگشت راه دیگه امتهان کن .
      برنگشت و برام یک ایمیل اومد که نام و اینجور چیزارو ارسال کن منم ارسال کردم
      چند ساعت طول میکشه اینستا جواب بده؟

     2. سعید صانعی می گوید

      مشخص نیست

 10. محمد می گوید

  سلام خوبی داداش پیجم مسدود شده اگه میتونی بری گردانی بااین شماره من تماس بگیر*****

  موافقم ۱
 11. عباسیان می گوید

  سلام وقت بخیر
  پیج فروشگاه لباس ما دیسیبل شده..ادمین به اشتباه سن تاسیس پیج رو زده..عکسی از خودمون داخلش نداریم..عکس مدل لباسمون هست..یه بار عکس پاسپورت مدیریت رو فرستادیم قبول نکردن…چکار کنیم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   یعنی فروشگاه به دلیل سن مالک پیج رو پایین زدید بسته شده؟

   1. عباسیان می گوید

    اینستاگرام ازمون خواسته که سنتون رو وارد کنید ادمین سال ۲۰۱۵ رو وارد کرده..سالی که پیج رو تاسیس کردیم..و به دلیل سن کم بسته شده..از ما مدارک میخواد اما عکسی از خودمون داخل پیج نداریم..عکس خانمی که به عنوان مدل عکاسی شده داخل پیج هست.‌۲۵ روز فرصت داریم مدارک ارائه بدیم..پاسپورت مدیریت رو گذاشتیم اما قبول نکردن..چکار کنیم؟

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، از روش سوم در مقاله باید برید، فقط سنتون رو دقیق بزنید و در کادر آخر به انگلسیس توضیح بدید که سال تولدتون رو اشتباه زدید

     1. الی می گوید

      من الان همین کار رو کردم ولی بازم پیام اومد همه فرم رو کامل باید پرکنم یعنی عکس و کارت شناسایی هم باید بفرستم

     2. سعید صانعی می گوید

      بله باید بفرستید

      موافقم ۱
   2. عباسیان می گوید

    بله به دلیل سن کم

    1. عباسیان می گوید

     ممنونم از توضیحات شما..پیجمون برگشت☺

    2. علی می گوید

     سلام پیج من دیسیبل شده
     قسمت learn more رو که میزنم اون گزینه هایی که شما گفتین نمیاد
     یه سری سوالات دیگه میاد! چیکار کنم؟

     1. سعید صانعی می گوید

      سلام، چه سوالاتی؟ احتملا سوالات تصویری تشخیص ربات هست که باید تصاویر درست رو در اون انتخاب کنید

      موافقم ۱
 12. Atefeh می گوید

  سلام پیج من امشب دیسیبل شد و بعنوان ربات تشخیص داده شدم تست تشخیص ربات (تشخیص چراغ راهنمایی و اینا منظورمه)برام میاد اما اون تصاویر برام لود نمیشن که بخوام تست رو انجام بدم الان باید چیکار کنم؟ممنون میشم کمکم کنید وی پی ان هم روشن کردم فایده ای نداشت

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یک بار همه برنامه‌ها تون رو ببندید، کش اینستاگرام رو هم پاک کنید، بعد با وی‌پی‌ان روشن وارد اینستا شده برید تو حسابتون، عکمس‌ها لود میشه

 13. ويونا می گوید

  سلام.وقتتون بخیر. اکانت من واردش که شدم تشخیص ربات داد فک کنم چون از این پیغام خا اومد که تو تصاویر قایق رو مشخص کنین.بعدش مرحله بعد شماره تلفنم خواست که زدم. حتلا این پیغام اومده. بنظرتون قابل برگشتن هست؟
  Thanks for providing your info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll
  be able to access your account within approximately
  ۲۴ hours,

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شما باید ۲۴ ساعت صبر کنید تا بررسی اینستاگرام تموم بشه، اصلا مشخص نیست که حساب برمیگرده یا نه، در خیلی از موارد بعد از این ۲۴ ساعت حساب به حالت اینستاگرام یوزر باقی مونده

   1. nina می گوید

    سلام وقت بخیر.. میتونم بپرسم به چه دلیل جدیدا من هر پیجی میزنم بعد از یک ماه دیسیبل میشه؟ دلیلش به نظر شما چی میتونه باشه؟

    1. سعید صانعی می گوید

     پیجتون مربوط به چه حوزه‌ای هست؟

   2. K می گوید

    کن ۲۴ ساعت صبر کردم اتفاقی نیفتاد همون Instagram user مونده چیکار کنم؟😭

    1. سعید صانعی می گوید

     در این موارد معمولا شانس بازگشت پیج خیلی کمه

 14. ss.light می گوید

  سلام خسته نباشید اکانت من مشکل
  Confirm it’s you to login پیدا کرده
  فکر میکنم چون چندبار وارد پیجم شدم
  چطور میتونم این مشکلو حل کنم
  خواهش میکنم کمکم کنید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
   از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
   گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

 15. علی می گوید

  سلام وقت بخیر؛
  برا رفع دیزایبل شدن پیجمون داخل کادر چه متنی رو بنویسیم‌که اینستا اقناع بشه

  1. سعید صانعی می گوید

   بستگی داره پیجتون چی باشه و به چه دلیل دیسیبل شده باشه

 16. مریم می گوید

  سلام وقت بخیر
  من عکس‌م رو برای اینستا ایمیل کردم؛ چقدر زمان می‌بره تا جواب بیاد؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مشخص نیست

 17. محمد می گوید

  سلام، من یکباره ۱۰۰۰ تا فالویر فیک و یا پرفالویینگ را از پیچ بیزنسی ام حذف کردم، پیام دیسیبل شده، اجازه ارتباط و ارسال فرم هم نامیده، در این موارد چه کاری می‌کنند، سپاس

  1. سعید صانعی می گوید

   باید به روش‌هایی که توضیح دادیم، حسابتون رو رفع دیسیبل کنید

 18. miladrezvani می گوید

  سلام ببخشید من دومرحله ای کردم داخل انفالویاب رفتم پیجم پرید و یه متن اومد نوشته بود ۳۰روز دیگر بررسی میشود چیکار باید کنم الان هرکاری میکنم نمیشه این ۳روش هم انجام دادم نشد

  1. سعید صانعی می گوید

   راه دیگه ای نیست، ممکنه که پیجتون به طور کامل بسته شده باشه و دیگه باز نشه

  2. Nrgs می گوید

   برای منم همین اتفاق افتاد ؟ینی پیجم برای همیشه بسته میشه؟

 19. عقیل ترابی می گوید

  سلام من یه عکسی نیمه لخت گذاشتم اینستاگرام گیر داده یعنی اکانت بعدا بسته می‌شود؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، ولی سعی کنید دیگه تصاویری اپلود نکنید که برخلاف قوانین اینستاگرام هست

   1. فاطمه نصیری می گوید

    سلام من اکانتم دیسیبل شده، از همین روش ها ک گفتید استفاده کردم ایمیل اومد ک مشخصات و بنویسم روی کاغذ و با عکس خودم ارسال کنم‌.اینکارو انجام دادم.فرایند من ربات نیستم و تشخیص تصویر و ارسال کد رو هم انجام دادم.نوشته تایید ک بشه ظرف ۲۴ ساعت پیج برمیگرده.بنظرتون برمیگرده؟

    1. سعید صانعی می گوید

     مشخص نیست واقعا

 20. توانکی tavanaki می گوید

  چند سال پیش بنده در سایت شما و چندین سایت و به افراد متخصص اعلام کردم
  موقع ارسال درخواست رفع دیسبل خطایی با عنوان قبل از ارسال درخواست رفع دیسب خطایی با عنوان به اینستاگرام بروید و تایید کنید میامد

  این مشکل از زمان همه گیری کرونا اتفاق افتاده

  و هیچکس دلیلی برای آن پیدا نکرد

  این خطا برای تایید شماره تلفن بعد از دیسبل شدن اکانت میباشد

  البته در افراد بدشانس که تعدادشان هم کم نیست این مشکل بعد از تایید شماره موبایل هم وجود دارد

  این مشکل ربطی به پاک کردن کوکی ها و این مسائل ندارد حتی با ریست فکتوری موبایل هم این مشکل پابرجا خواهد بود

  این مشکل باید یا با ترفتدی خاص حل شود یا با گزارش میلیونی یا هرطوری که ممکن است اینستاگرام وادار به رفع این مشکل کنیم

  موافقم ۱
 21. _saama_1379 می گوید

  من یه پیج دارم رمزش یادم نیست از طریق گوگل میزنم لینک میاد ولی لینکه باز نمیشه که رمز جدید بزارم مشکلش چیه

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از vpn استفاده کنید

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
   1. _saama_1379 می گوید

    امتحان کردم باز نشد لینکه

   2. فاطمه می گوید

    سلام وقت بخیر
    وارد پیج شدم ازم سن خواست اشتباهی سن کم زدم اینستام مسدود شد؟؟؟؟

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، از روش سوم در مقاله باید برید، فقط سنتون رو دقیق بزنید و در کادر آخر به انگلسیس توضیح بدید که سال تولدتون رو اشتباه زدید

   3. tavanakiiiiiii می گوید

    اقای صانعی اکانتی هست دیسبل هست اما در اینستا قابل نمایش نیست نمایه کاربر نشان داده نمیشه
    از طریق لینک فرم رفع دیسبل پر میکنم و ارسال میزنم میگه نام کاربری برای اکانت غیرفعال نیست
    چکار باید کنیم!؟

    حساب بین زمین و هوا قرار داره.
    نه دیسبل هست نه ازاد هست

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، حساب‌هایی که به این شکل بسته میشن، معمولا قابل بازگشت نیستن، احتمالا شما در پیجتون قوانین اینستاگرام رو زیرپا گذاشتید و حسابتون برای همیشه بسته شده

     موافقم ۱
 22. مریم می گوید

  سلام وقتتون بخیر من چند روز پیش اینستا گرام از من تاریخ تولد خواست و اشتباها سال تولد پایین زیر ۱۳ یال زدم حالا اینستا لگ اوتم کرده چکار کنم؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از روش سوم در مقاله باید برید، فقط سنتون رو دقیق بزنید و در کادر آخر به انگلسیس توضیح بدید که سال تولدتون رو اشتباه زدید

   1. Mohamad می گوید

    پبجم خراب شده غیرفعال شده

    1. سعید صانعی می گوید

     اگر دیسیبل شده که باید از همین روش‌هایی که در مقاله گفتم برای رفع دیسیبل اقدام کنید

 23. حامد می گوید

  با درود فراوان
  اکانتی که سه ماه پیش بسته شد و تمامی فرم های متنی و هویتی را پر کردن و ارسال نمودم برای اینستاگرام ولی اخیرا من را به بخشی از کمک اینستاگرام ارجاع میدهد که گویا این مساله پیش اورده که خود را جای شخص دیگری معرفی نموده ام
  https://help.instagram.com/1081628722047954
  لطفا من را راهنمایی کنید

 24. ارش می گوید

  سلام و تشکر از راهنمایی های شما.. اکانت اینستاگرام من چند ماهه که مشکل Confirm it’s You to Loginپیدا کرده.. و مراحل رو هم انجام دادم ولی پسوورد برام نیومد . اگر وارد اکانت نشم خودش حذف میشه یا ماندگار هست؟ کلا ایا اینستاگرام اکانت های غیر فعل رو بعد از مدتی حذف میکنه؟ با تشکر فراوان

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، خیر اینستاگرام خود به خود اکانتی رو حذف نمیکنه
   شما احتمالا از فیلترشکن استفاده می‌کنید، برای همین هر بار با یک ip جدید وارد اینستا میشید و این موضوع باحث شده اینستاگرام روی حسابتون حساس بشه

 25. سید جواد داودی می گوید

  سلام دوستان به نظر من اگه چند دفعه واسه ایمیل اینستاگرام عکس ارسال کردید و جواب نداد بیخیال بشید چون جواب نمیده. من الان ۹ماه هفته ای ۳بار عکس میفرستم. به هرکیم گفتم نتونست پیجمو برگردونه. بهتره به فکر یه اکانت جدید باشید بیخودی وقت تلف نکنید. مسخره ترین ساپورتی که دیدم همینه! حداقل جواب بده بگه نمیشه… نمیدیم یا هرچی

  موافقم ۵
  1. الی می گوید

   واسه همین من عکس و کپی کارت شناسایی نمی فرستم .چون اعتمادی نیست و فقط تمام اطلاعات شخصی آدم میفته دستشون

 26. هااانی می گوید

  سلام من پیجم بسته شده بود و نوشته بود تا ۳۰ روز وقت داری اقدام کنی و من فرایند اینکه ربات نیستم هم انجام دادم و گفت تا ۲۴ ساعت مشخص میشه نتیجه. ولی الان هرچی آی دیم رو میزنم زده not found
  و ایمیل هم چک کردم زده بود قوانین کپی رایت رو رعایت نکردی
  الان راهی هست پیجم برگرده؟

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   از همین روش بازیابی اکانت باید اقدام کنید

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 27. کیمیا می گوید

  سلام وقت بخیر
  چون با اکسپلور هم لاگین کردم اینستا ازم خواست که ایمیل و شمارمو تایید کنم که با کدهایی ک ارسال شد تایید کردم .تو پیام ارورش گفته بود اکانت شما دارای مشکل امنیتی است .ایمیل و شمارتونو تایید کنید تا در صورت مشکل بتونیم متصل بشیم که تایید کردم .الان این ینی اکانتم هنوز مشکل امنیتی داره یا دیسیبل قراره بشه ؟میترسم رو اکانتم حساس شده باشه و اگ دوباره لاگین کنم با اکسپلور حسابمو ببنده چون قبلا با ایمیل و شماره دیگه حسابم بخاطر اینکه چندبار فالو آنفالو کردم بسته شد …مشکل امنیتی هم دیسیبل میشع؟و خیلی نگرانم ..مرسی از شما

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بعد از این که ایمیل و شمارتونو تایید کردید چی شد؟

   1. کیمیا می گوید

    هیچ پیامی نداده بعدش و اینستام عادیه فقط نگرانم دیسیبل شه

    1. سعید صانعی می گوید

     خوب وارد بشید و شمارتونو تایید کنید، تنها راه همینه

     موافقم ۱
   2. کیمیا می گوید

    هیچ اتفاقی نیفتاد .ینی ممکنه بعدا بسته بشه؟

    1. مریم حیدری می گوید

     سلام وقتی فرم my account has been deactivated را پر میکنم پیغام میده confirm your account to request a review خب وقتی اکانت من user not found شده راهی نیست که بشه فرم را پر کرد ?۲

     1. سعید صانعی می گوید

      وقتی این پیام رو میده، احتمالا راهی برای تایید حسابتون هست، روی صفحه گزینه‌ای نمایش نمیده؟

   3. _sama_1379 می گوید

    سلام من یه پیج دارم رمزش یادم از طریق گوگلم میزنم لینک میاد ولینک باز نمیشه مشکلش چیهd

    1. سعید صانعی می گوید

     متوجه مشکلتون نشدم، میشه واضح تر توضیح بدین

     موافقم ۱
   4. پریسا می گوید

    سلام پیج اینستاگرام من با حدود۲۵۵ نفرفالوربسته شده وقتی وارد پیج میش میزنه پوشش خبری بازخوانی نمی‌شود و یه صفحه برام باز میشه که محلت ۳۰روزه داده ک فرم کنم و ثابت کنم ربات نیستم رو میاره باید چیکار کنم؟ انجام بدم درست میشه؟

    1. سعید صانعی می گوید

     شما باید همون فرم رو طبق نکاتی که در مقاله گفتیم پر کنید

  2. Zarei می گوید

   سلام وقت بخیر پیج من بسته شده و الان نوشته
   ((ما متوجه فعالیت غیر عادی در حساب شما شدیم بنابراین شما را از حساب خارج کردیم .
   ظرف ۳۰ روز مراحل بعدی را دنبال کنید تا بتوانیم شما را به حسابتان بازگردانیم))

   چیکار کنم ؟؟؟
   لطفا یه راه حل بدین ممنون؟؟؟؟؟؟

   1. سعید صانعی می گوید

    از روش‌های گفته شده در مقاله باید برای رفع دیسیبل اقدام کنید

 28. کیمیا می گوید

  سلام . من با مرورگر هم وارد اینستام شدم بعد وقتی وارد برنامه شدم دیدم تو قسمت تنظیمات ورود به اکانت زده این حساب وارد شده که خودم بودم .بعد برای اون حساب ، خروج رو زدم و گذرواژه رو تغییر دادم بعد پیام اومد اکانت شما دارای مشکل امنیتی است شماره تلفن و ایمیلتون رو تایید کنید که اگه مشکلی پیش اومد بتونیم وصل بشیم منم کد به ایمیل و شماره تلفنم اومد و هردو رو تو قسمت تنظیمات امنیت وارد کردم و اینستام مشکلی نداره هنوز .ولی نگرانم ممکنه مشکلی پیش بیاد و پیجم بسته بشه ؟بخاطر مشکل امنیتی پیج بسته میشه؟اون پیام مشکل امنیتی نگرانم کرده ک دیسیبل بشه .ممنون از پاسخگوییتون

 29. M.Hossein می گوید

  سلام من یه اکانت فیک زدم و قرار بود بعد از دوماه اکانتمو به اسم خودم عوض کنم و فقط فالو آنفالو میکردم که پیجم بالا بره بعد از یکماه یه پیام اومد که سی روز مهلت دارین که ثابت کنین ربات نیستین من هرچی روی تیک من ربات نیستم میزنم صفحه ای که چنتا سوال میپرسه نمیاد باید چیکار کنم پیجم هم ۱۰k فالوور داشت

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، باید با تغییر وی‌پی‌ان و از نسخه مرورگر اینستاگرم، اون صفحه رو باز کنید

   موافقم ۱
   1. محمد مهدی می گوید

    سلام اقا سعید یعنی الان من هم که برای پیج اصلیم ابن اتفاق افاده که فکر کنم بخاطر ویپین بود باید همین کارو کنم ؟ چون من عکس های حاج قاسم رو هم میزاشتم 😞🖤

    موافقم ۱
    مخالفم ۱
    1. سعید صانعی می گوید

     احتمال این که اپکنستا به خاطر عکس‌هاتون صفحه رو بسته باشه هم وجود داره

    2. سحر می گوید

     سلام پیج شخصیِ من
     به عنوان یک کاربر Instagram، با شرایط استفاده ما موافقت می‌کنید، که طبق آن از اقدامات دیگران برای انجام هر گونه عملی که حقوق مالکیت معنوی شخص دیگری را در Instagram یا قانون را نقض می‌کند، جلوگیری به عمل می‌آورد. در صورتی که قبلاً حسابتان را به دلیل نقض شرایط یا خط‌مشی‌های خود غیرفعال کرده باشیم، نمی‌توانید از Instagram برای ایجاد حساب‌های جدید استفاده کنید. به همین دلیل، حسابتان غیرفعال شده است و دیگر اجازه استفاده از Instagram را ندارید.
     پیجم بعد از این پیام بسته حوف شد

    3. _sama_1379 می گوید

     سلام من یه پیج دارم رمزش یادم از طریق گوگلم میزنم لینک میاد ولینک باز نمیشه مشکلش چیه

   2. محمد مهدی می گوید

    این کارو کردم صفه حارو زدم ولی پیجم دوستان میگن کلا هیچیش نیست سفید شده و نوشته کاربر اینستاگرام تا چند ساعته پیش بود ولی الان میگن نیست یعنی کلا همه چی تموم شده ؟😭

    1. سعید صانعی می گوید

     این کارهایی که بنده گفتم برای اینه که صفحه تشخیص ربات اینستاگرام باز بشه، اما اگر قادر به دیدن صفحتون نیستید یعنی دیسیبل شدید و باید مراحل گفته شده در مقاله رو انجام بدید تا صفحتون برگرده

     موافقم ۲
    2. آنتی مانتو می گوید

     انتقام سخت بگیر🤣

     موافقم ۱
     مخالفم ۳
 30. Rezvane می گوید

  سلام پیج اینستاگرام من با حدود۱۲۰kبسته شده وقتی رفتم داخلش دیدم میزنه پوشش خبری بازخوانی نمی‌شود و یه صفحه برام باز میشه که محلت ۳۰روزه داده ک فرم کنم و ثابت کنم ربات نیستم وقتی گزینه من رباط نیستم رو میزنم هم یه صفحه تبلیغ برام باز میشه لطفا راهنمایی کنید☹🙏💜

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای باز شدن صفحه تشخیص ربات، ipتون رو تغییر بدید و با مرورگر از نسخه وب اینستاگرام استفاده کنید.

   موافقم ۱
  2. ملیحه می گوید

   سلام،پیج شما برگشت؟

 31. مرجان می گوید

  سلام من امروز از طریق نرم افزار آنفالو یاب به پیجم دسترسی پیداکردم ک بعضیارو آنفالو کنم اینستا منو ربات فرص کرد و پیجم غیرفعال شد بنظرتون برمیگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در مورد بازگشت پیج نمیشه نظر قطعی داد

   موافقم ۲
   1. امید می گوید

    سلام یک نفر بی دلیل بی جهت اومد گفت من پیجت رو گزارش دادم و در طول ۱ تا ۲۴ ساعت بسته میشه ولی من باور نکردم ولی در عرض ۱ ساعت واقعا بسته شد بعد هرکاری کردم گفت ما اطلاعات شمارو برسی میکنیم و در طول ۲۴ ساعت برمیگردونیم ولی غیرفعال شد بعد که میخوام برم توی پیج همون کاری ک شما گفتید رو انجام میدم اسم خودم و جیمیل و نام کاربری رو میزنم ولی میگه لطفا نام کاربری مناسبی بنویسید ولی من نام کاربری رو درست مینویسم لطفا راهنمایی کنید

    موافقم ۱
    1. سعید صانعی می گوید

     متاسفانه اتفاقاتی که در اینستاگرام رخ میده اینقدر عجیبه که دیگه هیچ چیزی ما رو متعجب نمی‌کنه.
     شما نام کاربری رو به چه شکل وارد می‌کنید؟

    2. یلدا می گوید

     سلام برا منم دو روز پیش دقیقا اینطوری شد
     چیکار کنم برگردهههه 💔

     موافقم ۱
    3. حسین می گوید

     سلام مشکل شما خیلی راحت میتونم حل کنم
     اول برمیگردونم آخر پول میگیرم

     موافقم ۲
     مخالفم ۱
 32. محی می گوید

  سلام وقت بخیر
  لطفا پاسخ بدید.
  من سه ماه پیش صفحه مُ ،خودم برای ی مدتی غیرفعال کردم و نمیدونستم بیشتر سی روز بشه صفحه م دیگه میپره! در واقع صفحه م شخصی بوده و هیچ قانونی رو زیرپانذاشتم الا غیرفعالی بیشتر از سی روز!!!!الان میخواستم فعالش کنم گفت که قوانین رو زیرپا گذاشتی!
  بااین روشهایی که گفتید میتونم صفحه مُ برگردونم یا نه؟ اگر میشه کدوم روش مناسب تره؟

  1. محی می گوید

   ببخشید میشه منُ راهنمایی کنید. خیلی وقته سوالمُ پرسیدم.

   لطفا راهنمایی کنید

   1. سعید صانعی می گوید

    سلام، الان صفحتون دیسیبل شده یا کلا از بین رفته؟
    از روش سوم برید، اطلاعات حسابتون رو در اون لینکی که گذاشتم وارد کنید، اگر حسابتون دیسیبل شده باشه، از همین روش میتونید بازیابی کنید، اگر نه، حسابتون احتمالا از بین رفته و بید یک حساب جدید بسازید

    موافقم ۱
 33. پویا می گوید

  من پیجم سومین باره غیرفعال میشه دوبار قبلی ۲۴ساعت صبر میکردم و وارد میشدم فرم میداد و پر میکردم و پیجم برمیگشت این الان دفعه پنج روزه همش فرصت ۲۴ساعت میده نمیدونم چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، طبیعتا پیچی که سه بار غیرفعال شده بازگشتش سخت تره، با این ال به تلاش ادامه بدید، راه حل دیگه‌ای نیست

 34. _saama_1379@ می گوید

  بله میتونم رمز روعوض کنم ولی چون دومرحله روفعال کرده نمیتونم برم تو پیج

  1. سعید صانعی می گوید

   در این حالت فکر میکنم دیگه راهی ندارید

   موافقم ۱
   1. حسین می گوید

    سلام من پیجم ۱ماهه پریده میتونیم کاری برام انجام بدین

    1. سعید صانعی می گوید

     مراحل بازگشت پیج در متن مقاله هست

     1. Vahid mad max می گوید

      سلام خسته نباشید پیچ من غیر فعال شده توضیحات هم که زدی سر در نمیارم آگه برام درستش کنی مشکلی نداره هزینه هم بخاد میدم فقط درستش کنی

 35. asma می گوید

  سلام ، اگر دوباره ایمیل بزنیم کد جدیدی میده؟دوباره باید عکس بدیم با کد جدید؟!🤦🏻‍♀️

  1. سعید صانعی می گوید

   نه با همون اطلاعات ایمیل جدید بزنید

 36. پریا می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید من امروز یک اکانت جدید باز کردم ولی متاسفانه در عرض چند دقیقه غیر فعال شد الان هر کاری میکنم درست نمیشه.

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   اکانت جدید رو با اطلاعات اکانتی که دیسیبل شده بود، ساختید؟

 37. احمدرضا می گوید

  سلام من ۳ ماه پیش اکانتم مسدود شد اینستا یه مهلت ۳۰ روزه داد تا ثابت کنم ربات نیستم تو این زمان نتونستم انجام بدم و یه پیج ویگه زدم و الان میخام بدونم میتونم بازیابی بکنم پبجمو

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   بله امکانش هست، از همین طریقی که در مقاله توضیح داده شده اقدام کنید

   1. Zahra می گوید

    سلام وقت بخیر پیج من دیسیبل شده از دسترس خارج شد بعد ربات تایید میکنم تصاویرانتخاب کردم تا۲۴ساعت نوشت بعد از۲۴ساعت نوشته حساب شمامنقضی شده

    1. سعید صانعی می گوید

     پیج شما به دلیل نقض قوانین بسته شده، از روش‌های گفته شده برای بازگردانی پیج استفاده کنید

     موافقم ۱
 38. سحر می گوید

  سلام
  من چند بار ایمیل ارسال کردم ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده ام از طرف اینستاگرام

  1. سعید صانعی می گوید

   بله خیلی مواقع اینستاگرام پاسخ نمیده، البته بهتره شما پشت سرهم درخواست ندید
   هفته‌ای یک یا دو بار ایمیل بزنید و فرم رو به طور کامل پر کنید

 39. saama_1379_ می گوید

  سلام من پیج هک شده من نه اول ایمیل نه دومراحله گذاشته بودم الان طرف فعال کرده من فقط میتونم رمز پیجو عوض کنم ولی چون دو مرحله ی و ایمیل داره نمیتونم وارد بشم شماره هم رو اکانت میتونه لطفا راهنمایی کیند غیرفعال کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   شماره موبایلتون به اکانت متصل بود؟

   موافقم ۱
   1. _saama_1379 می گوید

    بله شماره موبایلم ب اکانت وصله

    1. سعید صانعی می گوید

     از بخش فراموشی رمز عبور میتونید رمزتون رو عوض کنید

     موافقم ۱
 40. پارادوکس می گوید

  سلام. پیجم از هفته پیش غیرفعال شده و ایمیل زدم هنوز جواب ندادن… یک پیج دیگم زدم دوباره اونم غیرفعال شد . مشکل چیه؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیج جدید رو نباید با اطلاعات پیج دیسیبل شده بزنید.
   برای پیج دیسیبل شده هم خیلی عجله نکنید، چند بار فرم پر کنید، شاید برگرده

   موافقم ۲
   1. _saama_1379 می گوید

    اره رمز عوض میکنم میرع تو دومرحله ی اونم ماله من نیست اون دومرحله ی باید غیرفعال بشه تا بتونم وارد پیج بشم

 41. نگین می گوید

  let us know رو اصلا نمیتونم انتخاب کنم.اصلا قابل انتخاب نیست.چیکار کنم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   یعنی این گزینه هست ولی غیرفعاله؟

   1. saama_1379_ می گوید

    سلام من پیج هک شده من نه اول ایمیل نه دومراحله گذاشته بودم الان طرف فعال کرده من فقط میتونم رمز پیجو عوض کنم ولی چون دو مرحله ی و ایمیل داره نمیتونم وارد بشم شماره هم رو اکانت میتونه لطفا راهنمایی کیند غیرفعال کنم

 42. Ronak می گوید

  سلام
  ممنون از مطلب خوبتون ولی من یک مشکل بزرگ دارم
  من کلا یه دونه ایمیل بیشتر ندارم و مطمعنم همون یکی رو واسه اینستام دادم چون ایمیل های اینستام به اون میومدن
  حالا که ایمیلم رو توی فرم ها وارد می کنم بعضی از اونها میزنن این ایمیل مال این اکانت نیست و بقیه سایت ها هم کلا ارور میده که احتمال میدم اونم واسه ایمیلم باشه
  چندین و چند بار هم ایمیلم رو چک کردم و مطمعنم درست واردش کردم
  چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این که میگید “فرم‌ها” رو متوجه نشدم، روشی که ما گفتیم یک فرم بیشتر نداره که مربوط به خود اینستاگرامه، شما ایمیل رو وارد میکنید چی میگه؟

 43. هانی می گوید

  سلام برای ارسال عکسی ک باید با ایمیل بفرستیم باید اون کد و اسم و فامیلمون رو انگلیسی بنویسیم یا فارسی؟

  1. سعید صانعی می گوید

   قطعا انگلیسی

   1. هادی می گوید

    برای پیجی کاری که اسمش فارسی است چطور؟

    1. سعید صانعی می گوید

     به طور کلی فرم و ایمیل‌های شما باید انگلیسی باشه

   2. saama_1379_ می گوید

    سلام پیج من هک شده من ن ایمیل گذاشته بودم نه دومرحله الان طرف فعال کرده چطوری غیرفعال کنم

    موافقم ۱
    1. saama_1379_ می گوید

     سلام من پیج هک شده من نه اول ایمیل نه دومراحله گذاشته بودم الان طرف فعال کرده من وقت میتونم رمز پیجو عوض کن ولی دو مرحله ی و ایمیل نمیتونم وارد بشم شماره هم رو اکانت میتونه لطفا راهنمایی کیند غیرفعال کنم

     موافقم ۱
     مخالفم ۱
 44. علی می گوید

  سلام
  خواهش میکنم جواب بدید.من کوچک ترین اشتباهی داخله پیجم انجام ندادم و با تمامه قوانینه اینستاگرام اشنا هستم اما به مدت سی روز اکانت من رو دیسیبل کرده چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، روش‌های گفته شده رو انجام بدید

   1. علی می گوید

    ممنونم ازتون.جواب دادن ک اشتباهی پیش اومده بود و منو ربات تشخصیص داده بودن بعده احراز هویت همون زمان اکانتم برگشت

 45. Maryam می گوید

  من از یوتوب و گوگل آهنگ کپی کردم گذاشتم تو پستای اینستام پیجمو بستن،بعد گفتن ثابت کنید ربات نیستید تمام مراحلشو رفتم بعدم ی کد فرستادن به شماره ی تلفنم بعد گفتن تا ۲۴ساعت دیگه بررسی میشه به نظرتون پیجم برمیگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، واقعا نمیشه پیش‌بینی کرد

 46. مسعود می گوید

  سلام برادر پیج من ۳۸۷کا بود و بیزینس پیج بود ولی عکسای شخصی خودمو پست میذاشتم.حالا دو هفته ست دیسیبیل شده و هرروز دو یا سه بار ایمیل میزنم و فیس بوک به جیمیلم کد می‌فرسته و می‌نویسم کاغذ عکس میگیرم می‌فرستم ولی در جواب هیچی برام نمیفرسته.چه خاکی باید سرم بریزم مشکلم حل بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟😔

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مشکل برای خیلی از کاربرا پیش اومده و راه حلی دیگه‌ای هم نداره، به صورت مداوم درخواست ندید، یک هفته صبر کنید اگر جوابی دریافت نکردید مجدد تلاش کنید.

 47. پاشا می گوید

  سلام…من پیچم به علت نقض قوانین غیرفعال شده مراحلم انجام داده گفت بع علت شیوع کرونا داوری برای بررسی دردسترس نداریم..الانم با همون خط نمیتونم پیچ جدید بسازم مشکل ازچیه؟ممنون میشم کمکم کنید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه این مشکل از طرف اینستاگرام به وجود اومده، مدتی صبر کنید و دوباره درخواست بدید

   موافقم ۱
   1. رضايي می گوید

    سلام من بیجم ۵ ماه پیش دیسبل شد و بعدش عکسم با کدى که اینستا داده بود برایشان فرستادم و اونها هم جواب مثبت دادند که بله پیج شما مشکلى نیست
    ولى اینستا هنوز فعالش نکرده و بعد از اون هر چى پیامشون میدم جواب نمیدند دیگه
    خب ممنون میشم الان باید جکار کنم ؟؟؟؟؟

    1. سعید صانعی می گوید

     شما باید مراحل رو از ابتدا طی کنید

     1. tavanaky می گوید

      جناب صانعی

      بنده نیاز به راهنمایی دارم

      اکانتم بالای صد کا هست

      اولین بار هم هست دیسبل شده

      تمام اطلاعات
      ازجمله نام کاربری
      پسورد
      ایمیل
      شماره موبایل هم دارم
      زمانی که فرم تکمیل کردم و ارسال درخواست به پشتیبانی میزنم

      پیغامی مبنی بر درخواست شما پردازش نشد دریافت میکنم

      خیلی نیاز به راهنمایی دارم

      چطور این مشکل رفع کنم؟
      اولین باره اکانتم دیسبل شده

      حاضرم هزینه پرداخت کنم لطفا کمک کنید

      مراحل رفع دیسبل هم بلدم

     2. سعید صانعی می گوید

      سلام، آی‌پی‌تون رو تغییر بدید و از نسخه وب اینستاگرام فرم رو پر کنید، احتمالا درست میشه

     3. علی می گوید

      سلام داداش اکانت من دیسیبل شده ، شماره ای که باهش وارد شدمو در دسترس دارم اما ایمیل ندارم متاسفانه ، ایا میشه رفع دیسیبلش کرد ؟

     4. سعید صانعی می گوید

      بله

    2. علیرضا می گوید

     چقدر زمان برد بعد از اینکه عکس با کد رو دادین پیج رو برگردونن ؟

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان