آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام یا همان برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است. حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید. در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 3. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود.

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ به دلیل قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در بسته شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث بسته شدن حساب اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام سه دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت disable اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت disable اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت غیرفعال اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
381 دیدگاه
 1. حديثه غفاري می گوید

  سلام من پیجم بسته شده توسط اینستا پیج کاری بوده و فقط اینکه من دسترسی به amil که روی پیج بوده ندارم مشکلی نداره با یه amail دیگه بفرستم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مشکل داره، باید همون ایمیل باشد و اگر نه هر کسی با ایمیل متفرقه میتونه وارد پیج بشه

 2. Hayat می گوید

  سلام پیج من بیست روزه که دیسبل شده و تازه ایمیل فیسبوک و دریافت کردم عکس از کدم براش فرستادم
  احتمال اینکه بعد سی روز پیجم برنگرده هست؟

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر قوانین رو زیر پا گذاشته باشید احتمالا دیگه بر نمیگردد
   با این حال مراحل کار رو دو-سه بار دیگه تکرار کنید و هر بار ۲۰ روز صبر کنید تا جواب اینستاگرام بیاد

 3. Niloo می گوید

  سلام خدمت شما پیج من چند روز پیش اینستاگرامر شد ( فکر میکنم به خاطر استفاده از آنفالویاب) و پیغام من ربات نیستم اومد مراحلی که خواسته بود انجام دادم به شماره من کد اومد و گفت تا ۲۴ ساعت بعد در دسترس قرار گرفته میشود.بعد از ۱ روز که یوزرنیم و پسورد رو وارد کردم با این پیغام مواجه شدم Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مراحل رو در این قسمت learn how you may be able to restore your account هم انجام دادم و یک پیغام در جیمیلم از طرف فیسبوک اومد که کد و ارسال عکس میخواست و کد و ارسال عکس رو فرستادم ولی هنوز صفحه من در دسترس نیست و وقتی یوزرنیم و پسورد رو وارد میکنم با همون پیغام قبلی Your account has been disabled for violating our terms.learn how you may be able to restore your account
  مواجه میشم و صفحه من در دسترس نیست، آیا اکانتم در دسترس قرار میگیره و اگر قرار میگیره نهایتا تا چه مدت ؟ لطفا راهنمایی کنید. تشکر بسیار

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در متن هم گفته شده، هر بار عهکس میفرسیتید ۲۰ روز صبر کنید، اگر باز نشد مجددا مراحلی که در متن گفته شده رو تکرار کنید

 4. سارا می گوید

  سلام خدمت شما من تمام مراحل رو رفتم و در بخش یوزرنیم آیدی پیجم رو نوشتم اما بهم میگه که همچنین آیدی و کاربری وجود ندارد.حتی موقعی که لینک آیدیم رو وارد کردم بجای نام یوزرنیم(Instagrammer و کاربر)زده بود!.ممنون میشم اگر راهنمایی کنید🙏🏻

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالا به اشتباه دارید نام کاربری رو وارد میکنید، یک اسکرین شات از اروور و کاری که انجام میدید بگیرید، برای دایرکت اینستاگراممون ارسال کنید، مشکلتون هم دوباره مطرح کنید تا اونجا پاسخ رو دریافت کنید
   اینستاگرام ای‌تی‌رسان

 5. مهتاب می گوید

  سلام خدمت شما من تمام مراحل رو رفتم ولی موقعی که میخوام آیدی پیجم رو در یوزرنیم بنویسم میگه که همچنین آیدی وجود ندارد و میگه که لینک آیدی رو کپی کن.موقعی هم که لینک آیدی رو کپی میکنم به جای یوزرنیم،(نام کاربری)میاد پیجم همین دیروز دیسیبل شد.خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید🙏🏻

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالا به اشتباه دارید نام کاربری رو وارد میکنید، یک اسکرین شات از اروور و کاری که انجام میدید بگیرید، برای دایرکت اینستاگراممون ارسال کنید، مشکلتون هم دوباره مطرح کنید تا اونجا پاسخ رو دریافت کنید
   اینستاگرام ای‌تی‌رسان

 6. سلیمانی می گوید

  سلام ببخشید من از برنامه فالوور بگیر استفاده کردم نوشته ۳۰ روز طول میکشه یعنی بعد ۳۰ روز باز میشه؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، حسابتون به طور موقف ۳۰ روز غیرفعاله؛ اگر اعتراض کنید در این مدت بررسی میشه و ممکنه بازش کنند و اگرنه برای همیشه غیرفعال میمونه

 7. Arshia می گوید

  سلام ، من از روش اول استفاده کردم و عکس رو فرستادم یه ۳ روزی هست هیچ ایمیلی در جواب عکسم نگرفتم ، وقتی پیجت رو نخواد برگردونه ایمیل بهت میده یا نمیده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اکثرا ایمیل جواب فرستاده نمیشه، یک ۲۰ تا ۳۰ روز باید صبر کنید ببینید اگه پیچتون باز نشد دوباره درخواست بدید

 8. kamand می گوید

  سلام میشه پیج اینستاتون رو بدین 🙏

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام به این آدرس دایرکت بدین
   https://www.instagram.com/itresancom/

 9. shokoufeh می گوید

  سلام خسته نباشید . برای پیج کاری من هم چنین مشکلی پیش اومد و به دلیل فالو و آنفالوی زیاد این اتفاق افتاد اون هم شخص خودم این کار رو انجام داده بودم و توسط ربات نبود! به هر جهت پیج من هم دیسیبل شد و تمام مراحلی که توی این پست گفتین رو انجام دادم و از طرف فیسبوک برام ایمیل اومد که حاوی یک کد بود و گفت بنویسش روی کاغذ و بگیر جلوی خودت و عکس بگیر بفرست . من هم انجام دادم . یک روز گذشته ولی هنوز جوابی نیومده . معمولاً چقدر طول میکشه تا جواب بدن و پیج رو برگردونن؟ اصلاً پیجم امکانش هست که برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در متن اشاره شدهکه ممکنه تا ۳۰ روز طول بکشه. اگه مشکل پیج شما فقط فالو وآنفالو بوده به احتمال زیاد باز میشه
   شما تا ۳۰ روز صبر کنید اگه خبری نشد دوباره مراحل گفته شده رو از اول تکرار کنید تا پیچتون باز بشه

 10. reza می گوید

  سلام امروز انیستاگرام ازم خواست که ثابت کنم رباط نیستم بعد تمام مراحل رو انجام دادم بعد گفت که ما اطلاعت شمارا برسی میکنیم اگر بتوانم ان را تایید کنیم تقریبا طی ۲۴ساعت میتوانید به حسابتان دسترسی داشته باشید…
  خواستم بدونم پیجم برمیگرده یا نه ؟

 11. Fatima می گوید

  سلام من در یک روز حدود پنجاه نفر و با انفالویاب انفالو کردم و بعدش توی اکانتم یه صفحه ی دیه ای باز میشه و اجازه ی استفاده اکانتم بهم داده نمیشه و فقط اون صفحه باز میشه که توش گفته اکانتت تا سی روز دیه دیسبل میشه اگه میخواین اک و برگردونین بزنین رو گزینه next بعد وقتی میخوام کلیک کنم رو گزینه اون سیاهه و اصلا نمیگیره اون گزینه next
  میتونین کمکم کنین ک چطور اکانتم و برگردونم؟؟؟🙏

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از این ارورر و یک اسکرین شات بگیرید و برای اینستاگرام ما دایرکت بدید، اونجا مشکل رو مطرح کنید، جوابتون رو میدن، ما باید تضویر صفحه رو ببینم که چرا گزینه next غیر فعاله

   موافقم ۱
 12. هلنا می گوید

  ! میگه پیوندی که وارد میکنید اشتباهه!! Instagram.com مینویسیم بعد یوزرینیم دیگه؟ میشه طرز صحیحش بگید؟ خطا میده باز!

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید فقط باید یوزرنیم رو در کادر وارد کنید، تو توضیحاتش نوشته اون بخش بعد از Instagram.com یوزرنیم شماست، فقط همون رو وارد کنید، بعضی‌ها این بخش رو اشتباه متوجه میشن
   بنابراین شما در کادر فقط یوزرنیم رو وارد کنید

 13. maral می گوید

  Thanks for contacting us. Before we can help, we need you to confirm that you own this account. Please reply to this message and send us a photo of yourself holding a hand-written copy of the code below:

  ۲۵۵۲۷

  Please make sure that the photo you send:

  – Includes the above code hand-written on a clean sheet of paper, followed by your full name and username
  – Includes both your hand that’s holding the sheet of paper and your entire face
  – Is well-lit, and is not too small, dark or blurry
  – Is attached to your reply as a JPEG file

  Keep in mind that even if this account doesn’t include any pictures of you or is used to represent someone or something else, we won’t be able to help until we receive a photo that meets these requirements.

  Thanks,
  The Instagram Team

  سلام من هرچقد عکس میفرستم این رو میگه باید چیکار کنم😔

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام
   تو پیج عکسی از خودتون منتشر کردین؟

   موافقم ۱
 14. Aylar می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من مدتها بود پیجم پریده بود و هر چی از طریق اینستاگرام درخواست میدادم هیچ ایمیلی برام نمیومد
  امروز با لینک راه حل دوم شما امتحان کردم و به محض ارسال فرم برام ایمیل اومد
  عکسی که خواستن ضمیمه کردم الان باید منتظر ایمیل باشم یا پیج برمیگرده؟؟
  ممنونم ازتون🙏🏻

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید درخواست شما بررسی میشه، یا پیچ برمیگرده یا از طریق ایمیل پاسخ درخواستتون رو میدند

   موافقم ۱
 15. هلنا می گوید

  ببخشید من یوزرنیم رو هرچی میزنم تایید میکنه!! نام کامل و نام کاربری فرقش چیه؟ من طوری که خودش گفته بود رو میزنم ولی همش خطا میده

  1. سعید صانعی می گوید

   نام کامل: اسم کامل خودتون یا صاحب اکانت
   نام کاربری: یوزرنیم
   تفاوتشون اینه

 16. maral می گوید

  سلام
  من به جز یوزرنیم که یه اسم دیگر برای پیج باید انتخاب کنیم را قبلا خالی گزاشتم و اصلا اسم ندارم به جز یوزر نیم.
  پیجم هم دیسیبل شده و وقتی میخاهم برشگردونم اونجایی ک اسم کامل باید بنویسم من اسمی ندارم
  و نمیشه پیجم برگردونم
  تروخدااا کمک کنین😔🙏💔

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید اسم کامل یعنی نام و نام خانوادگی خودتون
   نام کاربری هم یعنی یوزرنیم حساب
   به این شکل بنویسید قبول میکنه

 17. Nima می گوید

  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  سلام اکانت من بسته شده اسن پیام اومده . لطفا راهنماییم کنید باید چیکار کنم !؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در چند وقت اخیر الگوریتم‌های اینستاگرام برای بستن اکانت‌ها تغییر کرده و بسیاری از اکانت‌ها بسته شده
   این پیامی که به شما داده برای نقض قوانین نیست، احتمالا شما از چنتا اکانت استفاده می‌کنید و یا از چند دستگاه به حسابتون متصل شدید.
   در هر صورت اون مراحلی که گفته رو طی کنید، تا یک ایمیل براتون بیاد
   احتمالا حسابتون فعال میشه

   1. گلی می گوید

    ببخشید برای منم همینطور شده و همین پیام رو داده اما مراحلی نداره اگرم داره کامل مشخص نیست فقط یه تست رباط داره اونم عکساش درست مشخص نیست و نمیشه انتخاب درس رو کرد و یا اصلا ب کل نمیاره و گزینه نکست غیر فعالهه

   2. سعید صانعی می گوید

    شما احتمالا از مرورگر وارد اینستاگرام میشید، از اپلیکیشن اینستاگرام اقدام کنید تمام گزینه‌ها رو خواهید دید

  2. shima می گوید

   همین مسئله دیروز برای منم اتفاق افتاد

 18. Alireza می گوید

  خب خداروشکر امروز پیج من برگشت 😍❤️

  موافقم ۴
  1. zahra می گوید

   میشه بگین کی ایمیل زدین و کی پیجتون رو برگردوندن؟ چقدر زمان برد؟

   موافقم ۱
   1. Alireza می گوید

    حدودا سه هفته طول کشید و من دوبار براشون عکس با شماره ای که فرستادن فرستادم

  2. علی می گوید

   سلام پیج شما هم به خاطر نقض قوانین غیر فعال شده بود. میشه بی زحمت بگید. دمت گرم

   1. Alireza می گوید

    نه من با عکسام پیج فیک درست کرده بودن اون پیج رو ریپورت کردم و اشتباها پیج خودم دیسیبل شد

  3. علی می گوید

   سلام میشه بگین چکار کودین تا برگشت
   اصل دلیل ایکنه غیر فعال شده بود پیجتون چی بود

 19. هلنا می گوید

  میشه لینکی که توی روش دوم توضیحشو دادی رو بگید؟
  توی هرسه روش لازم به فرستادن عکس است؟

  1. سعید صانعی می گوید

   لینک در مطلب بود، لیکنش این هست
   خیر، در همین راه حل دوم نیازی به ارسال تصویر نیست

 20. Mahsa می گوید

  سلام شما واتس آپی دارید که باهاتون مشورت و ازتون راهنمایی بخواهیم برای برگردوندن پیج دیسبیل شده چون من تمام این روش ها رو رفتم حتی چندین بار کد هم برام اومد از طرف اینستا روو کاغذ براشون نوشتم فرستادم‌ ولی هنوز درست نشده

  موافقم ۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام از طریق دایرکت اینستاگرام می‌تونید ارتباط برقرار کنید

 21. عباسی می گوید

  سلام وقت بخیر من پیج کاریم با ۷۰۰ فالوور یهو از اینستا خارج شد و برای ورود کد دومرحله دادم و بعد میغام اومد بعد از تایید صحت اطلاعات شماتقریبا طی ۲۴ ساعت میتونین وارد پیج شین من الان باید چیکارکنن امکانش هست پیج بزگردونده نشه؟؟؟

 22. zahra می گوید

  سلام پیج من به دلیل نقض قوانین و استفاده از آنفالویاب دیسیبل شده ولی موردی توی پستام نیست، ایمیل زدم کدو عکس فرستادم الان منتظر جوابم، ممکنه چون مشکل نقض قوانین بوده اصلا پیجم و برنگردونن؟ پیشاپیش ممنون از جوابتون

  1. سعید صانعی می گوید

   استفاده از انفالویاب هم باعق غیرفعال شدن اکانت میشه.
   در مورد بازگشت صفحه پیشبینی نمیشه کرد، ممکن هست برگرده، ممکن هست برنگردد

 23. هلنا می گوید

  سلام وقت بخیر من چون از کروم وارد اکانتم میشم برام گزینه learn more نمیاره میشه راهنمایی کنین؟

  1. سعید صانعی می گوید

   فکرنکنم تفاوت داشته باشه، با این حال از اپلیکیشن استفاده کنید تا گزینه learn more داشته باشه

 24. محمدامین می گوید

  سلام.دیروز برای امنیت برای من پیغام اومد که کد رو وارد کنید.وترد کردم گفت بعد از ۲۴ ساعت درست بررسی میشه.ممنون از شما.اکانت دیسیبل شد و همه کار هایی که گفتید رو انجام دادم.۲۴ ساعت هم گذشته الان.از فیس بوک ایمیل اومد که از طریق لینک زیر مشکلتون رو پیدا کنید این قسمت از ساپور ما خارج است.
  الان باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.پیج شخصی بوده و هیچ تخلفی از نظر من نداشته

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اون لینکی که به شما داره، چه اطلاعاتی درونش هست؟

 25. Navid می گوید

  سلام
  تنها پیج اینستاگرام من که یک پیج شخصی و ۶ ساله بود یک هفته پیش از عید دیسیبل شد و پیام داد ظرف مدت ۳۰ روز میتونم اعتراض کنم. متاسفانه بدلیل مشغله زیاد پایان سال ، بعد از ۲ هفته شروع به انجام مراحل درخواست بازبینی کردم. مرحله احراز هویت و ارسال کدی که برام پیامک شد رو انجام دادم و صفحه help و فرم مربوطه برام باز شد. مراحل درخواست رو تا پر کردن فرم اولیه پیش رفتم (وارد کردن اسم و آی دی پیج و ایمیل و نام کشور) اما هر بار که فرم رو send میکنم بهم پیام خطا میده:
  sorry, something went wrong.
  We’re working on getting this fixed as soon as we can.
  Go back
  با vpn روشن هم که ارسال میکنم بعد از ارسال فرم صفحه سفید میاد و حتا همین پیام خطا رو هم دیگه نشون نمیده!
  این مراحل رو هم از روی گوشی و هم از روی لبتاپ انجام دادم و نتیجه هر دو همین بوده.
  خواستم از فیس‌بوک وارد بشم و درخواست بدم که تازه متوجه شدم پیج ۱۲ ساله فیس بوکم هم بدلیل لینک بودن با صفحه اینستاگرامم دیسیبل شده!
  طی همه این سالها اطلاعات و ارتباطات مهمی روی این پیجها داشتم و حالا واقعا ناراحت و کلافه‌ام.

  لطفا راهنمایی کنید چه کنم؟ فقط چند روز فرصت دارم تا پایان مهلت ۳۰ روزه.

  موافقم ۵
  1. Hamedqomi می گوید

   برای منم دقیقا این اتفاق افتاده و این پیام میده دیسیبل شده و این پیام رو میده

   Sorry, something went wrong.

   We’re working on getting this fixed as soon as we can.

   Go Back
   اگر مشکل برای کسی حل شد در تلگرام لطفا به من خبر بده
   https://t.me/Bluecandy1986

 26. Lena می گوید

  چند روزه پیجم دیسیبل شده لطفا راهنمایی کنید کارهایی ک گفتید رو انجام دادم ولی جوابی نگرفتم

  1. سعید صانعی می گوید

   صبر داشته باشید، بعد از انجام این کارها ممکن هست تا ۲۰ روز خبری نشود، اگر این اتفاق افتاد دوباره تلاش کنید و باز ۲۰ رو منتظر بمانید.
   اگر پیچتون براتون مهمه، چندین مرتبه این روند را طی کنید

 27. سعید می گوید

  سلام پیج من غیر فعال شده ، بعد زده بود ربات نیستید ؟ چندتا عکس فرستاد راستی ازمایی منم درست جواب دادم ، بعدش کد ۶ رقمی برام فرستاد زدم تایید کرد تا ۲۴ ساعت آینده بررسی میشه، به نظرتون پیجم برمیگرده ؟؟؟

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   بستگی داره دلیل غیرفعال شدن پیجتون چی باشه

  2. حانیه می گوید

   برگشت پیج تون ؟ واسه منم اینطوری شده

 28. السا می گوید

  سلام من قوانین اینستاگرام رو نقض کردم و پیجم غیر فعال شده ( اشتباهی از طرف اینستاگرام نبوده است) آیا راهی برای برگرداندن است؟؟

 29. آتنا می گوید

  سلام من تمام مراحل رو انجام دادم فقط اون قسمت ک میگه نام کاربری را وارد کنید میگه اشتباس دارم دیوونه میشم چجوری میتونم برش گردونم😭😭تروخدا هرکی خیلی بلده برام برگردونتش😭

  1. سعید صانعی می گوید

   برای جلوگیری از این اتفاقات، نام کاربری و رمز عبور اکانت‌هاتون در همه شبکه‌های اجتماعی رو با دقت در یک نوت در تلفن همراه یا رایانه ثبت کنید تا در این جور مواقع گیر نیوفتید.

   موافقم ۱
  2. Alireza می گوید

   سلام
   نام کاربریتون رو با حروف کوچیک بنویسید حتی حرف اول

   موافقم ۱
 30. Ata tehrani می گوید

  سلام اکانت من غیر فعال شده و مراحل فعال سازی که انجام میدم فرم پرمیکنم وقتی ارسال میکنم پیغام میده قبل از اینکه درخاست بدید تایید کنید این اکانت شماست /
  اکانتم وقتی غیر فعاله چطوری تایید کنم ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ایمیلتون رو بررسی کنید، احتمالا براتون پیامی اومده که باید در آن تائید کنید

   موافقم ۱
 31. Alireza می گوید

  سلام
  من پیجم الان دو هفته اس دیسیبل شده ایمیل دادم و جواب دادن که روی کاغذ اعدادی مشخص و اسم و یوزرنیمم بنویسم ولی الان یک هفته اس فرستادم و هیچ جوابی ندادن بنظرتون برمیگرده؟!

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام
   کمی صبر کنید اوکی میشه

 32. رضایی می گوید

  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your acount before it’s disabled.سلام متاسفانه امروز این ارور رو اینستام دیدم..الان باید چیکار کنم..کلی کلاس انلاین ثبت نام بودم..میتونید راهنماییم کنید ممنون میشم ازتون

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این ارورر دلایل مختلفی داره، یکیش ساختن چندتا اکانت اینستاگرام و ورود به این حساب ها با vpn و بدون vpn هست.
   وقتی این پیام رو بهتون میده یک لینک همراهشه که باید با ایمیل یا تلفن همراه خودتون رو احراز هویت کنید یا این که به ایمیلتون یک پیام از طرف اینستارام اومده که باید اون رو باز کنید و از لینک درون اوناحراز هویت کنید.

 33. محمد می گوید

  سلام حساب اینستای من همچین پیغامی میدهno users found لطفاً راهنمایی کامل فرمائید

  باتشکر

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   این پیام فقط در حالتی نمایش داده میشه که نام کاربری، شماره تلفن یا ایمیلی که وارد کردید اشتباه باشه و قبلا حساب کاربری با این اطلاعات ساخته نشده باشه.
   اطلاعاتتون رو اشتباه وارد کردید

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 34. ممد می گوید

  پیجی که مثلا یک سال از دیسیبل شدنش گذشته یا شایدم بیشتر . الان میشه درخواست دادش ؟

  1. مجتبی مسکینی می گوید

   بله

   موافقم ۱
 35. مارال می گوید

  سلام من صبح که اینستارو باز کردم با این پیغام مواجه شدم
  Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a review.
  با این که من ۸ ساله پیج دارم و فقط عکس های خودم بوده و بر خلاف اینستاگرام نبودم حالا باید چه کار کنم فالوئر هام کمه اما پیجم برام مهمه چون ۸ ساله دارمش:(((

  موافقم ۲
 36. Dorsa می گوید

  سلام حساب من ۳ روزه رفته واقعا واسم مهم بود اگر این کارارو انجام ندم امکان داره برگرده🥺وااقعااااا برام مهم بوددددد😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، بدون انجام این مراحل پیج برنمیگردد

 37. Fly می گوید

  سلام اکانت من برای بار دوم دیسیبل شده و این بار خطایی نکرده بودم تمام مراحلی که گفتید رو انجام دادم حتی چند بار. ممکنه پبجم بر نگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   افرادی بودند که اعلام کردن بعد ۷-۸ بار تکرار این مراحل با فاصله ۲۰ روزه صفحشون برگشته، ولی احتمال این اتفاق خیلی کمه اما اگر پیجتون خیلی مهمه ارزش امتحان کردن داره

 38. آتنا می گوید

  سلام من فقط نمیتونم تو قسمت همونی ک نوشته یوزر نیم رو وارد کنید ی پیوند وارد کنید نمیدونم چجوری باید وارد کنم‌پیجم برگرده تروخدا کمک کنین

  موافقم ۱
 39. Marziye می گوید

  سلام من تمام مراحل رو انجام میدم این پیام میاد برامsorry.someting went wrong

  موافقم ۲
 40. آنا می گوید

  وقتی میخوام فرم و پر کنم قسمت فایل رو میگه حتما باید پرش کنم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   در قسمت فایل باید یک عکس با ویژگی‌هایی که در متن گفته شده از خودتون بگیرید و اپلود کنید

 41. حمید می گوید

  سلام آیدی میدین صحبت کنم باهاتون؟

 42. نوید می گوید

  سلام جناب خسته نباشید. ببخشید. اینستاگرام این پیغام برای پیج من فرستاده و غیرفعال کرده
  Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a review.
  الان من باید چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مراحلی که گفته شده رو طی کنید و اطلاعات رو برای اینستاگرام بفرستید، ظرف ۳۰ روز آینده اکانتتون بررسی میشه و اگر اشتباهی غیرفعال شده باشه حسابتون رو بر می‌گردونند

 43. رسول می گوید

  سلام وقتتون بخیر پیج منو زده بود ۳۰روز غیر فعال شد.. یعنی بعد ۳۰روز خودش برمیگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   بله، البته مواظب باشید، شما احتمالا قوانین انتشار پست در اینستاگرام رو رعایت نکردین و اگر دوباره محتوای غیرمجاز پست کنید، صفحتون برای همیشه بسته میشه

   1. Mona می گوید

    سلام من با دو تا ایمیل (یکی ایمیل پیجم و ایمیل مامانم) این مراحلو رفتم و دوبار عکس فرستادم ولی الان یک هفته گذشته. من کاری نکردم اصلا ینی امکانش هست که بخاطر آنفالو کردن دسیبل کرده باشن؟
    البته طی ماه قبل دو بار خودم دیسیبل کرده بودم ممکنه بخاطر اینم باشه؟ چقدر احتمال برگشت پیج هست؟ من توی پیجم ویدیوهای آهنگامو میذاشتم الان هرچی زحمت کشیده بودم پریده خیلی عصابم خرده چرا اخه پیج منننن😭😭😭

   2. سعید صانعی می گوید

    ویدیو و آهنگی که در پیجتون میذاشتید کاملا اختصاصی بود؟ چون اگه کپی باشه نقض قانون کپی رایت اینستاگرام هست و احتمالا به همین دلیل صفحتون بسته شده
    این موضوع رو به یکی دیگه از دوستان هم گفتم، افرادی بودند که اعلام کردن بعد ۷-۸ بار تکرار این مراحل با فاصله ۲۰ روزه صفحشون برگشته، ولی احتمال این اتفاق خیلی کمه اما اگر پیجتون خیلی مهمه ارزش امتحان کردن داره

 44. عطا می گوید

  چندروز طول میکشه تا برگردونن پیج و ؟ ۲۴ساعت شده از زمانی که ارسال کردم عکس و داخل ایمیل

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، حدود ۲۰ روز طول میکشه تا درخواست ها بررسی و اعمال بشه، اگر صفحتون بعد از ۲۰ روز باز نشد، مجددا درخواست ارسال کنید

   موافقم ۱
   مخالفم ۱
 45. علی رضا می گوید

  سلام پیچم غیر فعال شده ولی متاسفانه عکس خودم از پیج ندارم راه برگشتی داره لطفا کمک کنید 🙏🙏

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، باید از خودتون عکس بگیرید، بر روی یک برگه کاغذ اسم خودتون، نام کاربری و کدی که اینستاگرام براتون ایمیل کرده رو باید بنویسید و اون رو جلوی خودتون بگیرید و بفرستید. مرحله ششم روش اول رو با دقت بخونید کامل توضیح داده شده

 46. دنیا می گوید

  سلام من پیجم دیسیبل شده امکان داره خودش باز درست بشه؟ باید چیکارکنم همه ی روش ها عکس می خواست من نمی خوام عکس بفرستم لطفا کمکم کنید من پیجم خصوصی بوده

  موافقم ۱
  1. مجتبی مسکینی می گوید

   سلام احتمالا شما یکی از قوانین اینستاگرام رو نقض کردین و باید احراز هویت بشید تا پیجتون برگرده که برای این کار هم باید عکس بفرستید
   اگه قرار بود خودش باز بشه که دلیلی نداشت بسته بشه!

   موافقم ۳
 47. بهار می گوید

  سلام
  چند روز پیش پیج من disable شد ولی برگشت ولی باز disable شد.
  من هر پیج جدیدی میزنم باز disable میشه
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   محتوایی که در پیجتون میزارید قوانینی اینستاگرام رو نقض میکنه، برای همین صفحتون مدام بسته میشه

 48. زهرا می گوید

  سلام همه ی اطلاعات رومن واردکردم ولی برام ایمیلی نمیادکه بتونم کدروواردکنم

 49. Alireza می گوید

  سلام ببخشید من وقتی که ریپورت میدم به اینستا میگه باید وارد اینستا شین و تایید کنن که اکانت شماس وقتی پیج من دیسیبل شده باید چکارش کنم؟ لطفا کمکم کنین

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   ببینید وقتی پیجتون غیرفعال شده، در زمان لاگین شدن بهتون اعلام میشه و از اونجا وارد صفحه‌ای می‌شید که با واردکردن اطلاعات، درخواست برگردادند اکانت رو صادر میکنید.
   اگر راهی به غیر از این دارید میرید اشتباهه، زمانی که پیچ غیرفعال شده دیگه درخواست وارد شدن به اکات رو بهتون نمیده

 50. Sorour می گوید

  سلام فرضا اگر بیخیال پیج دیسیبل شده هم بشیم میشه از همون شماره موبایل و ایمیل دوباره استفاده بکنیم؟ یا باید ایمیل و شماره جدید استفاده کنیم

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر

   موافقم ۲

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان