آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام یا همان برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است. حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید. در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 3. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود.

برای آنکه با بایدها و نبایدهای اینستاگرام به صورت خلاصه آشنا شوید، حتما این پست ما را در اینستاگرام ببینید و ذخیره کنید که همیشه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید:

 

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ به دلیل قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در بسته شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث بسته شدن حساب اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام سه دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت disable اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت disable اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت غیرفعال اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
652 دیدگاه
 1. نازنین می گوید

  سلام ی پنج شیش روز میشه که پیجم دیسیبل شده خودمم نفهمیدم چیشد که اینجوری شد اصلا کاری هم نکردم تمان مراحلی که گفتین رو هم انجام دادم عکسمو با یوزر و …‌ همه چی رو براشون ایمیل کردم حتی به فیسبوک هم ایمیل زدم ولی پیجم هنوز برنگشته تا چند روز پیش زده بود instagramer ولی الان میزنه instagram user یعنی چی الان
  پیج برمیگرده؟😭😭

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   ببینید طول میکشه تا پیچ برگرده، در حال حاضر هم دیسیبله. شما طبق مقاله هر دو هفته یک بار مراحل رو انجام بدید و امید داشته باشید که پیچ برگرده

 2. علی می گوید

  سلام دوستان پیج من توسط اینستا ۳ هفته غیر فعال بود و مدام همین روشهای بالا رو برای اینستای ارسال کردم و خوشبختانه جواب داد واینستا پیام عذرخواهی به ایمیلم فرستاد و پیجم رو فعال کرد شما هم نا امید نشین و تمام مراحل رو انجام بدید.

 3. الهام می گوید

  سلام قسمت your instagram username چی بنویسم هرچی به این صورت لینک مینویسم میگه اشتباه لطفا طریقه درست لینک نوستنو بهم بگین ممنون
  من اینجور مینویسم
  instagram.com/usernam
  ولی تو قسمت یوزر نیم اسم پیجو مینویسم میگه اشتباه کلافه شدم میشه راهنمایی کنید ممنونم

  1. سعید صانعی می گوید

   در قسمت یوزرنیم فقط باید نام کاربریتونو بنویسید، همین
   اگر نام کاربریتون رو یادتون نیست از لینک اکانتتون instagram.com/usernam فقط usernam رو کپی کنید.

 4. ام می گوید

  سلام. ایمیل که برای من اومده و گفته عکستون ارسال کنید این پیام داده نوشته فیسبوک درست نباید اینستاگرام می‌بود
  My Instagram Account Was Deactivated
  این متنش

  1. سعید صانعی می گوید

   اینستاگرام رو فیسبوک خریده، بنابراین فیسبوک به شما ایمیل میده

 5. علی می گوید

  سلام فرستادن عکس خودمون برای بازگردانی مشکلب پیش نمیاد که عکس فرستادیم

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر عکس، شرایطی که گقته شده رو داشته باشه، خیر مشکلی پیش نمیاد

 6. دریا می گوید

  سلام وقت بخیر به کمک شما نیاز دارم‌ .
  من تعداد زیادی فالو کردم و به عنوان ربات تلقی شدم حالا اینستاگرام من رو لاگ اوت کرده و تست تشخیص ربات رو بهم میده تا با انجام مراحل طی ۳۰ روز قبل از دیسیبل شدن پیج رو برگردونه .
  اما تست دیداری کامل نمایش داده نمیشه وقتی تست شنیداری رو درست انجام میدم تیک میخوره اما چون دکمه به مرحله بعد رفتن غیرفعاله نمیتونم پیش برم .

  به ایمیلی که گفتین پیام دادم اما فیسبوک پاسخ داد غیرفعال شده . باتوجه به اینکه من پیام اولیه در روش ۱ و ۲ رو نمی بینم از لینک روش سوم رفتم اما بازهم یا ارسال نمیشه یا میگه مشکلی هست .
  خواهش میکنم راهنمایی کنید به اکانتم نیاز دارم .

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اول کش برنامه اینستاگرام رو پاک کنید اگر درست نشد با یک گوشی با vpn دیگه تست کنید
   یا از مرورگر رایانه وارد اینستاگرام بشید

   موافقم ۱
   1. دریا می گوید

    سلام اکانتم برگشت یک دنیا ممنونم که وقت گذاشتین و پاسخ دادین :)) 🌸

   2. سعید صانعی می گوید

    خوشحالم که اکانتتون برگشت، بازم مشکلی داشتید با ما در میمن بگذارید

    موافقم ۱
 7. امیر می گوید

  سلام من نام قسمت نام خود و کاغذ نامی که اول پیج زده بودم وارد کردم

 8. امیر می گوید

  سلام پیج من دیسیبل شده
  شده و از طریق اموزش شما رفتم ولی کد کی باید به ایمیل ارسال بشه نمیشه

  1. سعید صانعی می گوید

   مطمئنید همه مراحل رو صحیح انجام میدید؟

   موافقم ۱
   1. امیرر می گوید

    بله تمامش درست ایمیل رو از حفظ زدم و همینطور بقیه چیز ها احتمال ابن مشکل موقتا باشه

   2. سعید صانعی می گوید

    راستش نمیدونم، این چند وقته کاربران مشکلات خیلی عجیبی با اینستاگرام داشتند، برای بعضی‌هاش واقعا جوابی نیست. به قول شما شاید مشکل موقت باشه
    درهر صورت مجددا بعدا تلاش کنید

    موافقم ۱
 9. هادی می گوید

  سلام عذر میخوام پیج من برا هیچ و پوچ غیر فعال شد همه مراحلی که شما میگید رو میرم ولی اینساگرام برای من هیچ ایمیلی نمیفرسته هر سه روش شمارم امتحان کردم ایمیل نمیاد که نمیاد

  1. سعید صانعی می گوید

   راه حل دیگری به جز روش‌های گفته شده نیست

   موافقم ۱
 10. فاطمه می گوید

  سلام من پیجم دیسیبل شده و کاری هم نکردم فقط یه گروه زده بودم که ۱۵ نفر توش ادد کردم ناشناس هم نبودن. بعد وقتی داشتم آخرین نفرو ادد میکردم پیغام داد که دیسیبل شده ، قبلا هم یه پیج داشتم که دیسیبل شد همه مراحلو طی کردم ولی برنگشت ، خب مسلما این هم برنمیگرده؟ ربات نیستمو زدم با مراحلی که گفتید هم پیغام دادم حتی واسم کد اومد عکسو هم فرستادم ولی برنگشت.
  چیکار کنم که بفهمم حتما برمیگرده چون واسه این پیجم خیلی زحمت کشیدم

  1. سعید صانعی می گوید

   راهی برای اینکه مطمئن بشید پیج برمیگرده وجود نداره، ولی پیشنهاد من اینه که همه راه هایی که بالا گفته شده به ویژه راه حل ابتدایی رو طی کنید.

 11. مهسا می گوید

  سلام من پیجم رو غیر فعال کردم ولی الان رمزش یادم رفته چطوری میتونم اکانتم رو برگردونم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام از قسمت فراموشی پسورد یا forgot password اقدام کنید

 12. .... می گوید

  سلام
  پیج من ماه پیش دیسیبل شد و من تونستم با ایمیل و عکس برگردوونم ولی امروز بار دوباره دیسیبلش کرد. با توجه به اینکه دومین باره من می‌تونم باز برگردونمش؟

  1. سعید صانعی می گوید

   بله تفاوتی ندارد، فقط سعی کنید قوانین رو نشکونید چون هر بار برگردوندن پیج سخت تر میشه و اینستاگرام هم بروی اکانت شما حساس میشه

 13. Fatemeh می گوید

  سلام وقت بخیر دقیقا پیج منم همین شکلی شد و میگه ….ما فعالیتهای غیرمعمولی را در حساب شما مشاهده کردیم.. به مدت سی روز گامهای زیر را انجام دهید تچو ما پس از آن سعی میکنیم اکانت شما را قبل از غیرقابل دسترس شدن به شما بازگردانیم
  دقیقا از کدوم راه حل استفاده کنم که بتونم برش گردونم؟؟؟توروخدا راهنماییییم کنین😭

  1. سعید صانعی می گوید

   دوست عزیز مقاله رو بخونین باتوجه به شرایطی که دارید، یک راه حل رو انتخاب کنید

 14. پانته آ می گوید

  ببخشید من هرکاری‌میکنم اینستا ایمیل نمیده علتش چیه؟
  فیسبوکم اییمل‌داد کد فرستادم با عکس
  بعدش گفت ساپورت نمیکنه باید به اینستا پیام بدین!
  اینستا هم ایمیل نمیده

  1. سعید صانعی می گوید

   در ایمیلی که فیسبوک به شما داده، دقیقا چی گفته؟

   1. پانته آ می گوید

    Hi
    You’ve reached us at a channel that we no longer support.please visit the help center to find answers to many frequently asked questions and up_to_date froms you can use contact us
    We apologize for the inconveniernce
    Sincerely the instag
    این پیام رو داده

   2. سعید صانعی می گوید

    تا حالا این پیام رو ندیده بودم.
    ببینید از روش‌هایی که بالا توضیح داده شده، روش سوم رو برید، در این حالت در خواست مستقیم با خود اینستاگرام مطرح میشه

   3. سعید صانعی می گوید

    تا حالا این پیام رو ندیده بودم.
    ببینید از روش‌هایی که بالا توضیح داده شده، روش سوم رو برید، در این حالت در خواست مستقیم با خود اینستاگرام مطرح میشه

 15. سجاد می گوید

  سلام خسته نباشید،خواهشا به کمک شما برای بازگرداندن حساب اینستاگرامم نیاز دارم.من متاسفانه یه برنامه فالور پلاس دانلود کردم و از اون چند مورد برای لایک بیشتر پست هام استفاده کردم.متاسفانه امروز صبح دیدم پیجم پریده و با این پیام روبرو شدم:
  confirm it’s you to Login
  we noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out .
  follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  ترجمه:تأیید کنید ورود به سیستم شماست ما متوجه فعالیت غیرمعمولی از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم. مراحل بعدی را طی ۳۰ روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره به شما معرفی کنیم.
  خواهش میکنم اگه کسی اطلاعی در این مورد داره بهم پاسخ بده

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، حساب شما غیرفعال شده، موضوع این مقاله دقیقا در همین مورد هست، متنش رو بخونید و به روش‌هایی که گفته شده عمل کنید

 16. مریم می گوید

  دقیقا مشکل همینه چه با ایمیل چه با نام کاربریم میزنم فراموشی رمز عبور میگه کاربر یافت نشد

  1. سعید صانعی می گوید

   خب شما حسابتون غیرفعال شده، دیگه نیازی به رمز ندارید، با استفاده از نام کاربری و ایمیل، مراحلی که در بالا توضیح داده شده رو برید به امید اینکه حسابتون باز شه

 17. مریم می گوید

  ایمیل رو دارم فقط رمز عبور حسابمو فراموش کردم

  1. سعید صانعی می گوید

   ببینید گزینه forgot password براتون فعاله؟ اگر آره میتونید از اون اقدام کنید؟

 18. الهه می گوید

  سلام پیج کاری من الان بیشتر از ۱ ماهه که غیر فعال شده نوشته ما فعالیت غیر معمولی را در پیج شما متوجه شدیم که ۳۰ روز وقت داده بود که شما گفتین حتما با چند تا گوشی وارد اکانتم شدم که این درست بود ،الان نزدیک ۱۱ روزه که تو ۱day مونده اون یه روز تموم نمیشه چرا؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   ببینید شما ۳۰ روز فرصت داشتید که اقدام کنید و درخواست بدید که اکانتتون برگرده، نباید بهایستید تا ۳۰ روز تموم بشه
   حالا فعلا فقط میتونید از یکی از روش‌های بالا، درخواست بدید که حسابتون برگرده و منتظر باشید که اینستاگرام جوابتون رو بده

 19. Meli می گوید

  من پیجم اوکی بود و فقط ظهرش با برنامه استوری دانلودر وارد اکانتم شدم شبش اومدم تو اینستام که هی ارور میده can’t refresh feed و از پیجای دیگه یا اکانتمو زده instagramer یا پست و فالور و فالوینگامو نشون نمیده فکر میکنم دیسبل شده باشه اما نمیدونم از چه روشی اقدام کنم که زودتر به نتیجه برسم ممنون میشم راهنمایی کنید و اطمینان بدید که دیسبل شده یا نه ❤

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، روش سوم که گفته شده رو امتحان کنید

   1. Meli می گوید

    مرسی از پاسخگویی سریعتون ♡
    فقط یه سوال الان ایمیل اومده گفته فول نیم حالا اسم و فامیل کامل خودم رو بزنم یا اون اسمی که داخل اینستا زدم؟؟

   2. سعید صانعی می گوید

    خواهش میکنم، اسم خودتون رو بزنید

 20. مریم می گوید

  سلام به من این پیغام Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a review. میاد و من گزینه log into another account رو زدم که حالا میخام دوباره وارد بشم هم رمز عبور رو فراموش کردم هم ایمیل میدم برای بازیابی رمز عبور میگه کاربر ساعت نشد بنظرتون من چیکار کنم ؟ خواستم فرم درخواست بازبینی مجدد رو هم پر کنم میگه باید تایید کنید که خودتون هستید تا پیام شما ارسال بشه . چه راه کاری بهم پیشنهاد میکنین؟

  1. سعید صانعی می گوید

   حتما باید ایمیل رو داشته باشید، اگر ایمیل رو فراموش کردید راه دیگری ندارید، باید فرموش کنید حسابتون رو

 21. هدي می گوید

  سلام ، من پیجم رو میخوام طبق گفته شما درست کنم اما اون مرحله confirm رد نمیشه، پیجم اینستاگرامر شده و ایدی رو سرچ میکنی نمیاره، تو گوشی مینویسه next رو بزن و مراحل رو انجام بده اما next خاموشه. اون مرحله کانفرم هم رد نمیشه هی ارور میده کانفرم کنید. لطفا راهنمایی کنید. فیلترکشن و پاک کردن کوکی رو هم امتحان کردم.

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   الان آیدی خودتون رو که میزنید، قبول نمیکنه؟

 22. پارمیدا می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من خیلی عادی داشتم توی اینستا میچرخیدم که یدفعه اینستا بهم گفت باید اکانتمو متوقف کنم
  تست رباط میدم اما قبول نمیکنه
  میگه بعد ۳۰روز امتحان کنم
  الان کار من روی هواست خواهش میکنم بگید باید چیکار کنم؟!😭

  1. سعید صانعی می گوید

   همین روش‌هایی که گفته شده رو انجام بدید و امیدوار باشید

 23. امین می گوید

  باسلام
  آیا پیج هایی که بدلیل افزایش فالوئر های فیک بصورت پی در پی و یا با اسفاده از ربات غیرفعال می شوند امکان بازگشت آن و فعالسازی پیج مقدور خواهد بود؟!

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمال بازگشت پیچ کمه، ولی شما طبق رویه اعلام شده درخواست بدید و امید داشته باشید که پیچ باز بشه

 24. زهرا می گوید

  سلام خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
  پیج من بدون هیچ دلیلی ١ روزه که دیسیبل شده همه مراحل و انجام دادم و عکس رو به ایمیل اینستاگرام فرستادم ولی بعد از حدود ٢٢،٢٣ ساعت هنوز جوابی نگرفتم
  خیلی ها میگن باید تا ١ هفته منتظر بمونی حالا من سوالم اینه که منتظر بمونم یا با ایمیل خودم دوباره ایمیل بدم یا با یه ایمیل دیگه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، منتظر بمونید اگر تا چند روز خبری نشد دوباره درخواست بدید

 25. سارا می گوید

  سلام خسته نباشید
  عکسی که میخواد از خودمون با کد بفرستیم رو به همون ایمیلی که برامون ارسال شده باید ریپلای کنیم؟؟
  من همون ایمیلی که ازم عکس خواسته بود رو ریپلای کردم و عکس رو ضمیمه و ارسال کردم ولی دیگه هیچ ایمیلی دریافت نکردم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   بله باید ریپلای کنید. اگر بعد از چند روز جواب نگرفتید مجددا عکس رو بفرستید

 26. ali می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  پیج من پریشب هنگ کرده بود هی از صفحه home میرفت صفحه دایرکت برمیگشت ، خلاصه نمیشد باهاش کار کنی
  فکر کردم مشکل اپلیکیشنه ولی رفتم توی اکانت های دیگم دیدم اونا سالمن
  گفتم یبار logout کنم دوباره log in کنم شاید درست شه
  زمان لاگین تا ۲بار واسه گوشیم کد اومد ولی داخل نرفت
  ازون به بعدم دیگه کد نداد هی میگه ۶۰ثانیه باید صبر کنی تا کد بدم
  با بخش incognito گوگل ، با گوشی های مختلف ، با وی‌پی‌ان همرو امتحان کردم ولی کد نداد خطمم همراه اوله
  از طریق get support که اقدام کردم برای ایمیل ام کد فرستاد، رو کاغذ نوشتم همراه با یوزر و اسم با چهره خودم عکس گرفتم فرستادم چند بار
  ولی خبری نشد
  زمانی که یوزر و پس رو میزنم میره روی صفحه enter security code گیر میکنه
  هیچ ارور یا اخطاری نمیده آدم تکلیفشو بدونه
  اکانت شخصیمه نه فالوآن‌فالو میکنم نه لایک زیاد نه مزاحمت ایجاد کردم ، فقط یه اپ دانلود پست و استوری دارم باهاش
  میشه راهنمایی کنین منو

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، دوباره درخواست کنید تا کد برای ایمیلتون بیاد سپس کد رو در بخش enter security code وارد کنید.
   شما مشکلتون اینه که کد امنیتی براتون پیامک نمیشه، پس میتونید از طریق ایمیل کد رو بگیرید و وارد کنید. نوشتن کد بر روی کاغذ و ارسال عکس برای زمانی هست که حساب شما بسته شده، این طور که شما گفتید حسابتون فعلا بسته نیست

   موافقم ۱
   1. ali می گوید

    توی خود ایمیلی که اومد نوشته شده بود عکسی همراه چهره‌تون با کاغدی دست نوشته که اسم و یوزر نیم و کد روش هست به همین ایمیل ریپلای کنین
    اکانت رو هم که سرچ میکنم موجود نیست و توی دایرکت بقیه منو instagrammer نشون میده ، درخواست فراموشی رمز هم میدم میگه این یوزر یافت نشد
    مشکل من اینه که انگار ایمیلی روی اکانت ندارم فکر کنم مشترک بوده با یک اکانت کاریم ، و الان برای این اکانت از دست رفته کار نمیکنه
    فیسبوک متصل هم نداشتم بهش🤦🏾‍♂️
    راهی به ذهنتون میرسه؟😬

   2. سعید صانعی می گوید

    شما موقعی که فرم رو پر میکنید و ایمیلتون رو وارد میکنید، ایرادی از ایمیل نمیگیره؟

 27. فریال می گوید

  سلام. اول خواستم از آموزش خوبتون تشکر کنم.
  من پیجم حدود سه -چهار هفته پیش پرید . علتش هم استفاده از آنفالویاب بود. اولین بار که عکس رو براشون ایمیل کردم دو هفته خبری نشد. دفعه دوم مجدد یه عکس دیگه ایمیل کردم ولی بازم تا یه هفته خبری نشد که کاری کردم این بود که همون عکس رو دوباره براشون ایمیل کردم توی تقریبا ۱۲ ساعت پیجم برگشت. فکر نمی‌کردم دیگه برگرده. دیگه همین . بازم مرسی ^^
  اینم میخواستم بگم که حتما به نکاتی که توی ایمیل گفته توجه کنین. یعنی صورت و دستاتون مشخص باشه و فرمت حتما jpeg باشه (من خودم jpeg با jpg اشتباه گرفتم دفعه اول)

  موافقم ۴
 28. محمد خزدوز می گوید

  Mohammadkhazdouz@gemil.comاینستام غیر فعال شده امد من ربات نیستم چند عکس باهم هست علامت بزن تا زدم روی من ربات نیستم صفحه ام رفت هر کار میکنم نمیاید حتی پروفایلم میگه غیر فعال شده لطفا راهنمایی فرمایید چه کنم

  موافقم ۲
  مخالفم ۱
  1. Vafa می گوید

   همین مشکل واسه منم پیش اومده☹️

   موافقم ۲
 29. هنگامه می گوید

  سلام. پیج من تقریبا هر دو هفته یکبار به دلیل نقض قوانین دیسیبل میشه! تا الان ۳بار این اتفاق افتاده و هر سه بار چند ساعت بعد از درخواست زدن و عکس فرستادن، عذرخواهی کردن و پیجمو دوباره فعال کردن…
  خواهش میکنم راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   اولین اینکه شما خیلی خوش شانس هیتید که پیچتون سریع باز میشه
   دوم بررسی کنید عکس، موسیقی یا فیلیمی در پیجتون نباشه که کپی راست داشته باشه
   سوم فقط از یک دستگاه به حسابتون متصل بشید و vpn رو هم خاموش کنید که هر بار با یک آی‌پی جدید وارد حساب نشه

   موافقم ۲
 30. نرگس می گوید

  سلام من همه مراحل رو انجام دادم با اینکه هیچ کدوم از قوانین رو نقض نکردم ولی اصلا برام هیچ ایمیلی ارسال نمیشه یعنی دیگه بر نمیگرده؟

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   باید امید داشت، چند بار دیگه با اصله ۲۰ روز تکرار کنید شاید برگشت

 31. محدثه می گوید

  سلام ممنون بابت مطالب خوبتون
  من اکانتم ۶ یا ۷ ماهه دیسیبل شده روش سوم رو تا انتها چندین بار رفتم اما این پیام رو میده
  The short-link URL you provided is not a User. Please provide a valid User. Click here to learn how to get the url of a piece of content.
  همه ی فیلد هارو درست وارد میکنم
  چیکار باید بکنم ممکنه راهنمایی بفرمایید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید در قسمت نام کاربری باید یوزرنیم خودتونو وارد کنید، درمثالش توضیح داده که اون قسمت بعد از علامت / یوزرنیم شماست. ببینید از این لینک instagram.com/[username] شما فقط باید این username رو وارد کنید.
   شما احتمالا کل لینک رو دارید کپی میکنید. اگر نام کاربریتون رو دقیق حفظ هستید که اصلا نیازی به کپی کردن از روی لینک نیست، نام کاربریتون رو به صورت دستی وارد کنید، اگر هم حفظ نیستید فقط همون بخش بعد از / که نوشته یوزرنیم باید اون رو کپی کنید.

 32. محمدعلی ملکی می گوید

  سلام و خدا قوت
  پیج من دسیبل شده مراحل بالا رو رفتم ایمیل زد که کد و عکس بفرستین فرستادم باز ایمیل داد بزنید رو این لینک زدم همون یوزر و تلفن و ایمیل میخواد،ینی فرستاد منو سرِ خونه اول،چکار کنم؟کمکم کنید ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ترجیحا جواب ایمیل رو بدید. یک مقدار مراحل برسی پیج های دیسیبل شده در اینستاگرام به هم خورده و گاها پیام های اشتباهی میده، چاره ای نیست باید هر سوالی میکنه جواب بدید

 33. ناشناس می گوید

  سلام پیج من حدود دوهفته پیش دیسیبل شد ومن درخواست دادم بلخره بعد دوهفته برگردوندن اما بعد ۴ روز دوباره دیسیبل شدم ولی قبلن توایمیلم اینیستا فرستاده ک اگه دوباره این پیام رامشاهده کردید فقط اینجا ریپلای بزنید و توضیح بدهید ایا باید دوباره همون مراحل رو ازاول تکرارکنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   ببینید شما یکی از قوانین اینستاگرام رو دارید نقض می‌کنید، برای همین اگر باز هم صفحتون باز بشه مجدد بسته خواهد شد.
   به هر شکل همانطور که در ایمیل گفته شده درخواستتون رو ریپلای بزنید، اگر بعد از چند روز جوابی نگرفتید، دوباره از اول مراحل رو طی کنید

   موافقم ۱
 34. marya می گوید

  سلام.پیج منم الان دوهفته ست به دلیل نقض قوانین دیسیبل شده همه راه هارو امتحان کردم درخواست های فراوانی دادم بی فایده بود البته یه بار ایمیل واسم اومد کد رو هم فرستادم همراه با عکس ومشخصات ولی جواب ندادن🥺🥺⁦☹️⁩⁦☹️⁩حالا من چیکار کنم منتظر بمونم یعنی احتمال داره واسه همیشه غیرفعال شده باشه

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر قوانین رو نقض کرده باشید، احتمال داره که باز نشه، ولی شما طبق روندی که در مقاله توضیح داده شده تلاش کنید، احتمالا بر میگردد

   موافقم ۱
   1. آترین می گوید

    سلام .من تقریبا دو ماهه پیجم دیسیبل شده هم ازم عکس شناسنامه خواست هم کد داد گفت بنویس تو برگه و عکس بده.بعد برام پیغام فرستاد که حساب شما به اشتباه بسته شده و ماحسابتو باز کردیم و حسابت الان فعال ولی باز نمیتونم وارد پیجم بشم بازم پیغام دیسیبل میده بارها ایمیلشم ریپلی کردم نوشتم ک حسابم هنوز بستس ولی باز جواب میده باز کردیم و صفحت در دسترس.شما بگین چیکار کنم

   2. سعید صانعی می گوید

    سلام، با یک گوشی دیگه وارد شید، ببیند هنوز این مشکل رو دارید؟

   3. سعید می گوید

    سلام تو قسمت فرم که باید نام رو وارد کنیم .من قبلا تو پیجم نام رو فارسی نوشتیم.الان توی این فرم باید اسممو فارسی بنویسیم و همچنین توی عکسی که قراره برای اینستا بفرستم

   4. سعید صانعی می گوید

    خیر باید انگلیسی بفرستید

 35. امیرعلی می گوید

  سلام ببخشید پیجمم بخاطر فرستادن فیلم جنسی دیسیبل شده آیا امکان فعال شدنش هست یا نه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بعید میدونم، ولی تلاشتون رو بکنید شاید باز شد

 36. Arezoo می گوید

  سلام خسته نباشید من خدمت شما یک سوال داشتم
  پیج هایی که به دلیل استفاده از انفالویاب غیر فعال میشوند آیا امکان بازگشتشان است و اینکه تا حالا پیجی بوده که پس از استفاده از آنفالویاب برگشته باشه ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بله

 37. فاطمه می گوید

  سلام‌وقتتون بخیر از اینکه این اطلاعات رو دراختیارمون گذاشتید سپاسگزارم 🌹
  راستش من یه هفته بود پیجم رو‌دی اکتیو کرده بودم بعد از برگشتنم یه روز نشد پیجم بسته شد همون دیسیبل شد و اون تصویر که مربوط به ربات هستید یانه برام اومد🥺
  حتی نمیدونم علتش چیه و چرا اینطوری شده و چند نفر گفتن کلا باید بیخیال شی..
  ممنون میشم راهنماییم کنید🌹

  1. سعید صانعی می گوید

   خوب اون مرحله رو رد کنید، ببینید دیگه چه پیامی میده

 38. Pariyar می گوید

  بچه ها پیج من ۳هفته بسته شده بود همه این راه هارو امتحان کردم ولی برنگشت تا دو روز پیش که از طریق خود اینیستا گزارش زدم برنامه اینیستا رو باز میکنینGet help loggin رومیزنین بعدش یه کادری میاد که باید آیدی پیجتونو بزنین ولی کادر آبی رنگ رو لمس نمیکنین به جاش پایین نوشتهneed more help میزنین بعد فرم رو پر میکنین آخرش که براتون نوشته بیشتر توضیح بدین باید این متن رو بنویسین(Hello, do not be bored, my page is out of reach and I do not know the reason and I did not do anything to break your rules. Help me to be able to return my page again. Thank you.) اگه میخواین سریع تر پیجتون برگرده باید اطلاعات بیشتری از قبیل تعداد فالور و فالوینگ و پست و شماره ایی که باهاش وارد اینیستا شدین اگه خطایی نکرده باشین حتمن برمیگرده و اینکه عکستونم باید خیلی واضح باشه دوتا دستتون دیده بشه و از اسنب چت استفاده نکنین و من خیلی درخواست دادم ولی تنها ازین راه برگشت

  موافقم ۱۰
  مخالفم ۱
  1. Danial می گوید

   میشه بیشتر راهنمایی کنید؟
   بعدش چیزی نمیاد که من متن رو بفرستم

  2. میلاد می گوید

   یکم بیشتر توضیح میدید؟ کجا باید فرم پر کرد و متنی که گفتید نوشت؟؟!!!!!

 39. علی می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید… من حدود سه سال بود دی اکتیو بود پیجم، فعالش کردم اما پستام رو نمیاره… دلیلش چیه؟ به نظرتون میشه برگردوند پستارو؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   زمانی که دی‌اکتیو اکانتتون طولانی میشه، یک مدت زمان طظول میکشه تا پست ها رو نشون بده

 40. hasti می گوید

  قسمت بالا که میرم برای پیچم اخرش که اطلاعات پر میکنم و تایید میزنم
  میزنه مشکلی پیش امده در حال برطرف کردنش هستیم ارور میده برام ؟؟؟

 41. hasti می گوید

  سلام
  پیچ من دیسبیل شده الان در مرحله قرار داره که باید ربات نیستم تکمیل کنم اما متاسفانه فقط عکس نمایش میدهد هیچ نوشته ای نمیارد که بگوید کدوم عکسارو انتخاب کنم
  میشه لطفا راهنمایی کنید ؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   مطمئنید؟ قطعا نوشته هم میاد…هم از مرورگر وب امتحان کنید هم اپلیکیشن، شاید تو یکیش درست باشه.

 42. حسین می گوید

  سلام آیا استفاده از شبیه سازها هم باعث بسته شدن پیج میشه؟ چون پیج منم کلا بسته شد

  1. سعید صانعی می گوید

   بله ممکنه

 43. پردیس می گوید

  سلام من همه کار روش اول میکنم ولی میزنه sorry some thing went wrong
  توروخدا کمک کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   از فیلترشکن استفاده می‌کنید؟؟

   موافقم ۱
 44. رضا می گوید

  Instagram
  Thanks for Providing Your Info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to request a review in the Help Center within approximately 24 hours.
  وارد اینستاگرامم شدم دیبسیل شده پیجم پیم بعد تایید کردم ربات نیستم این پیغامو

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این پیام معمولا به دلیل استفاده از فالووریاب و انفالویاب و این موارد داده میشه، روش سومی که در مطلب توضیح داده شده را انجام دهید

   موافقم ۱
 45. مینا می گوید

  با سلام
  اکانت من چند روزیه هرچی رمزشو میزنم با اینکه میدونم درسته میگه اشتباهه
  فراموشی رمزم که میزنم بازم جواب نمیده
  و کلا پیجم غیر فعال شده
  البته بگم من اینستارو با کامپیوتر وصل میشم روی گوشی ندارمش
  ممنون میشم راهنماییم کنین

 46. Par می گوید

  سلام من امشب با دوتا تلفن به حساب اینیستام وصل شدم و بعد دی اکتیو کردمش بعد نیم ساعت خواستم که دوباره برم تو پیج ارور داد که
  We haven’t finished disabling your account yet. İf you want to reactivate it, try again in a few hours
  یعنی پیجم دیگه برنمیگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیام میگه چند ساعت دیگه ری‌اکتیو کنید درست میشه

 47. Gh می گوید

  سلام،برای من اینو میگه چیکار باید بکنم؟
  We’ll reviw your info and if we can confirm it, you’ll be able to request a review in the help center within approximatley 24 hours.

  موافقم ۱
  مخالفم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   در مقاله بالا روش حل این مشکل توضیح داده شده، مطالعه کنید

 48. رضا می گوید

  با سلام..پیج من یک ماه پیش توسط اینستاگرام با این پیام از دسترسم خارج شده.. فارسیشو مینویسم:
  * ما فعالیتهای غیرمعمولی را در حساب شما مشاهده کردیم.. به مدت سی روز گامهای زیر را انجام دهید تچو ما پس از آن سعی میکنیم اکانت شما را قبل از غیرقابل دسترس شدن به شما بازگردانیم*
  این یعنی چی

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   شما احتمالا از چند گوشی یا رایانه وارد حساب اینستاگرامتون شده و اینستاگرام شما رو ربات تشخیص داده.
   در قاله راه حل رفع این مشکل رو نوشتیم مطالعه کنید

   موافقم ۱
   1. فاطمه می گوید

    سلام وقت بخیر دقیقا پیج منم همین شکلی شد و میگه ….ما فعالیتهای غیرمعمولی را در حساب شما مشاهده کردیم.. به مدت سی روز گامهای زیر را انجام دهید تچو ما پس از آن سعی میکنیم اکانت شما را قبل از غیرقابل دسترس شدن به شما بازگردانیم
    دقیقا از کدوم راه حل استفاده کنم که بتونم برش گردونم؟؟؟توروخدا راهنماییییم کنین

    موافقم ۲
   2. سعید صانعی می گوید

    قبل از روش اول یک روش پینهادی رو توضیح دادم، ابتدا اون رو برید اگر درست نشد از بقیه روش‌ها استفاده کنید

  2. پژمان می گوید

   حدس میزنم وقتی گزینه، من ربات نیستم رو میزنی تا بتونی کاشی هارو پر کنی صفحه ی سوال رو کامل نشون نمیده درسته ؟ حالا چیشد الان خوب شد ؟ چون واسه منم دو روزه اینجوری شده باید چیکار کنم ؟

   موافقم ۱
  3. فاطمه می گوید

   وای دقیقا پیج منم چند روزه همینطوری شده😭😭شما چکار کردین؟ پیجتون برگشت یا نه؟؟؟

 49. marzieyh می گوید

  من اکانت اینستاگرامم دیسیبل شده همه مراحل هم رفتم و بازگردانی نشد و اکانت جدید هم که میزنم دیسیبل میشه راهنماییم کنید

  موافقم ۳
 50. سپهر می گوید

  سلام . اکانت من چند روزی هست وقتی میرم داخل هیچی بالا نمیاد و ارور cloadnt refresh feed رو میده شما دلیلش رو میدونید؟ مشکل از اینترنتمم نیست چون یک اکانت دیگه زدم با اون کار میشد کرد.

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالا به خاطر استفاده از فیلترشکن هست
   -بدون فیلترشکن تست کنید
   -از یک دستگاه دیگه وارد شید ببینید مشکل داره یا نه
   -کوکی‌ها رو پاک کنید

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان