آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام یا همان برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است. حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید. در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 3. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود.

برای آنکه با بایدها و نبایدهای اینستاگرام به صورت خلاصه آشنا شوید، حتما این پست ما را در اینستاگرام ببینید و ذخیره کنید که همیشه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید:

 

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ به دلیل قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در بسته شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث بسته شدن حساب اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام سه دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت disable اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت disable اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت غیرفعال اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
652 دیدگاه
 1. زهرا می گوید

  سلام ببخشید برای من میاد که از طرف پیج شما فعالیت مشکوک دیده شده و یکسری عکس میاره و میگه باید انتخاب کنم میشه کمکم کنین؟

  1. سعید صانعی می گوید

   این روش گوگل برای اینه که بدونه شما ربات نیستید، در این روش ۹ تا عکس بهتون نشون داده میشه و در کادر بالا یک متن نوشته میشه، مثلا مینویسه تراکتور، شما باید بر روی تصاویری که توشون تراکتور هست کلیک کنید، همین

 2. نرگس می گوید

  سلام خسته نباشید
  دیروز اینستاگرام اکانت منو دیسیبل کرد در حالیکه نقص قوانین نکردم و فعالیت آنچنانی ندارم پیجمم خصوصیه…دیروز ایمیل زدم که اشتباه شده و عکس هم فرستادم؛ در جواب گفتش که به هویت شما شک داریم و با یه لینک به صفحه ای هدایت کرد مثل همون گفته شما قبل از سند شدن میگه حسابتونو تایید کنید در حالیکه محدودم نمیشه!!!!…الان با چه روشی میتونم ایمیل بدم
  دوباره چیکار کنم دقیقا؟؟؟؟ توروخدا کامل راهنمایی کنید کلی عکس و پست تو پیجم داشتم نمیدونم چرا محدود شدم اصن🥺😢

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای رفع دیسیبل از روش‌های بالا برید، مخصوصا روش سوم
   این حالتی که شما میگید برای خیلی ها به وجود اومده و راه چاره ای براش نیست

 3. erina می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  توروخدا بگید من چکار کنم پیجم ۲ روزه بسته شده به دلیل فعالیت های غیرمعمولی از حساب شما شدیم روشایی ک گفتید رفتم یعنی کد اومد و عکسو فرستادم ولی هرچی امتحان میکنم دیگ کد نمیده همش ۱بار داد و هی اینو میاره برام Your account has been disabled for violating our terms. Learn how you may be able to restore your account. https://help.instagram.com/579394218790742 توروخدا بگید چکار کنم پیجمو نیازش دارم اکانتم پی وی بودش

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، همین مطالب بالا رو بخونید

 4. Pedram می گوید

  سلام، من چند مرتبه پشت سرهم شماره تلفن و ایمیل مربوط به پیجم رو عوض کردم اما ایمیلم confirm نمیشد و هر بار ارور میداد که فعلا میسر نیس و به یک باره پیجم بسته شد و این پیام نمایش میدهYou’ll need to verify your identity to confirm you own this account.

  Email: p*******i@yahoo.

  Send ssecurity code
  این ایمیلی که اینستاگرام کد رو بهش ارسال میکنه ایمیلی هس که در ابتدا پیج رو با اون ساختم اما بعد چند سال غیر فعال بودن ایمیل از طرف yahoo ،ایمیل حذف شده و اینستاگرام کد رو برای این ایمیل میفرسته که من بهش دسترسی ندارم لطفا راهنمایی کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   حتما باید به ایمیل دسترسی داشته باشید، راه دیگری نیست

 5. erina می گوید

  سلام وقتتون بخیر دیروز اکانتم پرید و امروز کلی سایت دیدم واسه برگردوندنش ایمیل زدم و اون مشخصاتو پر کردم و رو برگه کد رو نوشتم فرستادم . من الان پیجمو میخوامش توروخدا بگید چیکار کنم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راه دیگری ندارید، همین کار رو باید انجام بدید و صبر کنید تا جوابش بیاد

 6. سنا می گوید

  و اینکه تو قسمت نام کاربری فقط نام کاربری رو ب تنهایی وارد کنم یا همراه با @ ؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   فقط نام کاربری

 7. سنا می گوید

  پیج من چند روزه بسته شده و اینکه تو قسمت اسم تو مرحله سوم ک گفته اسم وار کنید اسم ک تو پیجم نوشته بودن را وارد کنم ؟

  موافقم ۱
 8. امین می گوید

  سلام سعید جان
  پیجم دیسبل شده، با مرورگر که میرم میگه امیدی نیست، با گوشی که میرم میگه let us know، کدومش ملاکه آخر؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اپلیکیشن ملاکه ولی دقیقا پیامی که براتون میاد رو برام ارسال کنید…

   1. امین می گوید

    Your account has been deleted for not following our terms. You won’t be able to log into this account and no one else will be able to see it. We’re unable to restore accounts that are deleted for these types of violations.

    این پیامیه که توی مرورگر میاد
    توی اپلیکیشن هم پیام artificially getting like and followers and repetitive posts رو میده. ۲ – ۳ بار عکسم رو فرستادم، یک روز شده، فعلا منتظرم.

   2. سعید صانعی می گوید

    خب ببینید، حساب شما حذف شده و دیگه نمیشه کاریش کرد، بعضی از حساب‌ها به علت نقض قوانین غیرفعال می‌شوند و برخی حذف، برای شما حذف شده و دیگه در دسترس نیست.

 9. می گوید

  سلام وقت بخیر پبج‌من بعد چهار هفته برگشت امروز بسیار مچکرم از راهنماییاتون..
  دوستان توصیه میکنم از هلپ سنتر اینستاگرام اقدام کنید برای اکانتتون احتمال زود جواب دادن اونجا خیلی بالاس

 10. مجید مددی راد می گوید

  سلام و عرض ادب ، سه روزه که پیجم مسدود شده ، ما متوجه فعالیت غیرمعمولی از حساب شما شدیم. برای بازگشت به حساب خود ، از برنامه Instagram هویت خود را تأیید ، باید کجا هویتم را تایید کنم ، ممنون میشم کمکم کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متن بالا رو بخونید و روش سوم رو برید

  2. erina می گوید

   منم همین مشکل برام پیش اومده الان شما پیجتون برگشت؟ میشه بگید چطوری برگردونم و چیکار کنم لطفا

 11. زهرا می گوید

  دیگ ناامید شدم😔

 12. شاهرخ کیاوش می گوید

  سلام ویژه دارم خدمت سعید صانعی عزیز و محترم ممنون بابت سایت پرمحتوا و راهنمایی هم وطن های عزیزم…

  موافقم ۱
 13. زهرا می گوید

  پیجی بوده ک خودبخود فعال شده باشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر

 14. زهرا می گوید

  توبعزی گوشیا زده نام کاربری تعداد فالور و فالویینگا هم هست

 15. زهرا می گوید

  سلام من عکس واسشون فرستادم چندروزه جواب میدن؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مشخص نیست ولی خود اینستاگرام گفته تا ۲۰ روز منتظر بمانید

 16. رضا می گوید

  سلام من فرم متنی که فقط توضیح میدم‌ پر‌کردم فرستادم چقد زمان میبرع جواب بدن؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مشخص نیست، شاید یک روز شاید ۱۰ روز شاید بیشتر

 17. اکبر می گوید

  باسلام اکانت اینستای بنده از امروز صبح موقع ورود به app این پیام رو میده خواهشا کمک کنید که منظورش چیه و چطوری مشکل حل میشه
  Confirm your info on the app
  We noticed unusual activity from your account
  Comfirm your dentity from the instagram account app to getback to your account

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مطلب بالا در همین خصوص نوشته شده، به طور دقیق مطالعه کنید و با روش‌های گفته شده اقدام کنید

 18. می گوید

  همس الکیه والا بدون دلیییییییل دیسیبل بشی بیشتراز سه هفته شد و پیجم برنگشت 🙂😏😒

 19. کیمیا می گوید

  با سلام اکانت اینستاگرامم غیر فعال شده نه میتونم پست بزارم نه پستی ببینم نه استوری بزارم نه استوری ببینم هیچکاری نمی تونم بکنم

  1. سعید صانعی می گوید

   مطالبی که در بالا گفته شده رو مطالعه کنید

 20. فرنوش می گوید

  سلام.ببخشیدمن اشتباهی در خواست حذف حساب دادم .برام پیام اومد ما درخواست شما را برای حذف دایم حسابتون برای ۲۰روز آینده برنامه ریزی کردیم.الان حسابم فعالهو دارم استفاده میکنم .الان چکار کنم حسابم در ۲۰روز آینده حذف نشه .با تشکر

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در حال حاضر زمانی که میخواید وارد حسابتون بشید، بعد از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور یک پیام برای شما به نمایش در میاد که معنیش اینه: این حساب به زودی حذف میشه، اگر میخواید برش گردونید Keep Account رو انتخاب کنید. دو گزینه پایینش داره، شما گزینه Keep Account رو بزنید

 21. محمد می گوید

  سلام و ادب و خسته نباشید و تشکر از شما

  ببخشید پیج من دیسیبل شده و لینکی رو برای من نشون میده تا بهش مراجعه کنمhttps://help.instagram.com/579394218790742 و داخل اون لینک این پیغام رو به من نشون میده:

  Your account has been deleted for not following our terms. You won’t be able to log into this account and no one else will be able to see it. We’re unable to restore accounts that are deleted for these types of violations.

  آیا این معنی اش این هست که دیگه هیچ امیدی به برگشتن پیج من نیست؟ خیلی روی پیجم وقت گذاشته بودم
  چند بار مدارک کاری ام ، پاسپورتم و … رو براشون فرستادم ولی پاسخی نیومده ، خیلی برای پیجم زحمت کشیده بودم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   خیر دیگر راهی نیست، شما قوانین اسنتاگرام رو نقض کردید و پیچ‌تون کلا بسته شده

   موافقم ۱
   1. محمد می گوید

    سلام و تشکر از جنابعالی و مطالبتون
    در عین ناباوری خدارو شکر میکنم که پیجم دیروز برگشت . درخواست دادم و برام ایمیل اومد که مدارک کاری و مربی گریم رو بفرستم و منم فرستادم و پیجم بلافاصله برگشت … البته بعد از حدود یک ماه بسته شدن

   2. سعید صانعی می گوید

    خواهش میکنم، بسیاری تونستند با همین راه‌کارها صفحشون رو برگردونند و ما هم خوشحال می‌شیم که تونستیم کمکی کرده باشیم

    موافقم ۱
 22. علی رضا می گوید

  سلام دوستان اکانت من مسدود شده توسط ایسنا گرام پیام آمده ۳۰روز دیگه باز میشه اگه میشه کمک کنید ممنون میشم جواب بدید بخدا لازم دارم انشاالله خیر ببینید بپجم باز کنید ممنون میشم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، دوست عزیز اکانت شما ۳۰ روز دیگه باز نمیشه، اون پیام میگه که شما ۳۰ روز فرصت دارید تا با ارسال پیام برای رفع مشکل دیسیبل شدن اقدام کنید.
   شما تا ۳۰ روز آینده باید از طریق یکی از روش‌های گفته شده در بالا، اکانتتون رو از حالت دیسیبل خارج کنید

   موافقم ۱
 23. Hossein می گوید

  سلام من دیروز تو اینستا داشتم میچرخیدم بد اینستا از اکانتم انداختم بیرون بعد با پیام oops an error مواجه شدم بعد چند ساعت پیج دومم اینجوری شد و هرچی ایدی دو اکانتم رو میزنم اصلا وجود ندارم راه حلی هست پیجم برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   این ارورر دلایل خیلی متفاوتی داره، اول از یک گوشی دیگه برید تو حسابتون و مطمئن بشید که حسابتون دیسیبل نشده
   اگر دیسیبل نشده بود، برای ادامه با گوشی خودتون اینستاگرام رو اپدیت کنید و بعد دو باره وارد بشد،
   اگر دوباره همین پیام رو داد، هنگام ورود گزینه فراموشی پسورد رو بزنید و پسوردتون رو عوض کنید و بعد تلاش کنید تا وارد بشید
   ببینید با این دو راه حل مشکل حل میشه یا خیر

 24. Hana می گوید

  سلام وقت بخیر من نزدیک بیست روزه دیسیبل هست پیجم چن باری فرم پرکردم و رمز وعکس فرستادم براشون جوابی ندادن فعلا. میشه این بار از ی جمیل دگ فرم‌پرکنم و عکس بفرستم براشون؟ یا فقط با همین یک ایمیل باید باشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، تنها با همون ایمیلی پاسخ میده که به اکانتتون وصل هست.

 25. حمید می گوید

  سلام من ۲۰ روزه پیجم disable شده و از آنفالویاب استفاده میکردم تا الان ۴ بار ایمیل زدم اما جوابی دریافت نکردم
  آیا امیدی هست به برگشت پیج؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بعضی از پیج‌ها برنمیگرده اما در هر صورت شما امیدتون رو از دست ندید، چند مرتبه دیگگه با فاصله ۱۰ تا ۲۰ روز، ایمیل بفرستید، شاید برگشت

   موافقم ۱
 26. زهرا می گوید

  سلام خسته نباشید پیج برا اولین بار بسته بشه برمیگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، شانس برگشت پیج برای بار اول بیشتر از دفعات بعدی هست

   موافقم ۲
 27. می گوید

  سلام
  من بیشتراز دو هفتس ک پیجم دیسیبل شده پیج دگ ای هم باز نکردم هرچقدر فرم پرمیکنم عکس میفرستم اصلا جواب نمیدن حداقل بگن ک فعالش نمیکنیم کاش

 28. معصومه خدابنده لو می گوید

  من تو مرحله چهارم تو جای خالیش هرچی نام کاربریم رو میزنم علامت قرمز میاد نمیره مرحله بعدی،چجوری باید وارد کنم کابریم رو؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   حتما نام کاربریتونو اشتباه وارد کردید، دقت کنید همه حروف و اعداد باید درست باشند
   حتی برای راهنمایی گفته یوزرنیم رو از ادرس صفحه اکانتتون میتونید دربیارید، از همون فرمتی که مثالش رو نوشته میتونید یوزرنیم رو به دست بیارید

 29. شایان می گوید

  اقا دمتون گرم من پیجم دیروز بسته شد از راه سوم رفتم امروز اینستا جیمل زد میتونی برگردی ب پیجت

 30. .. می گوید

  سلام من نزدیک دوهفتس پیجم فقط بخاطر اینک با vpn میرفتم دیسیبل شده هرسه تا مراحلو انجام دادم عکسم میفرستم ولی اصلا جوابی نمیدن چرا اخه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید در این پروسه پیج همه بر نمیگرده، شما اگه قوانین اینستاگرام رو نقض کرده باشید، صفحتون برای همیشه بسته میشه
   اما حالا که میگید به خاطر vpn بسته شده احتمال بازگشت صفحه هست، خیلی ها چندین بار عکس فرستاندو فرم پر کردند تا به نتیجه رسیدند
   تنها پیشنهادی که میتونم داشته باشم اینه که صبر کنید و با فاصله های ۱۰ روزه، مجددا فرم پر کنید

   1. .. می گوید

    الان از دیروز دگ هرچقدر فرم رو پر میکنم دگ اصلا جوابی نمیدن رمز رو ایمیل نمیزنه ☹

   2. سعید صانعی می گوید

    بهتر چند روز صبر کنید، برخی مواقع طی یکی دو روز، جواب همه پشت سر هم داده میشه

   3. ... می گوید

    مینویسه فرم با موفقیت پر شد دگ هیچ اتفاقی نمیوفته

 31. Javad می گوید

  سلام من پیجم دیسبیل شده یادمم رفته ایمیلم چی بوده چیکار کنم ؟🥺

  1. سعید صانعی می گوید

   بدون ایمیل نمیتونید پیج رو برگردونید

 32. Fateme می گوید

  سلام،داشتم تو اکسپلور میگشتم یهو این پیام(Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.) اومد و از اکانتم خارج شد..الان اصلا اکانتمو هرچی سرچ میکنم همچین یوزی نیست و کلا حذف شده..یوزر پسوردمم هرچی وارد میکنم نمیاد..فراموشی رمز هم میزنم به ایمیل یا شمارم لینکی ارسال بشه اصلا میگه یوزر موجود نیست…توروخدا یه راه حل بدید خیلی نیاز دارم به اکانتم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مطلب بالا رو کامل بخونید، برای حل همین مشکل نوشته شده

   موافقم ۲
   1. Faeze می گوید

    واسه من از ۳۰ روز هم گذشته ولی پیج بازم نمیاد چتد روز مینویسه ۱روز مونده تا پیج برگرده چیکار کنم

   2. سعید صانعی می گوید

    اون پیام به این معنی هست که شما ۳۰ روز فرصت دارید اطلاعات و عکس خودتون رو بفرستید، اگر این مهلت تموم بشه پیج‌تون برای همیشه دیسیبل میشه
    سریعا از یکی از روش‌های گفته شده اطلاعاتتون رو بفرستید و منتظر جواب اینستاگرام باشید

 33. محمد می گوید

  با سلام من درحال آنفالو کردن بودم پیجم پرید بعد ک میخام بیام داخلش هرچی نام کاربری و رمز پیج رو میزنم میره ک بره داخلش باز میپره میاد بیرون چندبار امتحان کردم همینطوری شده با فراموش کردن رمز هم رفتم رمزشم تعغیر دادم باز میپره بیرون نمیدونم چشه کلا رمزشم میزنه درسته همه چیش درستع اما داخلش نمیزه

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اینستاگرام احتمالا فکر کرده شما ربات هستید، آنفالو کردن مداوم محدودیت داره که شما رعایت نکردید
   حالا میتونید صبر کنید، اگر از طریق اپلیکیشن وارد نمیشه از مرورگر خودتون امتحان کنید، با ار رایانه وارد اینستاگرام بشید، اگر میتونید از گوشی یک نفر دیگه هم تست کنید. اگر از هیچ کدوم از این روش‌ها نتونستید وارد بشید، از راه حل سوم مطلب بالا استنفاده کنید

 34. زهرا می گوید

  بعد اینکه پیجم ایمیل نداره نذاشته بودم واسش

  1. سعید صانعی می گوید

   خوب زمانی که صفحه شما ایمیل نداره از راه‌های قانونی نمیشه صفحه رو برگردوند، چون یک راه ارتباطی نیازه که از طریق ایمیل بر قرار میشه
   البته جدیدا اینستاگرام در آپدیتیش راهی رو گذاشته تا افراد وقتی وارد این برنامه میشن مستقیما بتونن با دوربین گوشی از خودشون فیلم بگیرند و مشکلشون رو مطرح کنند
   اما به طور کلی خیلی‌ها روش‌ها بالا رو چند بار انجام دادن و بعد به نتیجه رسیدند، بعضی‌ها هم هیچ وقت پیجشون برنگشته، اگر قوانینی اینستاگرام رو زیر پا گذاشتید، احتمال داره صفحتون بر نگرده

   1. زهرا می گوید

    آنفالویاب داشتم و آنفالو میکردم یهوپیجم پرید😔

   2. زهرا می گوید

    باشماره نمیشه برگردوندش😔😭

   3. سعید صانعی می گوید

    خیر، حتما باید ایمیل باشه، بعضی مواقع هم زمانی که وارد اپ اینستاگرام میشید از همونجا بدون ایمیل میتونید از خودتون عکس بگیرید و بفرستید، البته این مورد هنوز برای همه فعال نیست و به طور آزمایشی برای بعضی از کاران فعال شده

 35. ژاله می گوید

  سلام .من پیجمو تازه زدم و فالو انفالو زیاد انجام دادم تو این یک هفته.الان اینستام ارور زد ازم سوال کرد که آیا رباتم و من جواب دادم و از اکانتم خارجم کرد گف تقریبا تا بیست و‌چهارساعت آینده جوابتو میدم.الان من نمیتونم وارد پیجم بشم.بنظرتون درست میشه تا چند ساعت آینده؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   باید صبر کنید ببینید چه جوابی میدن، معمولا پیج‌هایی که به دلیل شباهت رفتار با ربات بسته میشه بعدا باز میشن

   موافقم ۱
   1. Sabbagh می گوید

    سلام حدود ۲۴روزه پیجم غیر فعال شده و سی روز به من زمان داده . دریک زمان تعدادی رو آنفالو کردم فکر کرد من روباتم تیک روبات نیستم رو زدم ولی بازم پیجم غیرفعال شد . تویه این مدت هرروشی رو بگید انجام دادم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم . چکارکنم لطفا راهنمایی بدید

   2. سعید صانعی می گوید

    سلام، کار بیشتری نمیشه انجام داد، فقط باید روش‌هایی که در مقاله گفته شده رو انجام بدید و امید داشته باشید تا پیجتون برگرده، بازگشت پیج ممکنه کمی طول بکشه

 36. Hana می گوید

  اگ منظورتون عکس برا ایمیلشون هست اونو فارسی نوشتم اسمم و اینا ولی اون پایین روش سوم ک نوشته مشکل خودتون رو تایپ کنید من اونجا فارسی نوشتم مشکلم رو

  1. سعید صانعی می گوید

   خوب همه رو باید انگلیسی بفرستید، عدد و حروف همش انگلیسی، یک بار دیگه عکس بگیرید و بفرستید

 37. زهرا می گوید

  سلام من تقریبن ۳۰روزه گرفتارپیجمم به ۳نفرگفتم هنوز ک هنوزه نتونستن بیارنش بالا تکلیف من چیه خسته شدم

  1. سعید صانعی می گوید

   مراحلی که در بالا گفته شده رو انجام دادید؟

   1. زهرا می گوید

    اره دادم کسی برام انجام بده ولی فقط از اینستاگرامر تبدیل شد ب یوزر اینستاگرام تروخدا اگر شماره کسی رو دارید اینجا بنویسید تابهش بگم کمکم کنه 😔

   2. زهرا می گوید

    بله انجام دادم جواب ندادن

 38. Hana می گوید

  سلام وقت بخیر
  تو روش سوم که گفتن توضیح بدین چرا اکانتتون دیسیبل شده من چون فارسی بود زبان فارسی نوشتم توضیح دادم ولی ایمیل اومد عکس فرستادم مشکلی که پیش نمیاد؟ یل باید انگلیسی نوشت؟

  1. سعید صانعی می گوید

   عکس رو با زبان انگلیسی نوشتید یا فارسی؟ چون عکس قطعا در اینستاگرام بررسی میشه و باید انگلیسی باشه

   موافقم ۱
 39. ... می گوید

  سلام ببخشید منظور از مراحل تایید یعنی فقط عکس رو مجدد بفرستیم اگه جوابی نمیگیریم یا بریم سایت از اول فرم‌پر کنیم ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   یک بار عکس رو مجدد بفرستید، اگر جواب نگرفتید برید از اول از سایت اقدام کنید

 40. Birsan می گوید

  سلام
  روز بخیر
  ممنون از راهنماییتون
  خداروشکر پیج من برگشت.
  من روزی یکبار این مراحل ارسال عکس رو انجام میدادم.
  ولی لازم نبود و فقط پروسه جواب دادنشون حدودا ۲ هفته طول کشید.
  اگر کاری خارج از قوانین انجام ندادین ۹۹٪ برمیگرده.
  پیشنهاد میکنم هر ۴ یا ۵ روز یکبار مراحل تایید و ارسال عکس رو انجام بدین.

  موافقم ۳
 41. ممد می گوید

  آقا همش الکیه
  الان من بیش از یک ماهه درخواست میدم جوابی نمیگیرم
  هم ایمیلم رو اکانته هم شمارم
  هردفعه هم درخواست میدم فورا کد به ایمیلم ارسال میشه انگار بهش ربات وصل کردن و فورا کد میاد
  با این حساب گمون هم نکنم عکس هایی که بهشون میفرستیم رو چک کنن
  هیچ کاری هم نمیکنیم که بگه نقص قوانینه
  شب میخوابم صبح باز میکنم میبینم نوشته خودتو تایید کن ، تایید میکنی میگه ۲۴ ساعت بعد ، بعدش کلا میبینی دیسیبل شده
  تا حالا چندین بار بی دلیل این اتفاق افتاده کلا اینستا آشغال شده اینطوری بگذره هیشکی توش فعالت نمیکنه

  1. جوادددد می گوید

   سلام هیچ وقت نا امید نشو
   پیجم ک هم قوانین زیر پا میزاشتم هم کارای دیگ …..
   بعد ۵ ماه تونستم برگردونم پس تلاش بکنین این راهای ک گفته شده کاملترینن

   موافقم ۱
 42. می گوید

  سلام وقت بخیر بسیار مچکرم از سایت و اطلاعات خوبتون
  من پیچ دیسیبل شدمو عکس و رمز ک گفته بودن برای اینستا ایمیل زدم ولی ایمیلم اصن تو اینستام سیو نکرده بودم دلیلی برای برنگشتن میشه؟ اینم بگم بخاطر استفاده از vpn پیجم دیسیبل شده

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اگر یک ایمیل جداگانه فرستادید و کد رو دریافت کردید، عکس رو با همون ایمیل بفرستید، احتمالا برمی‌گرده

 43. Cmju می گوید

  با سلام
  برای من ایمیل تایید اعتبار امد و کد و نام و ایدی مو روی کاغذ نوشتم و ارسال کردم عکس هم هم نور و هم کیفیت داشت ولی جوابی نگرفتم این پروسه چند روز طول میکشد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، وقاعا مشخص نیست، ممکنه یکم روز تا دو هفته طول بکشه، شما چند روزی صبر کنید اگر جوابی دریافت نکردید مجددا اطلاعات رو ارسال کنید

 44. zahra می گوید

  سلام…من پیجی زدم حدود ۱ ماه الی ۱.۵ ماه پیش برای انجام فعالیتی…ولی پست یا استوری در اون هنوز نشر ندادم..الان اگر اینکارو بکنم اینستاگرام منو کمتر ب بقیه نشون میده یا ممکنه هر خللی پیش بیاد ؟
  و اینکه ایا بهتر است این جو پاک کنم و از اول بسازم و شروع ب فعالیت کنم یا همین پیج رو شروع ب پست گذاری کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، زمانی که یک اکانت جدید ساخته میشه، اینستاگرام اون اکانت رو با عنوان new to instagram به بقیه پیشنهاد میده که باعث جذب فالوور میشه، شما الان دیگه به عنوان new to instagram بقیه معرفی نمیشید و اون درصد کاربرانی که در ابتدا میتونستید جذب کنید رو از دست دادید. به جز این مورد، اکانت فعلی‌تون با حسابی که جدید می‌سازید، تفاوت دیگری ندارد

   موافقم ۱
 45. میلاد می گوید

  سلام برای منم مشکل مشابه نظرات دارم برام هیچ ایمیلی و کدی ارسال نشده و پیج من یک هفته است دیسیبل شده

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، حتما دقت کنید که ایمیلی که در موقع ثبت نام وارد کردید رو بزنید
   اگر جواب نداد، از یک گوشی دیگه با وی‌پی‌ان مراحلی که گفته شده رو طی کنید.

 46. می گوید

  سلام
  پیج من چن روزه دیسیبل شده از دیروز دارم مراحلی ک میگین رو میزنم اسمم هواسم نبود غلط بود درستش کردم اونجاک گفته فایل اپلود شه من ب انگلیسی نوشتم‌پیجم بی دلیل پریده و کمک میخام چونک ذخیره نمیشد درخواستم ولی اینیل نمیزنه انیستا چرا؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، حتما دقت کنید که ایمیلی که در موقع ثبت نام وارد کردید رو بزنید
   اگر جواب نداد، از یک گوشی دیگه با وی‌پی‌ان مراحلی که گفته شده رو طی کنید.

 47. می گوید

  سلام وقت بخیر پیج من سه روزه دیسیبل شده ی روزه مراحل ک میگین طی میکنم همشون دقیق ولی متاسفانه اینستا هنوزایمیلی بهم نزده چرا؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، گاهی اوقات کمی طول میکشه تا جواب ایمیل بیاد، صبور باشید
   اگر تا چند روز دیگه ایمیلی نیومد، دوباره مراحل رو از اول طی کنید

 48. علی می گوید

  سلام یه سوال اگه به همون ایمیلی که عکس ازمون خواسته
  و ماهم عکس براشون فرستادیم پاسخ بدیم پیامشون بدیم
  درخواست خواهش کنیم مشکلی نداره

  مثال.

  Please 🙏🥺

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر

 49. امیر عظیمی می گوید

  ببخشید میشه جواب اون پیام دیگه هم بدین که گفتم اون قسمتی که full name رو میخواد منظورش چیه واسه پیج بیزنسی؟ چون تو قسمت name پیج به فارسی نوشتم فروشگاه کیف جوپر. منظورش دقیقا چیه؟ اسم و فامیل خودمو بزنم بهتره؟ ولی اسم و فامیل خودم تو پیج که ثبت نشده

  1. سعید صانعی می گوید

   بله باید اسم و فامیل خودتون رو وارد کنید تا اینستاگرام بفهمه صاحب پیچ کی هست.

   موافقم ۱
 50. امیرعظیمی می گوید

  و سوال دومم اینکه چون پیجم بیزنسی بوده و عکسی از خودم تو پیج‌نبوده ولی در هر صورت عکس خودم رو همراه اون دست نوشته کاغذی بفرستم؟ ولی اون مدارکی مثل جواز کسب، مالیات و… که ما ایرانیا نداریم.اینو چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   نه عکس خودتون رو بفرستید.
   در مورد جواز هم بالاخره یک مدرکی حتی شده یک فاکتور خرید یا چیزی که مربوط به کارتون باشه رو باید بفرستید. چون پیچ بیزینس در هر صورت برای کسب و کار هست و کسب و کارها هم حداقل یک مدرکی، یک تائیدیه‌ای چیزی دارند

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان