آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام یا همان برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است. حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید. در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 3. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود.

برای آنکه با بایدها و نبایدهای اینستاگرام به صورت خلاصه آشنا شوید، حتما این پست ما را در اینستاگرام ببینید و ذخیره کنید که همیشه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید:

 

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ به دلیل قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در بسته شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث بسته شدن حساب اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام سه دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت disable اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت disable اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت غیرفعال اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
768 دیدگاه
 1. كيم می گوید

  سلام
  من دو هفتست پیجم دیسیبل شده در جواب ایمیلم ایمیل میاد ک قوانین و نقض کردین
  ممکنه دیگه برنگرده پیجم یا صد درصد بر میگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   بله امکانش هست، همه این راهکارهای ارائه شده برای زمانی هست که پیچ اشتباهی بسته میشه یا دلیل بسته شدن پیچ شناسایی اشتباه اینستاگرام باشه
   اگر واقعا قوانین رو نقض کرده باشید، احتمالا دیگه بر نمیگرده

 2. الناز بدبخت می گوید

  سلام
  من درخواست دادم یه روز شده هنوز ایمیلی دریافت نکردم، لطفا کمکم کنین خیلی ناراحتم،
  در ضمن من اون قسمتی که گفت ربات نیستم رو هل شدم اشتباه زدم روی تصاویر، نمیشه کاریش کرد،؟ الان واقعا نابود شده همه چی؟ فالوور در حد ۴۰۰ نفر داشتم لایک و کامنت هم نزاشتم جایی،
  چیکار کنم؟؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، صبر کنید شاید تا یک هفته و بیشتر هم طول بکشه و جوابی نیاد، اگر تا یک هفته طول کشید و پیامی نیومد دوباره تست کنید.
   ضمن اینکه احتمالا دوباره برای ورود به اکانت ازتون ست ربات رو بگیره سعی کنید این دفعه درست پاسخ بدید.
   از یک گوشی دیگه یا نسخه وب اینستاگرام هم وارد اکانتتون بشید و ببینید دوباره تست میگیره یا نه

   موافقم ۱
   1. الناز بدبخت می گوید

    از گوگل استفاده کردم از گوشی دیگه، اما نشد وارد شدم،
    لطفا راهنماییم کنین، هنوز ایمیلی هم نیومده دو روز شده تقریبا
    احتمال برگشت چند درصده؟ 👀

   2. سعید صانعی می گوید

    واقعا نمیشه احتمال یا درصد گفت، ولی بعضی از افراد حتی بعد از یک ماه و چند بار ارسال مدارک پیچشون برگشته برای همین خیلی عجله نکنید، و اگر جواب نگرفتید، هر هفته مدارک مراحل رو از اول انجام بدبد

 3. nekooie4759@gmail.com می گوید

  سلام خسته نباشید برای من ،که مراحل تموم شد یک صفحه باز میکنه ک نوشته sorry something went wrong
  We re working on getting this fixed as soon as we can درسته یا مراحل اشتباه رفتم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام%، نه درسته این ارور رو به خیلی‌ها میده، میتاونید چند روز صبر کنید دوباره امتحان کنید، یا از یک گوشی دیگه برید تو حسابتون و این مراحل رو انجام بدید، از نسخه وب هم میتونید برید

 4. مهدی می گوید

  من مرحله سه رو یک بار و مرحله یک رو هم یک بار انجام دادم و عکسو فرستادم با دوتا ایمیل مختلف ولی یک روز گذشته و من هنوز پاسخ ایمیلمو دریافت نکردم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   طبیعیه، خیلی زود پاسخ نمیدن، ضمن اینکه با دوتا ایمیل مختلف کار درستی نیست، باید با ایمیلی اطلاعات رو بفرستید که به حساب اینستاگرامتون وصله

 5. سحر می گوید

  سلام من تمام مواردی که گفتین انجام دادم و برام ایمیل فرستاده شد و عکسمو فرستادم اما ۷۲ساعت گذشته و هنوز اتفاقی نیوفتاده باید چه کارکنم بازم صبرکنم یا باز ایمیل بفرستم و تمام مراحلو انجام بدم؟!

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یک هقته صبر کنید، اگر جوابی نیومد همه مراحل رو دوباره از اول برید

 6. فاطمه می گوید

  سلام
  پیج اینستای من دو روزه دیسیبل شده
  و وقتی میخوام وارد اکانتم بشم مینویسه
  Sorry we couldn,t compelet your request please try again in a moment
  از روش دوم و سومم رفتم ولی حتی اجازه سند هم بهم نمیده

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از یک گوشی دیگه تست کنید و وارد اکانتتون بشید، یا اینکه از نسخه وب تلاش کنید، احتمالا درست میشه

 7. samira می گوید

  سلام
  من با همین روش ها تونستم پیجمو برگردونم اصلا به کسی پول ندید ۲ ماه طول کشید ولی بالاخره برگشت
  از اطلاعاتی که دادید سپاسگزارم 🙏✨☘️

  موافقم ۲
  1. احسان کورده می گوید

   سلام چجوری پیجتو بازیابی کردی

 8. مهدی می گوید

  من از روش سوم استفاده کردم ولی گفتین اون ایمیل بعد چن ساعت فرستاده میشه ولی ی روز گذشته ولی ارسال نشده لطفا راهنمایی کنید و من از ایمیلم که کد میخوام میگه این حساب نیست این مربوط به ایمیل نمیشه که نیاد

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   من متوجه نشدن، ایمیلی که شما دادید همون ایمیلی هست که به حسابتون متصل بود یا خیر؟ اگر بله خوب یک روز دیگه صبر کنید اگر ایمیل نیومد مجددا روش سوم رو برید، گاهی اوقات دیر پاسخ میدن
   اگر خیر، پس اصلا راه رو دارید اشتباه میرید، فقط باید ایمیلی رو وارد کنید که قبل به حسابتون متصل شده بود

 9. امیر می گوید

  سلام من بهشون ریپورت دادم بعد یه ایمیل از فیسبوک گرفتم من هم یه عکس با یوزرنیم و اسمم و اون کد گرفتم و ریپلای کردم به ایمیل ولی الان حدود ده روزه جواب ندادن و اینکه راهی هست بتونم پست هایی که توی اینستا سیو کردمو ببینم چون بعضی هاشون رو میخوام

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، خیر نمیتونید ببینید و راهی جز صبر کردن ندارید، بقیه راه هایی که توضیح دادم رو هم انجام بدید، اگر خبری نشد دوباره ایمیل بزنید و عکس بفرسیتید

 10. ملیکا می گوید

  سلام خسته نباشید پیج من دوروزه وقتی وارد میشم میزنه رفرش بعد میبرتم تو صفحه ای ک میره تو صفحه ای ک از خودمون فیلم بگیریم به هر سمتی ک نشون میده همه اینکارا را که انجام میدم خودشم میزنه پرفکت و تمام دوتا اتفاق میوفته یا دوباره میاره فیلم بگیرم که دیگه هم نمیزنه به کدوم سمت یعنی عملا بدون کارایی یا اینکه کلا از اپ اینستاگرام پرتم میکنه بیرون و میزنه closs app میشه راهنمایی کنید چیکار کنم و اینکه پیجم هست و سرچ میکنم میاد

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام در صفحه ای که باید از خودتون فیلم بگیرید، باید یک برگه شامل نام، نام خانوادگی و ای دی اکاننتون به انگلیسی رو در دست داشته باشد، چک کنید براتون ایمیل اومده از طرف اینستا یا فیسبوک یا نه، ممکنه ایمیل اومده باشه و در اون یک کد نوشته باشه، اون کد هم اگر ارسال شده براتون باید در اون برگه بنویسید
   به هر حال توجه کنید که بخش ویدیو رو دارید استباه میرید

 11. ثنا می گوید

  سلام پیج من برای بار دوم دیسیبل شده،از روش ۳ که گفتید مراحلو‌ انجام دادم فیسبوک بهم ایمیل زد که عکسمو بفرستم و کدی بنویسم رو کاغذ، الان تقریبا ۱ روز کامل شد که اون عکسمو فرستادم بنظرتون هنوز صبر کنم تا ۱ هفته یا به فکر پیج جدید باشم؟😕

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر صبر کنید، گاهی ممکنه یک ماه طول بکشه تا اکانت برگرده، تا یک هفته صبر کنید اگر جواب نداد دوباره مراحلی که رفتید رو تکرار کنید

 12. Pr می گوید

  سلام من اکانتم دیسیبل شده وقتی میرم برام ی تست میاره که رباط نیستم و بالای اون هم این متن هست
  Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a review.
  هر چقدر هم که اون تست رو انجام میدم خطا میزنه چیکار باید بکنم ؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالاتست رو دارید اشتباه میرید، اما به جز اون از نسخه وب اینستاگرام یا از گوشی یک نفر دیگه تست کنید و به حسابتون وصل شید، احتمالا مشکل تست درست میشه

 13. behnam می گوید

  سلام من از روش اول اقدام کردم ، میخواستم بدونم میشه همزمان از روش سوم هم اقدام کنم ؟؟
  یا بذارم روش اول جوابش بیاد بعدا؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   خیر، از همه روش‌ها میشه امتحان کرد

 14. یون سری می گوید

  سلام ببخشید من تو اینستا بودم با اینکه اینترنتمم درست بود اما یک دفعه اینستام یه جوری شد انگار که اینرنتم خاموش باشه بعد هیچ عکسی رو باز نکنه اونطوری بعد از چند لحظه یه صفحه اومد یکه وسطش نوشته بودمن رباط نیستم با یک مربع که پر کنم الان باید چیکار کنم لطفا کمک کنید دارم میمیرم از استرس

  موافقم ۲
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، هیچی شما باید خودتون احراز کنید که انسان هستید، احتمالا تعداد لایک، فالو یا آنفالو کردنتون زیاد بوده، یا اینکه با فیلترشکن به اینستاگرام وصل میشید و هر بار یک آی‌پی دارید و اینستاگرام فکر کرده شما ربات هستید
   همون صفحه مربع رو بر اساس دستوراتی که میگه انجام بدید، متوجه میشه که شما ربات نیستید و مشکل رفع میشه

   1. Sahar می گوید

    سلام ببخشید من تو اینستا بودم با اینکه اینترنتمم درست بود اما یک دفعه اینستام یه جوری شد انگار که اینرنتم خاموش باشه بعد هیچ عکسی رو باز نکنه اونطوری بعد از چند لحظه یه صفحه اومد یکه وسطش نوشته بودمن رباط نیستم با یک مربع که پر کنم الان باید چیکار کنم لطفا کمک کنید دارم میمیرم از استرس

    موافقم ۱
   2. سعید صانعی می گوید

    هیچی همون بهش مربع رو به درستی انجام بدید اثبات میشه که ربات نیستید و میتونید به کار خودتون ادامه بدید
    کارهایی مانند فالو کردن زیاد، آنفالو کردن زیاد، لایک زیاد و … باعث میشه اینستاگرام فکر کنه شما ربات هستید

 15. مهسا می گوید

  ایمیلی که همون طور که خودتون در انتهای متن آوردید به support@instagram.com فرستادم

  1. سعید صانعی می گوید

   ببینید اینستاگرام کلا این چند وقته حجم زیادی از پیچ‌ها رو دیسیبل کرده و در پاسخگویی هم خیلی ضعیف بوده، هر روز هم یک مشکل و یک باگ جدید در اینستاگرام به وجود میاد که کاربران از ما میپرسن وما تلاش می‌کنیم به یک شکلی کمکشون کنیم. الان این مورد یکی از اون حالت‌هایی که جدیده و تا حالا من ندیده بودم، اما در هر صورت help center راهی برای ارتباط با اینستاگرام نداره، یعنی ایمیلی که براتون اومده راهنمایی درستی نکرده، شما کلا این ایمیل رو فراموش کنید و از طریق روش سومی که نوشتم اقدام کنید، اکثر افرادی که پیچشون برگشته از این روش اقدام کردند.

 16. mohammadamin2001 می گوید

  سلام من از روش اول رفتم وقتی اطلاعاتمو نوشتم و گزینه send زدم با این صفحه رو به رو شدم (Sorry, something went wrong.
  We’re working on getting this fixed as soon as we can)
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سعید صانعی می گوید

   خوب چند بار دیگه هم امتحان کنید احتمالا درست میشه، اگر نشد از نسخه وب یا یک گوشی دیگه تست کنید

 17. مهسا می گوید

  سلام
  وقتی که به support@instagram.com ایمیل می فرستم در جواب میگه که از طریق help center اینستاگرام اقدام کنید
  میشه راهنماییی کنید که چطور میشه از طریق help center پیام خودمون رو منتقل کنیم؟ من جایی برای فرستادن پیام یا ارسال دیدگاه تو اون سایت پیدا نمی کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   از بخش Setting اینستاگرام help رو انتخاب کنید و بعد از قسمت report a problem اقدام کنید

   1. مهسا می گوید

    ببخشید خود اپلیکیشن اینستا نمی گم سایت http://help.instagram.com/ منظورم هست که فیس بوک تو جواب ایمیلی که به mailto:support@instagram.com فرستادم برام ایمیل کرده بود
    از طریق این سایت چجوری باید اقدام کنم؟

   2. سعید صانعی می گوید

    از طریق سایت help.instagram نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد، احتمالا منظورش این بوده که برید اونجا، راهنمای حل مشکلتون هست
    الان این پیام رو در جواب کدوم ایمیل شما فرستان؟

 18. Aida__a7 می گوید

  سلام من خواستم وارد اینستاگرامم بشم ولی این متن رو میزنه(Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.) پایین صفحه هم زده(log into another account) باید چیکار کنم؟؟؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مطلب بالا رو بخونید، کاملا راهنمایی کردم

 19. زهرا می گوید

  سلام پیج من برگشته ولی خیلی انفالوم میکنن ۲۰نفر۲۰نفر تو یروز و زیادم درخاست فالونمیدن بایدچکارکنم

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالا شما مدت زیادی دیسیبل بودید و حالا که برگشتید و پست میزارید، فالوورهاتون شما رو نمیشناسن و آنفالوتون میکنن

   1. زهرا می گوید

    مرسی بابت راهنماییتون الان باید چکارکنم ک مثل قبلن بشه

   2. سعید صانعی می گوید

    راستش این موضوع فنی نیست که من بخوام راهنماییتون کنم، سعی کنید پستا و استوری‌هایی بزارید که برای مردم جذاب باشه شما رو دنبال کنن

 20. فاطمه می گوید

  سلام من پیجم دیداکتیو شده
  ازهمین طریقی که فرمودید اقدام کردم اما تو همون اولین صفحه پیغام متفاوتی میده و مینویسه که به دلیل عدم رعایت قوانین پیج شما حذف شده یعنی کلا پیج حذف شده و قابل بازیابی نیست؟

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر از طریق روش سوم هم نمیتونید برید یعنی بله حذف شده

 21. مهدی شریفی می گوید

  سلام ببخشید من اینستام میزنه پوشش خبری باز خانی نمیشود و گفتید که کش برنامه رو پاک کنم اون کارم کردم ولی درست نشده العان یکی دو هفته ای هست که هنوز همون جور هست لطفا کمک کنید چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مشکل از اپلیکیشنه، از کامپیوتر یا نسخه وب یا یک گوشی دیگه تست کنید ببینید میره تو حسابتون؟
   اگر حسابتون مشکل نداره اپ اینستارو پاک کنید و مجددا از گوگل پلی نصب کنید

   1. مهدی شریفی می گوید

    سلام ببخشید اینستام رو پاک کردم دوباره ریختم ولی هنوز همون جوری هست بقیه پیج هام درسته ولی این این جوری هست..
    با پیج دیگه ام که میام تو پیجم پیجم پست هاش تو اینستا هست ولی تو پیجش که میرم چیزی رو بالا نمیاره میزنه پوشش خبری باز خوانی نشده.کمکم کنید

   2. سعید صانعی می گوید

    متن ارورر رو دقیقا برام بفرستید، متن انگلیسیش رو

 22. مریم می گوید

  سلام اکانت من دیسیبل شده چیکار کنم درست بشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   دوست عزیز مطلب بالا دقیقا در مورد همینه، مطلب رو بخونید

   1. نازنین می گوید

    سلام من ب اینستاگرام اینیل زدم و الان گفته چ نوع عکسی بفرستم من گرفتم ولی الان نمیدونم چجوری بفرستم چحوری JPEJکنم خاهشا سریعا کمک کنید تروخدا

   2. سعید صانعی می گوید

    اون عکسی که گفتید در جواب ایمیل براشون ایمیل کنید، برای تبدیل فرمت هم از این سایت استفاده کنید

 23. آرشیدا می گوید

  سلام و وقت بخیر
  پیج منم از دیشب بسته شد، یوزر و پسورد رو که میزنم میگه = تایید کنید ک برای ورود به سیستم هستید ، ما متوجه فعالیت غیر معمول شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم، مراحل بعدی را ظرف ۳۰روز دنبال کنید تا بتوانیم قبل از غیرفعال شدن حساب شما را دوباره ب شما معرفی کنیم.
  الان من میخوام طبق فرمی ک شما گفتید مکاتبه کنم اون سایت باز نمیشه، لطفا کمکم کنید،ممنون
  ضمنا من هیچ فعالیت غیرمعمولی نداشتم.

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر سایت باز نمیشه، با فیلتر شکن امتحان کنید، هر چند کسی در ورود به سایت مشکل نداره
   همچنین میتونید از طریق نسه وب برید به اون صفحه یا اینکه از طریق یک گوشی دیگه

 24. Hamed می گوید

  سلام خسته نباشید من مراحل عکس گرفتن و نوشتن آیدی روی کاغذ رو انجام دادم چند روز طول میکشه اینستاگرام جواب ایمیل منو بده ؟ بلافاصله جواب ایمیلی که داده بود رو دادم خواستم بدونم فقط چند روز طول میکشه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اصلا مشخص نیست ممکنه یک روز ممکنه ۱۰ روز یا بیشتر

 25. محسن می گوید

  سلام بنده چندبار اقدام به پاک کردن و نصب اینستاگرام کردم .سری آخر اکانتمو بالا نیاورد و یه مهلت۲۶روزه داده بود.الان بعد یکماه هنوزم بالا نمیاره.چندروزه مینویسه یک روز صبرکنید دوباره سعی کنید

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اون فرصت برای این هست که شما طبق روش‌هایی که در مطلب گفته شده برای رفع دیسیبل اقدام کنید.

 26. احسان کورده می گوید

  سلام من رو پیجم یه انفالویاب نصب کردم بعد رفتم اینستا دیدم که پیجم بالا نمیاد و یه صحفه راست ازمایی اورده بود و منم ثابت کردم که ربات نیستم بعد ی متن انگلیسی اورده بود که نوشت گزارش شما ارسال شد ممنون درخواست شما بعد از ۲۴ ساعت اینده برسی خواهد شد اما بعد از دوروز که پیجم درست نشد ایدی و گزرواژه رو زدم که نوشته بود پیج شما به دلیل نقض قوانین غیرفعال شده ایا برمیگرده یا نه دوتا از روش های شما هم رو انجام دادم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، این مورد که بر میگرده یا نه مشخص نیست، شما تلاشتون رو بکنید و امید داشته باشید که حساب برگرده اگر حساب تا ۲۰ روز دیگه بر نگشت، دوباره تلاش کنید و موارد گفته شده رو انجام بدید

 27. مهسا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من اکانتم دیسیبل شده و وقتی که از نسخه وب می خوام وارد اکانتم بشم پیام let us know رو در آخر نمیاره که از طریق آن مراحل ذکر شده رو انجام بدم و مینویسه که اکنتتون delete شده و امکان restore کردن ش نیست. چیکار کنم اصلا امیدی هست که بتونم اکانتم رو برگردونم؟! خواهش می کنم کمکم کنید

  البته وقتی از اپلیکیشن اینستا اقدام می کنم می تونم مراحل رو انجام بدم فقط از سایت مشکل داره

  1. سعید صانعی می گوید

   ببینید اگر حسابتون حذف شده باشه که دیگه امیدی نیست، به هر حال همه اکانت‌های دیسیبل هم بر نمیگرده چه برسه به حساب هایی که حذف شده باشه
   به هر حال شما از طرقی اپلیکیشن تلاشتون رو بکنید و امید داشته باشید که حسابتون برگرده

 28. محمد می گوید

  سلام خسته نباشید
  پیج من دسیبل شده باید چکار کنم .

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   دوست عزیز مطالب بالا رو بخونید و عمل کنید، انشالله اکانت بر میگرده

 29. عسل می گوید

  سلام من اکانتم لاگ اوت شدو الان پسوردمو یادم نیس بعد هرچقدر نام کاربریمو میزنم میزنه این غلطه لطفا راهنماییم کنید بافیسبوک ادانه دادم عکس و اینا فرستادم ولی خبری نشده

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه مشکل ایدی فراگیر هست، خیلی‌ها این مشکل رو دارند و این یکی از باگ‌های اینستاگرام محسوب میشه. فعلا راه حل خاصی براش نیست.

 30. مرتضی می گوید

  با سلام. به غیر از این سه روش و کلا پر کردن فرم برای بازگردانی پیج، در صورتی که امکان ارسال فرم به خاطر پیدا نشدن آیدی نباشه از چه طریق دیگه ای میشه با اینستا مکاتبه کرد برای حل مشکل؟ آیا ایمیل یا ایمیل هایی هست که بشه مشکل رو باهاشون در میان گذاشت؟ ممنون میشم جواب بدین متاسفانه پیجم دیروز پریده و هر چقدم که فرم پر میکنم میگه آیدی وجود نداره!!!

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه مشکل ایدی فراگیر هست، خیلی‌ها این مشکل رو دارند و این یکی از باگ‌های اینستاگرام محسوب میشه. یکی از راه حل‌هاش اینه که از قسمت فراموشی پسورد برید و رمز عبورتون رو تغییر بدید، بعدش شاید ای‌دی‌تون رو بشناسه
   برای ارتباط با اینستاگرام هم میتونید از صفحه instagram help center ارتباط بر قرار کنید

 31. محمد می گوید

  سلام پیج من بخاطر گذاشتن عکس سردار تو پروفایل دیسیبل شده یه روزم بود باز کرده بودم هرکاریم میکنم یه اکانت جدید بسازم اصلا نمیشه چیکار باید بکنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بایوزرنیم قبلیتون نمیتونید اکانت بسازید، باید یک نام کاربری جدید انتخاب کنید

 32. مهسا می گوید

  ببخشید من بعد از این که توسط خود اینستا لاگ آوت شدم و I’m not robot رو زدم با این ارور تو اینستاگرام مواجه شدم
  we’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
  باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم اگه بتونین راهنمایی کنید🙏🏻

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در این پیام گفته شده که اطلاعات شما دریافت شده و اگر مورد تایید اینستاگرام قرار بگیره، طی ۲۴ ساعت اینده به حسابتون دسترسی خواهید داشت

   1. محمد می گوید

    سلام خسته نباشید.
    باگذاشتن عکس سردار
    اکانتم دسیبل شده چاره چیه چکار باید بکنم
    اکانتم بر میگرده نمیگرده .
    لطف میکنید جواب بدین ممنون میشم.

   2. سعید صانعی می گوید

    دوست عزیز مطالب بالا رو بخونید و عمل کنید، انشالله اکانت بر میگرده

 33. علی می گوید

  سلام پیج من دیسیبل شد پیج فروشگاهمون و بیزینیسی هست من درخاست دادم از روشایی کع گفتید اما چیزی برای من نیومد فقط از طرف فیس بوک این پیام اومد

  You’ve reached us at a channel that we no longer support. Please visit the Help Center to find answers to many frequently asked questions and up-to-date forms you can use to contact us:

  http://help.instagram.com/

  We apologize for the inconvenience.

  Sincerely,
  The Instagram Team

  چکارکنم تورخدا بگید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   این پیام در برای کدوم درخواست خودتون دریافت کردید؟
   ببینید در حال حاضر تنها با استفاده از همین روش‌ها میشه پیچ رو از مسدود بودن خارج کرد، راه دیگری وجود نداره
   در مورد این که اینستاگرام جواب نمیده باید صبور باشید، شاید کمی طول بکشه، اگر تا ۲۰ روز دیگر هیچ جوابی دریافت نکردید، مجددا از ابتدا تلاش کنید

 34. مارال می گوید

  سلام وقت بخیر… اکانت من به دلیل نقض قوانین اینستاگرام دیسیبل شده که من با خوندن قوانین فهمیدم باگ اینستاست مشکل از اکانت من نبوده، اما از روشای بالا که استفاده کردم وقتی اطلاعاتم رو وارد میکنم ایدیمو نمیشناسه
  با گوشی بقیه‌هم نمیشناسه
  اکانت جدیدم نمیتونم با ایدی قبلی بزنم و وقتیم سرچش میکنم نمیاره.‌.. باید چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه مشکل ایدی فراگیر هست، خیلی‌ها این مشکل رو دارند و این یکی از باگ‌های اینستاگرام محسوب میشه. فعلا راه حلی برای این موضوع نیست
   چند روز صبر کنید و مجددا تلاش کنید، یا صبر کنید اپدیت جدید اینستاگرام بیاد احتمالا این مشکل رفع میشه

 35. مهدی شریفی می گوید

  سلام ببخشید اینستای من میزنه پوشش خبری باز خانی نمیشود و هیچی رو باز نمیکنه چند روزم صبر کردم ولی درست نشده چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، کش برنامه اینستاگرام رو پاک کنید

 36. زهرا می گوید

  اقادمتون گرم پیج من بعداز دوسه ماه بالاخره اومد بالا اما بااستفاده از مدارک تشکرازراهنمایتون

  موافقم ۲
 37. Milani می گوید

  سلام من پیجم بیزینس بود و به خاطر نقض قوانین بسته شد و دفعه اوله و این که اون قسمت عکس آورد که من ربات نیستم و شماره خواستو کد خواست گفت تا بیست و چهار ساعت دیگه برمیگرده بنظرتون برمیگرده یا کار دیگه ای هم انجام بدم؟؟؟

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برگشتن یا برنگشتن پیج قابل پیشبینی نیست ولی شما امید داشته باشید و چند بار در فاصله‌های ۳۰ روزه از طریق روش سوم مقاله درخواست بدید

   موافقم ۱
  2. مهسا می گوید

   منم همین مشکل شما رو دارم
   پیجوتون برگشت؟ اگه برگشت میتونید بگید از چه روشی استفاده کردید؟ ممنون می شم🙏🏻

 38. حسین می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  پیج بنده دیسیبل شده. میخوام فرم پر کنم اما موقع فرم پر کردن آیدی رو که وارد میکنم این ارور رو میده We cannot find record of User ID that you entered. این ارور به چه معناییه؟ یعنی پیج کلا پاک شده و دیگه کاری نمیشه کرد؟! لازم به ذکره یه ایمیل برام اومده که به خاطر تخلف کپی رایت پیج بسته یا دیسیبل شده. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین. خیلی ممنون از وقتی که میذارین.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، متاسفانه اینستاگرام هر روز یک مشکل جدید پیدا میکنه و این مورد یکی از ایراداتی است که اخیرا کاربرای زیاد از ما سوال میکنن.
   در حال حاضر تنها دو حالت وجود داره، یا این که صفحتون پاک شده و خوب دیگه دسترسی ندارید و همچین صفحه ای رو نمیشناسه
   یا اینکه باگ اینستاگرامه و برای رفعش باید یک بار در قسمت لاگین، forgot password رو بزنید، از این طریق پسورد رو عوض کنید، بعدش که برای رفع دیسیبل تلاش می‌کنید یوزرنیم شما رو میشناسه، یکسری افراد از این راه رفتن و جوب گرفتن

 39. مهدی شریف می گوید

  سلام پیج من نمیدونم چرا هر کاری میکنم فقط یک صفحه سیاه نشونم میده و میگه پوشش خبری باز خانی نمیشود باید چه کنم.لطفا کمکم کنید.ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، کش برنامه رو پاک کنید

   1. مهدی شریفی می گوید

    سلام ببخشید پاک کردم ولی درست نشد. لطفا کمک کنین

   2. سعید صانعی می گوید

    از مرورگر گوشی یا کامپیوتر تست کنید، یا از یک گوشی دیگه
    این موضوع ربطی به دیسیبل شدن نداره، مشکل از برنامه اینستاگرامتون هست
    میتونید این برنامه رو پاک کنید و نسخه اپدیتش رو مجددا نصب کنید

 40. Fatmfi می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  متاسفانه بخش نام کاربری مشکل دارم،با و جود اینکه دارم درست وارد میکنم اما باز ارور میده

  1. سعید صانعی می گوید

   دو حالت وجود داره، یا این که صفحتون پاک شده و خوب دیگه دسترسی ندارید و همچین صفحه ای رو نمیشناسه
   یا اینکه باگ اینستاگرامه و برای رفعش باید یک بار در قسمت لاگین، forgot password رو بزنید، از این طریق پسورد رو عوض کنید، بعدش که برای رفع دیسیبل تلاش می‌کنید یوزرنیم شما رو میشناسه، یکسری افراد از این راه رفتن و جوب گرفتن

 41. سامان می گوید

  سلام خسته نباشین
  پیج بنده که فروشگاهیه و کل زندگیم بهش بسته‌ست دیروز یه دفعه بسته شد. اولش روی پیج بودم مرتب رفرش میشد و بالا نمیومد بعد یهو یه پیغام اومد بعد انتخاب عکسا که ثابت میکنه ربات نیستی یه کد به شماره م فرستاد و اونو وارد کردم. نوشت طی ۳۰ روز آینده پیگیری میکنه. اما بعدش یه ایمیل برام اومد که به خاطر تخلف کپی رایت پیج بسته شده. فقط شماره ریپورت هست و هیچ اطلاعاتی در مورد کسی که ریپورت کپی رایت زده بهم نداده و نوشته پیج دیسیبل یا حذف شده به خاطر عدم رعایت کپی رایت.

  آیا احتمال برگشتن پیج بدون اقدام هست؟ یا اینکه باید حتما پیگیری کنم مسأله کپی رایت رو؟
  و اینکه چجوری و از چه کانالی میتونم از اینستا بخوام که اطلاعات طرف رو بهم بده تا اقدام کنم؟

  خیلی ممنون میشم اگه لینک یا مطلبی رو هم در زمینه حل ریپورت کپی رایت بهم معرفی کنین کل زندگیم الان رو هوائه!

  یک دنیا ممنون از کمکتون و وقتی که میذارین

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید بدون اقدام که پیج برنمیگرده، اگر صفحتون حذف نشده باشه میتونید با استفاده از روش‌های بالا قضیه دیسیبل شدن رو بررسی کنید و به نتیجه برسید.
   در مورد کپی‌رایت هم در جواب ایمیل از خود اینستاگرام بپرسید که که گزارش داده، شاید جوابتون رو بدن واگرنه راه دیگه‌ای نیست، البته این موضوع اهمیت چندانی هم نداره، چون گزارش ثبت شده و الان صفحه شما بسته‌اس
   اگر از عکس‌های برندهای دیگه استفاده می‌کردید یا لوگو اونها در تصاویر شما باشه، قانون کپی‌رایت نقض میشه و پیچ شما رو دیسیبل میکنن
   حتی یک موردی بود که اون هم فروشگاه بود، مدیرش می‌گفت من عکسا رو کپی نمیکردم، فقط برای عکس گرفتن از محصولات خودم، از طرح عکس برندهای مشهور ایده می‌گرفتم، به دلیل همین شباهت در تصاویر و نقض قانون کپی‌رایت پیچش بسته شده بود

 42. سهیلا می گوید

  سلام پیج منحدود۴سال پیش از رده خارج شده چون عکس سردار رو نشر میدادم می خواستم بپرسم میتونم برمی گرده یا نه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، فکرنکنم شدنی باشه، حالا میتونید از روش سوم مقاله یک بار تست کنید ببینید اینستاگرام جوابتون رو میده یا خیر

 43. سحر می گوید

  سلام وقتتون بخیر من مراحلی که گفتید رو انجام دادم در بخش وارد کردن user همون user اینستامو میزنم اما میگه please enter valid user ID چیکار باید کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالا یوزرنیم رو دارید اشتباه میزنید، به حرف‌های انگلیسی بزرگ و کوچیک، نقطه، اندرلاین و همه بخش‌ها با دقت توجه کنید

  2. Mahdi می گوید

   منم همین مشکل رو دارم.
   ادمین جریانش چیه

   1. سعید صانعی می گوید

    جریان خاصی نداره، اکثرا اشتباه میزنن نام کاربری رو، باید به جزئیات دقت کنید

 44. amir می گوید

  سلام خسته نباشید
  ببخشید اکانت من یه دفعه بالا نیومد همش رفرش میشد بعدش گفت که اکانت شما غیر فعال شده طی ۳۰ روز مراحل بعدی و دنبال کنید
  الان باید چیکار کنم ممنون میشم جواب بدید

  1. سعید صانعی می گوید

   الان شما دیسیبل شدید و تا ۳۰ روز فرصت دارید تا خودتون رو احراز هویت کنید
   اینستاگرام یک لینک براتون میفرسته در جواب اون باید از خودتون عکس بگیرید، خودتون هم میتونید از روش سوم مقاله اقدام کنید

 45. مهدی مرادی می گوید

  سلام پیج اینستاگرام بنده به علت نقض قوانین ۳ بار بسته شده و دو بار باز شده و در دفعه سوم من نتونستم راستی ازمایی که داده بود رو بزنم چون در گوشیم تصویر نیومد و بعدش هم که تلاش کردم وارد شم تا ۲یا۳بار بعد وارد کردن رمز و ایدی زد تا۲۴ساعت خبر میدیم که متاسفانه خبری نشد و الان وارد صفحه ایی میشه که دوتا لینک هست و لینک اول میگه قوانین اینستاست و لینک دوم میگه به ما اطلاع بده که میزنم رو لینک دوم یه چند ثانیه رنگ به رنگ میشه و دیگه هیچی نمیاد و من حتی به اینستا و فیسبوک ایمیل زدم و فایده ایی هم نداشت و قبلا هم عکس با کد داخل پیام فیسبوک و ایدی و اسم کامل و اینا هم فرستادم البته دفعه سوم اینا رو نخواسته و امروز با یه لینکیکه داخل یه سایتی دیدم عکس پاسپورتم و ایمیل و ایدی و……مربوط به پیج بسته شده رو براشون فرستادم ولی خبری نشده هنوز و الان دار من با استفاده از فرم درخواست پیجی که قبلا برام فرستاده مدام فرم رو با اطلاعاتی که میخواد و دلایل مختلف ارسال میکنم(در ۲۴ ساعت چند بار) این ارسال چندبار فرم در یک روز ایجاد مشکل میکنه و راه خاصتی هست پیجم برگرده؟!

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اول این که اگر پیچتون قبلا بسته شده باشه، برای این که مجددا بازش کنید، کارتون سخت تره و اینستاگرام هم سخت‌گیرتر میشه نسبت به صفحه شما، برای همین ممکنه کلا پیجتون رو دلیت کنه و دیگه باز نشه
   در حال حاضر تنها راهی که برای باز شدن دارید همون ارسال فرم هست که لازم نیست روزی چند بار ارسال کنید، یک بار فرم رو بفرستید اگه تا دو هفته جوابی نگرفتید دوباره فرم رو بفرستید.
   لینکی هم که هنگام ورود به صفحه براتون به نمایش در میاد میتونه کارساز باشه، اگر با گوشی خودتون اطلاعات درون لینک رو نمیتونید ببینید، از نسخه وب اینستاگرام وارد بشید یا از رایانه استفاده کنید، میتونید از گوشی یک نفر دیگه هم کمک بگیرید و با اون وارد صفحتون بشید، احتمالا لینک به درستی باز میشه و از همونجا میتونید پیگیر کارهای صفحه باشید

 46. مددی می گوید

  سلام وقتتون بخیر. برای من یک پیامک از طریق فیسبوک به شمارم اومده با این عنوان

  ۴۶۳ ۹۰۵
  is your Instagram code SIYRxKrru1t
  ینی چی؟

  1. سعید صانعی می گوید

   احتمالا درخواست دیسیبل دادید این کد برای شما ارسال شده، باید این کد رو در اپلیکیشن یا ایمیل وارد کنید

 47. roya می گوید

  سلام وقتتون بخیر. من یه سوالی داشتم من مدت هاست که نه از طریق گوشی و از طریق لپ تاپ نمی تونم یه اکانت جدید بزنم.نمی دونم باید چیکار کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

 48. Sari می گوید

  سلام.
  خسته نباشید.
  پیج کاری من ۳۷ روز هست که بسته شده.پیغام اول که داد ۳۰ روز بود.ولی الان ۷روز که روی ۱روز مونده.
  و پیغام زیر رو میده:
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 1day so we cantry to get you back into your account before it’s disable.

  ممنون میشم کمکم کنید.پیجم کاری هست و فروشم متوقف شده.
  مطالب سایت رو مطالعه کردم ولی نمیدونم کدوم رو انجام بدم مشکل حل میشه.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اون پیام به معنای اینکه شما ۳۰ روز فرصت دارید تا مدارک لازم رو برای اینستاگرام بفرستید و تایید هویت بشید، نه اینکه بعد ۳۰ روز اکانت برمی‌گرده
   الان فرصت دارید از یکی از روش‌های بالا برای رفع دیسیبل صفحتون اقدام کنید.

   موافقم ۱
 49. یگانه مددی می گوید

  سلام. من دیروز درحال کار با ایسنتام بودم که یک پیامی اومد مبنی بر اینکه شماره مبایلتو وارد کن هرچققدر قطش میکردم دوباره میومد ولی من از اکانتم اومدم بیرون تا دوباره برم داخل شاید درست شه. دیگه نتونستم وارد شم خطای user not found میده. و پیجم هم instagram user شده. از طریق همون صفحه ایسنتا و قسمت کمک بیشتر نیاز دارم درخواست دادم برام یک ایمیل اومد گفت عکستو با فلان شرایط بفرست. عکس رو فرستادم یه ایمیل دیگ داد و یک لینکی که باید مشخصات وارد میکردیم. اما وقتی تایید میزدم میگفت برو داخل اکانتت تاییدش کن. اینجا خوندم که کاری نمیشه کرد. از طریق روشای دیگ اقدام کردم عکس فرستادم ولی هنوز جواب نیومده باید چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، چاره‌ای ندارید، کمی طول میکشه تا اینستا به ایمیل‌ها جواب بده، صبر کنید و بعد ۱۰-۲۰ روز مجددا روش‌هایی که گفته شده رو تکرار کنید

 50. Hanieh می گوید

  سلام پیج من صبح ی دفعه ای بسته شد و الان از من فیلم ویدئویی میخواد من چکار کنم تا بتونم دوباره وارد پیج بشم خیلی لازمع😓رو دو تا اینستا باز بود

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، از خودتون ویدیو بگیرید و اطلاعاتی که در متن بالا گفته شده روی کاغذ بنیویسد رو در ویدیو نشون بدید خودتون از روی کاغذ بخونید
   مثلا در کاغد نوشتید یوزرنیم من فلان هست، همون رو هم در کاغذ نشون بدید و هم بخونید

   1. مانی می گوید

    سلام خسته نباشین الان من فرستادم ی کد ۵ رقمی فرستاده عکس هم براش ایمیل کردم چون زیاد وارد نیستم همون ایمیلی که واسم اومده بود نوشته بود پاسخ پاسخ زدم و اون شکل گیره بالای سمت چپ زدم و عکس انتخاب کردم فرستادم ولی هیچ جوابی نیومده مشکل از کجا میتونه باشه مرسی کمک کنین

   2. سعید صانعی می گوید

    سلام، ورش کار شما درسته فقط باید صبر کنید، ممکنه چند روز طول بکشه تا جواب بده

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان