آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال شده در اینستاگرام

در این مطلب نحوه برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام یا همان برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام را به شما آموزش خواهیم داد.

غیرفعال شدن یا Disable شدن پیج در اینستاگرام یکی از کابوس‌های وحشتناک برای کاربران اینستاگرام است.

حالتی را در نظر بگیرید که صبح از خواب بیدار می‌شوید و با خوشحالی سراغ اینستاگرام می‌روید تا صفحه‌تان که نزدیک به یک میلیون فالوور دارد را چک کنید، اما با پیغام غم‌انگیز “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوید.

در این ‌صورت نمی‌توانید به اکانت‌تان وارد شوید و به آن هیچ دسترسی نخواهید داشت. با آی‌تی‌رسان همراه باشید تا به شما بگوییم که چرا چنین اتفاقی برای‌تان افتاده و راه‌ رهایی از آن برای دسترسی دوباره به صفحه‌تان چیست.

چرا اینستاگرام اکانت من را غیرفعال کرده است؟

به طور کلی بسته شدن صفحه در اینستاگرام سه دلیل عمده داد:

 1. نقض قوانین اینستاگرام
 2. اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی اینستاگرام
 3. استفاده از VPNها

نقض قوانین اینستاگرام یعنی چه؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خودش را برای کاربران مقرر کرده که همه باید به آن‌ها پایبند باشند. درست در زمان ثبت‌نام در این شبکه اجتماعی، اینستاگرام از شما می‌خواهد تا شرایط و ضوابط فعالیت در آن را بخوانید و پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید. از این لینک می‌توانید به صفحه ضوابط و قوانین اینستاگرام دسترسی داشته باشید.

اگر بخواهیم به صورت خلاصه توضیح دهیم، استفاده از فالوور یا لایک فیک، ارسال پست‌هایی شامل قوانین کپی‌رایت، محتوای جنسی، مطالب نژادپرستانه و نفرت‌پراکنی، اذیت و آزار خود یا دیگران، تهدید، انتشار فیلم‌های خشونت‌آمیز، خرید و فروش اقلام ممنوعه (الکل، دخانیات، اسلحه، حیوانات و…) و موارد مشابه ممنوع است.

در بین تمامی این موارد، رعایت نکردن قانون کپی‌رایت به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل بسته شدن پیچ‌های ایرانی به شمار می‌رود.

برای آنکه با بایدها و نبایدهای اینستاگرام به صورت خلاصه آشنا شوید، حتما این پست ما را در اینستاگرام ببینید و ذخیره کنید که همیشه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید.

قانون کپی رایت اینستاگرام چیست؟

قانون کپی‌رایت اینستاگرام شامل انتشار هر نوع مطلبی می‌شود که حق انتشار یا مالکیت آن با ما نباشد، یعنی برای هر نوع موسیقی خارجی یا حتی ایرانی، تیکه‌ای از فیلم، سریال، تاک‌شو‌ها، بازی‌های ویدیویی یا هر نوع اثر تولید شده باید اجازه انتشار آن را داشته باشیم، در غیر این‌صورت قانون کپی رایت را زیر پا گذاشته‌ایم و ممکن است حسابمان بسته شود.

به دلیل آن که قانون کپی‌رایت در ایران رعایت نمی‌شود، ما نیز عادت کردیم که در کلیپ‌ها، مطالب و پست‌هایمان از موسیقی، بخشی از یک فیلم یا موارد دیگر استفاده کنیم که این موارد ضد قوانین کپی‌‌رایت اینستاگرام است.

روش‌های رفع مشکل ارور Couldn’t Refresh Feed در اینستاگرام

چرا برخی پیچ‌ها با وجود عدم رعایت قوانین، بسته نمی‌شوند؟

شاید دیده باشید که برخی پیچ‌ها قوانین اینستاگرام را رعایت نمی‌کنند اما مدت‌هاست بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه داده‌اند. این اتفاق چند دلیل دارد، مهم‌ترین دلیل آن است که اینستاگرام برای بستن صفحات و نظارت بر روی پست‌های منتشر شده از بات‌ها و هوش مصنوعی بهره می‌برد، بررسی بر روی محتوا به این شکل بسیار دشوار است و همیشه چند درصد خطا وجود دارد.

به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات یک صفحه با وجود نقض قوانین اینستاگرام، بسته نشود و یک صفحه با وجود رعایت قوانین، بسته شود. در برخی مواقع که هوش مصنوعی متوجه نقض قوانین یک صفحه نمی‌شود، ریپورت‌هایی که کاربران می‌دهند باعث بسته شدن آن پیج خواهد شد.

چگونه قانون کپی رایت را دور بزنیم؟

یکی از بهترین روش‌ها برای جلوگیری از بسته شدن پیچ به دلیل قوانین کپی رایت، اعلام نام سازنده و مالک اثر در کپشن پست است. یعنی اگر شما یک موسیقی از یک خواننده را منتشر کردید، در کپشن پست بنویسید که این موسیقی متعلق به آن خواننده است و ترجیحا آدرس پیچ آن خواننده را نیز منشن کنید. بسیاری از پیچ‌ها با استفاده از این روش، به مالک اثر نیز احترام گذاشته و اینستاگرام را متقاعد می‌کنند که صفحه‌شان را نبندد.

البته این روش اصلا قابل اطمینان نیست، موارد زیادی وجود داشت که یک صفحه بعد از مدت‌ها فعالیت به این روش بسته شده و تمام زحمات صاحبان آن بر باد رفته است. اگر قصد بالا آوردن یک پیچ به روش درست و قانونمند را دارید، بهتر است ریسک استفاده از این روش را نپذیرید.

چرا در صورت رعایت تمام قوانین، صفحه من غیرفعال شده است؟

اما گاهی اوقات با وجود این‌که هیچ‌گونه فعالیتی را خلاف ضوابط انجام نداده‌اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می‌کند. این مورد می‌تواند به دلیل اشتباه خود اینستاگرام باشد.

به‌عنوان مثال اگر تصاویر ارسالی زیادی را در مدت زمان کم منتشر کنید و محتوای آن‌ها هم به صورتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را با اسپم اشتباه بگیرد، احتمال غیرفعال شدن حساب شما وجود دارد. یا این‌که در یک مدت کوتاه اقدام به فالو کردن تعداد بالایی از کاربران بکنید که در این‌صورت این مورد از طرف اینستاگرام مشکوک گزارش می‌شود.

از طرفی ممکن است هوش مصنوعی یا بات‌های اینستاگرام یک پست را به اشتباه حاوی موارد نقض کننده قوانین تشخیص دهند و آن صفحه را غیرفعال کنند. به هر حال گاهی اشتباه رخ می‌دهد.

استفاده از VPN در بسته شدن اکانت اینستاگرام تاثیر دارد؟

یکی دیگر از مواردی که باعث بسته شدن حساب اینستاگرام می‌شود، استفاده از vpn‌های متعدد و اتصال به حساب کاربری، از سرورهای متفاوت است. بسیاری از کاربران ادعا دارند که با وجود رعایت تمامی قوانین، حسابشان در اینستاگرام بسته شده است. جدا از امکان بسته شدن صفحه به دلیل اشتباه هوش مصنوعی، استفاده از vpn نیز یکی دیگر از دلایل مهم بسته شدن حساب به شمار می‌رود.

هنگامی که کاربران طی مدتی کوتاه با استفاده از چندین vpn و چندین سرور مختلف به حساب خود متصل می‌شوند، اینستاگرام آن‌ها را ربات تشخیص داده و صفحه‌شان را می‌بندد.

برای جلوگیری از این اتفاق هنگام ورود به اینستاگرام فیلترشکن خود را ببندید یا آن که از یک vpn با کیفیت و یک سرور آن برای اتصال به اینستاگرام استفاده کنید، تا با اتصال از سرورهای متعدد، اینستاگرام را به اشتباه نیندازد.

روش بازیابی اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل استفاده از VPN (پیشنهادی)

تاکنون به این نتیجه رسیدیم که بسته شدن حساب اینستاگرام سه دلیل عمده دارد: 1-عدم رعایت قوانین اینستاگرام 2- اشتباه بات‌ها و هوش مصنوعی این شبکه اجتماعی 3- استفاده از VPNها

اگر شما قوانین اینستاگرام را زیرپا نگذاشته‌اید و فکر می‌کنید به دلیل استفاده مکرر از فیلترشکن، صفحه شما بسته شده است، برای برگرداندن اکانت disable اینستاگرام خود باید روش زیر را امتحان کنید:

در ابتدا باید بگوییم که این روش به صورت تجربی به دست آمده و شاید برای همه کارآمد نباشد، اما در هر صورت امتحان آن هیچ ضرری ندارد و مجانی است.

در این روش باید از یک تلفن هوشمند یا تبلت ثانویه برای ورود به حسابتان استفاده کنید. البته این دستگاه ثانویه برای ورود به حساب شما باید این سه شرط را داشته باشد:

 1. هرگز با آن به اکانت اینستاگرام خود متصل نشده باشید.
 2. هرگز با آن به اینترنتی که از آن در گوشی یا رایانه خود برای ورود به حساب‌تان استفاده می‌کردید، متصل نشده باشید.
 3. vpn آن خاموش باشد.

معمولا گوشی دوستان‌تان این سه شرط را دارند، می‌توانید از تلفن همراه یا تبلت دوستان‌تان استفاده کنید.

در این روش با استفاده از یک تلفن همراه یا تبلت ثانویه باید وارد حسابتان (لاگین) شوید، در قسمت ثبت شماره موبایل یا ایمیل، همان شماره یا ایمیلی که در هنگام ساختن حساب وارد کردید را بنویسید و صبر کنید تا کد تائید به شماره یا ایمیل شما ارسال شود. پس از وارد کردن کد، بدون مشکل به حساب خود متصل می‌شوید.

به این ترتیب حسابتان در دسترس قرار می‌گیرد، حالا در این دستگاه ثانویه از حساب خود خارج شوید (لاگ‌اوت) و با تلفن یا تبلت خودتان، بدون استفاده از فیلترشکن وارد حسابتان شوید. حواستان باشد مجددا در هنگام ورود به اینستاگرام، فیلترشکن روشن نباشد، یا حداقل تنها از یک vpn و یک سرور مشخص برای ورود به اینستاگرام استفاده کنید.

اما اگر حسابتان به دلیل نقض قوانین یا به اشتباه بسته شده باید از سه روشی که در ادامه توضیح دادیم استفاده کنید:

روش اول برگرداندن اکانت disable شده در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

پیش از این که مراحل را توضیح دهیم، بهتر است بدانید انجام این اقدامات به معنای بازگشت صد درصد پیج اینستاگرام‌تان نیست و احتمال غیرفعال ماندن همیشگی آن وجود دارد.

از طرفی تکرار مراحل ذکر شده در ادامه در طی یک دوره می‌تواند درصد احتمال بازگشت پیج را بیشتر کند. همانطور که گفتیم هوش مصنوعی و بات‌های اینستاگرام باعث غیرفعال شدن حساب کاربری می‌شود، بنابراین شما با درخواست باز شدن حسابتان درواقع اعلام می‌کنید تا صفحه‌تان مجددا باز بینی شود، در این حالت اگر در پست‌هایتان، قوانین را زیر پا گذاشته باشید، امکان بازگشت صفحه تقریبا صفر می‌شود.

اما اگر بات‌ها یا هوش مصنوعی اینستاگرام به اشتباه صفحه شما را بسته باشند، امکان بازگشت صفحه وجود دارد. مدت زمان بازگشت حساب کاربری برای بعضی‌ها 3 روز و برای برخی تا 20 روز هم طول می‌کشد. به هر حال برای امتحان شانس بازگرداندن حساب غیرفعال‌تان مراحل زیر را بادقت دنبال کنید.

 1. زمانی که وارد برنامه اینستاگرام شدید و با پیغام your account has been disabled for violating our terms مواجه شدید، به‌جای کلیک بر روی Ok، گزینه Learn more را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در صفحه جدید باز شده، گزینه let us know را برگزینید.
 2. در مرحله بعد در قسمت …If you believe your account was disabled by mistake دو گزینه Yes و No قرار گرفته است. در صورتی که اکانت‌تان برای بیزنیس است، گزینه Yes و اگر به‌صورت شخصی است گزینه No را انتخاب کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

 1. در ادامه مراحل برگرداندن اکانت اینستاگرام باید اطلاعات خواسته شده را به ترتیب وارد کنید. در کارد اول نام واقعی خود، در کادر دوم نام کاربری حساب، در کادر سوم ایمیل و در بخش انتخاب کشور سکونت، بهتر است United States را انتخاب کنید، اگر اکانت بیزینس دارید Iran را وارد کنید.
 2. در این مرحله اگر از شما خواسته شده تا فایلی را آپلود کنید، آن را نادیده بگیرید.
 3. چند ساعت بعد باید یک ایمیل از اینستاگرام دریافت کنید. در این ایمیل از شما خواسته می‌شود تا بر روی یک برگه کاغذ با دست خط خود یک کد که در ایمیل ذکر شده را با اعداد انگلیسی به همراه نام کاربری و نام خود با خط خوانای انگلیسی و واضح بنویسید. برگه را با دو دست به صورت کامل جلو خود بگیرید تا تمام نوشته‌های آن مشخص باشد. بگویید یک نفر دیگر از شما با فاصله مناسب عکس بگیرد تا صورت و نوشته بر روی کاغذ با به شکل مناسب در عکس بیفتد.عکس باید فرمت JPEG داشته باشد.  ارسال عکس بی‌کیفیت با دوربین ضعیف و واضح نبودن صورت یا متن روی کاغذ، روند کار شما را مختل می‌کند. بعد از انداختن عکس آن را به ایمیل ضمیمه کنید و در جواب ارسال کنید.
 4. پس از آن در ایمیلی از شما خواسته می‌شود تا اگر حساب‌تان به‌صورت بیزینسی است، مدارک مربوط به کارتان را در فایلی ارسال کنید.
 5. این مراحل را 2 بار در روز انجام دهید و منتظر پیغام فعال‌سازی مجدد حساب‌ کاربری‌تان از طریق ایمیل بمانید.

در صورت داشتن اکانت بیزینس چگونه برای اینستاگرام عکس بفرستیم؟

شرایط داشتن حساب اینشتاگرام شخصی با اکانت بیزینس متفاوت است، حساب شخصی معمولا شامل تصویر شما می‌شود و اینستاگرام با تطابق عکسی که در ایمیل می‌فرستید با عکس‌هایی که در اکانت خود دارید، می‌فهمد که شما صاحب اکانت هستید یا خیر. اما گاهی شما مدیر پیج شخص دیگری هستید، یا در صفحه خود تصویری از خود ندارید یا شاید هم حساب شما مانند اینستاگرام آی‌تی‌رسان از نوع بیزینس است و تنها اطلاعات مربوط به کار در آن پست شده، در این حالت چگونه باید عکس را ارسال کرد؟

اینستاگرام در ایمیلی که برای شما ارسال می‌کند تاکید دارد که حتی اگر تصویری از شما در اکانت اینستاگرام‌تان نباشد، باز هم ارسال عکس به شیوه‌ای که در بخش قبلی توضیح داده شد تنها راه برای بازگشت حساب است. با ارسال عکس شما اینستاگرام را مطمئن می‌سازید که ربات نیستید و یک شخص حقیقی مدیریت پیج را بر عهده دارد، به این ترتیب اعتماد بیشتری به شما خواهد شد. بنابراین در هر شرایط باید عکس خود را با شرایط گفته شده برای اینستاگرام ارسال کنید.

اما شرایط ارسال عکس برای اکانت‌ها بیزینس متفاوت است. اگر حساب شما بیزینس است باید مدرکی که اثبات کند حساب متعلق به شما و بیزینس‌تان است را ارسال کنید. در ابتدا پیش از ارسال ایمیل به خاطر داشته باشید که در مرحله 4 روش قبلی باید کشورتان را Iran وارد کنید. سپس برای ارسال عکس باید مدرکی را در دست داشته باشید که ثابت کند شما صاحب بیزینس حسابتان هستید. این مدرک شامل موارد زیر می‌شود:

 • جواز کسب
 • برگه پرونده مالیاتی
 • فاکتورهای بازرگانی
 • فاکتورهای فروش برای کسب‌و‌کار‌های کوچک
 • اثبات مالکیت دامنه سایت
 • اسناد ثبت سفارش

برای اثبات مالکیت حساب بیزینس خود باید یکی از موارد بالا را داسته باشید، اگر اینطور نیست شرایط بازیابی اکانت بیزینس با تصویر معمولی خودتان بسیار سخت است. اگر چنین مدارکی ندارید، اکانت خود را به بیزینس ارتقا ندهید.

رفع مشکل ارور Confirm your account to request a review در اینستاگرام

برخی از کاربران اعلام کردند که هنگام وارد کردن نامن کاربری با ارور Confirm your account to request a review مواجه می‌شوند. اینستاگرام با ارسال این پیام به کاربران اعلام می‌کند که به اکانت اینستاگرام خود رفته و تایید کنند که این حساب برای آن‌ها است. این پیام در حالی نشان داده می‌شود که اکانت اینستاگرام کاربر غیرفعال شده و امکان ورود به حساب وجود ندارد. بنابراین روند بازیابی اکانت به بن‌بست می‌خورد و دیگر نمی‌توان ادامه مراحل را ادامه داد.

پیام Confirm your account to request a review به چه دلیل ارسال می‌شود؟

دلایل مختلفی باعث می‌شود که شما با این پیام مواجه شوید. زمانی که با پیام Confirm your account to request a review مواجه می‌شوید یعنی اینستاگرام به هویت شما شک دارد و فکر می‌کند فرد دیگری قصد ورود به اکانت شما را دارد بنابراین باید خود را به اینستاگرام اثبات کنید. معمولا زمانی که از دو یا چند دستگاه برای ورود به اینستاگرام استفاده می‌کنید این مشکل رخ می‌دهد.

برخی نیز اعلام کردند که این مشکل در برخی مناطق جغرافی بیشتر رخ داده و کاربران بیشتری با آن درگیر هستند. البته همانطور که گفتیم این روش یک بن‌بست است زیرا افرادی که حسابشان غیرفعال شده نمی‌توانند وارد اکانت شوند و خود را تایید کنند. انتظار می‌رود اینستاگرام به زودی این مشکل را حل کند.

روش حل  مشکل پیام Confirm your account to request a review چیست؟

هنوز روش حل قطعی برای این مشکل اعلام نشده اما چند روش هست که بسیار از آن‌ها استفاده کردند و جواب گرفتند، به شما نیز پیشنهاد می‌شود که این روش‌ها را طی کنید تا شاید مشکلتان حل شود.

 • تمام کوکی‌های گوشی خود را پاک کنید و مجددا تلاش کنید
 • از vpn استفاده کنید و منطقه جغرافیایی خود را تغییر دهید
 • گوشی خود را ریست فکتوری کنید، البته یادتان نرود از اطلاعاتتان بک‌آپ داشته باشید

در صورت نیاز به مشاوره رایگان برای بازگرداندن پیج می‌توانید پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کرده و به ما دایرکت بدهید.

روش دوم برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش دوم در واقع خلاصه‌ای از روش اول است، اینستاگرام به تازگی صفحه‌ای را ایجاد کرده که هر کدام از کاربران این شبکه اجتماعی که به هر دلیلی با پیام “your account has been disabled for violating our terms” مواجه می‌شوند بتوانند از این صفحه، مشکلات اکانت خود را پیگیری کنند. این صفحه برای برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام کاربرد دارد و باید اطلاعاتی از حساب خود را در آن پر کنید. اطلاعات این صفحه تقریبا با موارد گفته شده در روش اول برابر است.

 1. شما با ورود به این لینک به صفحه اختصاصی این شبکه اجتماعی برای کمک به افرادی که اکانت اینستاگرام آن‌ها غیرفعال شده است، وارد می‌شوید.
 2. در این صفحه باید همانند روش اول مشخصات صفحه را پر کنید.اکانت غیرفعال اینستاگرام
 3. با پر کردن این صفحه درخواست شما ثبت می‌شود و اینستاگرام به زودی ایمیلی برای شما ارسال خواهد کرد.
 4. محتوای ایمیل اینستاگرام بسته به شرایط صفحه اینستاگرام شما ممکن است متفاوت باشد. اما به هر شکل ایمیلی که برای اکثر افراد ارسال می‌شود شامل یک کد است، همانند مرحله پنج روش قبلی باید آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری را در یک کاغذ نوشته و از خود عکس بگیرید.
 5. در ادامه باید از مانند مرحله 6 روش اول، از خود عکس بگیرید و آن را برای ایمیلی که از اینستاگرام به دستتان رسیده، ریپلای کنید و منتظر جواب باشید. اگر روش اول جواب نداد، این روش به احتمال بسیار زیاد موجب رفع مشکل حساب کاربری شما خواهد شد.

روش سوم برگرداندن اکانت disable در اینستاگرام به دلیل نقض قوانین

روش سوم برگرداندن اکانت disable اینستاگرام نیز به دور روش اول شباهت بسیاری دارد اما شما در این روش باید یک صفحه دیگر را پر کنید تا به هدف خود برسید. بنابر دلایلی اینستاگرام دو صفحه برای بازگرداندن اکانت‌های غیرفعال شده دارد. این صفحه محتوایی مانند صفحه‌ای که در روش دوم اعلام کردیم دارد تنها چند مورد آن متفاوت است.

 1. شما در این صفحه باید در کادر اول نام خود را وارد کنید.
 2. در کادر دوم یوزرنیم حساب اینستاگرام خود را وارد کنید.
 3. در کادر سوم ایمیل مربوط به حساب خود و در کارد چهارم شما موبایل متصل به اکانت اینستاگرام را وارد کنید. (اگر موقع ثبت‌نام شماره موبایل خود را وارد نکرده‌اید کادر چهارم را خالی بگذارید)برگرداندن اکانت disable اینستاگرام
 4. در کادر نهایی باید توضیح دهید که اکانت اینستاگرام شما غیر فعال شده، شما به دنبال برگرداندن اکانت اینستاگرام هستید و به کمک نیاز دارید.
 5. بعد از این اتفاق مجددا باید منتظر ایمیل از طرف فیسبوک باشید تا کدی را براش شما ارسال کند و شما یک عکس از خود با یک برگه کاغد شامل آن کد، نام خود و یوزرنیم حساب کاربری گرفته و در جواب آن ایمیل ارسال کنید.

دانستن موارد زیر شاید به دردتان بخورد:

 • شما می‌تواید از این لینک با فیس‌بوک ارتباط برقرار کنید و مشکل‌تان را بگویید. ارتباط از طریق فیس‌بوک می‌تواند موثرتر از ارتباط توسط خود اینستاگرام باشد.
 • در صورتی که جوابی از اینستاگرام دریافت نکردید، چندین بار با فاصله به support@instagram.com ایمیل بفرستید و مشکل‌تان را با ذکر این‌که بی‌دلیل اکانت‌تان بسته شده است، بیان کنید.
 • اگر 2 تا 3 هفته با این فرآیند‌ها نتوانستید حساب‌تان را بازگردانید، به فکر یک اکانت جدید باشید!

نظر شما درباره این مقاله چیست؟ اگر اکانت غیرفعال اینستاگرام خود را مجددا فعال کرده‌اید، تجربه خود را از طریق بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید گوشی پیج ما را در اینستاگرام (itresancom@) فالو کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1,132 دیدگاه
 1. دریا می گوید

  سلام آقای صانعی.
  پیجم که پریده کجا می‌تونم به شما پیام بدم؟؟؟
  تلگرام دارین؟؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، به پیچ اینستاگرام آی‌تی‌رسان دایرکت بدید

   1. دریا می گوید

    سلام آقای صانعی.
    توروخدا کمکم کنید.
    تو رو خدا جواب بدید.
    به کمکتون احتیاج دارم.
    ۳ تا پیجام پریده
    کلی توضیح داره نمی‌تونم اینجا بگم.
    تلگرام آیدی ندارید؟؟؟
    تو رو خدا یه راه ارتباطی بدید.
    تنها کسی که اینجوری پیگیر مشکلات مردمه و به سوالات مردم اینطوری پاسخ میده شمایید🙏🙏🙏
    هزینشم پرداخت می‌کنم، توروخدا کمک کنید.

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، ایمیلتون رو بفرستید

 2. کیمیا می گوید

  سلام.من پیج اولم دیسیبل شده بود دومی هم دیشب لوگ اوت شد تا احراز هویت کردم برگشت.من هردو پیجو با یه ایمیل و شماره ساختم .الان میتونم ایمیل و شماره پیج دومو تغییر بدم یا همون اطلاعاتی که اول سر دادم حساب میشه؟ینی منظورم اینه تغییرش بدم مشکل حل میشه چون میترسم اینم دیسیبل شه
  ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   بله، تغیر بدید دیگه خطری پیج رو تهدید نمیکنه

 3. Alireza می گوید

  سلام چند روز پیش پیج من وقتی داشت آن فالو میکردم تایید حویت خواست اون یکی شمارمو دادم کد اومد زدم گف تا ۲۴ ساعت برسی میشه و جواب میدیم بعد ۲۴ ساعت پیجمو زدم گف غیر فعال شده بیشتر بدانیدو میزنم اینو میاره حساب شمابه دلیل عدم پیروی از شرایط ما غیرفعال شده است. شما نمی‌توانید وارد این حساب شوید و هیچکس نمی‌تواند آن را مشاهده کند.

  برخی از مواردی که مجاز نمی‌دانیم شامل جمع‌آوری غیرعادی پسندیدن، دنبال‌کننده یا اشتراک‌گذاری، پست کردن محتوای تکراری یا تماس مکرر با افراد برای اهداف تجاری بدون رضایت آن‌هاست.
  چیکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   در ابتدا شما باید با همون شماره‌ای که در ابتدای ساخت اکانت به اینتاگرام دادید، همون شماره برای دریافت کد ارسال می‌کردید، زمانی که اینکار رو نکردید پیجتون دیسیبل شد، حالا اگر هنگام مشاهده پیام دیسیبل گزینه Learn More رو میزنید و به صفحه وارد کردن اطلاعات وارد نمیشید احتمالا پیچتون برای همیشه دیسیبل شده، اما صرفا جهت اطمینان روش سوم مقاله رو هم تست کنید ببینید چه پاسخی بهتون میده

   موافقم ۱
 4. نفس می گوید

  سلام خوبید . من حسابم به عنوان ربات تشخیص داده شده ولی وقتی که من می‌خوام برم و بگم که من ربات نیستم عکسایی که باید انتخاب کنم به صورت نیم صفحه میاد و اصلا پیدا نیست هر چقدرم می‌خوام بببرمش بالا نمیشه شما میدونین باید چکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، با VPN تست کنید، اگر باز هم نیومد از مرورگر وب برید، احتمالا باز میشه

 5. علیرضا می گوید

  سلام خسته نباشید چند روز پیش پیجم خود به خود بسته شد و باز نشد وقتی آیدی و رمزمو میزنم یه گزینه میاره میرم توش اینو نوشته حساب شمابه دلیل عدم پیروی از شرایط ما غیرفعال شده است. شما نمی‌توانید وارد این حساب شوید و هیچکس نمی‌تواند آن را مشاهده کند.
  برخی از مواردی که مجاز نمی‌دانیم شامل جمع‌آوری غیرعادی پسندیدن، دنبال‌کننده یا اشتراک‌گذاری، پست کردن محتوای تکراری یا تماس مکرر با افراد برای اهداف تجاری بدون رضایت آن‌هاست.
  چیکار میشه کرد تا پیجم برگرده؟

  1. سعید صانعی می گوید

   مقاله بالا رو بخونید، دقیقا در همین مورد نوشته شده

 6. zahra می گوید

  سلام، من هر چی اکانت اینستاگرام می سازم چند ساعت فعاله بعد دیسیبل میشه ،چیکار باید بکنم؟میشه راهنمایی کنید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   شما احتمالا با یک ایمیل و یا شماره موبایل دیسیبل شده حساب کاربری می‌سازید به همین دلیل اکانت‌های جدید دیسیبل می‌شوند.
   وقتی حسابتون دیسیبل میشه چه پیامی میده؟

   موافقم ۲
   1. zahra می گوید

    این پیام میاد Confirm it’s You to Login

    We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

    Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

    1. سعید صانعی می گوید

     خوب در قسمت تنظیمات گوشی، کش برنامه اینستاگرام رو پاک کنید، سپس خود اپلیکیشن رو حذف کنید و بعد از گوگل پلی اخرین نسخه رو نصب کنید
     سپس با شماره موبایل و ایمیلی که تا حالا باهاش اکانت نساختید، یک اکانت جدید بسازید

 7. ماهی می گوید

  سلام من از برنامه انفالو سال استفاده کردم .الان وارد پیج م میشم این که
  وقتی با پیغام “Your Account .. has been disabled. Follow the next steps within 30 days so you can request a revie با این پیام روبرو میشم. و وقتی میخام لاگین بشم .تیک من ربات نیستم میاد و تصویر کامل نمیاد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برای نمایش کامل تصویر باید با VPN وارد بشید، اگر باز هم تصویر باز نشد با مرورگر وب به حسابتون وارد بشید

 8. میلاد می گوید

  حساب شما غیر فعال شده است. مراحل بعدی را ظرف ۳۰ روز دنبال کنید تا بتوانید درخواست بازبینی کنید. سلام برای من این پیغام اومده البته من ترجمه کردم به فارسی باید چکار کنم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، مقاله بالا رو بخونید و به راه‌حل‌ها عمل کنید

 9. وحید می گوید

  سلام من تو فرم ایدی همون نام کاربری وارد میکنم میگه ایدی وارد شده معتبر نیست .درست هم وارد میکنم ولی ارور میده از طریق فیس بوک هم میرم میگه از طرف اینستا غیر فعال شده حساب شما وقتی ایدی رو تشخیص نمیده یعنی کلا حذف شده یا چی میتونه باشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، تا کنون از روش اول رفتید؟ یعنی زمانی که میخواید وارد اکانت بشید و بهتون پیام میده گزینه Learn more رو بزنید؟

 10. Ali.parsi می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من از حساب حارج شدم بعد که خواستم وارد بشم رمز عبور یادم رفته بود به ایمیل م فرستاد اما اونو نداشتم به شمارم میفرستاد ولی تکراری بود کد اش میزد این کد اعتبارش تا ۱۰ دیقس تأیید کنید که این شما هستید تا وارد شوید
  ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شدیم، بنابراین شما را از سیستم خارج کردیم.
  مراحل بعدی را طی ۱ روز دنبال کنید تا بتوانیم شما را قبل از غیرفعال شدن به حساب خود بازگردانیم. حالا اینو میزنه باید چیکار کنم ممنونم!

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اولین کار اینه که پشت سر هم درخواست کد ندید، یک روز پیچ رو رها کنید بعد با VPN وارد بشید، به این شکل مشکل حل میشود، اگر نشد با مرورگر وب به حسابتون وارد بشید و بعد مراحل احراز هویت شامل ارسال کد یا تشخیص تصاویر رو انجام بدید

 11. پونه می گوید

  سلام اکانت اینستاگرام من به دلیل استفاده از اینستادانلودر بسته شده و وقتی میخوام وارد شم این پیام برای من میاد

  حساب شما به طور موقت قفل شده است
  ما فعالیت مشکوکی را در حساب اینستاگرام شما شناسایی کرده ایم و به طور احتیاطی آن را موقتاً قفل کرده ایم.

  این احتمال وجود دارد که حساب شما در نتیجه وارد کردن گذرواژه خود در وب سایتی که شبیه اینستاگرام است طراحی شده باشد. این حمله به عنوان فیشینگ شناخته می شود.

  در چند مرحله بعدی از شما می خواهیم هویت خود را برای کمک به امنیت حساب خود تأیید کنید و به شما اجازه می دهیم دوباره وارد سیستم شوید
  بعد یه کد میاد به شمارم اونو تایید میکنه مرحله ی بعد که میخوام رمزمو تغییر بدم رمزمو که میزنم همش این پیام میاد
  Sorry, there was a problem. Please try again. شاید صدبار امتحان کردم بازم همین میاد و با گوشی دیگه ای غیر،از،گوشی خودم هم امتحان کردم باز هم همین پیام میاد چیکار کنم؟؟ممنون میشم گمکم کنید

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید وقتی این پیام میاد، یعنی اینستاگرام فکر میکنه شما ربات هستید، اگر نتونستید از مراحل احراز هویت شامل بخش کپچا یا ارسال پیام بگذرید باید از VPN استفاده کنید، اگر دفعه اول این کار رو انجام بدید سریعا مشکل حل میشه، اما مشکل اینه که دوستان ده‌ها بار از این روش می‌روند و به مشکل بر می‌خورند و اینستاگرام به اون‌ها بیشتر مشکوک میشه و احتمال این که شما رو ربات تشخیص بده افزایش پیدا میکنه، به همین دلیل پیشنهاد من اینه که چند روز اصلا به اکانتتون کاری نداشته باشید. بعد از چند روز در ابتدا با VPN و اگر نشد سپس با مرورگر ویندوزی برید و تست کنید، احتمالا مشکل رفع میشه

   موافقم ۱
   1. Asam می گوید

    من هم این دقیقا همین مشکل برام پیش اومده . چقد احتمال داره ک بعد از چند روز امتحان کنیم پیج برگرده؟ من به هر روشی امتحان کردم جواب نداده 🙂

    1. سعید صانعی می گوید

     دقیق نمیشه گفت، اما مورد داشتیم بعد از دو ماه هم برگشته

     موافقم ۱
  2. Asam می گوید

   من هم دقیقا همین مشکل رو دارم؟
   مشکلتون حل نشد شما؟
   اگ شده راهنمایی کنین 🙂

 12. آنوبیس می گوید

  سلام من افراد زیادی را فال و کردم و اینستا من را به عنوان ربات تشخیص داد و پیجم را بست الان که میخواهم تلاش کنم من ربات نیستم صفحه ای کوچک آورده میشود که همه ی عکس ها در آن نیست و اصلا نمی گوید با ید چه عکسی را بزنیم توضیح دهید ممنون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ببینید وقتی این پیام میاد، یعنی اینستاگرام فکر میکنه شما ربات هستید، اگر نتونستید از مراحل احراز هویت شامل بخش کپچا یا ارسال پیام بگذرید باید از VPN استفاده کنید، اگر دفعه اول این کار رو انجام بدید سریعا مشکل حل میشه، اما مشکل اینه که دوستان ده‌ها بار از این روش می‌روند و به مشکل بر می‌خورند و اینستاگرام به اون‌ها بیشتر مشکوک میشه و احتمال این که شما رو ربات تشخیص بده افزایش پیدا میکنه، به همین دلیل پیشنهاد من اینه که چند روز اصلا به اکانتتون کاری نداشته باشید. بعد از چند روز در ابتدا با VPN و اگر نشد سپس با مرورگر ویندوزی برید و تست کنید، احتمالا مشکل رفع میشه

 13. رضا می گوید

  سلام خدمت شما داداش عزیزم
  حدود دو ماهه پیجم غیر فعال شده ،فرم رو هم ارسال کردم برای اینستاگرام ، اما هیچ کدی برای من ارسال نکرده…
  میخواستم بدونم امیدی به برگشتن پیجم هست یا خیر؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، برخی از پیج‌ها به دلیل رعایت نکردن قوانین اینستاگرام به طور کامل بسته می‌شوند، ممکنه پیج‌شما هم کامل بسته شه باشد ولی موردی داشتیم که بعد از دوماه پیچ برگشته باشد

 14. سارا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  برای پیج من اول پیام رفرش نمیشه اومد و بعد تست که ربات نیستید و راستی آزمایی و کد ارسال کرد به گوشیم و گفت تا ۲۴ ساعت طول میکشه خودش log out کرد حالا وارد میشم میگه دیسیبل شده ولی با راه حل شما وارد سایتی که معرفی کردید میشم و فرم رو پر میکنم میگه این حساب فعال ِ، خب من الان باید چیکار کنم ؟ حتی ایمیل هم میاد برام ولی باز نمیشه پیج

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   موقعی که وارد پیچ میشید دقیقه په پیامی براتون میاد؟ همچنین زمانی که فرم رو پر میکنید

   1. سارا می گوید

    Your account has been disabled for violating our terms
    الان ۴ روزه که این پیام میاد و فرم رو که پر میکنم میگه نام کاربری که ارائه کردید متعلق به حساب اینستاگرام غیرفعالی نیست

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، تا کنون از روش اول رفتید؟ یعنی زمانی که میخواید وارد اکانت بشید و بهتون پیام میده گزینه Learn more رو بزنید؟

     1. سارا می گوید

      صفحه سفیده نمیاد برام
      خود فیسبوک برام ایمیل فرستاد که به نظر میرسه پیجتون دیییبل شده و کد فرستادن و چند بار عکس از خودم همراه با کد فرستادم ولی هیچ جوابی ندادن
      الان پیج جدید زدم و نمیفهمم چرا نمیتونم دایرکت پیام بدم یا استوری ریپلی کنم میگه try again later کنار پیامم میاد failed

     2. سعید صانعی می گوید

      خوب پیج قبلیتون دیسیبل شده ولی از خود ایمیل فیسبوک میتونید پیگیر باشید، براشون تصویر بفرستید و صبر کنید، شاید حتی ۱۰ روز طول بکشه تا جواب بدن، ولی فعلا تنها راه ارتباطیتون همون ایمیل هست. در اینستاگرام هم که میگید صفحه سفید میاد، یک بار با VPN تست کنید و یک بار با مرورگر وب، ببینید از این طریق گزینه‌های صفحه به نمایش در میاد
      در مورد اکانت جدید هم باید بگم احتمالا با همون شماره و ایمیل اکانت قبلی دوباره حساب کاربری ساختید و به همین دلیل چیج جدیدتون هم مشکل دارد

 15. علیرضا می گوید

  سلام ،آیا استفاده از اینستا دانلودر هم میتونه دلیل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام باشه.

  1. سعید صانعی می گوید

   بله

 16. اراد می گوید

  سلام با تشکر از شما ، با متود های قرار داده شده تونستم پیج رو در کمتر از ۲۴ ساعت بازگردانی بکنم .

 17. نیلوفر می گوید

  سلام من از هیچ برنامه‌ای بجز خود اینستاگرام استفاده نمیکنم پیجمم هیچ مشکلی نداشت ولی خواستم استوری بزارم پیام من ربات نیستم اومد اونو انجام دادم کد واسه شمارم فرستاد و نوشت بعد از ۲۴ ساعت اگه مشکلی نباشه فعال میشه بعدشم log out شد ولی این ایمیل هم برام اومد و ۲۴ساعت گذشته و من نتونستم وارد پیجم بشم
  We removed or disabled access to your account because content you posted does not follow the Instagram Terms of Use. Our policies prohibit posting fraudulent or misleading content or content that otherwise does not follow the law.

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، پیج شما به دلیل انتشار محتوای غیرمجاز بسته شده، ربطی به ربات یا استفاده از برنامه‌های مشابه اینستاگرام نداره
   در بخش اول مقاله همین صفحه در مورد مطالب غیرمجاز در اینستاگرام صحبت کردیم، شما در حال حاضر پیچ‌تون یا حذف شده یا دیسیبل، اگر حذف شده باشه که هیچی، اگر دیسیبل شده باشه باید از روش‌هایی که در همین مقاله گفته شده، تلاش کنید تا صفحتون باز بشه

 18. امیر می گوید

  سلام خسته نباشید عذرمیخوام پیج بنده چند روزی به علت ربات فالو انفالو دیسیبل شده بعدش زمانی که فرم درخواست بررسی اکانت که لینکش رو قرار دادید کامل پر میکنم وقتی send رو میزنم اصلا ثبت نمیکنه خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید. با تشکر

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   چه پیامی میده؟

   1. امیر می گوید

    اصلا پیامی نمیده فرم و که تکمیل میکنم هر چی رو send میزنم ثبت نمیشه هم با vpn باpc همجوره امتحان کردم فرم رو هم درست تکمیل میکنم ولی با این مشکل روبرو میشم😔

    1. سعید صانعی می گوید

     راستش مشکل در این مرحله با راه حل‌هایی که گفته شده و شما عمل کردید رفع میشه، اما حالا که رفع نشده پیشنهاد من اینه که چند روزی به اکانتتون کاری نداشته باشید، همین که پشت سر هم تلاش میکنید تا حساب بازشه و در این راه از VPN استفاده می‌کنید موجب میشه تا با ipهای مختلف به اینستاگرام متصل شید و بیشتر شما رو به عنوان ربات تشخیص بده. چند روز کاری به حسابتون نداشته باشید و بعدا مجددا تلاش کنید

     موافقم ۱
 19. کیمیا می گوید

  سلام .من اکانتم سه هفتس دیسیبل شده الان اکانت جدیدمم فیدhomeبرام هیچی نمیاره . نمیتونم پروفایلمو ادیت کنم و انگار داره محدودیتاش اضافه میشه .خیلی ناراحتم چون نمیخوام این پیجمم از دست بدم .اون کارایی که گفتین انجام دادم ولی درست نمیشه .با vpnو یا با گوشی دیگه .حافظه کش روهم پاک کردم یا حذف و نصب کردم ولی درست نمیشه .ipرو باvpnهم عوض کردم ولی درست نمیشه فقط با نسخه وب میاد اونم بدون استوری مگه وارد پیج طرف بشم استوریشو ببینم .ممنون میشم بهم راهکار بدین یعنی این حسابمم داره دیسیبل میشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   دیگه تنها راه‌کارهایی که باقی میمونه موارد زیر هست:
   چک کنید تایم و ساعت گوشی درست هست یا خیر
   اگر حافظه‌تون پر شده کمی فضای حافظه رو خالی کنید
   ایمیل‌تون رو تغییر بدید
   برنامه رو اپدیت کنید

 20. حسن می گوید

  سلام من از vpnاستفاده کردم پیام موقتا بسته شده. اینستاگرام کد بازیابی رو به ایمیلی که قبلا برای پیجم ساختم ارسال کرده. منتها مسئله اینه که به اون ایمیل درحال حاضر دسترسی ندارم.
  میخوام کد به موبایلم ارسال بشه. راهی هست که کد به موبایلم فرستاده بشه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   اگر موبایلتون رو قبلا در پروفایل وارد نکرده بودید، دیگه راه حلی ندارد، چون شما فقط ایمیل رو به اینستاگرام دادید، تنها راه اینه یه جوری به ایمیل قبلی دسترسی پیدا کنید

 21. amir می گوید

  سلام وقت بخیر پیام برای بازگشت بخ پیج اومد عکس هم ارسال کردم ولی هنوز پیج برنگشته دوباره باید عکس بگیرم؟

  1. سعید صانعی می گوید

   صبر کنید تا جواب اینستاگرام بیاد، اگر بیش از یک هفته طول کشید و پیامی دریافت نکردید، مجددا فرم پر کنید و عکس بفرستید

   موافقم ۱
 22. کیمیا می گوید

  سلام .ببخشید پیج من تقریبا سه هفته ای دیسیبل شده الان پیج جدیدمم وارد که میشم قسمتfeedرو هیچی نمیاره درحالی که با اکسپلور فقط پستهارو میاره بدون استوری.ینی دوباره دیسیبل شدم؟ممنونم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، خیر این مشکل به معنای دیسیبل شدن نیست، کش برنامه رو پاک کنید، درست میشه، اگر نشد از یک گوشی دیگه تست کنید یا با vpn برید ببینید فید رو نشون میده یا خیر

 23. صحرا می گوید

  وقت بخیر
  شما جواب دایرکت اینستا نمیدید؟
  من کار واجبتون دارم..

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، تعداد پیام‌ها زیاد است، کمی طول میکشه تا به تمامی دایرکت‌ها جواب داده بشه

 24. Elham می گوید

  سلام برای من این پیام میاد
  سلام اکانت اینستاگرام من به دلیل استفاده از انفالو یاب بسته شده و وقتی میخوام وارد شم این پیام برای من میاد

  حساب شما به طور موقت قفل شده است
  ما فعالیت مشکوکی را در حساب اینستاگرام شما شناسایی کرده ایم و به طور احتیاطی آن را موقتاً قفل کرده ایم.

  این احتمال وجود دارد که حساب شما در نتیجه وارد کردن گذرواژه خود در وب سایتی که شبیه اینستاگرام است طراحی شده باشد. این حمله به عنوان فیشینگ شناخته می شود.

  در چند مرحله بعدی از شما می خواهیم هویت خود را برای کمک به امنیت حساب خود تأیید کنید و به شما اجازه می دهیم دوباره وارد سیستم شوید
  بعد یه کد میاد به شمارم اونو تایید میکنه مرحله ی بعد که میخوام رمزمو تغییر بدم رمزمو که میزنم همش این پیام میاد
  Sorry, there was a problem. Please try again. شاید صدبار امتحان کردم بازم همین میاد باید چیکار کنم

  1. سعید صانعی می گوید

   یعنی وارد اون مراحل تایید هویت نمی‌شید؟ از vpn استفاده کنید یا از نسخه وب اینسنتاگرام برید، چون مراحل تایید هویت حتما باید انجام بشه

   1. زهرا می گوید

    سلام برای من این پیام میاد
    سلام اکانت اینستاگرام من به دلیل استفاده از انفالو یاب بسته شده و وقتی میخوام وارد شم این پیام برای من میاد

    حساب شما به طور موقت قفل شده است
    ما فعالیت مشکوکی را در حساب اینستاگرام شما شناسایی کرده ایم و به طور احتیاطی آن را موقتاً قفل کرده ایم.

    این احتمال وجود دارد که حساب شما در نتیجه وارد کردن گذرواژه خود در وب سایتی که شبیه اینستاگرام است طراحی شده باشد. این حمله به عنوان فیشینگ شناخته می شود.

    در چند مرحله بعدی از شما می خواهیم هویت خود را برای کمک به امنیت حساب خود تأیید کنید و به شما اجازه می دهیم دوباره وارد سیستم شوید
    بعد یه کد میاد به شمارم اونو تایید میکنه مرحله ی بعد که میخوام رمزمو تغییر بدم رمزمو که میزنم همش این پیام میاد
    Sorry, there was a problem. Please try again. شاید صدبار امتحان کردم بازم همین میاد باید چیکار کنم

    …….

    احراز هویتی وجود نداره در واقع
    این که میاد میگه رمز جدید بزن رمز جدید میزنم میگه بعدا امتحان کنید
    من برنامه آنفالویاب داشتم
    قبلا هم پیجم پرید ۳ ساعته برگردوند
    این دفه کلا ورژن دیسیبل کردن عوض کرده و این پیام میاد..من توو ایرکت اینستا تصویرش فرستادم..با وی پی ان هم امتحان کردم نشد
    با وب هم رفتم نشد..همش اینو میزنه بعد زدن رمز جدید Sorry, there was a problem. Please try again
    توروخدا کمکم کنید خیلی برام مهمه

    1. سعید صانعی می گوید

     خوب شما با یک گوشی دیگه تست کردید؟ این پیام زمانی ارسال میشه که گوشی و ip شما از طرف اینستاگرام بن شده باشد، به همین دلیل یکی از راه حل‌ها این هست که با یک گوشی دیگه تست کنید، یا از نسخه وب یک گوشی دیگه وارد حسابتون بشید، با این دو راه کار اگر موفق به ورود به حسابتون شدید، اکانتتون رو به یک حساب فیسبوک متصل کنید، به احتمال ۹۰ درصد مشکلتون رفع میشه

     1. زهرا می گوید

      اگه درست متوجه شده باشم منظورتون گوشی ای و نتی هست که تا با بحال ازش وارد پیجم نشدم؟
      چون من با گوشی مادرمم که وارد میشدم باز اینجوری میشد و ارور میداد چون قبلا با گوشی و نت ایشون بارها رفته بودم توو پیجم
      و یکی م اینکه من عکس اینام فرستادم براشون و الان حدود ۳۵ ساعتی هست پیجم پریده…
      این قضیه برای من حیاتیه و من کلی اطلاعات مهم دارم توو پیجم
      با توجه به اینکه ورژن دیسیبل شدن پیجم با بقیه فرق داره بنظرتون میشه برش گردوند؟
      چون هیچی نمیاره فقط یه کد میزنه به سیم کارت یا ایمیلم و من بعد زدن اون کد میرم که رمز جدید فعال کنم که ارور میده
      خودشم گفته که بخاطر استفاده از یه برنامه ی شبیه سازی شده ی اینستاگرامه!

     2. سعید صانعی می گوید

      به نظرم از مسیری که خود اینستاگرام به شما داده (ارسال کد) به جایی نمی‌رسید، شما مثل بقیه از ابتدا شروع کنید و از لینکی که در مقاله بالا هست اطلاعات حساب خودتون رو ثبت کنید، عکس بفرستید و از اون مسیر پیگیر باز شدن حساب باشید. در خصوص احتمال باز شدن حساب چیزی رو نمیتونم بگم ولی به نظرم از روش دوم برید ممکنه نتیجه بگیرید

   2. امیر زینالی می گوید

    سلام منو از اینستا انداخت بیرون میرم تو پیجم میگه پیج شما متوقف شده است اگر تا۳۰روز ایندخ مراحل را انجام ندین پیج به طور کامل متوقف میشه چیکار کنم

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، باید مراحل گفته شده در مقاله رو انجام بدید

 25. محمد می گوید

  سلام وقتتون بخیر من حسابم دیسیبل شده چیکارکنم درش بیارم چندروز طول میکشه

  1. سعید صانعی می گوید

   این مطلب دقیقا برای همین مشکل ساخته شده، متن رو بخونید و به راه‌کارها عمل کنید

 26. saye می گوید

  اکانت من از ۴ مهر غیر فعال شده زمانیکه داشتم تو انفالو یاب کار میکردم منو ربات تشخیص داد و اکانتمو غیر فعال کرد قبلا هم این اتفاق افتاده بود ولی ۳ روزه بهم برگردوند ولی اینبار تا الان برنگردونده
  ایمیل زدم عکس و کد خواست و ارسال کردم هر روز ریپورت میفرستم ولی هنوز درست نشده
  خواهش میکنم راهی هست بهم بگید ممنون میشم

  1. سعید صانعی می گوید

   حسابی که یک بار بسته شده، دفعه دوم دیرتر و سخت‌تر برمیگرده، شاید هم برنگرده چون اینستاگرام بیشتر روی حساب شما حساس شده
   راهنمایی در این زمینه نمیشه کرد، راه باز کردن اکانت همینه و باید این راه رو تکرار کنید به امید اینکه شاید حسابتون باز بشه

 27. عطی می گوید

  سلام بخشیدمن۲روزه که پیج اینستام قفل شده برای اینکه اشتباهی سنموزیر۱۳سال زدم خواهش میکنم اگه راحلی برای بازشدن پیجم داریدبگیدبهم؟!

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، باید ازاین لینک اقدام کنید
   وارد این صفحه بشید و اطلاعات واردشده مثل سنتون رو به میلادی تبدیل کنید و وارد کنید، بعد باید یک عکس از خودتون در حالی که پاسپورتتون در دست گرفتید بفرستید که اینستاگرام متوجه بشه شما در مورد سنتون دروغ نمیگید، بعد از این کار مدتی طول میکشه ولی پیج باز میشه

   موافقم ۱
 28. امیر می گوید

  سلام من پیجم دیسیبل شد حالا میخوام یک پیج جدید درست کنم وقتی بهم یوز نیم پیشنهادی میدم که ثبت بشه این پیغام رو بهم میده we restrict certain activity to protect our community
  اخرشم هم میگه دوباره سعی کنید
  مشکل چی هست

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام این پیام میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اما مهم‌ترین اون‌ها اینه که شما از اینستاگرام به خوبی استفاده نکردید، راه حل رفع این مشکل هم به این که شما چیکار کردید که این پیام رو دریافت کردید بستگی داره، اما به طور کلی سعی کنی از یک اینترنت دیگه به گوشی وصل شوید، برنامه‌های جانبی انیتساگرام مثل فالویاب و لایک و این موارد رو پاک کنید، کلا برنامه اینستاگرام رو پاک کنید از ابتدا نصب کنید

 29. حسین می گوید

  سلام من بعد اینکه فرم رو تکمیل کردم و ارسال میزنم هیچ اتفاقی نمیافته همینجوریه 🤔

  1. سعید صانعی می گوید

   با وی پی ان تست کنید ببینید درست میشه، همچنین از نسخه وب اینستاگرام هم تست کنید

 30. علیرضا می گوید

  سلام ،بعد از ارسال عکس و کد به اینستاگرام ، اگه اجازه دسترسی مجدد به اکانت رو بدهند ،باید چه ایمیلی از اینستاگرام دریافت کنیم که دسترسی مجدد به حساب رو داده باشند،منظورم متن اجازه دسترسی چجور متنی هست که باید منتظر اون باشیم.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، اون متن اهمیت ندارد، شما وقتی بتونید وارد اکانت بشوید یعنی مشکلتون رفع شده است

 31. احسان می گوید

  سلام
  اون مراحل بازیابی حساب اینستاگرام رو رفتم، این پیغام رو میده:

  “در حال حاضر نمی توانید از این ویژگی استفاده کنید
  ما تعداد دفعاتی را که می توانید ارسال کنید ، نظر دهید یا کارهای دیگر را در مدت زمان معین انجام دهید محدود می کنیم تا از جامعه در برابر هرزنامه محافظت کنید. می توانید بعداً دوباره امتحان کنید. بیشتر بدانید
  اگر فکر می کنید این با استانداردهای انجمن ما مطابقت ندارد ، به ما اطلاع دهید .”

  1. سعید صانعی می گوید

   با وجود این پیام هنوز دسترسی به اکانتتون ندارید؟

   1. احسان می گوید

    نه هنوز، به مون حالت غیرفعال هس

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام این پیام میتواند دلایل مختلفی داشته باشد اما مهم‌ترین اون‌ها اینه که شما از اینستاگرام به خوبی استفاده نکردید، راه حل رفع این مشکل هم به این که شما چیکار کردید که این پیام رو دریافت کردید بستگی داره، اما به طور کلی سعی کنی از یک اینترنت دیگه به گوشی وصل شوید، برنامه‌های جانبی انیتساگرام مثل فالویاب و لایک و این موارد رو پاک کنید، کلا برنامه اینستاگرام رو پاک کنید از ابتدا نصب کنید

 32. سعید می گوید

  سلام برای من صفحه help اینستاگرام باز نمیشه فقط یه صفحه سفید میاد با کامپیوتر هم امتحان کردم هم همینطوری بود لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنونم

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام با vpn تست کنید

 33. امیر می گوید

  سلام خوبید. من پری روز فرم دیسیبل رو پر کردم و بلافاصله ایمیل واسم اومد و فرداش تصویر خودمو به همراه نام و ایدی اون کد همونطوری که در سایت گفته بودید فرستادم ولی الان ۱روز گذشته و هیج جوابی نگرفتم منم مجددا فرم رو از نو پر کردم وقتی ارسال رو میزنم هیج ایمیلی واسم نمیاد. فقط وقتی کلمه send رو از فرم دیسیبل میزنم یک صفحه جدید باز میشه که گوشه بالاش نوشته help center بعد نوشته سلام چگونه ما می توانیم کمکتون کنیم. بعد چندتا تیتر الکی نوشته در مورد پیدا کردن اطلاعاتی راجب کووید ۱۹ از اینستا یا پیدا کردن عکس و پست هایی که دیگران دراینستا به نمایش گذاشتن و هیچ چیز دیگه ای که مرتبط باشه با اکانت دیسیبل نداره. ممنون میشم راهنمایی کنید که چرا ایمیل جدید واسم نمیاد

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، معمولا اینستاگرام به سرعت پاسخ نمیدهد، کمی صبر کنید، اگر بعد از یک هفته جوابی دریافت نکردید مجددا اقدام کنید

 34. امیر می گوید

  با سلام و خسته نباشید
  کدی که بعد از پر کردن فرم دیسیبل برای ارسال تصویر واسم  ایمیل میشه اون کد همیشه ثابت هست یا اگر من بعد چند روز باز از اول فرم دیسیبل رو پر کنم یه کد جدید به ایمیلم میاد. چون من بعد از ارسال تصویر با کدی که فرستاده بودن هیج ایمیلی از اینستا در جواب تصویری که فرستادم واسم نیومد منم یک مرتبه دیگه فرم دیسیبل رو پر کردم ولی هیچ ایمیلی جدیدی از اینستا واسم نیومد. بنظر شما به همون اولین ایمیلی که  اینستا واسم کد رو قبلا فرستاد باز تصویر رو ارسال کنم یا صبر کنم یک ایمیل با کد جدید بیاد.
  ممنون اگه میشه راهنمایی کنید.

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، هر بار پس از پر کردن فرم یک جدید جدید براتون ارسال میشه که باید اون رو در برگه بنویسید و عکس بگیرید

 35. Abbas می گوید

  سلام اکانت اینستاگرام من به دلیل استفاده از انفالو یاب بسته شده و وقتی میخوام وارد شم این پیام برای من میاد

  حساب شما به طور موقت قفل شده است
  ما فعالیت مشکوکی را در حساب اینستاگرام شما شناسایی کرده ایم و به طور احتیاطی آن را موقتاً قفل کرده ایم.

  این احتمال وجود دارد که حساب شما در نتیجه وارد کردن گذرواژه خود در وب سایتی که شبیه اینستاگرام است طراحی شده باشد. این حمله به عنوان فیشینگ شناخته می شود.

  در چند مرحله بعدی از شما می خواهیم هویت خود را برای کمک به امنیت حساب خود تأیید کنید و به شما اجازه می دهیم دوباره وارد سیستم شوید
  الان منچی کار کنم درست میشه

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، خوب مراحل بعدی که براتون به نمایش در میاد رو باید انجام بدید، اگر این مراحل باز نمیشن، از فیلترشکن استفاده کنید

 36. هومن می گوید

  سلام – برای رفع دیسیبل اکلانت _ ایمیل و روزی ۲ بار ریپلای کنیم براشون _ یا روزی ۲ بار تمام مراحل و باید طی کنیم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، روزی ۲ بار زیاده، یک بار بفرستید چند روز صبر کنید اگر خبری نشد مجددا ارسال کنید.

   1. هومن می گوید

    باید مراحل و از اول برم و فرم پر کنم یا نه رو همون ایمیل روزی یکبار ریپلای کنم و بفرستم براشون

    1. سعید صانعی می گوید

     از اول باید برید

 37. امیر می گوید

  با سلام و خسته نباشد همونطور که فرمودید اینستاگرام در حال بررسی ربات اکانت هست وطی ۲۴ساعت شاید پیج برگرده اما ۲۴ ساعت گذشت و من وقتی از داخل وب به سایت اینستا رفتم واسه لوگ این  تا ایدی و پسوورد خودم رو بزنم تا ببینم پیجم درست شده یا نه وقتی ایدی و پسوورد رو زدم اتفاقی نیوفتاد و این متن رو دادYour account has been disabled for violating our terms. Learn how you might be able to restore your account.

  1. سعید صانعی می گوید

   بله ممکنه این اتفاق هم بیفته، حالا باید از روش‌های گفته شده برای رفع دیسیبل شدن اکانت خودتون اقدام کنید

 38. Amin می گوید

  سلام چند سال پیش یه پیج داشتم و پسوردش وحتی جیملشم یادم نیست هر کاری کردم پیج بالا نمیاد چیکار کنم .
  ممنون میشم

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، راهی نیست بدون ایمیل و پسورد نمیشه وارد شد

 39. amirei می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید پیج من خود ب خود بسته شده و از اون روز یه پیغام همیشگی وقتی میخوام برم تو حساب میده که میگه مامتوجه فعالیت های غیر عادی و این چیزا در حساب شما شده ایم این مراحل را برای بازگردانی پیج دنبال کنید وگرنه تا سی روز آینده پیج بسته میشه ولی خب هیچ مراحلی نمیاره بعد چند دقیقه فقط یچیزی میاد که باید تیک بزنی ربات نیستی من باید چیکار کنم لطفا پاسخ دهید❤️

  موافقم ۳
  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، صفحه تست تصویری برای شما باز نمیشه، با فیلتر شکن امتحان کنید اگر نشد از نسخه وب برید احتمالا مراحل به طور کامل براتون باز میشه

 40. امیر می گوید

  سلام اکانت من دیسیبل شد و بعدش ازم خواست که من ربات هستم یا نه وقتی تایید کردم ربات نیستم در آخر این پیغام واسم. اومد ممنون میشم راهنمایی کنید
  Well rewiew your in fo and if we can comfrim it you be able to request a rewiew in the help
  centre with in approximately 24 hours

  1. سعید صانعی می گوید

   در پیام ذکر شده که اینستاگرام مراحل تایید ربات شما و بررسی میکنه و اگر مشکلی نباشد طی ۲۴ ساعت آینده پیج‌تون بر میگرده

 41. کیمیا می گوید

  سلام . من عکس رو با فرمت jpg فرستادم . بنظرتون مشکلی داره؟ممنون از پاسختون

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   خیر

 42. مصیب می گوید

  سلام اکانت من بخاطر انفالو زیاد اینسابستش خالا می شه درستش کنید ممنون ازشما

  1. سعید صانعی می گوید

   مطالب بالا رو بخونید و به راه حل‌ها عمل کنید

 43. ZAHRA می گوید

  سلام خسته نباشید
  من این فرم و پر میکنم ولی قسمت ایدیمو قبول نمیکنه و پیدانکردن ایدی میاد

  1. سعید صانعی می گوید

   خوب احتمالا ای‌دی رو اشتباه میزنید، در قسمت آی‌دی فقط باید آی‌دی اینستاگرام بدون هیچ حرف و حروف اضافه ای نوشته بشه

 44. Sheydari می گوید

  سلام من اکانتم دسیبل شده همه مراحلی که توضیح داده بودین رو انجام دادم عکس هم فرستادم ولی هنوز جوابی نگرفتم الان میخوام دوباره عکس بفرستم وقتی فرم رو پر میکنم این متن میاد

  در حال حاضر نمی توانید از این ویژگی استفاده کنید
  برای محافظت از جامعه شما در برابر محتوای هرزنامه ، ما محدودیت هایی را در مورد تعداد دفعاتی که می توانید ارسال کنید ، نظر دهید یا اقدامات دیگر را در یک دوره زمانی معین انجام دهیم ، تعیین کرده ایم. می توانید بعداً دوباره امتحان کنید. اطلاعات بیشتر
  اگر فکر می کنید استانداردهای انجمن را نقض نمی کند ، لطفاً به ما اطلاع دهید .
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  موافقم ۱
  1. سعید صانعی می گوید

   خوب مثل اینکه شما تعداد زیادی ایمیل برای اینستاگرام ارسال کردید، اون بخش لطفا به ما اطلاع دهید فکر کنم لینک باشد، باید روی اون بزنید و ببینید چه مراحلی رو باید طی کنید

 45. mahdiye می گوید

  با سلام وقت بخیر، من پیجم دیسیبل شد و همه این کار هارو کردم ولی نتیجه نداد چند بار هم عکس فرستادم جواب ندادن میخاستم بپرسم شرایطی که عکس باید داشته باشه چیه؟؟
  و این پیغامی که میده
  You won’t be able to log into this account and no one else will be able to see it. We’re unable to restore accounts that are deleted for these types of violations.
  یعنی دیگه برنمیگرده؟؟

  1. سعید صانعی می گوید

   شما مشخصا قوانین اینستاگرام رو زیر پا گذاشتید و اکانتتون برای همیشه دلیت شده

 46. مریم می گوید

  سلام
  پیج من بی دلیل دیسیبل شده تا حالا سه بار مراحل بالا رو انجام‌دادم واسم ایمیل اومده و هربار نزدیک به ۵ بار ایمیل رو پاسخ دادم و عکس رو طبق شرایط خواسته شده ارسال کردم ولی هیچ پاسخی دریافت نکردم ،امکان برگشت پیجم هست ؟ چکار باید بکنم ؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، در خصوص بازگشت پیچ تضمینی وجود ندارد، فقط میتونم بگم که امیدتون رو از دست ندید، فرم رو پر کنید، عکس رو ارسال کنید و یک هفته منتظر بمانید، اگر پاسخ نگرفتید مجددا اقدام کنید

 47. Elham می گوید

  سلام من اکانتم هک شده بود .برام ایمیل بود یکی تو‌المان با یه گوشی دیگ وارد اکانتم شده من سریع رمز عوض کردم اما نمی‌دونم چی شد فرداش اینستام کلا بسته شد دیسیبل شد.انقد از خودم عکس‌ گرفتم و کد فرستادم حالم بهم میخوره اصلا جوابی نمیاد فک‌کنم یه هفته شده باشه.پیجم‌ برام‌پر از خاطره های قشنگه و کلی دوست دارم ک نمیتونم باهاشون صحبت کنم .لطفا اگ راهی برای برگردوندن اکانتم دارید بگید 🙏

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، یک هفته تایم خیلی کمیه، امیدتون رو از دست ندید، نباید این قدر سریع عکس بفرستید، یک تصویر بفرستید، یک هفته صبر کنید، اگر جوابی دریافت نکردید مجددا ارسال کنید

 48. Thamer می گوید

  سلام خسته نباشید

  من دیروز فرم دیسیبل رو پر کردم، بعد برام ایمیل اومد که از خودم با یه کاغذ و کد و اسم و یوزرنیم عکس بفرست
  من حدودا ۵ بار تا حالا عکس رو فرستادم و ریپلی کردم اما هر بار بعد از چند دقیقه ایمیل میاد که تا زمانی که عکس قابل قبول دریافت نکنیم نمیتونیم اکانت رو برگردونم» در حالی که عکس های من واضح و بدون مشکل هست، بیشتر میخوره که یه باگ باشه نظر شما چیه؟

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، به هر شکل تصویر یک مشکلی داره، دقت کنید که متن تصویر باید انگلیسی و با حروف بزرگ و واضح باشد، چهره خودتون هم در تصویر مشخص باشد

   موافقم ۱
 49. کیمیا می گوید

  سلام من ۴ روزه اکانتم دیسیبل شده ولی تو صفحم عکس از خودم اصلا ندارم فقط تو قسمت بایگانی استوری ینی این حسابا برنمیگردن؟در حالی ک چند بار عکسمو فرستادم . بعد کمتر از ۲۰۰ فالور داشتم . پیجای دیسیبل اکثرا برمیگردن یا کلا حذف میشن؟ممنونم از پاسخگوییتون

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، بستگی دارد که چرا پیجتون بسته شده؟ اگر قوانین اینستاگرام رو زیر پا گذاشته باشید، احتمالش هست که برنگردد، اما اگر اینستا شما رو به عنوان ربات بشناسه، میتونید اثبات کنید که ربات نیستید و شانس برگشت پیج بیشتره

   موافقم ۱
 50. Parisa می گوید

  سلام خسته نباشید
  کمک کنید لطفا
  اکانت من ب دلیل استفاده از انفالویاب غیرفعال شده
  چندین بار ایمیل زدم و بالاخره به یکی از ایمیل هام جواب دادن
  ی کدی رو فرستادن ک باید عکس میگرفتم میفرستادم ک انجامش دادم و فرستادم الان ۵ روز از اون ایمیل میگذره ولی جوابی ندادن ک اکانتم فعال میشه یا نه
  بازم منتظر بمونم یا دوباره ایمیل بزنم؟
  چیکار کنم اخه😭

  1. سعید صانعی می گوید

   سلام، ۱۰ روز منتظر بمانید اگر پاسخ ندادند از ابتدا اقدام کنید

   موافقم ۱
   1. مهرداد می گوید

    داداش اینم پیج انستاگرامم هستش
    الان چن روزه که دیسیبل شده
    *****

    1. سعید صانعی می گوید

     سلام، ما به اطلاعات اکانت شما دسترسی نداریم که بخوایم اون رو باز کنیم، شما با استفاده از این روش‌هایی که گفته شده باید تلاش کنید تا حسابتون باز بشه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

کاریزما