گوگل از نسخه بزرگتر اسپیکر گوگل هوم با نام هوم مکس رونمایی کرد

گوگل دقایقی پیش از نسخه بزرگتر اسپیکر گوگل هوم با نام هوم مکس رونمایی کرد. این اسپیکر استریو مجهز به دستیار هوشمند گوگل اسیستنت بوده و شباهت‌هایی با اسپیکر قدیمی های‌فای اپل که مربوط دهه قبل است نیز دارد. این محصول را باید رقیب جدیدی برای هوم‌پاد اپل و Sonos دانست.

اسپیکر هوم مکس دارای دو اسپیکر 4.5 اینچی Woofer به همراه چندین توییتر بوده که به وسیله یک پنجره بلندگوی مشبک پوشیده شده است. این محصول همچنین به میکروفون‌های بسیار قوی مجهز شده که به گفته گوگل در هنگام پخش موزیک نیز قادر به شنیدن صدای کاربر خواهد بود.

درست مانند هوم‌پاد شرکت اپل، هوم مکس نیز می‌تواند با استفاده از ویژگی‌ صدای هوشمند، خود را با محیط یا اتاقی که در آن قرار گرفته سازگار کند. طبق ادعای گوگل، این ویژگی قادرست تا هوم مکس را با توجه به نوع صدای دریافتی کاربر، از جمله موزیک، پادکست و یا صدای تماس تلفنی هماهنگ کند. همچنین به کمک این ویژگی، با توجه به میزان سروصدای موجود در خانه شما، میزان صدای اسپیکر تغییر پیدا می‌کند. به عنوان مثال زمانی‌که ماشین‌ظرفشویی را روشن کنید، صدای اسپیکر به طور خودکار افزایش پیدا می‌کند!

این اسپیکر را می‌توان بر روی طرف دیگر نیز قرار داد و همچنین با استفاده از آهنربای متصل به اسپیکر می‌توان آن را به نقاط مورد نیاز متصل نمود. از دیگر ویژگی‌های اسپیکر جدید گوگل می‌توان به قرارگیری دکمه‌های کنترلی لمسی، پشتیبانی از بلوتوث و گوگل کست اشاره نمود. علاوه‌بر این موارد، هوم مکس از جک صدای 3.5 میلی‌متری نیز پشتیبانی می‌کند.

کاربران می‌توانند با خرید هر دستگاه از این محصول، به مدت 12 ماه از سرویس موزیک یوتیوب به‌صورت رایگان استفاده کنند.به گفته گوگل این محصول با قیمت 399 دلار از دسامبر سال جاری روانه بازار خواهد شد.

پیام بگذارید