انتشار تصاویری جدید از آی‌فون X

شخصی امروز سه عکس از آی‌فون X را منتشر کرده که ظاهرا اواخر ماه گذشته، آن‌طور که قفل صفحه تلفن در عکس نشان می‌دهد، گرفته شده است. تصویر اول قفل صفحه تلفن، شکاف بلندگو، دوربین و بقیه قسمت‌ها را نشان می‌دهد. عکس دوم صفحه اصلی و سومین تصویر بر روی پشت دستگاه تمرکز دارد.

در این تصاویر نکاتی وجود دارد که به آن‌ها اشاره می‌کنیم. در عکس اول شاهد درج عبارت “محرمانه و اختصاصی” بر روی صفحه قفل دستگاه هستیم. این عبارت می‌تواند نشان‌دهنده این امر باشد که شخص موردنظر از کارکنان اپل است که البته شاید حدس ما اشتباه باشد. شماره تلفنی که در عکس پوشانده شده احتمالا اسم شخصی را که نوعی توافقنامه مربوط به افشا نکردن بعضی اطلاعات را نقض کرده به ما می‌دهد.

اپل از تاریخ 27 اکتبر پیش فروش آی‌فون X را شروع می‌کند و از تاریخ 3 نوامبر به خریداران تحویل داده می‌شود. در ابتدا تعداد محدودی از این دستگاه در دسترس خواهد بود، مخصوصا اگر شایعات مربوط به مشکل اپل برای تولید دوربین TrueDepth صحت داشته باشد.

هفته گذشته یکی از شرکت‌های اقتصادی گفته بود که میزان تولید آی‌فون X در حال حاضر تنها 10 درصد هدف اپل از تعداد کلی تولید این دستگاه را تشکیل می‌دهد، بنابراین احتمال وقفه در عرضه این گوشی هوشمند وجود دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
7 دیدگاه
 1. Arta20 می گوید

  مسخره تر از این گوشی وجود نداره

 2. Asoo می گوید

  یعنی بعد ایفون ایکس چی قرار بزنه؟?

 3. amin می گوید

  همانا گوشی در نزد ما یکی است و آن آیفون است

 4. MahsaMahdavi می گوید

  خیلیم زیبا و قشنگ از سامسونگ بهتر

 5. Maahdi2000 می گوید

  بسیار زشت

 6. اشکان موسوی می گوید

  ایفون ۸ که میگن باطریش میترکه مشکل داره ..ایفونم اخه شد گوشی

 7. داود می گوید

  قیافش به دل ادم نمیشینه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان