امکان مبادله وجه از طریق اپلیکیشن جی‌میل برای کاربران اندروید فراهم شد

4 0

گوگل به‌تازگی ویژگی جدیدی را به اپلیکیشن جی‌میل اندروید افزوده که کاربران را قادر به ارسال و یا درخواست وجه بدون بهره‌گیری از هرگونه برنامه پرداخت دیگری می‌کند. بدین ترتیب کاربران بدون خروج از اپلیکیشن جی‌میل به راحتی و به‌صورت رایگان می‌توانند حساب‌های مالی خود را با دوستانشان تسویه کنند.

gmail-send-money-android-640x301 امکان مبادله وجه از طریق اپلیکیشن جی‌میل برای کاربران اندروید فراهم شد

این قابلیت پیش از این برای کاربران سرویس تحت وب جی‌میل در دسترس بود و گوگل هم‌اکنون این قابلیت را به اپلیکیشن اندروید این سرویس اضافه کرده است. نکته مهم درباره ویژگی مذکور این بوده که امکان مبادله وجه با همه افراد، حتی کسانی که هیچ آدرس جی‌میلی ندارند نیز میسر خواهد بود.

ارسال وجه از طریق این سرویس بسیار ساده بوده، به‌طوری‌که فرآیند آن همانند ارسال یک فایل پیوست است. در حقیقت برای این امر کافیست که کاربر گزینه پیوست (attachment) را لمس کرده و مشخص کند که قصد ارسال و یا درخواست وجه از فردی را دارد.

کاربران می‌توانند درون خود ای‌میل این مبادله را صورت داده و نیازی به نصب اپلیکیشن پرداخت جداگانه‌ای نخواهد بود. همچنین در این سرویس امکان ارسال مستقیم وجه به حساب بانکی فرد دریافت کننده نیز وجود دارد. تمامی این عملیات برای فرد ارسال کننده و دریافت کننده وجه، کاملا رایگان است.

گفتنی است گوگل درحال حاضر این قابلیت را در آمریکا و برای سرویس تحت وب جی‌میل و نسخه اندروید آن فعال کرده و هنوز اطلاعی در مورد زمان عرضه آن در سایر مناطق دنیا در دسترس نیست.

4 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  چه جالب
  بنظر کاربردی میاد

 2. اشکان موسوی می گوید

  به درد ایران که نمیخوره پس فرقی ب حالمون نداره این امکان جدیدش

 3. Arta20 می گوید

  چیز جالبی نیست حال نکردم با این امکاناتش
  یاهو میل بهتره سرعتش

 4. مریم می گوید

  فعلا ک تو امریکا کار میکنه مهم نیس بود نبودش

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم