گزارش مالی سه ماهه چهارم اپل منتشر گردید

درست با نزدیک شدن به زمان عرضه آی‌فون X اپل، این شرکت گزارش مالی مربوط به فصل چهارم خود را منتشر کرد. بدین ترتیب آن‌ها توانستند بین ماه‌های جولای تا سپتامبر درآمدی در حدود 52.6 میلیون دلار کسب کنند که این مقدار نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشدی 12 درصدی داشته است. همچنین 62 درصد از درآمد حاصل، مربوط به فروش بین‌المللی شرکت اپل بوده است.

براساس این گزارش، شرکت اپل در این مدت 46.67 میلیون نسخه آی‌‌فون و 10.3 میلیون دستگاه آی‌پد به فروش رسانده است. همچنین این شرکت 8.5 میلیارد دلار از طریق ارایه سرویس‌های مختلف در این مدت درآمد کسب کرده است. این مقدار بیشترین درآمد حاصل از سرویس‌های اپل چون AppleCare و Apple Pay  تاکنون بوده است.

باتوجه به قرارگیری جمعه سیاه و کریسمس در فصل بعدی، اپل منتظر یک فصل بسیار پرسود بوده و پیش‌بینی می‌شود که درآمدی در حدود 84 الی 87 میلیارد دلار کسب کند.

همانطور که مطلع هستید، شرکت اپل از سه‌ آی‌فون جدید خود به همراه سری سوم اپل واچ، در سپتامبر گذشته رونمایی کرد. با این وجود عرضه مهمترین محصول معرفی شده یعنی آی‌فون X اخیرا آغاز شده و باید منتظر تاثیر این عرضه بر فروش اپل در گزارش‌های آتی این شرکت باشیم.

6 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  اخه کی میره دیگه اپل بخره

 2. MahsaMahdavi می گوید

  اپل حرف نداره عالیه

 3. عظیم می گوید

  گزارش مالی اپل بخوره تو سرش بره گوشی هاش درست کنه بجا این کارا

 4. اشکان موسوی می گوید

  اپل داره جیب مردم با گوشی های الکی گرونش فقط خالی میکنه حقشه اگ تو ایران جمعش کنن با رجیستری

 5. Asoo می گوید

  اپل ارزشمند ترین برنده گوشی سازی تو دنیا

 6. taha می گوید

  واقعا متعاسفم برای اونای که میرن اپل میخرن

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم