نسخه جدید بازی ندای وظیفه، 60 درصد فروش بیشتری نسبت به infinite warfare داشته است

سال گذشته هنگامی‌که اکتیویژن از نسخه Infinite Warfare بازی ندای وظیفه رونمایی کرد، ظاهرا بسیاری از بازیکنان از ایده اولیه بازی که در آینده صورت می‌گرفت، دل خوشی نداشتند. در نتیجه تریلر پخش شده از بازی، با حدود دو میلیون دیسلایک، تبدیل به یکی از رکوردداران گرفتن دیسلایک در یوتیوب شد. اما ظاهرا شرکت با انتشار نسخه جنگ جهانی دوم، خود را احیا کرده است.

خبر ساخت نسخه جنگ جهانی دوم از سری بازی‌های ندای وظیفه در ابتدای سال گذشته منتشر شد و این بار نه تنها تریلر آن از نسخه پیشین بیشتر لایک خورد، بلکه میزان فروش آن در انگلستان نیز شاهدی بر اقبال عمومی از این بازی در مقایسه با Infinite Warfare است. فروش بالای این بازی، 57 درصد بیشتر از نسخه پیشین، شاید اکتیویژن را قانع کند که کار کردن بر روی فضای کلاسیک نتیجه بهتری از کار کردن بر روی فضاهای مربوط به آینده داشته باشد.

ندای وظیفه

تا به اینجای کار نقدهای منتقدین نیز در خصوص این بازی مثبت بوده و به‌نظر می‌رسد یک بار دیگر شانس به اکتیویژن رو کرده است. البته عناوین مختلف ندای وظیفه همیشه در بین گیمرها خوش درخشیده‌اند؛ حتی عنوان Infinite Warfare با تمام حواشی و دیسلایک‌ها توانست پرفروش‌ترین بازی بر روی کنسول‌ها در سال 2016 لقب گیرد. پس ظاهرا در خصوص اهمیت نداشتن دیسلایک‌ها حق با اکتیویژن بوده است.

6 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  بنظر من بهترین بازی های جنگی همین کال اف دیوتی هست رو دستش ندیدم

 2. اشکان موسوی می گوید

  کال اف دیوتی عالیه بین بازی های اکشن

 3. Arta20 می گوید

  کال اف دیتوی ۴ و ۵ رو من خیلی دوس داشتم از اون بعد خیلی تخیلی شد دیگه فضای بازی

 4. Asoo می گوید

  از ۵ بعدش دیگ نشد بازی کنم سیستمم نکشید..ولی فک کنم خیلی گرافیکشون عالی شده باشه

 5. taha می گوید

  مدال خیلی جالب تره به نظرم

 6. MahsaMahdavi می گوید

  با این که پسر نیستم ولی این بازی رو دوست داشم

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم