باگ موجود در iOS 11 مانع از تایپ حرف I در آی‌فون‌های اپل می‌شود

در حالی‌که شکایت‌ها در خصوص مشکل اپل واچ 3 به هنگام پرسیدن هوای روزانه از سیری بالا گرفته، باگ دیگری در iOS 11، یا بهتر است بگوییم در سیستم پیش‌بینی نوشتاری اپل، پیدا شده است.

این باگ موجب آن شده تا تایپ ضمیر اول شخص در زبان انگلیسی به‌صورت A و البته یک کاراکتر یونیکدی عجیب نوشته شود. کاراکتر یونیکد بسته به برنامه استفاده شده، یا به‌صورت نماد ? در کنار حرف A و یا پنج میله افقی انباشته بر روی هم نشان داده می‌شود.

این مشکل از طرف کاربران آی‌فون با سیستم عامل‌های iOS 11 و iOS 10 و همچنین کاربران مک مخابره شده است؛ پس ظاهرا این مورد مربوط به سیستم پیش‌بینی نوشتاری مشترک در بین محصولات اپل باشد. کاربران در Reddit گزارش کرده‌اند راه‌حل‌های ابتدایی چون ریست دیکشنری صفحه کلید یا راه‌اندازی مجدد دستگاه راه‌گشا نبوده است.

براساس MacRumors، کارکنان حاضر در بخش Apple Support راه‌حلی موقت ارائه نموده‌اند که باید از طریق بخش Text Replacement وارد عمل شد. اگر با این باگ روبرو شده‌اید، می‌توانید به آدرس Settings > General > Keyboard > Text Replacement مراجعه کنید و سپس حرف کوچک i را جایگزین حرف بزرگ I کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
6 دیدگاه
 1. taha می گوید

  به زودی برطرف میشه با اپدیت بعدی

 2. Asoo می گوید

  من ک تا باگ های ios11رفع نشه اپدیت نمیکنم به۱۱

 3. Arta20 می گوید

  اپل ک این همه ادعاش میشه چرا همچین باگ های داره گوشی هاش

 4. اشکان موسوی می گوید

  ????ای او اس هم که فقط باگ داره واقعا مسخرس

 5. MahsaMahdavi می گوید

  با یه اپدیت نرم افزاری درست میشه دیگه

 6. Maahdi2000 می گوید

  ای او اس مگه بدون باگ هم میشع

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.

اینستاگرام آی‌تی‌رسان