آموزش دانلود فایل‌های ویدیو مسیج در تلگرام

7 9

ویدیو مسیج یکی از قابلیت‌های جذاب و کاربردی در تلگرام به‌حساب می‌آید که به تازگی طرفداران زیادی در میان کاربران این پیام‌رسان، پیدا کرده است. توسط این ویژگی شما می توانید فیلم‌های یک دقیقه‌ای کم حجمی را به‌صورت دایره‌ای شکل و خیلی سریع برای کاربران مختلف ارسال کنید.

ویدیو مسیج‌های ارسالی تنها در تلگرام و در حالتی که وارد چت شخص مورد نظر شوید، در دسترس خواهند بود. این موضوع به این معناست که شما به‌طور معمول دسترسی به فایل ویدیویی ویدیو مسیج‌ها در تلگرام را نخواهید داشت.

اما در این مطلب می‌خواهیم به شما آموزش دهیم که چگونه می‌توان به ویدیو‌مسیج‌ها به‌صورت یک فایل ویدیویی دسترسی پیدا کرد.

برای دسترسی به فایل‌های ویدیو مسیج‌های ارسالی توسط خودتان و یا دیگران می‌توانید به دو روش اقدام کنید، که در ادامه آن‌ها را توضیح داده‌ایم.

 1. از طریق فایل منیجر

اولین و راحت‌ترین راه برای دسترسی به فایل‌ ویدیو مسیج‌ها در برنامه تلگرام از طریق دسترسی به فایل‌های دیتای برنامه است. برای این کار نیاز به یک فایل منیجر و دسترسی به پوشه تلگرام در حافظه داخلی خود دارید. پس از وارد شدن به پوشه تلگرام، فولدر Documents را باز کنید. در این پوشه انواع مختلفی از فایل‌ها یافت می‌شود که یکی از آن‌ها فایل‌های ویدیو مسیج است. در واقع تمامی ویدیو مسیج‌های ارسالی و دریافت شده در تلگرام، داخل این پوشه ذخیره شده‌اند و از همین طریق قابل استفاده هستند. دقت کنید فرمت فایل ویدیو مسیج‌ها، به‌صورت MP4 است.

01-4 آموزش دانلود فایل‌های ویدیو مسیج در تلگرام

 1. از طریق ربات Savevmbot@

استفاده از Save VideoMessages هم یکی دیگر از روش‌هایی است که توسط آن می‌توانید به فایل ویدیو مسیج‌ها دسترسی پیدا کنید. طرز کار این ربات به این صورت بوده که شما باید ویدیو مسیج مورد نظر را برایش فوروارد کنید و یا آن را همان موقع ضبط کنید و بعد فایل ویدیویی MP4 خود را تحویل بگیرید. متاسفانه اخیرا این ربات گاهی با دانلود ویدیو مسیج‌های فوروارد شده مشکل پیدا می‌کند و نمی‌تواند فایل‌ آن‌ها را برای‌تان ارسال کند؛ اما استفاده از آن برای زمانی که هم‌زمان ویدیو مسیج را ضبط می‌کنید، بسیار آسان و کاربردی است.

02-4 آموزش دانلود فایل‌های ویدیو مسیج در تلگرام

نظر شما در رابطه با این ترفند چیست؟ آیا برای شما کاربردی بود؟

7 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  کاربردی بود مرسی

 2. MahsaMahdavi می گوید

  عه چه جالب نمیدونستم

 3. اشکان موسوی می گوید

  خیلی راحته میشه از فایل منیجر پیداشون کرد ذخیرش کرد

 4. Arta20 می گوید

  مرسی عالی بود خیلی دنبال یه راهی برای ذخیرش بودم

 5. Asoo می گوید

  خیلی به کارم اومد ممنون ‌‌ای تی رسان

 6. taha می گوید

  یه موقع لازم میشه خوب شد اموزشش یاد گرفتم ممنون

 7. محمد می گوید

  اصن همچین رباتی نیست تو تلگرام
  میزنم رو اسم رباتی که گفتید، میره داخل یه کانالی که میگه اول شماره این مخاطبو ذخیره کنید که شمارشم ماله خارج کشور هست.

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم