همکاری لاجیتک و اچ‌تی‌سی برای بهبود کیبوردها در واقعیت مجازی

اگر تا امروز تجربه کار با واقعیت مجازی را داشته باشید، می‌دانید که تایپ کردن با کیبورد در این دنیا، تجربه‌ای لذت‌بخش برای شما به ارمغان نمی‌آورد. برای رفع این مشکل، دو شرکت لاجیتک و اچ‌تی‌سی به‌دنبال همکاری برای ایجاد تجربه‌ای بهتر از تایپ با کیبورد در واقعیت مجازی هستند.

اچ‌تی‌سی در این رابطه اعلام کرده که:

در طی تحقیقات اولیه خود در مورد واقعیت مجازی، با این حقیقت روبرو شدیم که نیاز به تایپ در واقعیت مجازی وجود دارد ولی متاسفانه این امر، تجربه‌ای طبیعی را برای کاربر به ارمغان نمی‌آورد. این موضوع شکایت برخی از خریداران را در پی داشته است. انگیزه ما برای رفع مشکل، مربوط به نیاز کاربر به تایپ کردن در هنگام کار با برنامه‌ها، بازی‌ها، مرور محتوا و شبکه‌های اجتماعی است.

حاصل همکاری لاجیتک و اچ‌تی‌سی توسعه کیت شامل کیبورد گیمینگ سری G لاجیتک است. علاوه‌بر این مورد، شاهد توسعه یک ردیاب هستیم که موقعیت دست یا انگشتان را در دنیای واقعی شناسایی و آن را وارد واقعیت مجازی می‌کند، البته در این میان نرم‌افزار مخصوصی نیز وجود دارد. اچ‌تی‌سی از توسعه‌دهندگان دعوت کرده تا درخواست خود برای شرکت در این برنامه ابتکاری را اعلام کنند.

لاجیتک و اچ‌تی‌سی

در حال حاضر به‌نظر می‌رسد که تنها 50 کیت برای عرضه اولیه موجود باشد، هرچند اچ‌تی‌سی اعلام کرده که به علت علاقه کافی، کیت‌های بیشتری در آینده تولید می‌شود. توسعه‌دهندگان از طریق این لینک می‌توانند درخواست خود برای شرکت در این برنامه را ارسال نمایند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
6 دیدگاه
  1. MahsaMahdavi می گوید

    اچ تی سی رو چه به این کارا

  2. Maahdi2000 می گوید

    چه شود ایول

  3. taha می گوید

    اچ تی سی هم ک تو هرکاری دست برده تو هیچ کدومم موفق نیست

  4. Asoo می گوید

    لاجیتک که خیلی برند معروفیه امیدوارم با اچ تی سی به یه نتیجه خوبی برسن

  5. Arta20 می گوید

    اچ تی سی بره گوشی هاش درست حسابی بزنه کیبرد پیشکشش?

  6. اشکان موسوی می گوید

    چجوریاست همه شرکت ها دارن باهم همکاری میکنن برای ساخت وتولید …فکر خیلی خوبیه اتفاقا باعث پیشرفت میشه

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد.