تمامی موجودی آی‌فون X در کمتر از ۳ دقیقه در کره جنوبی به فروش رسید

با توجه به برچسب قیمتی ۹۹۹ دلاری آی‌فون X، نگرانی‌هایی بابت فروش این محصول وجود داشت؛ چراکه قیمت اعلام شده برای بسیاری از مشتریان مناسب نبود، اما تا به این جای کار اپل نگرانی چندانی در این مورد نداشته است. براساس گزارش فروشگاه SK Telecom کره جنوبی، طی پیش فروش آی‌فون X، تمامی دستگاه‌های موجود در کمتر از ۳ دقیقه به فروش رسیده‌اند. برای روشن‌تر شدن موضوع باید گفت سال قبل و در پیش‌فروش آی‌فون ۷، تمامی موجودی این محصول در کمتر از بیست دقیقه به فروش رسید و با وجود این‌که بیست دقیقه زمانی کاملا شگفت انگیز به‌نظر می‌رسد، ۳ دقیقه این رکورد را شکست‌ناپذیر کرده است.

iphone-buyers-450x262 تمامی موجودی آی‌فون X در کمتر از 3 دقیقه در کره جنوبی به فروش رسید

فهمیدن این نکته که قیمت نسخه ۶۴ گیگابایتی آی‌فون X در کره جنوبی با قیمتی معادل ۱۲۳۷ دلار حتی گران‌تر از قیمت آن در دیگر مناطق جهان است، موجب تعجب بیشتر می‌شود. البته آمار دقیقی از میزان فروش این فروشگاه منتشر نشده است، اما ظاهرا تعداد دستگاه‌های موجود حدود ۱۵۰ هزار بوده است.

این گزارش‌ها را می‌توان در راستای گزارشی دانست که ادعا کرده بود در سه روز اول حدود ۹ تا ۱۲ میلیون آی‌فون X به فروش رسیده است. ظاهرا اپل مشکلات تولید پرچم‌دار خود را نیز حل کرده و زمان تحویل این محصول در مناطق مختلف دنیا به ۲ تا ۳ هفته بهبود یافته است.

5 دیدگاه
 1. Asoo می گوید

  کره ای ها خرن دیگه?ایفون اشغالی میخرن

 2. Arta20 می گوید

  ایفون ایکس عشقه ..بایدم بخرن همشووو وقعا گوشی عالیه هست

 3. اشکان موسوی می گوید

  سامسونگ به اون خوبی تو کشور خودشون تولید میشه نمیخرن میرن ایفون گرون میخرن..واقعا اینا خل نیستن.!!

 4. taha می گوید

  یکی از با ارزش ترین برند های جهان بایدم اینقدر فروش کنه…

 5. Maahdi2000 می گوید

  همشون احمقن

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم