ال‌جی و گلدیران به کمک زلزله زدگان شتافتند

بعد از واقع تاسف‌آور و شوکه کننده زلزله در مناطق غربی ایران و کشته شدن تعداد زیادی از ایرانیان، شرکت ال‌جی الکترونیکس با همکاری شرکت گلدیران در راستای انجام مسئولیت اجتماعی خود، کمک‌هایشان را به این مناطق ارسال کردند . اقلام ارسالی شامل چادر، پوشاک ، پتو، آب، انواع کنسرو، لوازم بهداشتی بزرگسالان ، بانوان و کودکان می باشد. این کمک‌ها پس از بارگیری در شرکت لجستیک ، جهت ارسال به مناطق آسیب دیده به سازمان هلال‌احمر تحویل داده شد تا توجه به نیاز هر منطقه بین مردم آسیب دیده توزیع شود.

آقای دی اس آن، مدیرعامل شرکت ال‌جی در ایران نیز گفت: حادثه‌ای که در کرمانشاه و دیگر استان‌های غربی ایران اتفاق افتاد واقعا دلخراش و ناراحت کننده است و من از صمیم قلب به بازماندگان تسلیت می‌گویم.

علاوه بر کمک‌های ارسالی توسط ال جی وگلدیران، کارمندان و نمایندگان فروش این دو شرکت نیز به صورت داوطلبانه اقدام به جمع آوری و ارسال کمک های نقدی و غیر نقدی کردند. در ضمن تعدادی نیز برای کمک به آسیب دیدگان درمناطق زلزله‌زده حضور یافتند.

شرکت ال‌جی الکترونیکس و گلدیران به تمام کسانی که عزیزان خود را در این حادثه دلخراش از دست داده‌اند تسلیت گفته و برای مجروحان حادثه آرزوی بهبودی و سلامتی دارد.

6 دیدگاه
 1. Maahdi2000 می گوید

  دمشون گرم باز
  سامسونگم کمک کرده
  بعد اپل هنوز داره مارو تحریم میکنه
  یه سری هم میرن میخرن وطن فروشا

 2. Zahra می گوید

  رو همشون لوگو ال جی چسبونده بیشتر به تبلیغات میخوره تا کمک

 3. Ava.love می گوید

  خدا خیرشون بده

 4. Reza.shiri می گوید

  اینا دیگ کنسرو اب معدنی نیاز ندارن کوه انبار اب معددنی دارن ..وسایل گرمایشی بخاری میخوان..ال جی ام عقلش از دست داده با این کمک کردنش

  ۱
  ۱
 5. MahsaMahdavi می گوید

  دمشون گرم

 6. Nima می گوید

  دمشون گرم کار خیر میکنن

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم