احتمال معرفی گلکسی S9 با رنگ بنفش توسط سامسونگ

6

پرچم‌دار جدید سامسونگ، گلکسی S9، سال آینده عرضه می‌شود و تا امروز خبرهای زیادی در رابطه با آن منتشر شده است. براساس اخبار، این دستگاه در رنگ‌های مشکی، طلایی و آبی عرضه می‌شود. Sammobile ادعا می‌کند که گلکسی S9 در رنگ بنفش نیز معرفی خواهد شد.

البته قبل از معرفی رسمی گلکسی S8، رندرهایی با رنگ بنفش برای این گوشی هوشمند ارائه شد ولی گلکسی S8 بنفش هیچ‌گاه به بازار نیامد. در گلکسی نوت ۷، S7 edge و گلکسی S8 شاهد عرضه رنگ روشن و درخشان آبی مرجانی بودیم ولی در گلکسی S9 خبری از رنگ‌های روشن نیست و به‌ احتمال‌ زیاد رنگ بنفش به مجموعه رنگ‌های آن اضافه می‌شود.

گلکسی نوت ۸ در رنگ‌های طلایی، مشکی و آبی عرضه شد ولی مشخص نیست که رنگ اصلی S9، چه رنگی خواهد بود. تمام‌ رنگ‌های  گلکسی S9 در روز رونمایی مشخص می‌شود.

Untitled-1-1 احتمال معرفی گلکسی S9 با رنگ بنفش توسط سامسونگ

متأسفانه در سری جدید پرچم‌دار سامسونگ خبری از رنگ قرمز نیست، رنگ قرمز گلکسی S8 با استقبال خوبی مواجه شد و طرفداران این رنگ نباید منتظر دیدن گلکسی S9 با این رنگ باشند.

این اطلاعات در حد شایعه بوده و نمی‌توان به آن اطمینان کامل داشت، برخی منابع بر این باورند که رنگ‌های Orchid Gray و Arctic Silver به عنوان نمونه‌های خاص گلکسی S9 خواهند بود.

6 دیدگاه
 1. Nazijan می گوید

  اه اه چه رنگ بدی

 2. Sahand می گوید

  اس۹ اگه قرمز بزنه خیلی ناز میشه

 3. Naser می گوید

  بنفش که قدیمیه فک نکنم بنفش بزنه

 4. احسان می گوید

  گلد از همه رنگ ها بهتره هیچ وقت هم دل نمیزنه

 5. محمد حیدری می گوید

  چه شود این اس۹

 6. MoNa می گوید

  کلا سامسونگ گوشی هاش زشته این رنگم زشت ترش میکنه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم