احتمال مجهز شدن هواوی P11 به دوربین اصلی ۴۰ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۲۴ مگاپیکسلی

درآمد هواوی

سال ۲۰۱۷ را باید سالی خارق‌العاده برای هواوی و دیگر برند آن یعنی آنر دانست که با معرفی دیوایس‌های خوبی باعث پیشرفت خود شدند. علی‌رغم این موفقیت‌ها، هواوی تمایلی به درجا زدن نداشته و قصد دارد گوشی هواوی P11 را با ویژگی‌های شگفت‌انگیزی روانه بازار کند.

huawei-logo-mwc-2015-1-710x399-w600-1000x600-1000x600 احتمال مجهز شدن هواوی P11 به دوربین اصلی 40 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی

شاید تصور همگان بر این باشد که در بخش دوربین گوشی هواوی P11، همان ماژول‌ها و ویژگی‌هایی را خواهیم دید که اکنون در میت ۱۰ و آنر V10 می‌بینیم، اما ایوان بلس به عنوان یکی از مشهورترین افشاگران صنعت موبایل در این باره نظر دیگری دارد. بلس اخیرا در توئیت خود اعلام کرد:

آیا ممکن است نسل بعدی سری P هواوی یک نیروگاه تصویربرداری باشد؟ یکی از هنرمندان دیجیتالی شاغل در آژانس کار و فناوری هواوی، تبلیغاتی از نسل بعدی گوشی‌های سری P هواوی را به عنوان نمونه کار خود منتشر کرده است. در این تبلیغ اشاره شده که در نسل بعدی سری P، از سه لنز برای دوربین اصلی استفاده خواهد شد که زوم هیبریدی ۵x را به همراه دارد. ضمن آن‌که دوربین سلفی مورد استفاده در این سری نیز ۲۴ مگاپیکسلی است. همه این سنسورها توسط لایکا توسعه پیدا خواهند کرد.

همان‌گونه که ایوان بلس در توئیت فوق اشاره کرد، ظاهرا هواوی قصد دارد در پرچم‌دار بعدی خود از سه لنز برای دوربین اصلی بهره گیرد که در نتیجه آن، زوم هیبریدی ۵x حاصل خواهد شد. به‌علاوه، دوربین سلفی مورد استفاده در گوشی هواوی P11 نمونه‌ای ۲۴ مگاپیکسلی است تا به واسطه آن جزئیات تصاویر در شرایط نامساعد نوری واضح‌تر و شارپ‌تر به‌نظر برسد. همه این سنسورها قرار است توسط کمپانی لایکا توسعه داده شود.

1-5 احتمال مجهز شدن هواوی P11 به دوربین اصلی 40 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 24 مگاپیکسلی

در تصویر منتشر شده در این زمینه به عبارت “Pro Night Mode” اشاره شده است. این یعنی هواوی قصد دارد تمرکز ویژه‌ای بر روی تصویربرداری در شرایط نامناسب نوری داشته باشد. با توجه به استفاده از سنسورها و لنزهای جدید انتظار داریم که میزان جذب نور این هندست در شرایط نوری ضعیف تا ۱۰۰ درصد افزایش یابد. دوربین به‌کار رفته در گوشی هواوی P11 به فناوری هوش مصنوعی مجهز خواهد شد که به لطف آن، دوربین دستگاه قادر به تشخیص صحنه‌ها، فریمینگ خودکار و پیشنهاد حالاتی خواهد بود که به بهتر کردن نتیجه ثبت تصاویر کمک خواهد کرد.

5 دیدگاه
 1. محمد حیدری می گوید

  عمرا مگه کشکه ۴۰ مگا بزاره

 2. Nazijan می گوید

  اوه عجب دوربین خفنی گذاشته رو گوشیش

 3. MoNa می گوید

  ماشالله این هواویم داره خوب پیش میره
  ولی ۴۰ بعید میدونم

 4. Sahand می گوید

  ۴۰ واقعی نییست مثل نوکیا که گذاشته بود

 5. Naser می گوید

  عجب فکری کرده مردم گول بزنه برای فروش گوشی هاش

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم