رتبه آی‌فون X در تحلیل‌های Consumer Reports پایین‌تر از آی‌فون ۸ اعلام شد

تا به حال نقدهای منتشر شده از آی‌فون X مثبت بوده و منتقدین آن را گوشی بهتری در مقایسه با آی‌‌فون ۸ دانسته‌اند، اما مطمئنا طراحی جدید و برخی ویژگی‌های تازه آن نه تنها عده‌ای از کاربران را جذب نخواهد کرد، بلکه موجب قهر آن‌ها از این دستگاه خواهد شد. در همین خصوص Consumer Reports در تحلیل‌ها و بررسی‌های خود از آی‌فون X، رتبه این گوشی را پایین‌تر از آی‌فون ۸ قرار داده است.

براساس گزارش آزمایش‌های مختلف این سازمان، کاربرانی که می‌خواهند پول زیادی برای گوشی خرج نکنند، بهتر است آی‌فون ۸ یا ۸ پلاس را تهیه کنند؛ چراکه با انجام این کار نه تنها صرفه‌جویی اقتصادی کرده‌اند، بلکه آی‌فونی با عمر باتری بیشتر و البته مقاوم‌تر خریده‌اند.

iphone-x-54 رتبه آی‌فون X در تحلیل‌های Consumer Reports پایین‌تر از آی‌فون 8 اعلام شد

به عنوان مثال، در آزمایش‌های آن‌ها آی‌فون X حدود ۱۹.۵ ساعت شارژ نگاه داشته که این عدد برای آی‌فون ۸ پلاس حدود ۲۱ ساعت بوده است. هر چند این میزان در مقایسه با مدت زمان باتری گوشی گلکسی S8 و S8 پلاس، حدود ۲۶ ساعت، باز هم زمان کمی به حساب می‌آید. در این گزارش آمده است:

این آی‌فون‌ها در برابر شکستن مقاوم‌ترند و دارای دکمه فیزیکی Home هستند که کاربر را از صرف زمان برای یادگیری بسیاری از فرمان‌های حرکتی بی‌نیاز می‌کند.

با وجود تمامی حرف‌های گفته شده، هنوز هم افرادی هستند که می‌خواهند آخرین مدل از گوشی‌های اپل با سخت‌افزار و نرم‌افزاری به‌روز داشته باشند؛ اما اگر به دنبال آی‌فونی مقاوم و دارای عمر مفید هستید، مطمئنا باید موارد ذکر شده را در انتخاب خود لحاظ کنید.

6 دیدگاه
 1. Nazijan می گوید

  ???واقعا گوشی چرتیه

 2. Sahand می گوید

  ایفون تو ساخت گوشی تعادل نداره اصلا ??

 3. Naser می گوید

  ایفون ۸ از همه لحاظ خب معلومه بهتر دیگه

 4. احسان می گوید

  ایفون عشقه بهترین گوشی دنیاست

 5. محمد حیدری می گوید

  انقدر که گوشیه چرتیه

 6. MoNa می گوید

  دیوونن بخدا گوشی به این خوبی

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم