هدست واقعیت افزوده اپل زودتر از موعد مقرر رونمایی خواهد شد

Catcher نام شرکتی است که برای محصولات اپل از قبیل آی‌فون و آی‌پد فریم و قاب‌های فلزی تولید می‌کند. رییس این شرکت، Allen Horng، اخیرا اعلام کرده که قاب جدیدی در یک خط تولید تازه، تولید خواهد کرد. برخی تحلیل‌گران اعتقاد دارند این مساله نشان می‌دهد Catcher برخی از قطعات هدست واقعیت افزوده اپل را تولید خواهد کرد. این همان دستگاهی است که برخی افراد چون Piper Jaffray آن را بزرگ‌تر از آی‌فون دانسته‌اند.

مانستر و دیگر تحلیل‌گران انتظار داشتند تا هدست اپل، که با نام عینک اپل نیز شناخته می‌شود، در سال ۲۰۲۰ رونمایی شود. حتی تیم کوک، مدیر اجرایی شرکت اپل نیز چند ماه پیش بیان کرد که دنیای تکنولوژی به سطحی از بلوغ نرسیده که این چنین محصولی را عرضه کند. با این وجود، مدیر شرکت Catcher، سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ را که معمولا کار کمتر می‌شود، به لطف خط تولید جدید پر کار دانسته است.

Apple-Smart-Glass هدست واقعیت افزوده اپل زودتر از موعد مقرر رونمایی خواهد شد

کوانتا، یکی از شرکت‌هایی که کار اسمبل محصولات اپل را انجام می‌دهد، به‌تازگی قراردادی با شرکت Lumus امضا کرده است که به موجب آن، کار تولید دوربین‌های اپتیکال استفاده شده در هدست‌های واقعیت افزوده را انجام خواهد داد. همین شرکت که در تولید اپل واچ و مک‌بوک نقش دارد، عنوان کرده بود که در سال ۲۰۱۹ آماده رونمایی از یک هدست جدید خواهد بود. اگرچه کوانتا مشخصا عنوان نکرده این محصول برای اپل است، اما هدست گفته شده با اسم مدل T2888 و بر روی سیستم عامل جدیدی تحت عنوان rOS عرضه خواهد شد.

با این تفاسیر، ظاهرا باید در محدوده زمانی سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۱۹ شاهد رونمایی از بزرگ‌ترین قدم اپل در دنیای فناوری باشیم.

3 دیدگاه
  1. Nazijan می گوید

    زحمت کشید بعد این همه مدت تازه ساختش تموم شد

  2. Sahand می گوید

    اگه واقعا این باشه خیلی خوشگله

  3. AliMansori می گوید

    بلد نیست چیزی بسازه یه سال لفتش میده

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم