دوربین گوشی وان‌پلاس 5T پس از دریافت به‌روزرسانی اخیر دچار مشکل شده است

اخیرا به‌روزرسانی OxygenOS 4.7.4 برای گوشی وان‌پلاس 5T منتشر شده است. در حالی‌که طی این به‌روزرسانی رابط کاربری دوربین بهینه شده و کیفیت تصاویر بهبود یافته اما کاربران این اسمارت‌فون هنگام استفاده از اپلیکیشن اسنپ‌چت با مشکل بزرگی در بخش دوربین خود مواجه شده‌اند.

کاربران هنگامی‌که در نرم‌افزار اسنپ‌چت بخواهند از دوربین استفاده کنند، تصاویر به‌صورت خودکار در حالت زوم دو برابری ثبت شده و نمی‌توان از حالت استاندارد برای عکس‌برداری استفاده کرد. همان‌گونه که در تصاویر زیر می‌بینید، رابط کاربری دوربین در اسنپ‌چت تمام صفحه را پر کرده است.

هنگام استفاده از دوربین، نسبت تصویر به‌طور خودکار از حالت پیش‌فرض 4 به 3 به نسبت تصویر 18 به 9 تغییر می‌کند که معضل بزرگی محسوب می‌شود. کاربران اسنپ‌چت از تصاویر سلفی، بسیار زیاد استفاده می‌کنند و مشکل اخیر بسیار برای آن‌ها ناراحت کننده بوده است. بدین ترتیب سلفی گروهی و بسیاری از فیلترها اکنون کارایی خود را از دست داده‌اند.

وان‌پلاس در این به‌روزرسانی بهبود رابط کاربری را برای گوشی خود به ارمغان آورده و حالا نوبت به اسنپ‌چت رسیده که این مشکل را حل کند. البته خود وان‌پلاس اعلام کرده که در حال همکاری با اسنپ‌چت برای رفع این مشکل است.

  
7 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  وان پلاس هم گند زد با این اپدیت دادنش

 2. Ahmadreza020 می گوید

  کیفیت دوربینش افتضاحه

 3. Saba.love می گوید

  از اولشم معلوم بود گوشی خوبی نیست

 4. Sina.so می گوید

  مشکل خاصی نیست با اپدیت بعدش حلش میکنه گوشی خوبیه وانپلاس

 5. AliMansori می گوید

  وانپلاس خیلی گوشی های خوبی میزنه حالا این مشکلات هم با اپدیت حل میشه

 6. MoNa می گوید

  اندروید همینه دیگه همش مشکله عشق است ای او اس

 7. moein می گوید

  مشکل اسنپ چته که سازگاری نداره با دوربینش، چه ربطی به وان پلاس داره!!!!

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم