قابلیت‌های جدید واتس‌اپ در اندروید: تنظیمات ادمین و تکان دادن گوشی برای گزارش دادن

نسخه بتا واتس‌اپ قابلیت‌های جدیدی را به این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل اندروید اضافه کرده است، مشخص نیست این قابلیت‌ها به نسخه اصلی و نهایی اضافه شود یا نه؛ البته این موضوع به‌ندرت پیش می‌آید که تغییرات نسخه بتا در نسخه نهایی اعمال نشود.

قابلیت‌های بسیار خوبی به واتس‌اپ در سیستم‌عامل اندروید اضافه‌ شده که کاربران اندروید را بسیار راحت‌تر می‌کند. اولین قابلیت گزینه‌ای برای انتخاب کردن و نگه‌داشتن مخاطب برای آن‌بلاک کردن و ارسال پیغام است.

هم‌چنین میانبر لینک دعوت که در سیستم‌عامل iOS وجود داشت، به اندروید هم اضافه‌ شده است، این لینک به دعوت آسان‌تر افراد به گروه‌ها کمک می‌کند.

WhatsApp-Google-Play قابلیت‌های جدید واتس‌اپ در اندروید: تنظیمات ادمین و تکان دادن گوشی برای گزارش دادن

یکی از قابلیت‌های جالب و جدید این به‌روزرسانی، قابلیت «تکان دادن گوشی برای گزارش دادن» است. عملکرد این قابلیت کاملا شبیه به اسمش است، اگر در اپلیکیشن واتس‌اپ باشید و مشکلی در هر بخشی از اپلیکیشن داشته باشید، با تکان دادن گوشی هوشمند می‌توانید مشکل موردنظر را گزارش دهید.

آخرین قابلیت اضافه‌ شده به این اپلیکیشن، تنظیمات بیشتر برای ادمین‌هاست که با استفاده از آن ادمین می‌تواند پیغام‌هایی جداگانه به اعضای گروه بدهد و اطلاعات گروه را بهتر ویرایش کند.

توجه داشته باشید که این تغییرات در نسخه بتا اعمال شده و ممکن است برخی تغییرات در نسخه نهایی اعمال نشود.

5 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  خیلی مسخرس این کاراش

 2. Ahmadreza020 می گوید

  خوبه کم کم دارع پیشرفت میکنه

 3. Mobile.ir می گوید

  عالیه از تلگرامم امن تره

 4. MoNa می گوید

  یادش بخیر یه ضمونی خوب بود

 5. Sina.so می گوید

  همش عالیه تو نسخه نهایی هم باید بزارنش

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم