گلکسی S9 و S9 پلاس به اسکنر عنبیه چشم ۳ مگاپیکسلی مجهز خواهند شد

گلکسی S9 و S9 پلاس در چند ماه آینده معرفی خواهند شد. به علت نزدیک شدن به تاریخ معرفی این دو مدل، طبیعی بوده که اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر شود.

iris-scan گلکسی S9 و S9 پلاس به اسکنر عنبیه چشم 3 مگاپیکسلی مجهز خواهند شد

براساس آخرین شایعات، رزولوشن اسکنر عنبیه چشم گلکسی S9 و S9 پلاس برای افزایش دقت شناسایی و همچنین کارکرد سریع‌تر، افزایش خواهد یافت. گفته می‌شود رزولوشن این سنسور به ۳ مگاپیکسل افزایش خواهد یافت. در صورتی‌که این شایعه درست باشد، با پیشرفت قابل‌توجهی در این زمینه روبرو خواهیم شد. هم‌اکنون سه مدل گلکسی S8، گلکسی S8 پلاس و گلکسی نوت ۸ به سنسور عنبیه چشم با رزولوشن ۲ مگاپیکسل مجهز هستند.

این منبع می‌گوید:

دوربین عنبیه چشم مورد استفاده در گلکسی S9 و S9 پلاس دارای رزولوشن ۳ مگاپیکسل خواهد بود که نشان از پیشرفت آن نسبت به دوربین ۲ مگاپیکسلی گلکسی S8 و گلکسی نوت ۸ دارد. این دوربین جدید قادر به شناسایی بهتر کاربران بوده و حتی در شرایطی مانند استفاده از عینک، حرکت دادن مردمک چشم و در محیط‌های خیلی تاریک یا روشن واکنش مناسبی از خود نشان خواهد داد.

علاوه‌بر افزایش رزولوشن این دوربین، سامسونگ اعلام کرده که در حال توسعه نرم‌افزار جدیدی بوده تا عملکرد بهتری را با سخت‌افزار از خود نشان دهد و همچنین کارایی اسکنر عنبیه چشم را افزایش دهد. انتظار می‌رود که اسکنر عنبیه چشم جدید، زمان واکنش را در گلکسی S9 و S9 پلاس به زیر ۱ ثانیه کاهش دهد. اگرچه این زمان در مقایسه با سنسور اثر انگشت طولانی محسوب می‌شود، ولی نشان از تلاش سامسونگ برای بهبود کارایی اسکنر عنبیه چشم دارد.

5 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  طرفدار هیچ برندی نیستم اما یادآوری کنم یکی از لوکس سازهای بازار پارسال اینقدر گوشی پرچمدارش منفجر شد که مجبور شد همه را از سطح بازار جمع کنه . لوکس ساز بعدی که دو هفته است گوشی ۷.۵ میلیون تومنی اش! اومده به بازار و هر روز یک مطلب در مورد دوربین و صفحه نمایش و باطری و اسپیکر و دمای صفر درجه و …. در سایت ها منتشر میشه!!!

 2. Ahmadreza020 می گوید

  برای اس ۸ که خیلی عالی سریعه دیگه این فک کنم واقعا عالی شده باشه

 3. Saba.love می گوید

  عمرا به فیس ایدی اپل برسه

 4. AliMansori می گوید

  میزنه این فیس ای دی اپل رو نابود میکنه

  1. MoNa می گوید

   خخخخخ عمرا

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم