آی‌مک پرو اپل در مراحل پایانی خود برای عرضه قبل از تعطیلات سال جدید میلادی قرار دارد

آی‌مک پرو اپل که محصول جدید کوپرتینویی‌ها محسوب می‌شود، اوایل سال جاری میلادی معرفی شد و انتظار داشتیم که عرضه آن تا قبل از پایان امسال آغاز شود. تنها حدود دو هفته به پایان سال ۲۰۱۷ باقی مانده و هنوز هیچ خبری از اپل و عرضه محصول جدیدش نشده است.

آی‌مک-پرو-جدید آی‌مک پرو اپل در مراحل پایانی خود برای عرضه قبل از تعطیلات سال جدید میلادی قرار دارد

سکوت اپل و عدم وجود نشانه‌ای از عرضه آی‌مک پرو اپل باعث شده که بسیاری ادعا کنند این محصول تنها در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد. به هر حال مطابق گزارش اخیری که AppleInsider منتشر کرده، هنوز این شانس وجود دارد که تا قبل از تعطیلات کریسمس شاهد عرضه آی‌مک پرو اپل باشیم. در این گزارش ادعا شده که با توجه به منابع متعدد آن، اپل دست به دست چندین مشتری قابل اعتماد و خریداران عمده آی‌مک پرو که قبلا این محصول را خریداری کرده‌اند، داده است. اپل با این افراد در مورد مشخصاتی مانند فضای ذخیره‌سازی، رم، گرافیک و لوازم جانبی آی‌مک پرو صحبت‌هایی داشته است.

به‌علاوه، گفته شده که عرضه‌کنندگان محصولات اپل به مشتریانی که قصد خرید این محصول را دارند، اعلام کرده‌اند میزان سفارش خود را زودتر اعلام کنند تا بتوانند مبالغ حجم کل سفارشات را تا قبل از پایان هفته به اپل پرداخت کنند. این یعنی ممکن است فروش آی‌مک پرو اپل از هفته آینده آغاز شود.

البته پیش از این شنیده بودیم که آی‌مک پرو قرار است از تاریخ ۱۸ دسامبر عرضه شود. این تاریخ مطابقت کاملی با گزارشات AppleInnsider و تاریخ مقرر در آن دارد. دقیقا می‌توان تصور کرد که چرا اپل تلاش می‌کند تا قبل از تعطیلات پایان سال این محصول خود را عرضه کند. ظاهرا اهالی اپل به میزان بالای فروش هنگام تعطیلات کریسمس چشم دوخته‌اند.

5 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  اپل هیچش رو سر وقت نمیتونه بسازه همش کم میاره مثل ساخت اسپیکر هاش

 2. Ahmadreza020 می گوید

  مفت نمی ازره سیستم های مک

  1. Sina.so می گوید

   اصلا تاحالا کار کردی باهاشون که این حرف میزنی?

 3. Saba.love می گوید

  ای او اس اپل رو که قبول ندارم ولی مک خیلی بهتر از ویندوز کار میکنه و بهتره

 4. AliMansori می گوید

  خیلی چرته خداییش مثل ای او اسش

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم