تاکنون بیش از ۵۰ هزار دستگاه از اسنشال‌فون به فروش رسیده است

4

اسمارت‌فون خاص و متفاوت اسنشال‌فون با داشتن مشخصاتی جذاب و هیجان انگیز در ماه نوامبر سال جاری روانه بازار شد. متاسفانه این شرکت هیچگونه آماری را از فروش این هندست منتشر نکرده است. به این ترتیب برای فهمیدن این موضوع که تاکنون چند نفر اسنشال PH-1 را خریداری کرده‌اند، به‌ جای استفاده از آمارهای رسمی می‌بایست به دیگر منابع آماری متکی باشیم.

اپلیکیشن دوربین اختصاصی اسنشال‌فون توانسته است در گوگل‌پلی از بازه آماری ۱۰ تا ۵۰ هزار به رده ۵۰ تا ۱۰۰ هزار افزایش پیدا کند. این موضوع توسط یکی از کاربران وب‌سایت reddit کشف شد. او هم‌چنین با پیگیری سایر اپلیکیشن‌های اختصاصی این هندست دریافته است که سایر برنامه‌ها هنوز در محدوده قبلی هستند و این یعنی گوگل هنوز مشغول به‌روزرسانی آمار دریافت اپلیکیشن‌هاست.

در ماه سپتامبر تحلیلگران پیش‌بینی کرده بودند که اسنشال‌فون تنها حدود ۵ هزار دستگاه فروش داشته است. مطمئنا کاهش قیمت و همراهی آن با ماژول دوربین ۳۶۰ درجه در افزایش این تعداد نقش به‌سزایی داشته است. اسنشال PH-1 در حال حاضر با قیمت ۵۰۰ دلار عرضه می‌شود که به نسبت قیمت ۷۰۰ دلاری عرضه اولیه کاهش قابل توجهی داشته است.

4 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  قیمتش مناسبه میخرن دیگه مفته

 2. Ahmadreza020 می گوید

  دیووون میرن جنسای اشغالی میخرن دو روز بعدشم پشیمون میشن دیگه فک کردن خبریه گوشی با این امکانات قیمت مناسب میدن
  پول ادم بیشتر میده ولی یه گوشی اصل میخره نه جنس چینی بی خوود

 3. Saba.love می گوید

  زحمت کشید ۵۰ هزار تا چیزی نیست ک ..کمه

 4. Sina.so می گوید

  با اون قسمت سنسور دوریین بالاش مشکل دارم خیلی زشتش کرده

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم