شیائومی و هواوی بازار آمریکا را هدف قرار دادند؛ رقبای اصلی اپل در راه‌اند

جنگ میان شرکت‌های تولیدکننده گوشی‌های هوشمند وارد دوره جدیدی شده و شرکت‌های نوپا در حال تاخت‌وتاز هستند. بلومبرگ در گزارشی به چالش کشیده شدن شرکت اپل در خانه خود، آمریکا، توسط شرکت‌های شیائومی و هواوی را بررسی کرده است.

نام این دو شرکت در کنار نام شرکت‌های تولید گوشی هوشمند چینی، اپو و ویوو قرار گرفته است، این شرکت‌ها در صدر جدول شرکت‌های برتر تولید گوشی‌های هوشمند قرار دارند.

1-13 شیائومی و هواوی بازار آمریکا را هدف قرار دادند؛ رقبای اصلی اپل در راه‌اند

بازار آمریکا به‌طور عمده وابسته به شبکه‌های حامل است و به همین دلیل بوده که تلاش‌های قبلی هواوی تا به امروز به نتیجه قابل قبولی نرسیده است؛ اما خبری که به‌تازگی منتشر شده، از مذاکره هواوی و شیائومی با اپراتورهای ارائه‌دهنده شبکه تلفن همراه در آمریکا حکایت می‌کند تا از این طریق پرچم‌داران خود را در این کشور به فروش برساند. هواوی و شیائومی در سال آینده برنامه خود را عملی می‌کنند.

هر دو شرکت اعلام کرده‌اند که با اپراتورهای AT&T و Verizon وارد مذاکره شده‌اند، هنوز اطمینانی برای بسته شدن قرارداد میان شرکت‌ها وجود ندارد. در خبرهای قبلی ارائه‌ شده به فروش هواوی میت ۱۰ توسط AT&T اشاره‌ شده بود ولی تا به امروز خبری از این عرضه نشده است.

2-5 شیائومی و هواوی بازار آمریکا را هدف قرار دادند؛ رقبای اصلی اپل در راه‌اند

اپل در حال حاضر برترین کمپانی فروش گوشی هوشمند در آمریکاست ولی فروش این گوشی هوشمند در چین کاهش پیدا کرده است. حمایت اپراتورهای ارائه‌دهنده شبکه تلفن همراه از اپل در رشد آن بی‌تأثیر نبوده است. اگر قرارداد اپراتورهای آمریکا با هواوی و شیائومی بسته شود، باید منتظر ورود این گوشی‌های هوشمند به بازار آمریکا و رکوردشکنی آن‌ها باشیم.

6 دیدگاه
 1. MoNa می گوید

  هه عمرا بتونن اپلو زمین بزنن

  1. AliMansori می گوید

   هه چی فکردی الان هواوی بالای اپله

 2. Tida.amiri می گوید

  رقیب اصلی اپل سامسونگه فقط

 3. Ahmadreza020 می گوید

  سامسونگ که نتونست رقابت کنه با اپل حداقل هواوی بیاد روش کم کنه

 4. Saba.love می گوید

  هواوی خیلی عقب تر از هواوی هست فک نکنم تو امریکا طرفداری پیدا کنه

 5. لیندا می گوید

  عمرا هیچ برندی ب اپل برسه

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم