شرکت مایکروسافت قابلیت هوش مصنوعی را به موتور جستجوگر Bing اضافه می‌کند

مایکروسافت اعلام کرده است که مشغول افزودن قابلیت جدید جستجوی هوشمند بر مبنای هوش مصنوعی، به موتور جستجوگر Bing است. این قابلیت‌ها به منظور پاسخ‌دهی سریع‌تر به کاربران، ارائه اطلاعات کامل و جامع‌تر به آن‌ها و قادر نمودن آن‌ها به برقراری تعامل هرچه طبیعی‌تر با موتور جستجو طراحی شده‌اند.

پاسخ‌های هوشمند یکی از ویژگی‌های جدید جستجو هستند که مایکروسافت آن‌ها را به بینگ اضافه کرده است. این ویژگی از توانایی خواندن ماشین به عنوان اهرمی برای خواندن و تحلیل سریع‌تر و مطمئن‌تر اسناد بی‌شمار، جهت فهم پاسخ‌های سطحی و فضای وب استفاده می‌کند.

bing-logo-woodsign1-1920-1000x563 شرکت مایکروسافت قابلیت هوش مصنوعی را به موتور جستجوگر Bing اضافه می‌کند

جستجوگر بینگ از شبکه عصبی عمیق جهت اعتبارسنجی پاسخ‌ها بهره می‌گیرد و به جای دریافت اطلاعات معتبر از یک منبع، این کار را از طریق چندین منبع معتبر انجام می‌دهد. این بدان معناست که کاربران می‌توانند نسبت به پاسخ‌های دریافتی، اطمینان خاطر بیشتری داشته باشند.

اگر چشم‌اندازهای معتبر مختلفی در یک جستجو موجود باشد، بینگ ۲ موقعیت مختلف را از منابع معتبر جمع‌آوری کرده و آن‌ها را به‌صورت هوشمندانه در بخش بالایی صفحه به رویت کاربران می‌رساند.

با مقایسه پاسخ‌های بینگ متوجه خواهید شد که این پاسخ‌ها فراتر از محصولات، گسترش یافته‌اند. اکنون می‌توانید تفاوت‌های کلیدی میان ۲ آیتم یا موضوع مانند تفاوت میان پیلاتس و یوگا را در یک جدول ساده فهرست نمایید. علاوه‌بر این، بهبودهایی در زمینه جستجوی تصاویر و پرس‌وجوهای محاوره‌ای نیز در موتور جستجوگر Bing اعمال شده است. اکنون کلیه این ویژگی‌ها در دسترس کاربران بینگ قرار دارند.

5 دیدگاه
 1. Tida.amiri می گوید

  برای رقابت با گوگل هرکاری میکنن ولی عمرا هیچی به پای گوگل نمیرسه

 2. Ahmadreza020 می گوید

  بینگ کلا به درد نمیخوره اصلا طرفدار نداره

 3. Saba.love می گوید

  چقدر خوب با هوش مصنوعی بهتر میشه

 4. Sina.so می گوید

  فقط گوگل خوبه تو ایران

 5. AliMansori می گوید

  بینگ به درد نمیخوره واقعا

یه نظری بده!

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از دیدگاه شما سپاسگزاریم